Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University Research Institute jest centrum doskonałości specjalizującym się w studiach podyplomowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w opracowywaniu wysokiej jakości programów doktoranckich i magisterskich. Nasza oferta szkoleniowa ma oficjalne uznanie, a także prestiżowe rankingi.

Nasza wizja: jakość akademicka i projekcja studentów.

fot. dzięki uprzejmości Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Doświadczenie absolwentów

Kampus znajduje się w centrum Madrytu, w charakterystycznym budynku, starym Residencia de Señoritas, położonym u zbiegu ulic Fortuny i General Martínez Campos. Instytucja ta odegrała ważną rolę w włączaniu hiszpańskich kobiet w dziedziny zawodowe. Wśród nauczycieli podkreślali takie postacie, jak María Zambrano, Zenobia Camprubí, Gabriela Mistral, Victoria Ocampo, María Martínez Sierra i Clara Campoamor. Z ich klas przyszli pedagodzy, tacy jak Juana Moreno, obozy Marii Comas, Carmen Castilla, Margarita de Mayo Izarra i Carmen Isern; naukowcy tacy jak María García Escalera czy Cecilia García de Cosa; polisy takie jak Victoria Kent lub specjaliści od prawa, tacy jak Matilde Huici.

Po przekształceniu w siedzibę Fundacji Ortega y Gasset w 1978 r. Biblioteka wyróżnia się na podstawie 13 000 woluminów należących do José Ortega y Gasset, do których dodano zbiory bibliograficzne wybitnych intelektualistów, instytucji krajowych i międzynarodowych. ; aw 2011 r., dzięki połączeniu z Fundacją Gregorio Marañón, biblioteki Gregorio Marañón.

Kampus posiada wszystkie niezbędne udogodnienia, aby zapewnić szkolenia, i jest wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie, aby ułatwić, zarówno nauczycielom, jak i uczniom, ukończenie ich odpowiednich zadań.

Połączenie środowiska z obecnością wiodących ekspertów zawodowych i intelektualnych, którzy wykonują swoje nauczanie, przyczynia się do zapewnienia IUIOG odpowiedniego środowiska do zdobycia doskonałej edukacji, rozwijania pasji do badań i stworzenia krytycznego ducha, który Pozwoli to naszym uczniom stawić czoła osobistym i zawodowym wyzwaniom.

fot. dzięki uprzejmości Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Społeczność FOM

Wirtualna przestrzeń, w której nauczyciele i uczniowie mają swoje miejsce spotkań. Najlepszy program działań kulturalnych organizowany przez Fundację Ortega Marañón oraz wszystkie marki i instytucje, które organizuje: IUIOG , Instituto Marañón , Goberna i International Programs.

Najbardziej aktualne informacje na temat oferty szkoleniowej i brama do wirtualnego kampusu, gdzie uczniowie będą mieli dostęp do treści akademickich, forów, zajęć i wszystkich niezbędnych narzędzi do rozwoju wirtualnych sesji.

Uczniowie muszą uzyskać dostęp do wirtualnego kampusu za pośrednictwem strony społeczności FOM . Koordynacja akademicka programu zapewni im nazwę użytkownika i hasło, aby mogli mieć dostęp. Aby zapoznać się z działaniem tej platformy, zostaną dostarczone podstawowe instrukcje użytkowania.

Lokalizacje

Madryt

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

Address
Instituto Universitario Ortega y Gasset
c/ Fortuny, 53 -

28010 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
+34 917 00 41 00