Przeczytaj oficjalny opis

La Salle Międzynarodowego Graduate School IGS &nbsp La Salle jest 1600 szkół, wśród których 73 uniwersytetów i szkół biznesu, obejmujących ponad milion studentów z pięciu kontynentów. &nbsp Jest to instytucja zdolna wykryć potrzeb szkoleniowych wszystkich sytuacji społecznej i dostosować się do jego dziwactw. Ten wyjaśnia, że ​​La Salle jest instytucją, która promuje międzykulturowe bogactwo pomysłów generowanych przez odmienne myślenie, zapewnienie dostępu do wiedzy i wymiany doświadczeń, które wzbogacają propozycje szkoleń. &nbsp La Salle Campus Madryt jest silnym przekształcenia istniejących Center University z celem staje się środowisko kształcenia, gdzie wiedzy i innowacji i promowanie jego wartości, wzbogacone i upoważniona przez międzynarodowe i różnorodności kulturowej, które sprawiają, że Salle otwartej przestrzeni.&nbsp Converge na terenie kampusu trzy cechy La Salle: metodologiczne tradycji, nieustającego rozwoju osobistego i zaangażowania na rzecz innowacji jako narzędzie do poprawy.

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

La Salle International Graduate School IGS

Mistrz Zarządzania Innowacji dla specjalistów ICT jest jedynym zarządcą programu zarządzania innowacjami, jest jedynym, który skupia się na wysokiej profili. ... [+]

Mistrz Zarządzania Innowacji dla specjalistów ICT

&nbsp

Mistrz Zarządzania Innowacji dla specjalistów ICT jest jedynym zarządcą programu zarządzania innowacjami, jest jedynym, który skupia się na wysokiej profili.

&nbsp

Mających na celu:

&nbsp

Specjaliści, którzy zarządzają, koordynacja i zarządzanie projektów innowacyjnych. Menedżerowie mają podjąć wdrożenie systemu zarządzania ID i jako część małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalistów i przedsiębiorców w sektorze ICT, którzy chcą prowadzić swoją karierę w dziedzinie ID i.

&nbsp

Wymagania:

&nbsp

Absolwentów i specjalistów z odpowiednim doświadczeniem w zakresie technologii ICT lub ID zakres i ... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
La Salle International Graduate School IGS

Master in Business Management Software SAP (MSG-SAP) ma na celu przeszkolenie konsultantów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, w realizacji rozwiązań SAP ... [+]

Master in Business Management Software SAP

&nbsp

Master in Business Management Software SAP (MSG-SAP) ma na celu przeszkolenie konsultantów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, w realizacji rozwiązań SAP. Mistrz nie tylko dostarcza wiedzy technicznej do konfiguracji narzędzia, ale kładzie się na procesach biznesowych, doświadczenie w zarządzaniu projektami i organizacji procesów wdrażania, jak również wgląd w najlepszych praktyk, SAP została włączona do swojego oprogramowania na przestrzeni lat.

&nbsp

Opis

&nbsp

Wydanie 14. Program jest najbardziej doświadczonym SAP na rynku, a większość firm uznanych za to bardzo wymagający harmonogram i kompletny, zawiera przegląd głównych modułów systemu.Przygotowuje uczestników Functional Consultants, w związku z tym, program dostarcza wiedzy technicznej i procesów biznesowych. Certyfikacji Fi, bardzo potrzebne w pracy, ze średnią 90% zatwierdzone. Wydział: Eksperci z ponad 15-letnie doświadczenie w SAP. ... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Zaoczne
8 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
La Salle International Graduate School IGS

Master of Project Management jest jedynym wykonawczy program zarządzania innowacji, jest jedynym, który skupia się na wysokich profili. ... [+]

Master of Project Management

Jest to jedyny program zarządzania wykonawczy innowacji, jest jedynym, który skupia się na wysokich profili.

Zaprojektowany we współpracy z Fundacją Information Technology (FTI) i AMETIC i sponsorowany przez Telefónica i Indra, program przygotowuje się do:

• Promowanie innowacyjnych środowisk i oceny wpływu na organizację, łańcuch wartości, rynku i użytkowników, z perspektywy biznesu.

• Zarządzanie projektami, zarówno indywidualnie, jak i we współpracy.

• zrozumieć źródła finansowania, środków fiskalnych i własności intelektualnej.

• umiejętności zarządzania Acquire w tym środowisku.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku