Przeczytaj oficjalny opis

School page option 1

Duch uniwersytecki

Powołanie do nauki i zmiany świata

Uniwersytet obejmuje wiedzę, badania i transfer wiedzy. Pragniemy jednak więcej.
Jesteśmy ludźmi, którzy poświęcają nasz czas i wysiłek na naukę, aby zmienić świat. Możesz zobaczyć tę ambicję w działalności UIC w Barcelonie. To jest w naszym DNA.

Miej doświadczenie uniwersyteckie, o którym zawsze marzyłeś

Umieszczenie każdego ucznia w sercu wszystkiego oznacza, że jesteś bohaterem w UIC Barcelona.

To jest nasze zobowiązanie wobec Ciebie, odzwierciedlone w indywidualnej uwadze, małych grupach klasowych, przyjaznym ciele nauczycielskim, usługach wspierających i wszystkim, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje umiejętności.

Budowanie mostów do profesjonalnej rzeczywistości

Jesteśmy związani ze społeczeństwem i firmami. Zajęcia są praktykowane i prowadzone przez aktywnych profesjonalistów. Uzupełnia je program praktyk zawodowych. Z tych wszystkich powodów UIC Barcelona ma jeden z najlepszych wskaźników zatrudnienia w katalońskim systemie uniwersyteckim.

W Barcelonie iw związku ze światem

Wielokulturowa Barcelona stanowi wszechstronne tło talentów i wiedzy.
Mamy również umowy międzynarodowe i programy wymiany z uniwersytetami za granicą. Niektóre z naszych programów studiów są częściowo prowadzone w języku angielskim; możesz nawet wziąć cały program studiów w tym języku.

Akredytacja

Universitat Internacional de Catalunya oficjalnie rozpoczął działalność akademicką w październiku 1997 r. Ustawa organiczna 11/1983 w sprawie reformy uniwersyteckiej (LRU) wraz z parlamentem katalońskim z 26/1984 r. Ustanowiła odpowiednie ramy prawne dla utworzenia uniwersytetu z zdolność do przyznawania oficjalnych certyfikatów. Fundación Familiar Catalana (Katalońska Fundacja Rodziny) wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za realizację tego projektu akademickiego.

School page option 2

Najważniejsze powody, dla których uczeń powinien rozważyć naukę w UIC Barcelona

 1. Międzynarodowe doświadczenie w jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie: Barcelona
 2. Wysoko wykwalifikowani profesorowie i specjaliści, którzy uwielbiają uczyć z międzynarodowym nastawieniem
 3. Oficjalne stopnie i szkolenie praktyczne
 4. Międzynarodowe staże
 5. Wysoki wskaźnik możliwości zatrudnienia
 6. Optymalny sposób na poprawę umiejętności językowych
 7. Osobisty coaching i doradztwo dla wszystkich programów i dla wszystkich uczniów
 8. Sieci i kontakty
 9. Rozwijanie umiejętności przywódczych i przedsiębiorczych
 10. Kontynuuj naukę: Master, postgraduate and Ph.D. programy

Usługi

Zakwaterowanie: Jeśli potrzebujesz zakwaterowania podczas pobytu na uniwersytecie, będziesz mógł ubiegać się o rezydencje studenckie, apartamenty i pokoje, które zostały specjalnie zaprojektowane dla Twoich potrzeb.

Sports: Nauka w UIC Barcelona oznacza ewolucję jako osoba. Zachęcamy uczniów do angażowania się w sport i aktywność fizyczną. Uczelnia promuje i organizuje zajęcia sportowe, konkursy i zapewnia studentom zniżki i inne korzyści, aby mogli mieć dostęp do innych obiektów i organizacji w Barcelonie.

Coaching i doradztwo: Usługi doradcze i coachingowe przeznaczone dla uczniów, aby mogli sprostać swoim osobistym i zawodowym wyzwaniom.

Życie studenckie

Usługi dla studentów: pomaga osiągnąć to, co najważniejsze: osobiste cele.

Organizuje szeroki zakres działań kulturalnych, sportowych, społecznych i akademickich. Usługa zapewnia informacje i wskazówki dotyczące zagadnień akademickich, administracyjnych i pozalekcyjnych na uniwersytecie.

Usługi studenckie UIC są odpowiedzialne za informowanie i doradzanie studentom uniwersytetów o tym, jak zarządzać swoimi papierkami, a także o innych zagadnieniach pozalekcyjnych.

Absolwenci: UIC Barcelona przekazuje swoją filozofię akademicką społeczeństwu poprzez społeczność 12 000 absolwentów. Ta filozofia to doskonałość w pracy, jednostka umieszczona w centrum wszystkiego, pragnienie służenia i ciągłe poszukiwanie prawdy.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski
 • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

International University of Catalonia

Ten tytuł magistra to innowacyjny, międzynarodowy i multidyscyplinarny program edukacyjny, który uczy studentów, jak operacjonalizować najpilniejsze wezwania do budowy ba ... [+]

O

Ten tytuł magistra to innowacyjny, międzynarodowy i multidyscyplinarny program edukacyjny, który uczy studentów, jak operacjonalizować najpilniejsze wezwania do budowy bardziej odpornych i zrównoważonych miast poprzez planowanie urbanistyczne i projektowanie oraz jak kształtować odpowiednie polityki i modele zarządzania. Ten roczny program zapewnia najbardziej aktualne perspektywy, metody i narzędzia do radzenia sobie z zagrożeniem zmianami klimatu, klęskami żywiołowymi oraz przemianami społecznymi i technicznymi wymaganymi w celu zminimalizowania wpływu obecnych globalnych trendów urbanizacyjnych na środowisko podczas rozwiązywania problemów. sprawiedliwość społeczna.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza z ... [+]

W sferze biznesowej świata kreatywnego istnieje wyraźny niedobór specjalistów posiadających wiedzę specyficzną dla ich określonej dyscypliny oraz umiejętności rozwoju i właściwego zarządzania firmą.

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza zwiększy twoją zdolność do rozszerzenia działalności i zwiększy twoje szanse na dołączenie do wiodących firm w twoim sektorze, które potrzebują specjalistów z wiedzą techniczną i wszechstronnym, innowacyjnym i strategicznym umysłem biznesowym.

Z tym tytułem magisterskim otrzymasz szkolenie potrzebne do ustanowienia Egzaminu Profesjonalnego Zarządzania Projektami i zostania certyfikowanym kierownikiem projektu w Project Management Institute (USA).... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Rozpocznij swoje szkolenie jako kierownik ds. Kultury i stań się liderem w rozwijającym się przemyśle, który tworzy miejsca pracy. Program UIC Barcelona Master Degree w z ... [+]

Rok akademicki 2017-2018: 9. edycja

Rozpocznij swoje szkolenie jako kierownik ds. Kultury i stań się liderem w rozwijającym się przemyśle, który tworzy miejsca pracy. Program UIC Barcelona Master Degree w zakresie zarządzania sztuką i kulturą przyjmuje praktyczne, międzynarodowe podejście w tej dziedzinie.

Zdobędziesz dogłębną wiedzę z perspektywy przedsiębiorczości na temat procesów pracy związanych z produktami i usługami kulturalnymi. Oprócz przedmiotów w kluczowych obszarach, program obejmuje również tematy promujące przywództwo i wykorzystanie nowych technologii.

Studenci zapoznają się także z dynamiką pracy dwóch ścieżek specjalizacji: sztuki wizualnej i dziedzictwa kulturowego oraz twórczych przemysłów kultury. Celem jest zapewnienie sobie wszechstronnego, multidyscyplinarnego profilu, dzięki czemu można pracować w obszarze polityki kulturalnej, instytucji i projektów. Program tego mistrza jest ściśle związany z miastem Barcelona, ​​które szczyci się pierwszorzędną panoramą kulturalną i licznymi międzynarodowymi projektami.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Ten tytuł magistra zapewni ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do promowania przedsiębiorczości, ze szczególnym naciskiem na finansowanie jako kluczową kwestię. W obecnym ... [+]

Ten tytuł magistra zapewni ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do promowania przedsiębiorczości, ze szczególnym naciskiem na finansowanie jako kluczową kwestię. W obecnym kontekście makroekonomicznym, biorąc pod uwagę brak istniejącego kredytu, branże venture capital i spółki private equity stają się w coraz większym stopniu alternatywą finansowania dla przedsiębiorstw.

Barcelona wyróżnia się, ponieważ ma dużą liczbę podmiotów specjalizujących się zarówno w private equity, jak i corporate finance, które wspierają i finansują rozwój nowych firm.

W niektórych kręgach Barcelona jest teraz prezentowana w ten sam sposób, w jaki Krzemowa Dolina była prezentowana w Stanach Zjednoczonych w tym samym czasie.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Social Media