Lens - Fotografía

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od momentu powstania w styczniu 2011 r. OBIEKTYW Szkoła Sztuk Plastycznych stała się najmłodszą i najszybciej rozwijającej się szkoły w Hiszpanii. Jego sukces polega na zobowiązaniu się do jakości oferowanych programów, na podstawie edukacyjnej, zawodowej i ludzkiej jakości jego wydziału.

Obiektyw jest innowacyjny projekt szkoleniowy, który oferuje niedrogie audiowizualne szkolenia bez poświęcania wysokiej jakości. Znaleziono w tle szkoły, wkrótce rozszerzyła swój program, aby stać School of Visual Arts, postrzegane jako instrumenty, które rozwijają się na kreatywności, aby poprawić wiedzę o świecie wokół nas, nie rezygnując horyzont transformacji osobistej i zbiorowej.

OBIEKTYW Szkoła Sztuk Wizualnych oferuje kursy fotografii, kursy wideo, szkolenia i warsztaty projektowe weekend w tych obszarach i na różnych poziomach zaawansowania: początkujący, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Domeny z narzędzi technicznych, nauka sposób patrzenia i znalezienie własnego języka prywatnego są trzy kamienie milowe na drodze otwartej dla wszystkich.

Kursy zawodowe szkolenia studentów do kariery, biorąc pod uwagę realia środowiska w miejscu pracy i alternatyw dla nowych zawodowych.

Mistrzowie w Fine Art Fotografia i profesjonalnych projektów jest program szkolenia pełniejszy obraz krajowej scenie.

System nauczania oparty jest na małe grupy i indywidualne podejście. Potrzeby i obawy studentów są punktem wyjścia do budowy krytycznych, świadomych i twórczych obywateli.

OBIEKTYW Przyjdź sprawdzić, że jest to możliwe: ponieważ możemy cieszyć szkolenia i jesteśmy pasjonatami sztuki wizualne.

Lokalizacje

Madryt

Address
Lens - Fotografía
Ronda de Toledo 16, Espacio 308-310

28005 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium