Przeczytaj oficjalny opis

duch Uniwersytet

Powołanie do nauki i zmienić świat

Uczelnia wymaga wiedzy, badań i transferu wiedzy. Jednak dążymy do innych.
Jesteśmy ludźmi, którzy poświęcają swój czas i wysiłek na naukę, aby zmienić świat. Widać to ambicji w działaniach UIC Barcelona. Jest w naszym DNA.

Mieć doświadczenie uniwersyteckie zawsze marzył

Umieszczenie każdego ucznia w centrum wszystkiego, co oznacza, że ​​jesteś bohaterem w UIC Barcelona.

To jest nasze zobowiązanie do Ciebie, odzwierciedla indywidualne podejście, małych grupach klasowych, przyjaznej ciała nauczania, usług wspierających, a wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje umiejętności.

Budowanie mostów do zawodowej rzeczywistości

Jesteśmy podłączony do społeczeństwa i przedsiębiorstw. Klasy są praktyczne i prowadzone przez aktywnych zawodowo. Są one uzupełniane przez program stażu. Z tych wszystkich powodów, UIC Barcelona ma jedną z najlepszych stóp zatrudnienia na systemie uniwersyteckim Katalonii.

W Barcelonie oraz w związku ze światem

Wielokulturowe Barcelona stanowi ogólne tło talentu i wiedzy.
Mamy też umów międzynarodowych i programów wymiany z uczelniami zagranicznymi. Niektóre z naszych programów studiów są prowadzone częściowo w języku angielskim; można nawet zabrać całą studiów w tym języku.

Akredytacja

Universitat Internacional de Catalunya oficjalnie rozpoczęła swoją działalność w październiku 1997 roku akademickiego. Ustawa organiczna 11/1983 na Uniwersytecie Reform (LRU) wraz z ustawą 26/1984 Parlamentu Katalonii, ustanowił odpowiednie ramy prawne dla utworzenia uczelni ze zdolnością do udzielania oficjalnych certyfikatów stopni. Fundación Familiar Catalana (kataloński Family Foundation) wziął pełną odpowiedzialność za przeprowadzenie tego projektu akademickiego.

Najważniejsze powody, dla których student powinien rozważyć studia na UIC Barcelonie

Międzynarodowe doświadczenie w jednej z najbardziej wychodzenia miast na świecie: Barcelona Wysoko wykwalifikowani wykładowcy i specjaliści, że miłość do nauczania z międzynarodową myślenia Oficjalne Stopni i Praktyka staże międzynarodowe Wysoki wskaźnik zatrudnialności Optymalnym sposobem na poprawę umiejętności językowych Osobisty Coaching i doradztwo dla wszystkich programach i dla wszystkich studentów Sieci i kontakty Rozwijanie umiejętności przywódczych i przedsiębiorczych Kontynuować naukę: Master, podyplomowych i studiów doktoranckich

Usługi

ZAKWATEROWANIE: Jeśli potrzebujesz zakwaterowania podczas swojego czasu na uczelni będzie można ubiegać się o studenckich rezydencji, apartamentów i pokoi, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Twoich potrzeb.

Sport: Studia na UIC Barcelonie oznacza ewoluuje ogólnie jako osoby. Zachęcamy studentów do zaangażowania się w sporcie i aktywności fizycznej. Uczelnia promuje i organizuje zajęcia sportowe, konkursy i zapewnia DIS-liczniki i inne korzyści dla studentów, aby mogli mieć dostęp do innych urządzeń i organizacji w Barcelonie.

Coaching i doradztwo: Doradztwo i coaching usługi przeznaczone dla studentów, aby osiągnąć swoje osobiste i zawodowe wyzwania.

Życie studenckie

Studenci Usługi: pomaga osiągnąć to, co najważniejsze: osobistych celów.

Organizuje szereg imprez kulturalnych, sportowych związanych, społecznych i naukowych. Serwis zawiera informacje i wskazówki na temat zagadnień naukowych, administracyjnych i pozalekcyjnych w uniwersytecie.

Student Usługi UIC jest odpowiedzialny za informowanie i doradzanie studentów o tym, jak zarządzać ich dokumentów, a także inne kwestie pozalekcyjnych.

Alumni: UIC Barcelona przekazuje swoją filozofię akademicką do społeczeństwa za pośrednictwem społeczności 12.000 absolwentów. Ta filozofia to: doskonałość w pracy, jednostka umieszczona w centrum wszystkiego, pragnienie, by służyć i ciągłe poszukiwanie prawdy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

International University of Catalonia

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza z ... [+]

W sferze biznesowej świata kreatywnego istnieje wyraźny niedobór specjalistów posiadających wiedzę specyficzną dla ich określonej dyscypliny oraz umiejętności rozwoju i właściwego zarządzania firmą.

Master's Degree in Architecture and Design Business Management dąży do tego, abyś mógł wnieść wyjątkową wartość do swojego zawodu dzięki biznesowemu know-how. Ta wiedza zwiększy twoją zdolność do rozszerzenia działalności i zwiększy twoje szanse na dołączenie do wiodących firm w twoim sektorze, które potrzebują specjalistów z wiedzą techniczną i wszechstronnym, innowacyjnym i strategicznym umysłem biznesowym.

Z tym tytułem magisterskim otrzymasz szkolenie potrzebne do ustanowienia Egzaminu Profesjonalnego Zarządzania Projektami i zostania certyfikowanym kierownikiem projektu w Project Management Institute (USA).... [-]

Hiszpania Barcelona
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Rozpocznij swoje szkolenie jako kierownik ds. Kultury i stań się liderem w rozwijającym się przemyśle, który tworzy miejsca pracy. Program UIC Barcelona Master Degree w z ... [+]

Rok akademicki 2017-2018: 9. edycja

Rozpocznij swoje szkolenie jako kierownik ds. Kultury i stań się liderem w rozwijającym się przemyśle, który tworzy miejsca pracy. Program UIC Barcelona Master Degree w zakresie zarządzania sztuką i kulturą przyjmuje praktyczne, międzynarodowe podejście w tej dziedzinie.

Zdobędziesz dogłębną wiedzę z perspektywy przedsiębiorczości na temat procesów pracy związanych z produktami i usługami kulturalnymi. Oprócz przedmiotów w kluczowych obszarach, program obejmuje również tematy promujące przywództwo i wykorzystanie nowych technologii.

Studenci zapoznają się także z dynamiką pracy dwóch ścieżek specjalizacji: sztuki wizualnej i dziedzictwa kulturowego oraz twórczych przemysłów kultury. Celem jest zapewnienie sobie wszechstronnego, multidyscyplinarnego profilu, dzięki czemu można pracować w obszarze polityki kulturalnej, instytucji i projektów. Program tego mistrza jest ściśle związany z miastem Barcelona, ​​które szczyci się pierwszorzędną panoramą kulturalną i licznymi międzynarodowymi projektami.... [-]

Hiszpania Barcelona
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
International University of Catalonia

Ten tytuł magistra zapewni ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do promowania przedsiębiorczości, ze szczególnym naciskiem na finansowanie jako kluczową kwestię. W obecnym ... [+]

Ten tytuł magistra zapewni ci wiedzę i doświadczenie potrzebne do promowania przedsiębiorczości, ze szczególnym naciskiem na finansowanie jako kluczową kwestię. W obecnym kontekście makroekonomicznym, biorąc pod uwagę brak istniejącego kredytu, branże venture capital i spółki private equity stają się w coraz większym stopniu alternatywą finansowania dla przedsiębiorstw.

Barcelona wyróżnia się, ponieważ ma dużą liczbę podmiotów specjalizujących się zarówno w private equity, jak i corporate finance, które wspierają i finansują rozwój nowych firm.

W niektórych kręgach Barcelona jest teraz prezentowana w ten sam sposób, w jaki Krzemowa Dolina była prezentowana w Stanach Zjednoczonych w tym samym czasie.... [-]

Hiszpania Barcelona
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
10 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

Location address
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, Catalonia, 08017 ES
Social Media