Przeczytaj oficjalny opis

Sektor rolny jest sektorem podstawowym pod względem dobrobytu ludności świata i jej przyszłości. Nie tylko ma to związek z gwarancją bezpieczeństwa żywnościowego, ale także tworzy miejsca pracy w zakresie nadzoru i opieki nad zasobami naturalnymi. International School of Agri Management narodziła się ze znajomości sektora rolnego i jego wartości jako pierwsza Międzynarodowa Szkoła Biznesu ukierunkowana na zaspokojenie obecnych i przyszłych potrzeb szkoleniowych sektora agrobiznesu na całym świecie . Położona w Almeria , jednym z głównych ośrodków rolniczych na świecie, wykorzystuje swoje położenie geograficzne, aby oferować międzynarodowe studia magisterskie z agrobiznesu.

Sektor zmienia się skokowo wraz z pojawieniem się nowych technologii, nowych nawyków konsumpcyjnych, odpowiedzialnego wykorzystania zasobów, społecznej odpowiedzialności biznesu, marketingu rolno-przemysłowego i tak dalej. Dlatego wszyscy przedstawiciele łańcucha dostaw produktów rolnych i rolno-spożywczych muszą mieć liderów przygotowanych do stawienia czoła tym wyzwaniom i umożliwiających im konkurowanie na rynku .

Przygotowani Liderzy

W ISAM mamy aktywnych konsultantów i zintegrowane firmy, które zaspokajają i zaspokajają podstawową potrzebę: szkolenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami i kierowania nimi w sektorze rolnym. Posiadamy międzynarodową kadrę nauczycielską o udokumentowanych umiejętnościach i doświadczeniu w sektorze agrobiznesu, reprezentującą cały łańcuch dostaw produktów rolnych i rolno-spożywczych.

Jesteśmy Agro

ISAM to międzynarodowa szkoła biznesu zrodzona z sektora rolnego i dla niego.

Jesteśmy pionierami

Pierwsza szkoła biznesu specjalizująca się wyłącznie w agrobiznesie.

Jesteśmy globalni

Rodzimy się w celu rozwijania programów na całym świecie, online i osobiście.

Jesteśmy innowacją

Badania wyłącznie w agrobiznesie. Innowacja to ciągły proces w ISAM.

122050_pexels-photo-1076807.jpegrawpixel.com / Pexels

Misja

Szkolenie specjalistów z agrobiznesu, którzy chcą generować pozytywny wpływ w swoich firmach i społeczeństwie, przeszkolonych w tworzeniu optymalnego ekosystemu, który sprawia, że cały łańcuch dostaw rolnictwa rozwija się dzięki innowacjom, wydajności i zrównoważoności.

Wizja

Poprowadź szkolenie specjalistów z agrobiznesu na całym świecie.

Wartości

Sprężystość

Wraz ze szkoleniem proponujemy rozwiązania zmian zachodzących w otoczeniu sektora rolnego.

Empatia

Jesteśmy częścią procesu szkolenia studentów, współpracując z nim w celu osiągnięcia wspólnego celu: naszej misji.

Różnorodność

Różne narodowości, kultury i doświadczenia wzbogacą rozwój i relacje międzyludzkie.

Doskonałość

Idąc krok naprzód w kierunku doskonałości we wszystkich obszarach, w których działamy.

Innowacja

Przeżywamy to jako ciągły proces. Poszukujemy i proponujemy różne pomysły, aby osiągnąć lepsze wyniki w naszej codziennej pracy.

Włączenie i różnorodność

Od narodzin ISAM jesteśmy zaangażowani w integrację i różnorodność w pozytywny sposób. Jest to świetna okazja do nauki, doskonalenia, a także nawiązania osobistych relacji, które mogą prowadzić do przyszłych międzynarodowych relacji zawodowych.

W naszych obiektach odtwarzana jest różnorodność istniejąca w społeczeństwie: różnorodność kulturowa, środki społeczno-ekonomiczne, płeć, orientacja seksualna i umiejętności.

Posiadamy strukturę organizacyjną i zespół dydaktyczny, który od początku tworzył instytucję współpracującą, przyjazną i motywującą do oceny wszystkich możliwości, niezależnie od profilu studenta, aby zapewnić sukces zawodowy każdej osobie.

Różnorodność, którą przyjmujemy w ISAM, sprawia, że przechodzenie przez nasze klasy jest znacznie bogatsze. Szeroka i różnorodna wizja świata jako motoru innowacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

International School of Agri Management

Międzynarodowy Magister Zarządzania Agrobiznesem jest przeznaczony dla młodych absolwentów i specjalistów z pełnym etatem, którzy chcą szkolić się z najlepszymi specjalis ... [+]

Szkolimy Cię, abyś mógł stawić czoła nowym wyzwaniom międzynarodowego sektora rolnego

Międzynarodowy Magister Zarządzania Agrobiznesem jest przeznaczony dla młodych absolwentów i specjalistów z pełnym etatem, którzy chcą szkolić się z najlepszymi specjalistami w agrobiznesie na poziomie międzynarodowym. MIAM to międzynarodowe zobowiązanie ISAM, w którym mamy studentów z różnych krajów świata, którzy znają Almerię jako globalny HUB rolniczy.

W naszym Master studenci mają 6 miesięcy gwarantowanych staży w firmach związanych z sektorem rolnym.

Mistrz przyczyni się do międzynarodowej wizji studenta sektora rolnego, stosując teoretyczno-praktyczną metodologię, umożliwiając poznanie i dostarczenie rozwiązań globalnych wyzwań, przed którymi sektor będzie musiał stawić czoła w nadchodzących latach.... [-]

Hiszpania Almería
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Agri Management

Międzynarodowy Magister Agrobiznesu to najlepsza opcja na połączenie życia zawodowego z rozwojem zawodowym poprzez szkolenie. Rozumiemy to jako proces transformacji, w kt ... [+]

Szkolimy Cię, abyś mógł stawić czoła nowym wyzwaniom międzynarodowego sektora rolnego

Międzynarodowy Magister Agrobiznesu to najlepsza opcja na połączenie życia zawodowego z rozwojem zawodowym poprzez szkolenie. Rozumiemy to jako proces transformacji, w którym nasi studenci z firm z łańcucha rolno-spożywczego, z różnych hiszpańskich prowincji i o określonej karierze zawodowej, przybywają, aby rozwijać się zawodowo, stać się punktem odniesienia w swoich działach i być motorem zmian sektor agrobiznesu na poziomie międzynarodowym.

Ukończenie MIA to więcej niż stopień magistra rolnictwa lub magistra agrobiznesu. Zapewnia studentowi międzynarodową wizję sektora rolnego, metodologię teoretyczno-praktyczną, pozwalającą na poznanie i dostarczenie rozwiązań globalnych wyzwań, przed którymi sektor będzie musiał stawić czoła w nadchodzących latach.... [-]

Hiszpania Almería
Październik 2020
Język hiszpański
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome to ISAM- English version

Bienvenido a ISAM - International School of Agri Management