Przeczytaj oficjalny opis

historia

W ciągu swojej 30-letniej historii Instituto de Estudios Cajasol został uznany za jedną z najlepszych krajowych szkół biznesu, zwłaszcza w regionie Andaluzji, z którymi firmami utrzymywał bliższy kontakt.

U początków obecnego Instituto de Estudios Cajasol powraca do El Monte de Piedad i Caja de Ahorros de Sevilla, które stworzyły Social Work of Orientation and Advice, w celu rozwiązywania zapytań od swoich klientów i pracowników. Jego pierwsze sesje szkoleniowe dotyczyły podatku dochodowego od osób fizycznych, aw 1983 r. Uruchomiono pierwszy długoterminowy kurs na temat zarządzania MŚP.

Kiedy Monte de Piedad odnawia swój wizerunek firmy i zostaje przemianowane na El Monte, pierwszy Wyższy Kurs Doradztwa Fiskalnego pojawił się w bieżącym Magister doradztwa podatkowego.

W tych latach działa tylko Fundacja San Telmo, Konfederacja Przedsiębiorców Sewilli i Izba Handlowa. Instytut jest bardzo potrzebny.

Instytut Nauk Prawnych i Biznesowych stał się centrum szkoleniowym dla specjalistów i menedżerów Sewilli i okolic. Po pojawieniu się Cajasolu, który powstał w wyniku połączenia banków oszczędnościowych El Monte i San Fernando, Instytut, zwany teraz Cajasol, nabiera nowego rozpędu, poszerzając swoje obszary szkoleniowe i działalność dla profesjonalistów.

W 2015 r. Powstał Andaluzyjski Klub Dyrektorów w Instituto de Estudios Cajasol i Fundacji Cajasol, obecnie forum spotkań i dyskusji dla kadry kierowniczej i prezesów najważniejszych firm na scenie krajowej.

Obecnie Instituto de Estudios Cajasol może pochwalić się przeszkoleniem trzech pokoleń profesjonalistów, podzielonych na stanowiska o różnej odpowiedzialności podmiotów andaluzyjskich i hiszpańskich.

W ciągu tych 30 lat istnienia aktywnie działaliśmy na rzecz rozwoju społecznego i gospodarczego naszego środowiska.

Misja i wartości

Wartości IEC

Jakość, innowacja i doświadczenie

 • Powołaniem Instituto de Estudios Cajasol jest zapewnienie najbardziej wykwalifikowanych szkoleń podyplomowych dla odnoszących sukcesy specjalistów. Nasze programy, oparte na ciągłym dostosowywaniu się do rzeczywistości gospodarczej i społecznej, gwarantują dobrobyt pracy naszym studentom.
 • Naszym celem jest szkolenie w zakresie rozwoju zawodowego, nowego przywództwa i spełnienia osobistego.
 • Wspieramy nas ponad 30-letnim doświadczeniem, w którym przeszkoliliśmy ponad 22 000 kadry kierowniczej, specjalistów i absolwentów uniwersytetów, którzy obecnie integrują szablony najlepszych firm krajowych i międzynarodowych.
 • Nasi kompletni mistrzowie, kursy ekspertów i specjalizacja w najbardziej pożądanych aspektach rynku są referencjami krajowymi i międzynarodowymi.

Prestiżowy krużganek

 • Ponad 600 doskonałych profesjonalistów.
 • Najlepsi eksperci w kraju w każdej specjalności. Niejednorodny krużganek z profesorami uniwersyteckimi, biznesmenami, aktywnymi profesjonalistami z sektora prywatnego, kadrą kierowniczą i wyższymi urzędnikami administracji publicznej.
 • Profesorowie o doskonałej jakości ludzkiej i intelektualnej, skupieni na osobistej uwadze studenta i przyzwyczajeni do szkolenia wyższych kadr kierowniczych.
 • Wszystkie zalety klasztoru ze wspaniałymi relacjami w głównych środowiskach prawnych i biznesowych.

Poparcie Fundacji Cajasol

 • Szkoła biznesu z gwarancją Fundacji Cajasol.
 • Wspierany i promowany przez Fundację Cajasol, o silnym powołaniu społecznym, zdeterminowany do wspierania rozwoju gospodarczego poprzez szkolenie podyplomowe.
 • Wszystkie wartości i korzyści wynikające z głębokiego zaangażowania Fundacji Cajasol w produktywną i biznesową tkaninę w Andaluzji.
 • Kontakty z firmami i instytucjami o charakterze krajowym i międzynarodowym.

Społeczność studentów Instituto de Estudios Cajasol

 • Rygorystyczne systemy selekcji uprzywilejowujące ludzką i intelektualną jakość ucznia.
 • Zwarte i jednorodne grupy, w których preferowana jest praca zespołowa, komunikacja, przyjazna atmosfera i relacje międzyludzkie.
 • Aktywne Stowarzyszenie Studentów z własną siedzibą w Instytucie, w którym wyrażane są specjalne więzi związków ustanowione przez Instytut ze studentami i nauczycielami. Miejsce spotkań różnych pokoleń studentów. Grupa zaufania, która wykonuje ważną pracę polegającą na kierowaniu uczniami. I obszerny program działań wewnętrznych i zewnętrznych: profesjonalne doradztwo, szkolenia poprzez kursy monograficzne i konferencje oraz inicjatywy rekreacyjne.

Maksymalne możliwości finansowania

 • Stypendia i pomoc w studiowaniu mistrzów, finansowane przez Fundację Cajasol.122457_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Najbardziej zaawansowane urządzenia

Stara wiejska hacjenda o wielkiej wartości ojcowskiej i artystycznej, przebudowana i dostosowana do funkcjonalności nowoczesnego centrum szkoleniowego o powierzchni prawie 4000 m2 z najbardziej zaawansowanym zapleczem.

Uprzywilejowane środowisko życia akademickiego, które sprzyja koncentracji i wymianie doświadczeń.

Antonio Pulido Gutiérrez, prezes Fundacji Cajasol

Zostanie to zapamiętane jako czas wielkich zmian gospodarczych, które, choć wywołały niestabilność i niepewność, prowadzą w perspektywie długoterminowej do głębokich przemian społecznych i nowych sposobów rozumienia życia.

Zniknęły poprzednie struktury oparte na przekonaniach i wartościach, które - jak pokazuje ewolucja gospodarczo-społeczna - były błędne. Trzeba iść w kierunku mniej materialistycznego modelu życia, bardziej sprawiedliwego z otoczeniem i bardziej wspierającego innych.

Wymaga to wielu kwalifikacji i kreatywności, ponieważ chodzi o znalezienie systemu produktywnego i wzrostu opartego na dynamicznych i konkurencyjnych działaniach, ale jednocześnie trwałego pod względem gospodarczym, społecznym i środowiskowym.

Ta ewolucja zmienia także wartości i zasady, które są wymagane od specjalistów i menedżerów, którzy kierują rozwojem obecnych firm. Oprócz opanowania i dostosowania się do szaleńczej odnowy technologii i technologii, firmy wymagają ludzi z wiedzą, ale także ze strategiczną wizją, zdolnością do zarządzania zmianami oraz uczciwymi i etycznymi zasadami w ich aspektach zawodowych, takich jak hojność, empatia, przejrzystość, pokora i duch zespołu.

Zanurzeni w tej wielkiej globalnej ewolucji świętowaliśmy w 2018 r. 30-lecie Instituto de Estudios Cajasol , które to wydarzenie wykorzystaliśmy do refleksji nad naszą rolą w społeczeństwie. Podczas tej trajektorii, która rozpoczęła się od doradztwa biznesowego i profesjonalnych usług szkoleniowych, Instytut, obecnie należący do Fundacji Cajasol, stał się centrum referencyjnym dla profesjonalistów, menedżerów i przedsiębiorców, forum wymiany pomysłów i kreatywności, oraz promotor rozwoju społeczno-gospodarczego Andaluzji.

