ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

„Jeśli lubisz sektorze zdrowia, pomagać ludziom w celu zapobiegania i leczenia chorób, badań lub jakiejkolwiek działalności związanej z naturalnymi terapiami, trzeba szkolić się w szkole, która oferuje solidną podstawę dla swojej zawodowej przyszłości.”

Historia

Ismet(Wyższy Instytut Medycyny Tradycyjnej) została założona w 1992 roku, rękę José Luis Badrena i zainaugurowany przez Dziekana Wydziału Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Pekinie. urodzony Ismet w celu nadania szkolenia w terapii naturalnych, dzięki czemu studenci mogą stać się najlepszych specjalistów w dziedzinie uczymy naturalnej i homeopatii MedicinaTradicional Chin i akupunktura, podręczniki, osteopatii, wellness i naturalne estetyki, coachingu i Zdrowie Personal Growth i terapie energetyczne. Od tego czasu do chwili obecnej, Ismet będzie się rozwijać i poszerzać swoją ofertę, oprócz włączenia codzienne doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, zarówno absolwentów, magisterskich i ciągłe szkolenia i praktyki klinicznej nowych studentów.

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia, którzy przeszli dużą liczbę studentów i ponad tysiąc uczniów w aktywne za nami. Równolegle do utworzenia szkoły rozpoczęła także centrum terapii, z podwójnym celu przyczynienia się do realizacji badań metodami badanych i służyć jako istotny uzupełnienie w szkolenia swoich studentów.

Ismet obecnie współpracuje z UCC-UVIC (Uniwersytet Środkowej Katalonii - University of Vic) centrum i UCAM (Katolicki Uniwersytet San Antonio Murcia).

szkoła

Dlaczego u nas studiować

 • Mamy mieć elastyczne harmonogramy i metodologii badania (w osoby lub online), w celu dostosowania się do swojej pracy i życia rodzinnego.
 • Absolwent programy zostały opracowane i szkolenia oparte prowadzi IES (Institut d'Estudis Zdrowie - Department of Health Generalitat de Catalunya).
 • Proponujemy Państwu zespół nauczycieli z ponad 100 specjalistów, którzy łączą nauczanie z ich praktyki klinicznej
 • Każdego roku przeprowadziliśmy około 250 seminarium i przypadek, czy wprowadzenie lub specjalizacji
 • Zapewniamy rozwój zawodowy poprzez praktyki klinicznej z prawdziwymi pacjentami i praktyk podczas wydarzeń sportowych. Każdego roku około 18.000 wizyt są wykonane
 • Umowy z uczelniami krajowymi i międzynarodowymi w celu uzyskania same stopnie naukowe w dziedzinie terapii naturalnych
 • Poprzez rynek pracy każdego roku ponad 200 miejsc pracy otwory poruszać ... spojrzeć na Instagram, zamieścimy je tam!
 • ISMETalumni, Stowarzyszenie Absolwentów Ismet, oferuje zniżki i specjalne ceny na różnych ekskluzywnych usług dla byłych studentów Ismet ... całkowicie darmowy serwis
 • Jesteśmy jedynym ośrodkiem w rejonie znajduje się w budynku o więcej niż 2000m2 w lewym Eixample.

Wreszcie, Wspólnota Ismet oferuje bezpłatne wykłady i warsztaty, wycieczki, kształcenie ustawiczne, branży informatycznej i innych zajęć pozalekcyjnych.

szkoła

tryb online

„Ten tryb pozwala na badanie programów szkoleniowych, bez rozkładów jazdy i bez przemieszczenia"

Główne cechy trybie online:

 • Materiał dydaktyczny prezentowany przez rozdziałów i tematów jest uzupełniona oceną materiału: ćwiczenia, zadania, egzaminy, oceniający i auto - testy ewaluacyjne, fora pracy. Wszystko to w celu zapewnienia nauczania i uczenia się dynamikę, która ułatwia zrozumienie i promuje uczenie się.
 • Spersonalizowane nauczania przez nauczycieli wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, że propagowanie nauki i studentom. Interaktywna społeczność kampus zachęca do komunikacji pomiędzy nauczycielami i uczniami oraz umożliwia rozwój ucznia, zgodnie z ich możliwościami.
 • Promuje uczestnictwo studentów. Student jest w stałym kontakcie z jego kolegów i jego nauczyciela. Ponadto, ocena ciągła (fora, dyskusje, ćwiczenia grupowe, e) promuje motywacji do nauki. Wszyscy koledzy i nauczyciele uczestniczą w szkoleniu (pytania Udostępnianie, pomysły i objaśnienia), a tym samym tworzy „zwrotnie” efekt po obu stronach.
 • Jest bardziej elastyczny, ponieważ nie mają żadnych harmonogramów lub ograniczony czas. Student wybiera kiedy się uczyć i na jak długo. Pozwala to na dostosowanie kursu do każdej konkretnej potrzeby.
 • Campus wydział pozostaje aktywny od września do lipca. W miesiącu sierpniu student nadal ma dostęp do kampusu przejrzenia lekcje lub nadrobić zaległości w sprawach, które wykraczają późno.
 • Ocena ciągła. Student jest oceniane przy uwzględnieniu ich ewolucyjny proces w trakcie trwania. Zatem, ponieważ rozpoczęcie kursu do daty jego zakończenia, to będą oceniane za pomocą różnych procesów: ćwiczenia, testy, egzaminy, praca, udział w forach, etc i sumę wszystkich tych badań doprowadzi do końcowej oceny Oczywiście. Wyniki studentów są badane przez komisję akademickiej w celu dalszej weryfikacji.
 • Monitorowanie naukę. System szkolenia online Ismet, pozwala studentom sprawdzić ich postępy w całym procesie uczenia się. W tym sensie, student jest w pełni świadomy przez cały czas swojego aktualnego statusu akademickiego, a więc może dostosować swój poziom studiów do potrzeb każdej chwili. Aby przezwyciężyć te materiały nie są (obecnie czasu i regulowane przez podawanie) nadzorowane egzaminu.

wymagania techniczne:

 • Przeglądarka urządzenie, które może odtwarzać zawartość Flash
 • Minimalna rozdzielczość ekranu 1024 x 768
 • Połączenie internetowe i prędkość zalecana 20MBs
 • zalecana jest przeglądarka Mozilla Firefox. Tablet z Androidem czy przeglądarka Dolphin. Powinien Ipad, przeglądarka Puffin
 • Wtyczki Flash Player 6, przynajmniej. Zaleca się po to ładnie wyremontowany
 • Wskazane jest, aby mieć podstawowe umiejętności obsługi komputera na poziomie użytkownika.

Skierowane do

Wirtualny kampus Ismet rodzi się dla wszystkich tych ludzi, którzy z pracy, powody osobiste położenie geograficzne lub nawet one nie są w stanie regularnie uczęszczać na zajęcia.

Trening ten jest skierowany zarówno do osób bez wcześniejszego doświadczenia, którzy chcą trenować po raz pierwszy w tych dziedzinach, jako profesjonalistów, którzy chcą uzupełnić swoje szkolenie lub poddane recyklingowi w tej wiedzy, czy terapeutów specjalizujących się w tych obszarach lub w innych uzupełniających (chiromasseurs, akupunktury, etc.), jak i pracowników służby zdrowia chcą uzupełnić swoje szkolenie w tej dziedzinie (lekarze, psycholodzy, fizjoterapeuci, należności, etc).

Cele

Podstawowym celem naszych badań internetowych jest zapewnienie kompleksowego szkolenia w dziedzinie naturalnych metod leczenia, dzięki czemu uczniowie mogą zdobyć wiedzę niezbędną do wykonywania tego zawodu. W ten sposób uczeń będzie uczyć się do wykonywania funkcji praktycznej terapii naturalnych i będą trenować z odpowiednią wiedzę niezbędną do leczenia metodami naturalnymi.

Nauczyciele i materiały

W celu zapewnienia solidne wykształcenie i jakości, mamy portfel nauczycieli wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Spełniając w ten sposób swój wkład wiedzy, nauczyciele mają bogate doświadczenie zawodowe, które nieuchronnie wzbogaca jakość kursów internetowych dalej. Ponadto nauczyciele zostali przeszkoleni oferować dynamiczną i aktualne nauczanie, odpowiedni do tego typu szkoleń, a koordynowany przez system planowania edukacyjnego.

Student ma konsultant / A dla każdego kursu, który będzie towarzyszył jego ewolucję w trakcie trwania. Z drugiej strony, nie jest postać koordynatora na linii, której głównym zadaniem jest koordynowanie współdziałania pomiędzy uczeń-nauczyciel, oceny procesów pedagogicznych oraz zapewnić i promować kulturę campus.El materiałów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia kursów, jest on prezentowany przez kampusu online. Program akademicki został stworzony przez ekspertów w tej dziedzinie.

dedykacja

System nauki kampus Ismet online oferuje dużą elastyczność w zakresie harmonogramów klasowych. Tak, że pozwala na podłączenie do kampusu, kiedy chcesz i godzinach chcesz, tak długo, jak idziesz obejmujące cele wyznaczone przez nauczyciela przedmiotu.

Na początku kursu, nauczyciel planuje jego zawartości, tak, że student będzie wiedział od samego początku, kiedy i jakie tematy będą uczyć się co tydzień. Zależność między kredytów i godzin ich poświęcenie jest 1 kredyt = 10 godzin użytkowania. Całkowita liczba punktów (godziny utylizacji) odnosi się do czasu spędzonego wykonywania czynności i oceny, a nie na czas połączenia.

certyfikat

Po ukończeniu kursu / s monografię / y zarejestrowany, a raz przeszły testy oceny i zdawać sobie sprawę z płatności, dyplom certyfikat zostanie dostarczona obszar badane. Ten certyfikat dane student, liczba godzin (kredyty) kursy podjęte, datę i numer dokumentu rejestrowego diploma.El szczegółowych kursów online jest uszczelniony dokument i zarejestrowany przez szkoły. Jest on wysyłany przez e-mail podany przez kampusie w zabezpieczonym formacie PDF, dzięki czemu można manipulować, zgodnie z przepisami obowiązującymi w Hiszpanii na ważności dokumentów cyfrowych.

Perspektywy kariery

Szafa lub konsultacji prywatne i praktyczny naturystów kryterium, kryterium dogodne lub praktyczne homeopatyczne Terapia chiński tradycyjny. Współpraca: ośrodki zdrowia i terapie, salony piękności, spa, uzdrowiska i uzdrowisk miejskich, sklepach ze zdrową żywnością, siłownie i centra deportivos.Se to niewątpliwie zawód z wysokim zapotrzebowaniem społecznym, a zatem z wielką przyszłością ,

Międzynarodowy

Chcesz studiować spoza Hiszpanii? Możesz uzyskać dostęp do szkoleń online z dowolnego kraju na świecie i czasie, który Ci odpowiada, zajęcia mieć datę początkową i datę końcową wykonać, aby zachować prawidłowe tempo, można uzyskać dostęp razy, ile chcesz w tym okresie czas jest ograniczony tak długo, jak można zatrzymać się na terenie kampusu, w ten sposób można zobaczyć wzmocnienie lekcje można wymagać więcej razy.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer de Floridablanca, 18-20

08015 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania