Przeczytaj oficjalny opis

szkoła

Szkolę projektantów wnętrz od 1998 roku

Założyciele INSENII od początku swojej kariery zawodowej, Projektanci i Nauczyciele Projektowania, byli jednocześnie nierozłączni.

Powołanie do szkolenia doprowadziło ich do przeprowadzenia setek bezpłatnych rozmów i seminariów w całej Hiszpanii, skierowanych do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych Dekoracją i Projektowaniem Wnętrz. Od początku swojej kariery zawodowej, 20 lat temu, uczyli w różnych szkołach projektowania i dekoracji w Madrycie. Od 1998 r. Rozpoczęli własny projekt szkoleniowy, ukończony od 2013 r. W CEROESPACIO IMADDE, i zamierzali podzielić się w ciągu kilku tygodni owocem 20 lat doświadczenia w projektowaniu wszelkiego rodzaju przestrzeni.

Zespół dydaktyczny i zarządzający

Główną zaletą szkolenia w INSENII jest niewątpliwie doświadczenie jego profesorów, wiodących specjalistów w branży dekoracyjnej w Hiszpanii.

Niemożliwe jest nauczanie tego, co nie było praktykowane i doświadczane w pierwszej osobie. W INSENII wiemy, o czym mówimy, ponieważ jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami z zakresu projektowania wnętrz, projektowania, sztuki i dekoracji, skupionymi na naszej karierze zawodowej i pasjonującymi się naszą pracą. To czyni nas wyjątkowymi. Cieszymy się z własnego projektu, który marzy o spełnieniu marzeń naszych i naszych studentów: dowiedz się coraz więcej o najpiękniejszym zawodzie na świecie, architekturze wnętrz.

perspektywy kariery

Jeśli pod koniec naszego szkolenia wolisz zdecydować się na samozatrudnienie i założyć własną firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz, w Insenia Design School Madrid udzielimy Ci wszystkich informacji potrzebnych do rozpoczęcia działalności zawodowej. Podzielimy się z wami owocem 20 lat kierowania badaniami wnętrz i działami projektowymi.

A jeśli nadal potrzebujesz więcej, skonsultuj się z naszą firmą doradczą w zakresie tworzenia firm dekoracyjnych. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wszystkie niezbędne procedury z ręki bardzo doświadczonego i należycie zarejestrowanego kierownika administracyjnego.

Szkolenie z zakresu projektowania wnętrz otwiera drzwi do niekończących się możliwości pracy i biznesu. Nasi studenci przybywają na rynek pracy gotowi dołączyć do wszystkich rodzajów firm:

 • Studia projektowania wnętrz
 • Studia architektury
 • Firmy reformujące
 • Sklepy z dekoracjami
 • Fabryki Mebli
 • Konsultanci ds. Obrazu i dekoracji
 • Firmy eventowe
 • Firmy produkujące stoiska
 • Firmy oferujące sprzęt biurowy
 • Sklepy meblowe
 • Plany wyznaczają firmy
 • Firmy zajmujące się wizualizacją architektury 3D
 • Magazyny dekoracyjne i blogi
 • Działy projektowania franczyzy
 • Świetne łańcuchy dla majsterkowiczów

Profesjonalni nauczyciele i aktywni.

Nasi profesorowie to aktywni specjaliści, z których kilku jest zarejestrowanych w odpowiednich stowarzyszeniach zawodowych i jest w pełni zaangażowanych w karierę zawodową. Dzięki nim nauczysz się znacznie więcej, ponieważ są niewyczerpanym źródłem anegdot i doświadczeń.

Odzyskiwanie klasy.

Jeśli opuścisz zajęcia, możesz je odzyskać następnym razem, gdy będzie ono nauczane. Wszystkie nasze zajęcia odbywają się co miesiąc lub co dwa miesiące. Ważne jest, aby wziąć udział w każdym z nich i dlatego jesteśmy gotowi zapewnić wszelkie możliwe udogodnienia, aby je zdobyć.

Skondensowane kursy

Opracowano programy szkoleniowe INSENIA, aby uzyskać dostęp do pełnej instrukcji w możliwie najkrótszym czasie, eliminując to, co nie jest praktykowane w codziennym zawodzie. Mówiąc najprościej, „oddzieliliśmy słomę od ziarna”, aby pozostawić ją samą z naprawdę ważnym. Nasze kursy pogłębiają się szczególnie w zakresie tematów projektów i opracowania przez studenta praktycznych ćwiczeń opartych na rzeczywistych projektach, w określonych przestrzeniach oraz z wymaganiami i ograniczeniami narzuconymi przez rzeczywistość wykonywania naszego zawodu.

Czas na naukę, ćwiczenia i radość

Poprosimy Cię o dostarczenie ćwiczeń podczas tygodni zajęć teoretycznych, ale będziesz miał cały czas na ich przeprowadzenie. Chcemy, abyś cieszył się seminariami i korzystał z nich bez stresu i pośpiechu narzuconego przez terminy dostarczenia ćwiczeń. W ten sposób u nas najpierw studiujesz, a następnie ćwiczysz to, czego się nauczyłeś, mając wystarczająco dużo czasu na przyswojenie, zastosowanie i poprawienie. Chcemy, abyś cieszył się ze swojego szkolenia i miał niezbędny czas na dodatkowe działania, takie jak zwiedzanie muzeów, sklepów z dekoracjami i specjalistycznych bibliotek.

Wizyty kulturalne i handlowe

O wiele bardziej przybliżymy Cię do rzeczywistości, niż możesz sobie wyobrazić. Możesz uczestniczyć w prezentacjach projektów z prawdziwymi klientami, towarzyszyć jednemu z naszych projektantów wnętrz podczas wizyty domowej, odwiedzać prace w toku, uczestniczyć w prezentacjach produktów od naszych dostawców, odwiedzać u nas fabryki mebli lub sklepy z materiałami lub towarzyszyć nam w Główne targi dekoracji.

Prawdziwe korepetycje

W INSENII praktyki są zawarte w naszych programach magisterskich. Nie możemy zakończyć szkolenia, jeśli nie zostało przeprowadzone w praktyce, przynajmniej przez sześć tygodni. Oddajemy do dyspozycji możliwość nauczania w naszym studio projektowania wnętrz, abyś mógł poznać rzeczywistość umowy z klientem i dostawcami.

Mocno wierzymy w starą metodę „Ucznia”, która powstaje dzięki pomocy „Nauczycielowi”. Dlatego oferujemy Ci możliwość wykonywania dodatkowych praktyk nauczycielskich we współpracy z naszym własnym studiem. Niektórzy z naszych byłych studentów pracują teraz jako niezależny pracownik EstudioCeroEspacio, naszego studia dekoracyjnego.

Skonsultuj się z nami, kiedy tylko chcesz

Po zakończeniu szkolenia i jako były uczeń INSENIA będziesz miał nieograniczony dostęp do zapytań do nauczycieli. Nie bój się przyjmować trudnych projektów, będziemy Cię wspierać i rozwiać Twoje wątpliwości.

Co najmniej dwa razy w tygodniu otwieramy nasze klasy poza godzinami szkolnymi, abyś mógł przyjść do pracy i skonsultować się z nauczycielami na każdy temat, który Cię dotyczy.

Potrzebujesz porady, aby rozpocząć własną działalność dekoracyjną? Zapytaj o nasze doradztwo biznesowe. Pomożemy Ci we wszystkim, czego potrzebujesz: procedur administracyjnych, rejestracji w ubezpieczeniach społecznych i finansach, marketingu online, stron internetowych, sieci społecznościowych i wielu innych.

Job Board

Celem oferowanych przez nas kursów i studiów magisterskich jest zapewnienie wszystkim naszym studentom nowego zawodu w dziedzinie projektowania i dekoracji wnętrz. Wiele firm przychodzi do nas w poszukiwaniu chętnych specjalistów, a nasi studenci i absolwenci korzystają z tego.

W dziale aktualności * możesz zapoznać się z każdą nową ofertą pracy, stażu lub współpracy wymaganą przez firmy z branży.

* Tylko dla studentów i absolwentów Insenii.

W samym sercu madryckiego designu

INSENIA uczy w madryckiej dzielnicy Las Cortes, bardzo blisko wszystkich wielkich sklepów z dekoracjami w stolicy (Trentino, Gastón i Daniela, Gancedo, D'Erre, Keops itp.) Oraz w samym sercu sztuki i sztuki Projekt w Madrycie, dwa kroki od Muzeum Thyssen, Muzeum Prado, Muzeum Reina Sofía i Forum Caixa, z najlepszą komunikacją środkami transportu publicznego lub samochodem oraz parkingiem na 100 metrów.

Partnerzy szkoleniowi Dimad

Insenia Design School Madrid jest częścią zestawu instytucji szkoleniowych, wyższych szkół projektowych i partnerów szkoleniowych stowarzyszenia Dimad, Stowarzyszenia Projektantów Madrytu. Ze względu na fakt, że są członkami, nasi magisterscy studenci mają możliwość bycia partnerami studenckimi bez żadnych opłat przez rok. W ten sposób mogą wybrać świetną ofertę kulturalną i edukacyjną związaną ze światem designu oraz aktywnie uczestniczyć we wszystkich działaniach Stowarzyszenia.

Programy prowadzone przez:
 • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Insenia Design School Madrid

Pełne szkolenie, trwające jeden rok akademicki, mające na celu poznanie i przeżycie wszystkiego, co niezbędne, aby wejść na rynek pracy w zakresie projektowania wnętrz lu ... [+]

Pełne szkolenie, trwające jeden rok akademicki, mające na celu poznanie i przeżycie wszystkiego, co niezbędne, aby wejść na rynek pracy w zakresie projektowania wnętrz lub podjąć się tego stale rozwijającego się sektora.

Wnosi wkład w dziedzinę architektury i budownictwa, badanie interakcji człowieka z przestrzenią życiową w skali milimetrowej, dbając o każdy szczegół, każde spotkanie i każdą kombinację elementów, aby zapewnić jego funkcjonalną, prawną, estetyczną i ekonomiczną przydatność.

Architektura wnętrz to dyscyplina wywodząca się z tradycyjnej „dekoracji” lub „projektowania wnętrz”, która kładzie nacisk na znajomość technik budowlanych, urządzeń i materiałów, a także na relacje człowieka z jego bezpośrednim otoczeniem , ergonomia i ochrona środowiska.... [-]

Hiszpania Community of Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Insenia Design School Madrid

Skierowany do wszystkich typów osób, które chcą nauczyć się projektować wnętrza w krótkim czasie, ale niczego nie pozostawiając. ... [+]

Dla kogo to służy?

Skierowany do wszystkich typów osób, które chcą nauczyć się projektować wnętrza w krótkim czasie, ale niczego nie pozostawiając.

Jeśli nie chcesz brać udziału w 4-letnim szkoleniu, w Insenia oferujemy Ci możliwość odbycia w ciągu 6 miesięcy pełnego szkolenia, które pozwoli ci wejść na rynek pracy w zakresie projektowania i dekoracji wnętrz. Nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz od zera.

Możesz uzyskać dostęp do naszego Mistrza:Jeśli masz ukończone 18 lat.Jeśli nie masz studiów wyższych i chcesz uzyskać dostęp do pełnego i profesjonalnego szkolenia w zakresie projektowania i projektowania wnętrz w ograniczonym czasie.Jeśli masz studia uniwersyteckie, nawet jeśli nie są one związane z projektowaniem, projektowaniem wnętrz lub architekturą.Jeśli już pracujesz w sektorze dekoracji i projektowania wnętrz i chcesz zaktualizować i ulepszyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby rozwijać się w swojej pracy.Jeśli pracujesz w sektorze budowlanym i reform i chcesz zaoferować klientom rozwiązania projektowe.Jeśli chcesz dołączyć do rynku pracy w sektorze dekoracji i wyposażenia wnętrz, poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.Szczegóły kursu... [-]
Hiszpania Community of Madrid
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Insenia Design School Madrid

Pod wielkim hasłem: „Nie jesteśmy tacy jak inni. Wzbogacają nas nasze różnice”, Insenia Design School Madrid i Distance University of Madrid (UDIMA), otwierają drzwi dla ... [+]

Pod wielkim hasłem: „Nie jesteśmy tacy jak inni. Wzbogacają nas nasze różnice”, Insenia Design School Madrid i Distance University of Madrid (UDIMA) , otwierają drzwi dla wszystkich pasjonatów architektury wnętrz i dekoracji.

Celem tego stopnia jest umożliwienie studentowi zdobycia wystarczającej wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania nowych elementów (mebli, oświetlenia, pokryć lub przedziałów), dystrybucji i oświetlania przestrzeni, zapewniania im odpowiednich udogodnień i wyposażenia oraz łączenia części w jeden Wszystko estetyczne i harmoniczne. Musi także przybliżyć ucznia do rzeczywistości rynku architektury i architektury wnętrz, zapewniając niezbędną wiedzę do rozpoczęcia działalności zawodowej, samodzielnie lub przez innych.... [-]

Hiszpania Community of Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Insenia Design School Madrid

Skierowany specjalnie do architektów, a także innych absolwentów technicznych gałęzi budownictwa, takich jak architekci techniczni, geodeci, inżynierowie budowlani, zaint ... [+]

Specjalnie dla architektów

Skierowany specjalnie do architektów, a także innych absolwentów technicznych gałęzi budownictwa, takich jak architekci techniczni, geodeci, inżynierowie budowlani, zainteresowani skierowaniem kariery zawodowej do świata projektowania i dekoracji wnętrz.

Jeśli architektura jest nauką z krwią sztuki, architektura wnętrz jest sztuką z krwią nauki.

Jeśli rysunek techniczny i geometria wykreślna nie mają dla ciebie tajemnic, w Insenii nie będziemy zmuszać cię do powtarzania tych spraw. Zamiast tego będziesz mieć klasy wyłącznego dostępu do techników, takie jak efemeryczna architektura i warsztaty konkretnych projektów dla techników.... [-]

Hiszpania Community of Madrid
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Calle del Marqués de Cubas,6
28014 Community of Madrid, Hiszpania