Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować marketing w IM

Jeśli studiujesz marketing cyfrowy, w IM będziesz pomnażać swoje zawodowe szkolenie

20 powodów, dla których warto wybrać komunikator:

Jakościowe, pedagogiczne, pracy, ekonomiczne, techniczne

PRZYCZYNY JAKOŚCIOWE

I. Badanie w największej cyfrowej szkole biznesu na świecie. Ponad 150 profesorów, którzy uczą klas z naszych ośrodków, rozrzuconych po Hiszpanii, Irlandii, Meksyku, Kostaryce, Gwatemali, Nikaragui, Hondurasie, Kolumbii itd .; ponad 40 programów specjalizujących się w marketingu cyfrowym, ponad 7000 studentów z 26 różnych krajów oraz własne wydawnictwo z ponad 14 opublikowanymi książkami.

II. Double Degree. Student po ukończeniu programu szkoleniowego uzyska dyplom akredytowany przez Uniwersytet Abat Oliba i, na poziomie zawodowym, przez IM. Międzynarodowy Instytut Marketingu.

III. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008 w zakresie zarządzania jakością, przestrzegamy normy UNE 66181, która uznaje naszą jakość szkoleń online.

IV. Współpracownicy i akredytowani przez Uniwersytet Abat Oliba, Uniwersytet Cenfotec w Kostaryce, jesteśmy częścią organizacji FEDE (Europejska Federacja Szkół), ANCED (Krajowe Stowarzyszenie Centrów e-Kształcenia i Odległości) i Adigital (Hiszpańskie Stowarzyszenie Gospodarki Digital), między innymi.

POWODY PEDAGOGICZNE

V. Skuteczna pedagogika: uciekamy od informacji o wypełniaczach, jesteśmy skuteczni. Zarówno w notatkach, jak i nauczycielach.

Swoboda organizowania się wedle życzenia, studiuj w kolejności, w jakiej chcesz i dostarczaj, kiedy chcesz.

VI. Personel dydaktyczny Proces wyszukiwania nauczycieli jest intensywny i wymagający. Mamy wspaniałych specjalistów od marketingu cyfrowego, którzy lubią przenosić swoje doświadczenia. Nasi nauczyciele czynią nas wspaniałymi.

VII. Pełne wsparcie nauczycieli: Będziesz miał wszystkich nauczycieli podczas całego szkolenia, nie tylko podczas nauki przedmiotu.

VIII. Integral Support Center: Chcemy, aby wielu ambasadorów IM odniosło sukces na świecie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ułatwić Ci stanie się jednym. Nie stawiamy przeszkód

IX. Modalność studiów. Dysponujemy trzema metodami stosownie do potrzeb studenta: eLearning (100% online), Blended eLearning (twarzą w twarz i połączenie online) oraz Summer School, intensywne kursy w miesiącach czerwcu i lipcu.

X. Zapewniamy 3 różne typy klas:

 1. Klasy *:
  klasy dynamiczne zaprojektowane w celu zastosowania wiedzy teoretycznej w najbardziej praktycznym terenie.
 2. Wirtualne klasy:
  Zajęcia online ukierunkowane na praktyczne rozwiązywanie wątpliwości uczniów
 3. Bezpośrednie kursy mistrzowskie:
  konferencje wysoko wykwalifikowanych prelegentów w celu nagłośnienia najnowszych osiągnięć w marketingu cyfrowym, do których uczniowie mogą uczęszczać w Barcelonie, lub oglądania w odroczonym czasie za pośrednictwem naszego wirtualnego kampusu.

PRZYCZYNY PRACY

XI. Praca i staż Ponad 40% naszych studentów, którzy odbywają praktyki, zostaje zatrudnionych przez firmy.

XII. Związek z sektorem: sektor potrzebuje pracowników, a studenci potrzebują pracy. Działamy jako łącznik, aby zaspokoić popyt i podaż.

XIII. Umowy z dużymi firmami cyfrowymi, takimi jak Ebay i obecnie w ramach współpracy z Google, LinkedIn, Twitter, Facebook itp. ... Ponadto jesteśmy związani z Ministerstwem Zatrudnienia Hiszpanii w ramach projektu Strategia na rzecz przedsiębiorczości i zatrudnienia młodzieży.

XIV. W szkoleniu firmowym. Specjalistyczne doradztwo dla firm pomagamy działowi HR wybrać najlepsze szkolenie zgodnie z potrzebami pracowników Twojej firmy

POWODY EKONOMICZNE

XV. Demokratyzacja szkoleń. W IM chcemy, aby każdy mógł studiować marketing cyfrowy na wysokim poziomie, dlatego dostosowujemy ceny wszystkich naszych programów szkoleniowych, będąc najbardziej konkurencyjnym na rynku.

XVI. Darmowe finansowanie. W IM oferujemy możliwość finansowania szkolenia z nami BEZPŁATNIE, bez odsetek, lub, jeśli chcesz więcej rat lub podzielić je na czas, możesz to zrobić z Banc Sabadell, z odsetkami 0%.

XVII. Premia szkoleniowa dla wszystkich pracowników za pośrednictwem Fundacji Trójstronnej. Jeśli Twoja firma ma wystarczające środki, nasze szkolenia są w 100% dotowane.

XVIII. ISIC International Card. Wszyscy nasi studenci mają legitymację studencką z rabatem i wyjątkowymi korzyściami (muzea, elektronika, sklepy, wycieczki itp.) W ponad 120 krajach.

POWODY TECHNICZNE

XIX Wyposażenie Wszystkie nasze klasy posiadają komputer na jednego ucznia ostatniej generacji HP **, cyfrowe tablice, szerokie i nowoczesne przestrzenie oraz światłowodową sieć WiFi (300 Gb) o wysokiej wydajności ze sprzętem Aruba, najbardziej zaawansowanym na rynku.

XX. Platforma edukacyjna Nasz wirtualny kampus jest stworzony specjalnie dla nas i potrzeb naszych studentów. Jest jednym z najbardziej kompletnych i użytecznych, jakie istnieją. Dostępne 24 godziny na dobę dla wszystkich uczniów, ze spersonalizowanymi nauczycielami i nauczycielami, którzy będą Ci towarzyszyć podczas treningu.

(*) Ta modalność dotyczy wyłącznie studentów twarzą w twarz

(**) Sprzęt dostępny w siedzibie głównej w Barcelonie. Reszta biur, aby się skonsultować.

CO PRZESUJE NAS?

Oferuj najlepsze szkolenia z marketingu cyfrowego i udostępniaj je wszystkim . Marketing cyfrowy nie powinien być własnością kilku firm.

Dlatego każdego roku generujemy więcej miejsc pracy i przygotowujemy więcej specjalistów do integracji na rynku pracy . Niezależnie od pochodzenia uczniów, z równymi szansami dla wszystkich .

Kształcimy, inspirujemy i współpracujemy ze społecznością studentów, absolwentów, profesorów i specjalistów z sektora, wspierając żywą i aktywną sieć. System relacyjny wspierający się nawzajem w skomplikowanym środowisku cyfrowym.

W IM, ZNAJDZIESZ

 • Szacunek dla ludzi, instytucji i tego, co reprezentują.
 • Obrona etycznego zachowania , uczciwości i wolności myśli.
 • Model otwartego uczenia się , łączący formalne i nieformalne metody na rzecz wykorzystania nowych technologii i ich możliwości.
 • Dynamizacja rynku pracy, łączenie studentów i firm. Ponowne wprowadzenie profili na rynku pracy.
 • Jakość w naszych procesach, usługach i powołaniu do wspólnego uczestnictwa w naszych działaniach.
 • Demokratyzacja szkoleń
 • Cercanía przyniesie odległości, a online stanie się czymś bliskim i znajomym.
 • Implikacja: nasz cel jest taki sam, jak cel ucznia, że najlepszy specjalista marketingu cyfrowego wychodzi z Instytutu.
Programy prowadzone przez:
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Zostań wysoko wykwalifikowanym specjalistą do pracy w marketingu cyfrowym. Uzyskaj obecność w RRSS, opanowując podstawowe narzędzia. ... [+]

Master w marketingu cyfrowym wynika z potrzeby rynku 2.0, którego zapotrzebowanie wymaga wysoko wykwalifikowanych specjalistów we wszystkich obszarach marketingu cyfrowego

Dlaczego Professional Master w marketingu cyfrowym i sieciach społecznościowych?

Marketing cyfrowy powstaje w odpowiedzi na potrzeby rynku 2.0 i wymaga włączenia wysoko wykwalifikowanych specjalistów we wszystkich dziedzinach. Ta dyscyplina łączy tradycyjne strategie marketingowe z nowymi metodami, które pozwalają wykorzystać specyfikę medium cyfrowego i przewidywać przyszłość.

Szkolenie to zapewni metodologie badawcze, procesy twórcze i zaawansowane narzędzia techniczne do skutecznego przeprowadzania kampanii Digital Marketing, planów strategicznych dla mediów społecznościowych i działań w różnych kanałach cyfrowych, które gwarantują wysoką rentowność dla Twojej firmy.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
14 miesiące
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Najbardziej kompletny i praktyczny program specjalizacji marketingu cyfrowego, który istnieje do tej pory. Obejmuje wszystkie dyscypliny marketingu internetowego, które m ... [+]

Dlaczego ten program?

Cyfrowy świat nie jest już opcją, ale to wymóg. Firmy, które do niedawna były nieśmiało cyfrowy, ewoluować do struktur gdzie digitalizacja jest głęboka i złożona rzeczywistość (komunikacja, logistyka, marketing, sprzedaż, zasobów ludzkich, etc.). To wtedy bezwzględny zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów wynika, aby sprostać nowym wymaganiom rynku.

Global Master w Digital Management oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby płynnie poruszać się w środowisku online, projektując swoją karierę zawodową w niepowtarzalnych warunkach szkoleniowych.

Dzisiaj jest to najbardziej specy fi c i kompletna oferta w Digital Marketing w hiszpańskiej Worldwide. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby doprowadzić zaktualizowaną zawartość i możliwość, aby wyprzedzić konkurencję.... [-]

Hiszpania Barcelona Madrid
Wrzesień 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Zbuduj biznes online od podstaw, dbając o każdy szczegół. Wygeneruj swój projekt E-Commerce i zastosuj narzędzia Digital Marketing, aby w kreatywny sposób zachęcić do spr ... [+]

Z roku na rok rośnie obroty w sektorze sprzedaży online. Rynek pracy potrzebuje coraz więcej specjalistów, którzy są w stanie skutecznie tworzyć, zarządzać i monitorować handel elektroniczny.

Dlaczego Professional Master w marketingu cyfrowym

Obroty w sektorze sprzedaży online rosną z każdym rokiem, a rynek pracy wymaga specjalistów zdolnych do skutecznego tworzenia, zarządzania i monitorowania handlu elektronicznego.

Profesjonalny mistrz marketingu cyfrowego

cele

Bądź ekspertem w marketingu cyfrowym z doskonałymi narzędziami do handlu elektronicznego

Pracuj jako ekspert w każdej dziedzinie marketingu internetowego i handlu elektronicznego.Opanuj wszystkie obszary marketingu online, od strategii komunikacji po szczegółową analizę wyników w planach działania.Prowadzić projekty e-commerce, efektywnie zarządzać i zwiększać sprzedaż firmy.Dla kogo?Ludziom, którzy chcą stworzyć własny sklep internetowy i dysponować niezbędnymi zasobami, aby skutecznie nim zarządzać.Wszystkim osobom pracującym w obszarze marketingu cyfrowego i potrzebującym zdobyć niezbędną wiedzę i narzędzia obecnego sektora internetowego.Specjaliści z dowolnego obszaru firmy zainteresowani rozwojem i zrozumieniem ważnych zmian, jakie powoduje Internet w strategiach marketingowych i e-commerce.program... [-]
Hiszpania Barcelona Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
14 miesiące
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Dzięki tej wykonawczej programu nabędzie wiedzę i umiejętności niezbędne do zwiększenia swojej działalności w środowisku cyfrowym. ... [+]

Dlaczego ten program?

Istnieje ogromna liczba i różnorodność narzędzi cyfrowych, które można użyć, aby korzystać firmy. Pytanie brzmi, czy wiesz? I co najważniejsze, czy wiesz, jak wykorzystać?

Z tym programem wykonawczym będzie zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zwiększenia swojej działalności w środowisku cyfrowym. Znajdziesz tu praktyczne, poprzeczne i koncentruje się na osiąganiu wyników, szkolenia, w których będzie można nauczyć się wykorzystywać możliwości głównych zasobów cyfrowych na podstawie swoich celów biznesowych.

cel„Dowiesz się, aby skorzystać z narzędzi cyfrowych główną korzyścią dla Twojej firmy”Zapoznania się z najważniejszych narzędzi do cyfrowej projekcji biznesu.Znać możliwości tych narzędzi.Wiedząc, jak sprawić, że większość z różnych zasobów cyfrowych w celu promowania swojego biznesu w Internecie.Nabyć strategicznej wizji skutecznie koordynować zespoły i osiągnięcie celów korporacyjnych.Do kogo jest skierowana?... [-]
Hiszpania Barcelona Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
8 miesiące
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku