Przeczytaj oficjalny opis

INSA Biznes, Marketing & Communication Szkoła jest prywatną Business School z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży szkoleniowej, która ma

PROFESJONALIŚCI szkolenia specjalistów

Oferujemy szeroką gamę up-to-date programów szkoleniowych w różnych obszarach firmy, zawsze reaguje na potrzeby rynku, szkolenie specjalistów, którzy są w stanie skutecznie wejść na rynek pracy dzięki wiedzy, umiejętności i postawy przekazujemy, a konstrukcja praktycznego i realistycznego planu szkolenia, prowadzone przez profesjonalistów.

Wszystko to, co więcej, w połączeniu z innymi usługami i osobiste uwagi na to zasługują.

INSA został utworzony w 1984 roku w odpowiedzi na palącą potrzebę firm zawierają wysoko wykwalifikowanych ludzi; osoby o prawdziwej i praktycznej wizji rynku pracy.

Od początku INSA zdecydowała się na specjalizację w dziedzinie Asystent Zarządzania i Komunikacji (public relations i marketing). Dobra praca naszych nauczycieli, elastyczność w ulepszaniu naszej programy w każdym czasie i mieć praktyczną metodologię stało, że INSA ma ponad 13.000 absolwentów z 40 różnych narodowości.

Rynkowe, polityczne, ekonomiczne i technologiczne zmiany nie zażądał INSA roku aktualizuje swoje programy, tworzenie nowych kursów, jak również oferowanie studentom możliwość studiowania w całości w języku angielskim z wielkiej międzynarodowej perspektywy.

Ponadto, INSA Biznes, Marketing & Communication Szkoła utrzymuje kilka umów o współpracy z głównymi instytucjami i uczelniami krajowymi i międzynarodowymi.

Obiekty szkolne znajdują się w starej fabryce całkowicie odnowiony, ale zachowując oryginalną strukturę z nowoczesnym wnętrzem i wyposażone w przestronne i elastycznych sal na trzech piętrach, że propagowanie nauki i warsztatów.

Położony w pobliżu placu Lesseps, w dzielnicy Gracia, umożliwia dobry dostęp środkami transportu publicznego (metro, FGC, autobusy, Bicing) i skorzystać z wszystkich usług oferowanych przez restauracji w okolicy, akademiku, centrum rozrywki, bibliotek itp ..

Dbałość o naszych studentów i zarządzania jakością są główne osie INSA:

Orientacja na klienta. Każdy uczeń jest wyjątkowy.
Rozpoznanie zobowiązań organizacji zarówno z klientami oraz z pracownikami, zarządów, dostawców i społeczeństwa w ogóle.
Udział i podział obowiązków dla osób i zespołów.
Procedury zarządzania.
Ciągłe doskonalenie.

Cel i metodyka

Naszym głównym celem jest kształcenie specjalistów zdolnych do włączenia do rynku pracy i miejsca pracy, mając solidne podstawy praktycznej wiedzy i umiejętności, aby skutecznie wykonywać swoje obowiązki od pierwszego dnia, a ponadto dają im społecznym, zawodowym i pracować na uznanie.

W tym celu, stały kontakt z firmami i ich potrzeb jest niezbędna i INSA zrobić poprzez profesjonalne którzy są naszymi nauczycielami i za pośrednictwem usług oferowanych firmom i poprzez sieć absolwentów.

Osiągnięcie tego celu nie byłoby możliwe bez metodologii, która obsługuje powodzenie naszych programów i opiera się na:

Up-to-date, dynamiczny i spersonalizowanych planów szkoleniowych
Osobiste uwagi dla studentów
Własnego systemu monitorowania i oceny

Wszystkie kwalifikacje Insa dopasowują się do ofert pracy pochodzących ze świata zawodowego i rynku pracy, który wymaga coraz to nowe specjalności zawodowych, które różnią się od tradycyjnych.

Świat biznesu wymaga wykwalifikowanych specjalistów w zarządzaniu przedsiębiorstwem, marketingu, reklamy, public relations i asystentów wykonawczych, z intensywnego szkolenia, wiedzy i umiejętności do opanowania nowych technologii.

Z naszych badań, studenci nabywają umiejętności społecznych, osobistych i technicznych, jak również narzędzia niezbędne dla pomyślnej integracji na rynku pracy. programy własne i metodologia oparta na osobistym i bardzo praktyczne podejście ze studiami przypadków i oferuje możliwość staży w przedsiębiorstwach, wypełnić nasz główny cel i studentów, pod koniec studiów, może być z powodzeniem włączona w każdym miejscu pracy.

Kręgosłupy Nasza metodologia

Nasze własne, dynamiczne plany up-to-date i szkolenia Programy akademickie są zaprojektowane w sposób realistyczny i elastyczny sposób, przezwyciężając obostrzeń, które charakteryzują dziś wiele planów treningowych.

Plany dostosowane do aktualnych potrzeb zawodu, poszukiwanie obszarów wiedzy i przedmiotów, które równowagi teoretycznej z praktyczną.

Zindywidualizowane uwagi dla studentów Szkoła śledzi sytuację osobistą i postępu każdego studenta. W tym celu nauczanie jest prowadzone w małych grupach uczniów, którzy w swoich kursach, nauczyciela, że ​​uczeń spełnia w ciągu roku akademickiego i otrzymuje wskazówki w obu aspektach edukacyjnych i zawodowych.

Praktyka pedagogiczna: Nauczyciele profesjonalne Aby osiągnąć uczeń zatrudnienia, INSA zwiększa praktyczną stronę nauczania. Dlatego wydział INSA składa się z aktywnych przedsiębiorców i menedżerów, odpowiadających na bardzo specyficzny profil, który bierze pod uwagę ich wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności szkolenia.

Dostęp Student na rynku pracy Aby zapewnić studentom dostęp do rynku pracy oraz ułatwienie ich adaptacji do środowiska biznesowego, INSA ma następujące cele w swoich programach:

Rozwijanie umiejętności przydatnych w społeczeństwie opartym na wiedzy
Domena Technologii Informacyjnych i Komunikacji
Stworzenie otwartego środowiska uczenia się
Rozwój przedsiębiorczości i twórcze firma

Usługi

INSA oferuje dodatkowe programy szkoleniowe, szeroki zakres usług, które pozwalają uczniom rozwijać poza samych studiów. Każdy uczeń jest wyjątkowy i są traktowane tak. Również INSA oferuje usługi dla firm i specjalistów, co daje realną i praktyczną perspektywę dla wszystkich naszych programów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

INSA Business, Marketing & Communication School

Master w e-Turystyka i Revenue Management obejmuje wiedzę z narzędzi cyfrowych i sieci społecznych, które pozwalają otworzyć szeroki zakres działań marketingowych i sprze ... [+]

Prezentacja

Turystyka jest jednym z obecnych kierowców gospodarki światowej i jeden z głównych generatorów zatrudnienia. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby utrzymać wysoki poziom jakości w sektorze turystyki, przy wsparciu wykwalifikowanych osób przyczyniających się do utrzymania i poprawy poziomu konkurencyjności tego sektora.

Master w e-Turystyka i Revenue Management obejmuje wiedzę z narzędzi cyfrowych i sieci społecznych, które pozwalają otworzyć szeroki zakres działań marketingowych i sprzedaży. Specjalizujemy się również szkolenia, które optymalizuje zasoby i przychody w wysoce konkurencyjnej branży.

Cele Dostarcza wiedzy narzędzi cyfrowych i sieci społecznych Ustalenie relacji bezpośredniej i marketingu, lojalności klientów w środowiskach cyfrowych Znajomość teorii i metod "Revenue Management". Kształcenie i szkolenie specjalistów w celu wygenerowania wpływ na wzrost przychodów w hotelach i restauracjach. Cel ... [-]
Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym coraz więcej firm zdecydować się na centralizacji w ich działalności. W tym środowisku, logistyka, operacje, zakupy, zamówienia ... [+]

Prezentacja

Żyjemy w zglobalizowanym świecie, w którym coraz więcej firm zdecydować się na centralizacji w ich działalności. W tym środowisku, logistyka, operacje, zakupy, zamówienia i dystrybucji swoich produktów lub usług, stają się istotnym filarem różnicowania i obsługi klienta.

Ponadto, Barcelona jest skonfigurowany jako jeden z głównych miast logistyki Europie, zarówno jego położenie i udogodnienia oraz operatorzy infrastruktury, a zatem o liczbę przedsiębiorstw w tym sektorze.

Cele Przygotowanie i przeszkolenie kadry kierowniczej, przedsiębiorców i przedsiębiorców w kontekście ciągłych zmian. Przedsiębiorstwa kolejowe we wszystkich obszarach zarządzania operacjami z innowacyjnej wizji, w celu określenia możliwości i skutecznie sprostać wyzwaniom rynku. Przedsiębiorstwa kolejowe w różnych dziedzinach objętych programem: operacje globalne, łańcucha dostaw, zakupów i zamówień, magazynowania i dystrybucji. Cel ... [-]
Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

Ten stopień łączenia marketingu, reklamy i public relations wprowadza naszych studentów do realiów profesjonalnego świata poprzez ekscytującą programu stażu pracy, w tym ... [+]

Prezentacja

Ten stopień łączenia marketingu, reklamy i public relations wprowadza naszych studentów do realiów profesjonalnego świata poprzez ekscytującą programu stażu pracy, w tym samym czasie, co zapewnia im solidnej i szerokiej fundament niezbędny do pomyślnego przeprowadzenia w przyszłych specjalistów w komunikacji biznesowej ,

Cele Oferujemy solidne podstawy w następujących obszarach: marketing, reklama, public relations, biznes i nowe technologie komunikacyjne. W celu opracowania analityczne, podejmowania decyzji i umiejętności pracy zespołowej w celu zapewnienia dziedzinie łączności z wysoko wykwalifikowanych specjalistów z inicjatywy stanie skutecznie przejąć odpowiedzialność kierowniczą. Cel ... [-]
Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

Program ten stopień skupia się na praktycznych aspektach rynków światowych na celu nauczenie studentów umiejętności wymagane w międzynarodowym handlu, importu i eksportu, ... [+]

Prezentacja

Program ten stopień skupia się na praktycznych aspektach rynków światowych na celu nauczenie studentów umiejętności wymagane w międzynarodowym handlu, importu i eksportu, marketingu międzynarodowego i globalnego zarządzania łańcuchem dostaw.

Cele Zdobyć wiedzę niezbędną, aby stać się ekspertem w operacji globalnych rynkach. Dowiedz się wszystkiego o organizacji wydziałów eksportowych w ramach struktury firmy, a także dogłębnego zrozumienia zasad i technik marketingowych. Móc skutecznie zaprojektować i przeprowadzić strategiczne kampanii marketingowych i odnieść sukces na arenie międzynarodowej. Cel

a) Absolwenci i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty zatrudnienia. b) doświadczonych specjalistów, którzy chcą podjąć się nowych zadań i obowiązków. c) Firmy poszukują szkoleń pracowników. d) Absolwenci w kształceniu zawodowym i Szkolnictwa Wyższego w Business Area poszukujących praktycznego przygotowania do wejścia na rynek pracy.... [-]

Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

Szeroko zakrojona Ten kompleksowy program zawiera moduły analizy ekonomicznej decyzji kierowniczych, kontroli gospodarczej i optymalizacji wyników, marki itp aby zaoferow ... [+]

Prezentacja

Szeroko zakrojona Ten kompleksowy program zawiera moduły analizy ekonomicznej decyzji kierowniczych, kontroli gospodarczej i optymalizacji wyników, marki itp aby zaoferować kompleksową podstawę dla dalszych studiów lub specjalizacji.

Cele Opracowania strategicznych umiejętności menedżerskich i umiejętności organizacyjne i operacyjne. Zbudować solidny fundament w podstawowych przedmiotów Business Administration. Zdobyć ogólną i praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Cel

a) Absolwenci i profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty zatrudnienia. b) doświadczonych specjalistów, którzy chcą podjąć się nowych zadań i obowiązków. c) Firmy poszukują szkoleń pracowników. d) Absolwenci w kształceniu zawodowym i Szkolnictwa Wyższego w Business Area poszukujących praktycznego przygotowania do wejścia na rynek pracy.... [-]

Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

Aby nadążyć z dzisiejszym szybko zmieniającym się i globalizującym się świecie, zarządzania marketingowego jest zawsze analizowane w szerszym kontekście międzynarodowym p ... [+]

Prezentacja

Aby nadążyć z dzisiejszym szybko zmieniającym się i globalizującym się świecie, zarządzania marketingowego jest zawsze analizowane w szerszym kontekście międzynarodowym przedsiębiorstwem a środowiskiem operacyjnym.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy stworzenie korzystniejszych warunków w których studenci są w stanie zdobyć dogłębną wiedzę i zrozumienie mechanizmów i technik marketingu i są zachęcani do rozwijania własnych pomysłów i strategii marketingowych.

Cele Zapewnić studentom najlepsze narzędzia, wiedzę i umiejętności, aby odnieść sukces na poziomie wykonawczym w zakresie zarządzania marketingowego. Pokaż, jak zrobić korzystne decyzje dla swojej firmy na poziomie międzynarodowym poprzez dokładną analizę globalnego rynku, planowania strategicznego, segmentacji rynku, a także zarządzania budżetem. Naucz się zasad etycznych wymaganych wykonawczej w tej dziedzinie. Cel ... [-]
Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

Master in Project Management ... [+]

Prezentacja

Jest to program, który łączy w sobie umiejętności niezbędne do zarządzania projektami i zarządzania wiedzą. Jest to sposób, aby być zróżnicowane w rynku, zdobywanie podstawowych umiejętności i jedną z najbardziej pożądanych wysoko profesjonalnych profili na rynku.

Cele Przygotowanie i szkolenie pracowników z najnowszymi umiejętności w zakresie zarządzania projektami. Trenować profesjonalnie we wszystkich obszarach zarządzania poprzez widokiem poprzecznego firmy. Rozumieć główne koncepcje i narzędzia do zarządzania, planowania, zarządzania i programowania każdego projektu. Cel

a) absolwentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie zarządzania projektami. b) Profesjonaliści, przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy chcą uaktualnić lub dodać doświadczenie różnicowego. c) Firmy poszukują wiedzy personelu. d) Absolwenci Wyższej Zawodowej stopnia pośredniego lub poszukujących praktycznego przygotowania do wejścia na rynek pracy.... [-]

Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne
Wrzesień 2019
Język hiszpański
Zaoczne
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
INSA Business, Marketing & Communication School

International Dual Degree in Tourism Management to roczny program przeznaczony wyłącznie do prowadzenia udanej branży hotelarsko-gastronomicznej dzięki międzynarodowej ws ... [+]

International Dual Degree in Tourism Management to roczny program przeznaczony wyłącznie do prowadzenia udanej branży hotelarsko-gastronomicznej dzięki międzynarodowej współpracy INSA (Barcelona, Hiszpania) i Hotel Management School (Luzern, Szwajcaria) .

Turystyka okazała się bodźcem ekonomicznym przyczyniającym się do rozwoju gospodarczego wielu krajów w ciągu ostatnich kilku dekad. Ludzie postrzegają wakacje jako konieczność, a nie jako luksus w obecnym scenariuszu. Turystyka wymaga koordynacji i współpracy między biurami podróży, organizatorami wycieczek i turystami. Obejmuje to również działania marketingowe mające na celu przyciągnięcie turystów do podróży do określonych miejsc.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

Barcelona, Catalonia, 08012 ES
Social Media
Location address
Lucerne, Lucerne, CH