Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Formacja otwarta na świat

Seneca Institute , Międzynarodowe Centrum Podyplomowe, z siedzibą w Madrycie, i obecne w dziedzinie szkoleń od ponad 20 lat, projektuje i rozwija serię programów, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie duże zapotrzebowanie na wysoką specjalizację w dziedzinie stosunków międzynarodowych , komunikacji , logistyki i zarządzania .

Oferta szkoleniowa Instytutu Seneca obejmuje kursy techniczne , z akredytacją uniwersytetu , mające na celu zdobycie lub zaktualizowanie wszechstronnej wiedzy na dany temat, na studia magisterskie z dyplomem uniwersyteckim i punkty ECTS , w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego (EHEA), poprzez Kursy eksperckie i dyplomy specjalistyczne .

112126_foto2.jpg

Przez ponad dwie dekady, które nas popierają, opisują zdobyte osiągnięcia, chroniąc szkolenie podyplomowe specjalistów ponad 75 narodowości na pięciu kontynentach, którym pomogliśmy osiągnąć ich cele zawodowe , ułatwiając narzędzia do ich uzyskania, poprzez wiedza i umiejętności nabyte w każdym temacie, a także praktyki lokalne lub międzynarodowe.

Mamy najbardziej kompletny w każdym z naszych szkoleń i badań materiałów własnych programów działań na rzecz rozwoju, co stanowi dla studenta realną gospodarkę wysiłku, koncentrując zawartości wszystkich aspektów trzeba by wiedzieć o temacie lub obszar zarządzania.

Wszystkie kursy i stopnie magisterskie można śledzić w wersji blended learning lub całkowicie online . W pierwszym przypadku Seneca Institute zapewnia niezbędne certyfikaty do uzyskania wiz studenckich dla studentów mieszkających poza Hiszpanią, aw drugim przypadku opiekuje się opieką i interakcją z uczniami. że czują się zintegrowani i wspierani na czas działania formacyjnego.

Skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy Cię przez szkolenie, które aktualizuje twoją wiedzę, która rozszerza je poprzez specjalizację lub prowadzi do profesjonalnego przekwalifikowania.

112766_shutterstock_556870582.jpg

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle de Velázquez, 86, 28006
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania