Przeczytaj oficjalny opis

School page option 1

Duch uniwersytecki

Powołanie do nauki i zmiany świata

Uniwersytet obejmuje wiedzę, badania i transfer wiedzy. Pragniemy jednak więcej.
Jesteśmy ludźmi, którzy poświęcają nasz czas i wysiłek na naukę, aby zmienić świat. Możesz zobaczyć tę ambicję w działalności UIC w Barcelonie. To jest w naszym DNA.

Miej doświadczenie uniwersyteckie, o którym zawsze marzyłeś

Umieszczenie każdego ucznia w sercu wszystkiego oznacza, że jesteś bohaterem w UIC Barcelona.

To jest nasze zobowiązanie wobec Ciebie, odzwierciedlone w indywidualnej uwadze, małych grupach klasowych, przyjaznym ciele nauczycielskim, usługach wspierających i wszystkim, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje umiejętności.

Budowanie mostów do profesjonalnej rzeczywistości

Jesteśmy związani ze społeczeństwem i firmami. Zajęcia są praktykowane i prowadzone przez aktywnych profesjonalistów. Uzupełnia je program praktyk zawodowych. Z tych wszystkich powodów UIC Barcelona ma jeden z najlepszych wskaźników zatrudnienia w katalońskim systemie uniwersyteckim.

W Barcelonie iw związku ze światem

Wielokulturowa Barcelona stanowi wszechstronne tło talentów i wiedzy.
Mamy również umowy międzynarodowe i programy wymiany z uniwersytetami za granicą. Niektóre z naszych programów studiów są częściowo prowadzone w języku angielskim; możesz nawet wziąć cały program studiów w tym języku.

Akredytacja

Universitat Internacional de Catalunya oficjalnie rozpoczął działalność akademicką w październiku 1997 r. Ustawa organiczna 11/1983 w sprawie reformy uniwersyteckiej (LRU) wraz z parlamentem katalońskim z 26/1984 r. Ustanowiła odpowiednie ramy prawne dla utworzenia uniwersytetu z zdolność do przyznawania oficjalnych certyfikatów. Fundación Familiar Catalana (Katalońska Fundacja Rodziny) wzięła na siebie pełną odpowiedzialność za realizację tego projektu akademickiego.

School page option 2

Najważniejsze powody, dla których uczeń powinien rozważyć naukę w UIC Barcelona

  1. Międzynarodowe doświadczenie w jednym z najbardziej ekscytujących miast na świecie: Barcelona
  2. Wysoko wykwalifikowani profesorowie i specjaliści, którzy uwielbiają uczyć z międzynarodowym nastawieniem
  3. Oficjalne stopnie i szkolenie praktyczne
  4. Międzynarodowe staże
  5. Wysoki wskaźnik możliwości zatrudnienia
  6. Optymalny sposób na poprawę umiejętności językowych
  7. Osobisty coaching i doradztwo dla wszystkich programów i dla wszystkich uczniów
  8. Sieci i kontakty
  9. Rozwijanie umiejętności przywódczych i przedsiębiorczych
  10. Kontynuuj naukę: Master, postgraduate and Ph.D. programy

Usługi

Zakwaterowanie: Jeśli potrzebujesz zakwaterowania podczas pobytu na uniwersytecie, będziesz mógł ubiegać się o rezydencje studenckie, apartamenty i pokoje, które zostały specjalnie zaprojektowane dla Twoich potrzeb.

Sports: Nauka w UIC Barcelona oznacza ewolucję jako osoba. Zachęcamy uczniów do angażowania się w sport i aktywność fizyczną. Uczelnia promuje i organizuje zajęcia sportowe, konkursy i zapewnia studentom zniżki i inne korzyści, aby mogli mieć dostęp do innych obiektów i organizacji w Barcelonie.

Coaching i doradztwo: Usługi doradcze i coachingowe przeznaczone dla uczniów, aby mogli sprostać swoim osobistym i zawodowym wyzwaniom.

Życie studenckie

Usługi dla studentów: pomaga osiągnąć to, co najważniejsze: osobiste cele.

Organizuje szeroki zakres działań kulturalnych, sportowych, społecznych i akademickich. Usługa zapewnia informacje i wskazówki dotyczące zagadnień akademickich, administracyjnych i pozalekcyjnych na uniwersytecie.

Usługi studenckie UIC są odpowiedzialne za informowanie i doradzanie studentom uniwersytetów o tym, jak zarządzać swoimi papierkami, a także o innych zagadnieniach pozalekcyjnych.

Absolwenci: UIC Barcelona przekazuje swoją filozofię akademicką społeczeństwu poprzez społeczność 12 000 absolwentów. Ta filozofia to doskonałość w pracy, jednostka umieszczona w centrum wszystkiego, pragnienie służenia i ciągłe poszukiwanie prawdy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

International University of Catalonia

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza z ... [+]

W sferze biznesowej świata kreatywnego istnieje wyraźny niedobór specjalistów posiadających wiedzę specyficzną dla ich określonej dyscypliny oraz umiejętności rozwoju i właściwego zarządzania firmą.

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza zwiększy twoją zdolność do rozszerzenia działalności i zwiększy twoje szanse na dołączenie do wiodących firm w twoim sektorze, które potrzebują specjalistów z wiedzą techniczną i wszechstronnym, innowacyjnym i strategicznym umysłem biznesowym.

Z tym tytułem magisterskim otrzymasz szkolenie potrzebne do ustanowienia Egzaminu Profesjonalnego Zarządzania Projektami i zostania certyfikowanym kierownikiem projektu w Project Management Institute (USA).... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Rozpocznij swoje szkolenie jako kierownik ds. Kultury i stań się liderem w rozwijającym się przemyśle, który tworzy miejsca pracy. Program UIC Barcelona Master Degree w z ... [+]

Rok akademicki 2017-2018: 9. edycja

Rozpocznij swoje szkolenie jako kierownik ds. Kultury i stań się liderem w rozwijającym się przemyśle, który tworzy miejsca pracy. Program UIC Barcelona Master Degree w zakresie zarządzania sztuką i kulturą przyjmuje praktyczne, międzynarodowe podejście w tej dziedzinie.

Zdobędziesz dogłębną wiedzę z perspektywy przedsiębiorczości na temat procesów pracy związanych z produktami i usługami kulturalnymi. Oprócz przedmiotów w kluczowych obszarach, program obejmuje również tematy promujące przywództwo i wykorzystanie nowych technologii.

Studenci zapoznają się także z dynamiką pracy dwóch ścieżek specjalizacji: sztuki wizualnej i dziedzictwa kulturowego oraz twórczych przemysłów kultury. Celem jest zapewnienie sobie wszechstronnego, multidyscyplinarnego profilu, dzięki czemu można pracować w obszarze polityki kulturalnej, instytucji i projektów. Program tego mistrza jest ściśle związany z miastem Barcelona, ​​które szczyci się pierwszorzędną panoramą kulturalną i licznymi międzynarodowymi projektami.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Ten tytuł magistra zapewni ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do promowania przedsiębiorczości, ze szczególnym naciskiem na finansowanie jako kluczową kwestię. W obecnym ... [+]

Ten tytuł magistra zapewni ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do promowania przedsiębiorczości, ze szczególnym naciskiem na finansowanie jako kluczową kwestię. W obecnym kontekście makroekonomicznym, biorąc pod uwagę brak istniejącego kredytu, branże venture capital i spółki private equity stają się w coraz większym stopniu alternatywą finansowania dla przedsiębiorstw.

Barcelona wyróżnia się, ponieważ ma dużą liczbę podmiotów specjalizujących się zarówno w private equity, jak i corporate finance, które wspierają i finansują rozwój nowych firm.

W niektórych kręgach Barcelona jest teraz prezentowana w ten sam sposób, w jaki Krzemowa Dolina była prezentowana w Stanach Zjednoczonych w tym samym czasie.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Social Media