Przeczytaj oficjalny opis

Universitat Jaume I (UJI) powstał 27 lutego 1991 roku jako centrum szkolnictwa wyższego i badań naukowych, aby sprostać jednogłośnemu zapotrzebowaniu społecznemu na obszarze Castelló. Był także owocem tradycji wychowania odziedziczonej po studiach nauczycielskich na starym uniwersytecie w Castelló (Coléleges Universitari de Castelló, CUC), datowanym na rok 1969. W pierwszym roku dziesięciu wykładowców w CUC prowadził zajęcia dla 21 studentów i 85 z filozofii i sztuki. CUC stało się częścią Universitat de València pod koniec 1979 roku.

Ziarno tego, co jest teraz UJI, zostało zasiane w grudniu 1989 r., Kiedy to przewodniczący regionalnego rządu Walencji w tym czasie Joan Lerma ogłosił utworzenie nowego uniwersytetu w Castelló. Rok później, 15 października 1990 r., Regionalny rząd Walencji mianował profesora Francesca Michavilę dyrektorem projektu utworzenia Universitat Jaume I, a ostatecznie powstał dzięki ustawie przyjętej za aprobatą wszystkich partii politycznych. składający się z regionalnego parlamentu Walencji. Głównym celem nowej instytucji było rozszerzenie działalności dydaktycznej i badawczej na całą północną część Walencji.

Pierwszy rok akademicki rozpoczął się we wrześniu 1991 r. Centrum zostało oficjalnie otwarte przemówieniem wygłoszonym przez laureata Nagrody Nobla, profesora Aarona Kluga. Od momentu założenia Uji dąży do tego, by stać się nowoczesnym, wysokiej jakości uniwersytetem o wyraźnej orientacji europejskiej, którego celem jest osiągnięcie poziomu doskonałości w nauczaniu, badaniach i usługach, jakie oferuje społeczeństwo.

Universitat Jaume I jest obecnie wiodącym ośrodkiem szkolnictwa wyższego i badawczym na północy Walencji i nieustannie dąży do wzmocnienia społecznego, ekonomicznego i kulturalnego rozwoju społeczeństwa, w którym jest zanurzony poprzez tworzenie i przekazywanie wiedzy. W tym sensie UJI zawsze chciał odgrywać aktywną rolę, o czym świadczą takie inicjatywy, jak otwieranie nowych biur poza kampusem w różnych obszarach prowincji Castelló, jej działalność poza murami lub współpraca z UJI Stowarzyszenie Alumni i Przyjaciele (SAUJI).

Dziś Universitat Jaume I umocnił się jako dynamiczny i przedsiębiorczy uniwersytet. Obecnie dostępnych jest 31 kursów i dyplomów dla około 15 000 studentów. Liczby te pozwalają uniwersytetowi oferować swoim uczniom spersonalizowaną uwagę i pozostać wolnymi od problemów przeludnienia, tak często doświadczanych przez inne uczelnie. Nowy, atrakcyjny kampus, dobrze połączony z miastem Castelló, pomaga w utrzymaniu tej polityki poprzez zachęcanie do zacieśniania więzi międzyludzkich.

Universitat Jaume I uczy nowych, elastycznych i konkurencyjnych programów i programów studiów, które umożliwiają studentom zadowalające sprostanie każdemu wyzwaniu stawianemu przez współczesne społeczeństwo. Interdyscyplinarny charakter Universitat Jaume I gwarantuje studentom autonomię i zwiększa ich szanse na znalezienie pracy w przyszłości dzięki stażom w pracy dla wszystkich studentów zapisanych na naszą uczelnię.

Universitat Jaume I ma szeroką sieć kontaktów międzynarodowych, w których bierze udział około 145 partnerów akademickich w Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej, co dało początek programom wymiany między studentami i członkami kadry akademickiej, a także edukacji i edukacji. projekty badawcze.

Universitat Jaume I uczestniczy we wszystkich międzynarodowych programach realizowanych w całej Unii Europejskiej, takich jak Socrates-Erasmus, Leonardo, Tempus i Alfa, a także tych organizowanych przez hiszpański rząd, w tym w ramach Programu Współpracy Międzyuniwersyteckiej. Uniwersytet jest otwarty na nowe programy, które pomagają podnieść jakość nauczania i badań prowadzonych tutaj. Niektóre z bardziej godnych uwagi inicjatyw związanych z nauczaniem obejmują: Katedrę Filozofii Pokoju UNESCO, Katedrę Prawa Jeana Monneta i Moduł Ekonomii Europejskiej, programy EURINSA i EURUJI na szkolenia inżynierów w Europie oraz, na koniec, program studiów magisterskich. Stopnie w Ameryce Łacińskiej, wśród wielu innych inicjatyw.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Stopień tego pana przebiega przez trzy semestry, pierwsze dwa poświęcone zajęć programowych, a trzeci na zakończenie pracy magisterskiej. Pierwsze kursy semestralne w Uji ... [+]

Stopień tego pana przebiega przez trzy semestry, pierwsze dwa poświęcone zajęć programowych, a trzeci na zakończenie pracy magisterskiej. Pierwsze kursy semestralne w Uji skupić się na nowych technologii i treści podstawowych informacji geograficznej. W drugim semestrze, na Uniwersytecie w Münster, uczniowie przedmiotów w podstawowym i zaawansowanym nauki geoinformacji.

Kursy są nauczane na innych ważnych tematów, takich jak zarządzanie projektami i metod badawczych. pracy magisterskiej jest ściśle związana z realizowanych projektów badawczych na jednej z uczelni partnerskich. Celem tego programu magisterskiego jest traint specjalistów w geoprzestrzennych technologiach, szybko rozwijającej się okolicy z niedoboru specjalistów; Dlatego stanowi doskonałą okazję do kariery zawodowej w tej dziedzinie.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Jaume I University (Universitat Jaume I)

Este año nuestro Máster celebra el XX aniversario de su creación. Nuestra historia se remonta a 1994 cuando de la mano de nuestro fundador el Dr. Vicent Martínez Guzmán, ... [+]

Este año nuestro Máster celebra el XX aniversario de su creación. Nuestra historia se remonta a 1994 cuando de la mano de nuestro fundador el Dr. Vicent Martínez Guzmán, se llevaron a cabo en la Universitat Jaume I las primeras jornadas de filosofía para la paz en las que participaron más de 100 personas.

Desde entonces, nuestro programa ha venido creciendo y consolidándose como uno de los mejores de su especialidad en el territorio español, además de que ha obtenido un importante reconocimiento alrededor del mundo, gracias a los más de mil estudiantes procedentes de más de cien países que han pasado por nuestro programa y a los más de 250 profesores nacionales e internacionales que han impartido docencia en nuestro Máster. Desde el programa queremos aprovechar nuestro XX aniversario para saludar y agradecer a todas las personas que han hecho posible este importante logro; gracias a su trabajo en favor de la construcción de culturas de paz, nuestro ideal pacifista se ha esparcido alrededor del mundo.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Celem kursu jest, aby studenci, aby móc opracować nowe procesy chemiczne, które są skuteczne i opłacalne ekonomicznie, i są prowadzone w sposób respektujący środowisko i ... [+]

Celem kursu jest, aby studenci, aby móc opracować nowe procesy chemiczne, które są skuteczne i opłacalne ekonomicznie, i są prowadzone w sposób respektujący środowisko i zużycie energii i surowców oraz uczynienia zmniejszyć ryzyko związane z produkcją, obsługi i stosowania chemikaliów potrzebnych do utrzymania lub realizować nasz sposób życia.

Program Master w sprawie narodowej, został zaprojektowany z uwzględnieniem trwałości stosowane w dziedzinach naukowych i technologicznych. Adresy zarówno pod względem społecznym, jak perspektywa generowania firm bardzo konkurencyjne. Warto zauważyć, że jakość nauczycieli uczestniczących w Master.

Koordynac... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Między XV i XIX wieku, w narodzinach nowoczesnego społeczeństwa europejskiego, Morza Śródziemnego przeszedł głęboką transformację, która określiła nowe ramy stosunków pol ... [+]

Między XV i XIX wieku, w narodzinach nowoczesnego społeczeństwa europejskiego, Morza Śródziemnego przeszedł głęboką transformację, która określiła nowe ramy stosunków politycznych i gospodarczych, a także odnowione horyzontów kulturowych. Badanie tych procesów, oprócz konieczności niezaprzeczalnie wewnętrzna, stanowi klucz do zrozumienia naszego świata, aw szczególności problemy, że proces budowy politycznego Unii Europejskiej stoi w granicach suwerenność, harmonizacja różnych tradycji kulturowych i znalezienia wspólnego ideologiczny fundament, który szanuje tożsamość jego składników. Ten mistrz ma na celu szkolenia specjalistów w zakresie analizy i interpretacji tego okresu historycznego i zrozumienia wyzwań stojących przed obecną śródziemnomorskiej.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Master of Integrated Crop Protection jest odpowiedzią na potrzeby rolnictwa, aby mieć specjalistów do podejmowania decyzji zwalczania szkodników, chorób i chwastów z kryt ... [+]

Master of Integrated Crop Protection jest odpowiedzią na potrzeby rolnictwa, aby mieć specjalistów do podejmowania decyzji zwalczania szkodników, chorób i chwastów z kryteriami ekonomicznymi, toksykologicznych i środowiskowych. Ponadto, badacze są w stanie opracować i zastosować nowe metody szacunku od ludzkiego zdrowia są potrzebne i monitoring środowiska.

Z tego powodu studenci mogą realizować główny profesjonalną stronę, w zasadzie zorientowane na praktykę zawodową lub oddziału badawczego, z naciskiem na odpowiednich metod badań naukowych.

Koordynacja: Ramon Albajes. Zakład Produkcji Roślinnej i Leśnictwa Nauki. University of Lleida. Josep Anton Mire... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

MA w Etyki i Demokracji wprowadza studentów interdyscyplinarnego kształcenia i szkolenia w zakresie etyki i filozofii politycznej. ... [+]

MA w Etyki i Demokracji wprowadza studentów interdyscyplinarnego kształcenia i szkolenia w zakresie etyki i filozofii politycznej. Zwłaszcza, zapewnia zaawansowaną wiedzę w dziedzinie etyki biznesu i teorii demokratycznej. Ten mistrz ma powiązania z inter-uniwersyteckiej studiów doktoranckich w dziedzinie etyki i Demokracji, z którego rozwija nowatorskie badania w dziedzinie etyki, etyki i filozofii stosowanej polityczny od 1998 roku. Pionierskie badania w dziedzinie stosowanych etyki i filozofii politycznej pozwoliła mu zostać uznane od 2003 roku jako grupy I + D + i Doskonałości Generalitat Valenciana, gdzie do 2014 roku ma program grupy doskonała Prometeusz badania.

Ko... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Badania mają ambicje, aby przekazywać do absolwentów historii sztuki i dyscyplin pokrewnych spuściznę wiedzy i umiejętności opracowanych przez dyscypliny w jego wieku ins ... [+]

Badania mają ambicje, aby przekazywać do absolwentów historii sztuki i dyscyplin pokrewnych spuściznę wiedzy i umiejętności opracowanych przez dyscypliny w jego wieku instytucjonalizacji akademickiego, których nabycie jest niezbędne do rozumienia i krytycznej oceny zarówno artystyczny przedmiot jako procesu jego tworzenia. Od licencjackich (i dalej klasa) oferują szkolenia ogólne, absolwent jest idealnym ramy specjalistycznych kryteriów doskonałości naukowej i zainteresowania naukowe formacji zdefiniowane.

Koordynacja: Victor Mínguez Cornelles. Departament historii, geografii i Sztuki. Uji. Koordynowanie University: U. z Valencia-ESTUDI Generalnego Międzyuczel... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

magistra psychologii edukacyjnej została skupiona wokół serii profilu poprzecznego przedmiotów zawodowych oraz w dwóch specjalnościach interwencji psychologicznych: a) sp ... [+]

magistra psychologii edukacyjnej została skupiona wokół serii profilu poprzecznego przedmiotów zawodowych oraz w dwóch specjalnościach interwencji psychologicznych: a) specjalnych potrzebach edukacyjnych; b) poprawę edukacji i integracji. Odpowiedzią na zróżnicowanie powinno być wykonane z modeli edukacyjnych integrujących i międzykulturowych, które dostarczają strategii i umiejętności w celu poprawy sytuacji społeczno konteksty, unikając wykluczenia i nierówności poprzez zachęcanie do uczestnictwa i autonomii, współpracy i zarządzania z życia liczne i równość.

Koordynacja: Sprzedaż Pomoc Ciges. Departament Edukacji. Uji. Liczba punktów: 60 punktów ... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Celem jest przygotowanie studentów w swojej klasie i na odległość uczenia się, jako kompetentnych specjalistów z zakresu psychologii pracy, organizacji i zasobów ludzkich ... [+]

Celem jest przygotowanie studentów w swojej klasie i na odległość uczenia się, jako kompetentnych specjalistów z zakresu psychologii pracy, organizacji i zasobów ludzkich na poziomie podstawowym (bez nadzoru). Łączy on w sobie profesjonalną i orientacji badawczej, która umożliwia dostęp do studiów doktoranckich.

Ponadto, są one uczestniczy praktyków i naukowców z uznanym prestiżu krajowym i międzynarodowym. Ma udział wiodących firm z orientacją zainspirowany podejścia naukowego i zawodowego (ENOP) oraz R2P (badań naukowych do praktyki), która zakłada, że ​​dobre przygotowanie zawodowe obejmuje nabywanie umiejętności zawodowych i badawczych.

Koo... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ogólnym celem tego pana jest, aby uczniowie uczą się wykonywać swoje funkcje w konkretnych firm -institutes marketingu, agencji badań rynku komunikacji i konsultantów mar ... [+]

Ogólnym celem tego pana jest, aby uczniowie uczą się wykonywać swoje funkcje w konkretnych firm -institutes marketingu, agencji badań rynku komunikacji i konsultantów marketingowych lub firmy-a także w działach marketingu publiczne lub prywatne. Dziś środowisk organizacji są nie tylko globalny, ale również dynamiczne, burzliwe i bardzo konkurencyjny. W tym samym czasie, grupy docelowe, które stają się bardziej doświadczeni i wykwalifikowani grupy, a zatem bardziej wymagający w swych żądań. Te nowe perspektywy wymagają organizacje działać inaczej i priorytety głęboką znajomość tych publicznych oraz ich żądań w celu zaoferowania kompletnego, spersonalizowanych i zróżnicowane usługi.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ogólnym celem kursu jest szkolenie w Matematyki Obliczeniowej, kompleksowy i zintegrowany sposób, specjalistów w dziedzinie modelowania matematycznego problemów w branży ... [+]

Ogólnym celem kursu jest szkolenie w Matematyki Obliczeniowej, kompleksowy i zintegrowany sposób, specjalistów w dziedzinie modelowania matematycznego problemów w branży i firmy. Profil ma prawo uniwersalne, łącząc solidną podstawę matematycznego z doskonałym zapleczem technicznym w dziedzinie informatyki i jest przygotowany do korzystania z zaawansowanych narzędzi ze zdolności matematycznych abstrakcji.

Posiada zdolność do prowadzenia konsultantów, doradztwo finansowe i przemysłowe, centra komputerowe, itp.. Ponadto, w zależności od wybranej specjalności, będzie można badać w czystych i matematyki stosowanej i informatyki, lub śledzić ścieżki kariery w firmie.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Wraz z wejściem w życie ustawy 34/2006, z dnia 30 października, dostęp do zawodów adwokata i sądów, jest wymóg przygotowania zawodowego do wykonywania obu zawodów. ... [+]

Wraz z wejściem w życie ustawy 34/2006, z dnia 30 października, dostęp do zawodów adwokata i sądów, jest wymóg przygotowania zawodowego do wykonywania obu zawodów. Szkolenie to zostało nabyte poprzez realizację określonego szkolenia, rozwój okres praktyk zewnętrznych, działa ostateczną mistrza i ocenę kompetencji zawodowych w teście charakteru narodowego. Pierwsze trzy czynności wymienione nadrobić Masters w prawie w celu poprawy kształcenia zawodowego przyszłych prawników i adwokatów.

Koordynacja: Icíar Cordero Cutillas. Prodziekan stopni magisterskich na Wydziale Prawa i Ekonomii. Uji. Esteban Antonio Estevan. Dziekan Izby Adwokackiej Castellón. Lic... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Masters in Applied technik chromatograficznych głównym celem jest kształcenie studentów w jednej z technik stosowanych w dziedzinie przemysłowej, żywności, analizy środow ... [+]

Masters in Applied technik chromatograficznych głównym celem jest kształcenie studentów w jednej z technik stosowanych w dziedzinie przemysłowej, żywności, analizy środowiska i zdrowia, między innymi.

Pogłębienie wiedzy o chromatograficznych technik i różnych technik przetwarzania próbek umożliwi studentom rozwiązywać różnego rodzaju problemy analityczne, i pokazać najbardziej użytecznych źródeł informacji w tym zakresie, systemów akredytacji jakości i wyposażyć ich w umiejętności planowania i organizowania badań w chemii analitycznej.

Koordynacja: Elena Pitarch Arquimbau. Departament fizycznej i chemii analitycznej. Uji. Koordynowanie Univer... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Szkolenie przewidziane przez kapitana jest oprawiony w dziedzinie inteligentnych systemów obejmujących procesy percepcji, uczenia się i automatycznego decyzji, manipulacj ... [+]

Szkolenie przewidziane przez kapitana jest oprawiony w dziedzinie inteligentnych systemów obejmujących procesy percepcji, uczenia się i automatycznego decyzji, manipulacji, inteligentnych robotów robotyki i obsługi, przechowywania i przetwarzania danych, informacji kontekstowych, dużych danych, inteligentna analiza informatyka, inżynieria wiedzy, wizualizacja i interaktywnych środowisk. Studia o strukturze wiedzy i dyscyplin, które definiują profilu zawodowego z dwóch możliwych dróg: robotyki usługowej i zaawansowanej interakcji i zarządzania wiedzą.

Koordynacja: Begoña Martínez Salvador. Wydział Inżynierii i Informatyki. Uji. Liczba punktów: 60 punktów ECTS ... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Jest mistrzem koncentruje się na zdobywaniu wiedzy, umiejętności i postaw poprzez stosowanie strategii prewencyjnych i rodziny Interwencja-mediacji na podstawie badań nau ... [+]

Jest mistrzem koncentruje się na zdobywaniu wiedzy, umiejętności i postaw poprzez stosowanie strategii prewencyjnych i rodziny Interwencja-mediacji na podstawie badań naukowych, promowanie procesów rozwojowych ludzi przez całe życie różne konteksty, konwencjonalne i niekonwencjonalne rodziny w sytuacjach przejściowych, stres, podatność, nadużywania i / lub ryzyka.

Koordynacja: Juan Francisco García Bacete. Wydział Psychologii, Edukacji, Społecznych i metodologii. Uji. Liczba punktów: 60 punktów ECTS Czas trwania: jeden rok akademicki (wrzesień 2017 / wrzesień 2018) Tryb: (wrzesień 2017 / wrzesień 2018) Język nauczania: hiszpański Cena: w oc... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Master in nowych trendów i procesów innowacyjnych w komunikacie zapewnia firmą specjalizującą się w najnowszych technik w dziedzinie korporacyjnej, komunikacji audiowizua ... [+]

Master in nowych trendów i procesów innowacyjnych w komunikacie zapewnia firmą specjalizującą się w najnowszych technik w dziedzinie korporacyjnej, komunikacji audiowizualnej i szkolenia dziennikarstwa. Przedstawia trzy linie szkoleniowe są: zarządzanie strategiczne komunikacji, kreatywności i produkcji audiowizualnej i cyfrowej Dziennikarstwa i Multimedia.

Koordynacja: Javier Marzal Felici Francisco Fernandez Beltran i Andreu Casero Ripollès. Wydział Nauk Komunikacyjnych. Uji. Liczba punktów: 60 punktów ECTS Czas trwania: jeden rok akademicki (wrzesień 2017 / wrzesień 2018) Oferta odległość Język nauczania: hiszpański Cena: w oczekiwaniu na pu... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Mistrz jest skierowany zarówno do profesjonalnych futures jak praktyków w dziedzinach związanych z instalacji przemysłowych i budowlanych. Wiedza przekazywana pogłębić um ... [+]

Mistrz jest skierowany zarówno do profesjonalnych futures jak praktyków w dziedzinach związanych z instalacji przemysłowych i budowlanych. Wiedza przekazywana pogłębić umożliwiają różne technologie energetyczne i poszanowanie dla środowiska, niezbędne do rozwiązania problemów związanych z energią i zrównoważonego środowiska.

Mistrz jest podzielony na pięć bloków. Trzy z tych bloków (homogenizacja, badań i ochrony środowiska) są powszechne i są przeznaczone do wzmocnienia i ujednolicenia podstawową wiedzę. Pozostałe dwa są specjalizacji. Pierwszy zestaw wiedzy jest nastawiona na efektywność energetyczną w obiektach przemysłowych, podczas gdy drugi jest ukierunkowana na efektywność energetyczną budynków.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Celem kursu jest podniesienie i uzupełnienie szkolenia absolwentów stopnia w dziedzinie inżynierii przemysłowej i wzornictwa w dziedzinie projektowania i produkcji wyrobó ... [+]

Celem kursu jest podniesienie i uzupełnienie szkolenia absolwentów stopnia w dziedzinie inżynierii przemysłowej i wzornictwa w dziedzinie projektowania i produkcji wyrobów przemysłowych oraz projektowania i produkcji maszyn, pola z licznych możliwości zawodowych .

Podejście jest zasadniczo praktyczne i zorientowane na rozwój projektu i wykorzystania technologii CAD / CAM / CAE. Dostęp do opanowania jest rozważane dla różnych profili wejściowych: Absolwenci przyszłych stopni licencjackich w dziedzinie przemysłowych absolwentów inżynierii w inżynierii przemysłowej lub inżynierii technicznej istniejących tytułów i wykwalifikowanych cudzoziemców profil podobny do poprzedniego treningu. Mistrz uzyskał EURACE znak jakości (European Accreditation Programów Inżynierii). ... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Głównym celem Mistrza w BHP jest kształcenie absolwentów przeszkoleni do pełnienia funkcji wyższego poziomu w profilaktyce usług firm i instytucji w trzech specjalnościac ... [+]

Głównym celem Mistrza w BHP jest kształcenie absolwentów przeszkoleni do pełnienia funkcji wyższego poziomu w profilaktyce usług firm i instytucji w trzech specjalnościach uznanych przez prawo dla nieprofesjonalnych opiekunów: Bezpieczeństwo praca, przemysłowy higiena i ergonomia i Psychologii Stosowanej.

W tym celu, podstawowe szkolenie o charakterze teoretycznym i praktycznym uzupełnieniem szkolenia z rozwiązywania rzeczywistych przypadków, wizyty w firmach z późniejszej oceny warunków pracy, prowadzenie pobyty uczył w firmach i pracują ostateczna proponowana panem.

Koordynacja: Francisco Palmero Cantero. Wydział Podstawowych i Psychologii Klinicznej i ps... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ten mistrz daje studentowi zaawansowanego szkolenia w dziedzinie ekonomii finansowej i rachunkowości, które pozwolą im wziąć udział w zespołach rozwijać swoją działalność ... [+]

Ten mistrz daje studentowi zaawansowanego szkolenia w dziedzinie ekonomii finansowej i rachunkowości, które pozwolą im wziąć udział w zespołach rozwijać swoją działalność w świecie badań naukowych lub biznesowych. To również pozwoli im aktywnie włączać do każdego podmiotu publicznego.

Świat biznesu potrzebuje specjalistów, którzy są w stanie sprostać wyzwaniom obecnego i przyszłego zarządzania w bardziej umiędzynarodowionego i konkurencyjnym środowisku na co dzień. W zarządzaniu firmą, obecne praktycy są wymagane głębsza i bardziej wyspecjalizowane wiele teoretycznych i praktycznych aspektów rozważanych w treści tej wiedzy master.

Koordyn... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Mistrz Współpracy Rozwojowej (MCAD) udzielił odpowiedzi na potrzebę zaoferowania, od pięciu Walencji uczelni publicznych, szkolenia na wysokim poziomie ... [+]

Celem tego pana jest szkolenie specjalistów i techników w dziedzinie zarządzania jakością. Wśród wiedzy dostarczonej przez tych badań to: wdrażanie systemów zarządzania jakością, wykorzystanie modeli referencyjnych dla tego wdrożenia, stosowania statystycznej kontroli procesu, identyfikacji i translacji potrzeb klienta do cech konstrukcyjnych lub jakość integracji systemu z innymi systemami zarządzania przedsiębiorstwem (środowiskowych i zarządzania wiedzą).

Koordynacja: Juan Carlos Bou Llusar i Inmaculada Beltran Martin. Departament Zarządzania i Marketingu. Uji. Koordynowanie University: U. z Valencia-ESTUDI Generalnego Międzyuczelnianego z: Universita... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Magistra Zarządzania Universitat Jaume I jest pre-doświadczenie one-and-a-half-letni program w pełnym wymiarze czasu nauczył się głównie w języku angielskim, co daje możl ... [+]

Magistra Zarządzania Universitat Jaume I jest pre-doświadczenie one-and-a-half-letni program w pełnym wymiarze czasu nauczył się głównie w języku angielskim, co daje możliwość zdobywania i rozwijania wiedzy i zaawansowanych umiejętności zarządzania ogólnego. Mistrz, przeznaczony dla absolwentów zainteresowanych wiodące organizacje i firmy, koncentruje się na innowacyjnej i międzynarodowej perspektywy w dziedzinie zarządzania i daje możliwość studiowania przez jeden semestr za granicą (University of Salford, Wielka Brytania; Uniwersytet Carlo Cattaneo, Włochy) oraz do zrobienia międzynarodowy staż ,

Koordynator: Ricardo Chiva Gómez. Departament Zarządzania ... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

El Máster Interuniversitario en Química Teórica y Modelización Computacional pretende otorgar al estudiante una formación avanzada, de carácter especializado ... [+]

Objetivos

El Máster Interuniversitario en Química Teórica y Modelización Computacional pretende otorgar al estudiante una formación avanzada, de carácter especializado y multidisciplinar orientada a promover la iniciación en tareas investigadoras que supla la demanda creciente de personal experto no solo del mundo de la academia, sino también de la industria. Exactamente, viene dado por la necesidad de formar personal investigador capaz de abordar tareas de I+D+i tales como: generación de nuevos fármacos, síntesis de nuevos materiales o conocimiento de actividad enzimática. Por tanto, el máster ofrece la posibilidad de integrarse en diversas y atrayentes áreas de actividad social e industrial.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Masters in Business Administration lub Magister zarządzania zapewnia zaawansowany, międzynarodowy innowacyjnego szkolenia w dziedzinie zarządzania ogólnego. Tak więc ... [+]

Masters in Business Administration lub Magister zarządzania zapewnia zaawansowany, międzynarodowy innowacyjnego szkolenia w dziedzinie zarządzania ogólnego. Dlatego ważnym elementem ich nauczania będzie w języku angielskim, i zaoferował możliwość spędzenia semestru na Uniwersytecie w Salford (Wielka Brytania). W tym ostatnim przypadku, studenci zdobędą nie tylko tytuł Universitat Jaume I, ale także brytyjskie.

Masters in Business Administration jest pogłębienie studentów poprzez innowacyjne i globalnej perspektywy, w głównych kluczowych obszarach gospodarki, takich jak kierunek strategiczny, otoczenie biznesu, zarządzania zasobami ludzkimi, zachowania i rozwoju organizacyjnego, kierunek działań i zarządzania systemami informatycznymi.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Kapitan zbiera doświadczenie bycia przekazał dwie dekady prowadzące stopnia Inżynierii Przemysłowej Uniwersytetu, a on ogólnym i wielodyscyplinarne cechą szkolenia tego s ... [+]

Kapitan zbiera doświadczenie bycia przekazał dwie dekady prowadzące stopnia Inżynierii Przemysłowej Uniwersytetu, a on ogólnym i wielodyscyplinarne cechą szkolenia tego stopnia jest konsolidowana. Szkolenie to pozwala dziś ma inżynierów przemysłowych w takich dziedzinach, jak zarządzanie, kierunku i zarządzanie produkcją, zarządzanie zakupami, konserwacji, mechanicznych, elektrycznych i konstrukcji termicznej maszyn i urządzeń, automatyki i sterowania itp obszary

Szkolenie ogólne jest także to, co sprawia, że ​​jest to bardzo cenne zawodowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, co potwierdza wysoki popyt na pracę. Absolwenci tego Masters uzyskać własne obowiązki profesjonalny inżynier przemysłowy i może uzyskiwać dostęp do programów doktoranckich, aby kontynuować swoje kształcenie naukowców.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Stworzenie tego podyplomowego programu ma dwa główne cele: a) ustanowienie europejskiego standardu doskonałości w dziedzinie chemii teoretycznej i obliczeniowej, który ob ... [+]

Stworzenie tego podyplomowego programu ma dwa główne cele: a) ustanowienie europejskiego standardu doskonałości w dziedzinie chemii teoretycznej i obliczeniowej, który obejmuje wiedzę z zakresu metod, aplikacji dla wykorzystania i możliwości programowania. b) wspieranie międzynarodowej mobilności studentów chemii teoretycznej i obliczeniowej, zarówno na poziomie magisterskim i stopni doktorskich.

Koordynacja: Vicente Moliner Ibáñez. Departament fizycznej i chemii analitycznej. Uji. Koordynowanie uniwersytet: Uniwersytet Autonomiczny w Madrycie Inter z 27 europejskich uniwersytetów i 14 hiszpańskich uniwersytetów. Liczba punktów: 120 punktów ECTS Czas... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ten mistrz prowadzi szkolenia podyplomowe z orientacji zawodowej i / lub badań w dziedzinie języków nauczania / uczenia się z perspektywy wielojęzycznym i wielokulturowym ... [+]

Ten mistrz prowadzi szkolenia podyplomowe z orientacji zawodowej i / lub badań w dziedzinie języków nauczania / uczenia się z perspektywy wielojęzycznym i wielokulturowym. Ten mistrz zaspokaja potrzeby aktualizowania wstępnego kształcenia absolwentów; wyzwania integracji nowych technologii informacyjnych i komunikacyjnych; wpływ globalizacji społeczeństwa i migracje w placówkach oświatowych; promowanie wielojęzyczności oraz częstość wielokulturowości w kontekście języków nauczania / uczenia się. Przy pokonywaniu trasy z optatividad "Nauczanie języków i wielojęzyczności", a B2 angielski lub francuski, Certyfikat szkolenia dla nauczania języków obcych zostanie automatycznie pobrany.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Celem tego pana jest zapewnienie społeczeństwu niezbędnych środków ułatwiających naukę języka angielskiego i narzędzi języka angielskiego (CLIL), które są skuteczne i wys ... [+]

Celem tego pana jest zapewnienie społeczeństwu niezbędnych środków ułatwiających naukę języka angielskiego i narzędzi języka angielskiego (CLIL), które są skuteczne i wysokiej jakości do nauki języka angielskiego od etapu edukacji wczesnoszkolnej do liceum mają zadowalający wynik i pożądanego stopnia wielojęzyczności (dwa lub trzy języki) został osiągnięty.

Jest on koordynowany przez Universitat Jaume I, w którym współpracuje sławy wykładowców z innych amerykańskich, europejskich i hiszpańskich uniwersytetach Masters.

Aby uzyskać dostęp do Master jest konieczne aby utrzymać poziom B2 ESOKJ akredytację. Pomyślne ukończenie szkolenia Certyfikat Mistrz MELACOM do nauczania języków obcych (angielski) zostanie automatycznie pobrany.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Ten mistrz ucieleśnia silne przywiązanie do szkolenia specjalistów i naukowców w dziedzinie przyszłego systemu sądownictwa karnego. Szkolenie ma na transdyscyplinarne we ... [+]

Ten mistrz ucieleśnia silne przywiązanie do szkolenia specjalistów i naukowców w dziedzinie przyszłego systemu sądownictwa karnego. Szkolenie ma na transdyscyplinarne we wszystkich dyscyplinach, które tworzą członkowie nauk karnych. Jest to jedyna istniejąca mistrz hiszpańskiego obszaru geograficznego, w którym analiza została dogłębnie omówione zarówno dyscyplin prawnych jak te bardziej empiryczne podstawy związane ze zjawiskiem przestępczym.

To mistrz, zwłaszcza uczestnictwo w wykwalifikowanych nauczycieli z różnych uczelni stojących przed wielodyscyplinarne badania systemu wymiaru sprawiedliwości, umożliwiając nabycie wiedzy naukowej w różnych sprawach pokrewnych (karnego i prawa karnego procesowego, kryminologii, wiktymologii, etc.) polami.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Zawartość tego pana jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby w codziennej pracy firm posiada działy specjalizujące się w międzynarodowej kadry relations. Obecnie mają wys ... [+]

Zawartość tego pana jest odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby w codziennej pracy firm posiada działy specjalizujące się w międzynarodowej kadry relations. Obecnie mają wysoki poziom kształcenia w językach ma znacznie zwiększyć szanse zatrudnienia absolwentów.

W poprzednich dwunastu edycjach Masters mieli ogromny sukces rejestracji. Zauważyliśmy także dużą liczbę absolwentów, którzy otrzymali zadanie lub ulepszonych ich status zatrudnienia w spółce. Master oferuje oficjalny tytuł z mieszanej orientacji w którym trasa akademicki i badacz z wyraźnym celem profesjonalnego aspekcie szkolenia połączonego. Ten ostatni aspekt jest specjalnie zaprojektowana tak, że studenci mogą cieszyć się maksymalną liczbę możliwości w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku biznesowym.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jaume I University (Universitat Jaume I)

Głównym celem Master jest umożliwienie studentów do właściwych specjalistów dla wykonywania regulowanego zawodu medycznego i zdrowia zatytułowanej Ogólne psycholog. Prepa ... [+]

Głównym celem Master jest umożliwienie studentów do właściwych specjalistów dla wykonywania regulowanego zawodu medycznego i zdrowia zatytułowanej Ogólne psycholog. Preparat ten został zainspirowany podejścia naukowego i zawodowego, który zakłada, że ​​dobre przygotowanie zawodowe obejmuje nabycie umiejętności zawodowych i naukowych.

To ma na celu umożliwienie studentom zdobycie wiedzy, postaw, umiejętności i kompetencje niezbędne do prowadzenia dochodzeń, oceny i interwencji psychologicznych na aspektach zachowań i aktywności persones które wpływają na promocję i poprawę ogólnej zdrowia, pod warunkiem, że takie działania nie wymagają specjalizuje przez innych pracowników służby zdrowia.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

UJI es más

Location address
Castellón de la Plana, Wspólnota Walencji, ES