Od Fundacji Cajasol potwierdzamy, poprzez Instytut Studiów, nasze zaangażowanie w szkolenia, szkolenia i badania mające na celu dostosowanie młodych absolwentów i specjalistów z doświadczeniem do nowych potrzeb. Nasze programy mają na celu promowanie odnowionej mentalności w Andaluzji i dostosowanie naszych firm do wartości, które przyczyniają się do rozwoju w sposób zrównoważony i sprawiedliwy.

Programy prowadzone przez:
 • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Instituto de Estudios Cajasol

Ten Master oferuje studentom doświadczenie i techniki niezbędne, aby zostać profesjonalnym doradcą podatkowym, z szeroką i pełną wizją krajowego systemu podatkowego i mię ... [+]

wprowadzenie

Master in Tax Advice to program studiów podyplomowych z największym doświadczeniem w Instituto de Estudios Cajasol w Sewilli, naszym flagowym od czasu, gdy Fundacja Cajasol zdecydowała się wspierać tworzenie własnej szkoły biznesu 30 lat temu w Sewilli.

Ten Master oferuje studentom doświadczenie i techniki niezbędne, aby zostać profesjonalnym doradcą podatkowym, z szeroką i pełną wizją krajowego systemu podatkowego i międzynarodowego środowiska podatkowego. W ten sposób studenci, którzy podchodzą do uzyskania tytułu magistra, mają jeden z najbardziej uznanych i cytowanych tytułów na rynku pracy w naszym kraju, co stanowi wyraźne i korzystne wyróżnienie w stosunku do reszty specjalistów tworzących obecny świat pracy.... [-]

Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto de Estudios Cajasol

Mistrz doradztwa prawnego firm IE Cajasol w Sewilli oferuje szeroki i kompletny przegląd wszystkich sytuacji prawnych, przed którymi stoi firma od momentu jej założenia, ... [+]

wprowadzenie

Mistrz doradztwa prawnego firm IE Cajasol w Sewilli oferuje szeroki i kompletny przegląd wszystkich sytuacji prawnych, przed którymi stoi firma od momentu jej założenia, zapewniając integralną wizję wszystkich jej potrzeb i problemów. Jest to jeden z głównych programów podyplomowych Instituto de Estudios Cajasol w Sewilli, jednej z najważniejszych szkół biznesu w Hiszpanii, w której uczy się go od ponad 30 lat, aktualizując go i rozwijając, aż stanie się punktem odniesienia w Andaluzyjskie pole prawne.

W równoległy i zintegrowany sposób będziesz mógł ukończyć studia magisterskie w zakresie praktyki prawa online, zgodnie z wymogami ustawy 34/2006 z 30 października o dostępie do zawodów pełnomocnika sądowego i jego Regulaminu Rozwój wymaga, aby absolwenci prawa mogli zapisać się i wykonywać zawód prawnika.... [-]

Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto de Estudios Cajasol

Master in Finance and Business Financial Management jest jednym z programów podyplomowych z największym doświadczeniem w Instituto de Estudios Cajasol . ... [+]

wprowadzenie

Master in Finance and Business Financial Management jest jednym z programów podyplomowych z największym doświadczeniem w Instituto de Estudios Cajasol . W ciągu swojej 30-letniej historii zmienił młodych ludzi z uniwersytetu w ekspertów w dziedzinie ekonomii i finansów, którzy obecnie zajmują stanowiska kierownicze w odpowiednich firmach. Jest to formacja, która zapewnia profesjonalny prestiż, który może być osiągnięty tylko przez wiodącą szkołę biznesu w Andaluzji, przy wsparciu silnego podmiotu, takiego jak Fundacja Cajasol.

Dzięki programowi akademickiemu tego magistra studenci mogą dogłębnie studiować podstawowe przedmioty w środowisku gospodarczym obecnych firm, między innymi: rachunkowość finansowa, analiza sprawozdań finansowych, fuzje i przejęcia, podejmowanie decyzji, bankowość, analiza rynku akcji i rynku lub umiejętności menedżerskie lub etyka zawodowa.... [-]

Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto de Estudios Cajasol

W nowym Mistrzu Marketingu i Komunikacji Cyfrowej Instytutu Cajasol dowiesz się nie tylko, gdzie i jak komunikować się w uczciwy i kreatywny sposób, aby tworzyć i zarządz ... [+]

wprowadzenie

Żyjemy w erze treści i komunikacji. Nigdy świat nie był tak związany i przekształcony przez rewolucję technologiczną we wszystkich swoich dziedzinach. Fizyczna i cyfrowa przestrzeń, w której firmy każdego dnia toczą strategiczną bitwę o sprzedaż, odbiorców, dane lub po prostu reputację swoich marek. Marketing i komunikacja to podstawowy element tego konkursu. Jest to sposób, w jaki musimy przekazywać ofertę różnicową lub wartość naszej firmy lub produktu za pośrednictwem wielu kanałów. A jeśli dodamy do tego konwencjonalnego medium tę nieskończoną przestrzeń, jaką jest Internet, podstawowe pytanie brzmi: gdzie zaczynamy się komunikować?

W nowym Mistrzu Marketingu i Komunikacji Cyfrowej Instytutu Cajasol dowiesz się nie tylko, gdzie i jak komunikować się w uczciwy i kreatywny sposób, aby tworzyć i zarządzać treściami wyróżniającymi się na każdym medium i generującym zyski w cyfrowym świecie. W tym celu wykorzystamy metodologię i system dynamiki grupy o nazwie RolePlay, o strukturze tak realnej, jak w wielu agencjach, które codziennie pracują dla wielu klientów.... [-]

Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto de Estudios Cajasol

Master in International Business jest jednym z najsilniejszych zakładów IE Cajasol de Sevilla w programach podyplomowych, ponieważ dzięki nim studenci stają się profesjon ... [+]

wprowadzenie

Jednym z wyzwań gospodarki hiszpańskiej i andaluzyjskiej jest zwiększenie stopnia internacjonalizacji przedsiębiorstw, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Firmy odkrywają, że ten proces internacjonalizacji nie jest opcją, ale obowiązkiem: albo jest zaangażowany w internacjonalizację, albo ostatecznie przejmie firmę lub wydali ją z rynku. Jest to jedno z najbardziej intensywnych wyzwań, które dotyczy wszystkich podmiotów biznesowych i instytucjonalnych, a także jedno z najbardziej zróżnicowanych pod względem działania i różnorodności terytoriów.

Instituto de Estudios Cajasol odpowiada na to wyzwanie dzięki Master in International Business, który oferuje specjalistyczne szkolenia w zakresie internacjonalizacji gospodarki dla studentów uniwersytetów opuszczających rynek pracy.... [-]

Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Instituto de Estudios Cajasol

Master in Human Resources wyróżnia się niezwykle praktycznym charakterem, zorientowanym bardziej niż przekazywanie samej wiedzy teoretycznej, ich wdrażanie i rozwijanie u ... [+]

wprowadzenie

Master in Human Resources wyróżnia się niezwykle praktycznym charakterem, zorientowanym bardziej niż przekazywanie samej wiedzy teoretycznej, ich wdrażanie i rozwijanie u studenta umiejętności zawodowych do kierowania i organizowania niezbędnego działu w każdej firmie podobnie jak zasoby ludzkie. Nauczysz się nie tylko wybierać i zatrudniać, ale także zatrudniać, szkolić i zatrzymywać pracowników w swojej organizacji, dostosowując ją do strategii firmy. Magister kadr, który nauczy Cię podstaw rządzących działem HR, takich jak: kultura organizacyjna, przywództwo lub praca zespołowa.

Umiejętności przywódcze w zakresie zasobów ludzkich i zarządzania zespołem... [-]
Hiszpania Sewilla
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Hacienda Cartuja, Av. del Aljarafe, s/n, 41940 Sevilla
41940 Sewilla, Andaluzja, Hiszpania