Johan Cruyff Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Johan Cruijff Institute tworzą sportowców, menedżerów sportowych i innych specjalistów, aby być liderami w zarządzaniu Sports.

Johan Cruijff Institute jest potężną mieszanką wydziału, pracowników i partnerów, którzy dzielą tę samą pasję do szkolenia nowej generacji liderów w branży sportowej pro sportowców partnerów sportowych, organizacji i samych studentów.

Według Johan Cruyff: "Moja wizja zarządzania sportowych jest dość prosta. Myślę, że ludzie, którzy są pasjonatami tego sportu jest to, że organizacje sportowe powinny przejąć inicjatywę. " Johan Cruijff Institute wie, że pasja do sportu wspiera również naukę i rozwój. Jej uczniowie od sportowców dla menedżerów sportowych i innych specjalistów, mają wspólny cel: być następna generacja liderów w zarządzaniu sportowego.

Sposób, w jaki można umieścić tę wizję w praktyce opiera się na zdrowym rozsądku, pragmatyzm, intuicji i optymizmu. Wyzwania stojące lepiej razem z ducha zespołu, aby być dobrze poinformowani i inspirować innych do dobra wszystkich.

Ponad 6000 studentów na całym świecie wzięło udział w obu programach internetowych akademickich, na miejscu i twarzy w zarządzaniu sportowym, marketingu sportowego, sponsoringu, coachingu i administracji piłki nożnej. Są to następna generacja organizacji sportowych przygotowana do zarządzania światowymi liderami.

Lokalizacje

Barcelona

Johan Cruyff Institute

Address
Johan Cruyff Institute
C/Pomaret 8

08017 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 934 18 78 68

Amsterdam

Address
Johan Cruyff Institute Amsterdam
Laan der Hesperiden 118

NL-1076 DX Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy