Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować marketing w IM

Jeśli studiujesz marketing cyfrowy, w IM będziesz pomnażać swoje zawodowe szkolenie

20 powodów, dla których warto wybrać komunikator:

Jakościowe, pedagogiczne, pracy, ekonomiczne, techniczne

PRZYCZYNY JAKOŚCIOWE

I. Badanie w największej cyfrowej szkole biznesu na świecie. Ponad 150 profesorów, którzy uczą klas z naszych ośrodków, rozrzuconych po Hiszpanii, Irlandii, Meksyku, Kostaryce, Gwatemali, Nikaragui, Hondurasie, Kolumbii itd .; ponad 40 programów specjalizujących się w marketingu cyfrowym, ponad 7000 studentów z 26 różnych krajów oraz własne wydawnictwo z ponad 14 opublikowanymi książkami.

II. Double Degree. Student po ukończeniu programu szkoleniowego uzyska dyplom akredytowany przez Uniwersytet Abat Oliba i, na poziomie zawodowym, przez IM. Międzynarodowy Instytut Marketingu.

III. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2008 w zakresie zarządzania jakością, przestrzegamy normy UNE 66181, która uznaje naszą jakość szkoleń online.

IV. Współpracownicy i akredytowani przez Uniwersytet Abat Oliba, Uniwersytet Cenfotec w Kostaryce, jesteśmy częścią organizacji FEDE (Europejska Federacja Szkół), ANCED (Krajowe Stowarzyszenie Centrów e-Kształcenia i Odległości) i Adigital (Hiszpańskie Stowarzyszenie Gospodarki Digital), między innymi.

POWODY PEDAGOGICZNE

V. Skuteczna pedagogika: uciekamy od informacji o wypełniaczach, jesteśmy skuteczni. Zarówno w notatkach, jak i nauczycielach.

Swoboda organizowania się wedle życzenia, studiuj w kolejności, w jakiej chcesz i dostarczaj, kiedy chcesz.

VI. Personel dydaktyczny Proces wyszukiwania nauczycieli jest intensywny i wymagający. Mamy wspaniałych specjalistów od marketingu cyfrowego, którzy lubią przenosić swoje doświadczenia. Nasi nauczyciele czynią nas wspaniałymi.

VII. Pełne wsparcie nauczycieli: Będziesz miał wszystkich nauczycieli podczas całego szkolenia, nie tylko podczas nauki przedmiotu.

VIII. Integral Support Center: Chcemy, aby wielu ambasadorów IM odniosło sukces na świecie. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ułatwić Ci stanie się jednym. Nie stawiamy przeszkód

IX. Modalność studiów. Dysponujemy trzema metodami stosownie do potrzeb studenta: eLearning (100% online), Blended eLearning (twarzą w twarz i połączenie online) oraz Summer School, intensywne kursy w miesiącach czerwcu i lipcu.

X. Zapewniamy 3 różne typy klas:

 1. Klasy *:
  klasy dynamiczne zaprojektowane w celu zastosowania wiedzy teoretycznej w najbardziej praktycznym terenie.
 2. Wirtualne klasy:
  Zajęcia online ukierunkowane na praktyczne rozwiązywanie wątpliwości uczniów
 3. Bezpośrednie kursy mistrzowskie:
  konferencje wysoko wykwalifikowanych prelegentów w celu nagłośnienia najnowszych osiągnięć w marketingu cyfrowym, do których uczniowie mogą uczęszczać w Barcelonie, lub oglądania w odroczonym czasie za pośrednictwem naszego wirtualnego kampusu.

PRZYCZYNY PRACY

XI. Praca i staż Ponad 40% naszych studentów, którzy odbywają praktyki, zostaje zatrudnionych przez firmy.

XII. Związek z sektorem: sektor potrzebuje pracowników, a studenci potrzebują pracy. Działamy jako łącznik, aby zaspokoić popyt i podaż.

XIII. Umowy z dużymi firmami cyfrowymi, takimi jak Ebay i obecnie w ramach współpracy z Google, LinkedIn, Twitter, Facebook itp. ... Ponadto jesteśmy związani z Ministerstwem Zatrudnienia Hiszpanii w ramach projektu Strategia na rzecz przedsiębiorczości i zatrudnienia młodzieży.

XIV. W szkoleniu firmowym. Specjalistyczne doradztwo dla firm pomagamy działowi HR wybrać najlepsze szkolenie zgodnie z potrzebami pracowników Twojej firmy

POWODY EKONOMICZNE

XV. Demokratyzacja szkoleń. W IM chcemy, aby każdy mógł studiować marketing cyfrowy na wysokim poziomie, dlatego dostosowujemy ceny wszystkich naszych programów szkoleniowych, będąc najbardziej konkurencyjnym na rynku.

XVI. Darmowe finansowanie. W IM oferujemy możliwość finansowania szkolenia z nami BEZPŁATNIE, bez odsetek, lub, jeśli chcesz więcej rat lub podzielić je na czas, możesz to zrobić z Banc Sabadell, z odsetkami 0%.

XVII. Premia szkoleniowa dla wszystkich pracowników za pośrednictwem Fundacji Trójstronnej. Jeśli Twoja firma ma wystarczające środki, nasze szkolenia są w 100% dotowane.

XVIII. ISIC International Card. Wszyscy nasi studenci mają legitymację studencką z rabatem i wyjątkowymi korzyściami (muzea, elektronika, sklepy, wycieczki itp.) W ponad 120 krajach.

POWODY TECHNICZNE

XIX Wyposażenie Wszystkie nasze klasy posiadają komputer na jednego ucznia ostatniej generacji HP **, cyfrowe tablice, szerokie i nowoczesne przestrzenie oraz światłowodową sieć WiFi (300 Gb) o wysokiej wydajności ze sprzętem Aruba, najbardziej zaawansowanym na rynku.

XX. Platforma edukacyjna Nasz wirtualny kampus jest stworzony specjalnie dla nas i potrzeb naszych studentów. Jest jednym z najbardziej kompletnych i użytecznych, jakie istnieją. Dostępne 24 godziny na dobę dla wszystkich uczniów, ze spersonalizowanymi nauczycielami i nauczycielami, którzy będą Ci towarzyszyć podczas treningu.

(*) Ta modalność dotyczy wyłącznie studentów twarzą w twarz

(**) Sprzęt dostępny w siedzibie głównej w Barcelonie. Reszta biur, aby się skonsultować.

CO PRZESUJE NAS?

Oferuj najlepsze szkolenia z marketingu cyfrowego i udostępniaj je wszystkim . Marketing cyfrowy nie powinien być własnością kilku firm.

Dlatego każdego roku generujemy więcej miejsc pracy i przygotowujemy więcej specjalistów do integracji na rynku pracy . Niezależnie od pochodzenia uczniów, z równymi szansami dla wszystkich .

Kształcimy, inspirujemy i współpracujemy ze społecznością studentów, absolwentów, profesorów i specjalistów z sektora, wspierając żywą i aktywną sieć. System relacyjny wspierający się nawzajem w skomplikowanym środowisku cyfrowym.

W IM, ZNAJDZIESZ

 • Szacunek dla ludzi, instytucji i tego, co reprezentują.
 • Obrona etycznego zachowania , uczciwości i wolności myśli.
 • Model otwartego uczenia się , łączący formalne i nieformalne metody na rzecz wykorzystania nowych technologii i ich możliwości.
 • Dynamizacja rynku pracy, łączenie studentów i firm. Ponowne wprowadzenie profili na rynku pracy.
 • Jakość w naszych procesach, usługach i powołaniu do wspólnego uczestnictwa w naszych działaniach.
 • Demokratyzacja szkoleń
 • Cercanía przyniesie odległości, a online stanie się czymś bliskim i znajomym.
 • Implikacja: nasz cel jest taki sam, jak cel ucznia, że najlepszy specjalista marketingu cyfrowego wychodzi z Instytutu.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer del Comte d'Urgell,
143 Planta 5.

08036 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
Calle María de Molina, Nª 54
planta 5

28006 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania