IMF Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

MFW jest obywatelem odniesienia w szkoleniach dla firm i osób prywatnych; potwierdzone ponad 90.000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie jest oparte na różnorodności obszarów i wiedzy osób, których uczymy.

Jakość i prestiż naszych usług jest obsługiwany przez podmioty takie jak University Camilo José Cela, chłopcze ISO 9001 i 14001, noważna (National Association of Centra kształcenia na odległość) oraz Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkoły Biznesu (AEEN). Podobnie, MFW jest częścią The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Dziś, w naszym katalogu tematów jak uczymy Zapobieganie Ryzyko Zawodowe Energii Odnawialnej lub Zasobami Ludzkimi. Mamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, ostatni wynik sojuszu podpisał z Camilo José Cela University, Co pozwala nam na oferowanie papierów wartościowych uregulowanych Ministerstwo Edukacji.

Studenci mają możliwość wyboru trybu, który chcesz, aby Twój kurs i firmy mogą zdecydować się na stosowanie nasz bonus szkoleniowy Management Service na przetwarzanie kredytu. Stawiamy na zespół profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, aby zapewnić pomoc w nauce i poradnik dla studentów, zapewniając, że w każdej chwili uzyskać indywidualną, kompleksową opiekę zespołu.

Wśród naszych narzędzi mają pracy i praktyk zarówno naszych klientów indywidualnych i firm mogą korzystać jako miejsce spotkań na rynku pracy. Mamy także innowacyjną platformę do szkolenia on-line, z ponad 250 własnych dostępnych kursów.

Opracowaliśmy własny pracy dla takich firm jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Głos Galicji, Itd Współpracujemy także z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracji publicznej w celu promowania bezpłatne szkolenia dla konkretnych grup i osób bezrobotnych.

Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i że właśnie znalazł sposób na zdobycie go: dążyć, na co dzień, aby dać z siebie wszystko.

widok

Wizja MFI jest być światowym liderem w nauczaniu na odległość i specjalistów w dziedzinach technicznych internetowych.

misja

Chcemy się rozwijać z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez indywidualne podejście i doskonałości w jakości usług.

Cel ten wymaga ciągłej poprawy zasobów technicznych i materialnych, i maksymalnego zaangażowania wszystkich szkoleń pracowników do MIF jest inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniają szkolenia podyplomowe, prowadzenie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Decydując się na nowe technologie, aby dodać wartość do szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studentów poprzez naszą międzynarodową siecią biur i związanych z nimi ośrodków.
  • Spersonalizowana akademicki systemu mentoringu. Motywowane bardzo profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, określania zasad, które umożliwiają rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i obowiązku samodzielnego.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Spanish (Spain)

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Executive Master In Komunikacji Korporacyjnej

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 17 tygodnie Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

Ten mistrz jest zbudowany na zrozumienie kluczy do opracowania strategii innowacyjnych, efektywnych, opłacalne i mające na celu maksymalizację komunikacji Customer Experience. Najbardziej destrukcyjne tendencje są analizowane, strategie dla większej analizy skutków biznesowych i zostanie szczegółowo wyjaśnione wszystkie narzędzia, które pozwalają nam wdrożyć zaawansowany model w zarządzaniu komunikacją, z uwzględnieniem współistnienia świata online i offline oraz zwracając szczególną uwagę na wpływ na rachunek zysków i strat dla firmy. [+]

Ten mistrz jest zbudowany na zrozumienie kluczy do opracowania strategii innowacyjnych, efektywnych, opłacalne i mające na celu maksymalizację komunikacji Customer Experience. Najbardziej destrukcyjne tendencje są analizowane, strategie dla większej analizy skutków biznesowych i zostanie szczegółowo wyjaśnione wszystkie narzędzia, które pozwalają nam wdrożyć zaawansowany model w zarządzaniu komunikacją, z uwzględnieniem współistnienia świata online i offline oraz zwracając szczególną uwagę na wpływ na rachunek zysków i strat dla firmy. Najlepsze głośniki do deski, dzięki przede wszystkim praktyczne podejście łączne modele komunikacji biznesowej bycia protagonistami nowej biznesowej paradygmatu. 60 ECTS z których 170 godzin twarzą zorganizowane w 12 modułów i warsztatów, wraz z projektem komunikacji firmy. Wybitnie praktyczny i wspierany przez rzeczywistych przypadkach. Ten mistrz pozwoli Studenci stworzyć najbardziej skutecznych strategii komunikacji korporacyjnej w dziedzinie organizacji i prowadzić odpowiednie środki na jego realizację. CELE Executive Master in Komunikacji Korporacyjnej Głównym celem tego Executive Master, jest to, że uczestnicy znają opracowania strategii i planów działania dla funkcji marketingowych i komunikacyjnych firm o różnej wielkości i sektorów. Ponadto, w tym mistrza otrzymasz: Dowiedz marketingu i komunikacji B2B i B2C. Rozumieć komplementarności świata online i offline. Ll zrozumieć zrozumienie rynku i relacje z nowego konsumenta. Analizuj dane i analizy, aby zrozumieć działanie w zakresie marketingu i komunikacji. Opracowanie i planować uciążliwych, innowacyjne i kreatywne strategie i jak je stosować do nowych rynków. Metodologia i ocena METODOLOGIA Tryb: Lokalizacja: Campus MFW Madryt Czas trwania: 17 tygodni Godziny: piątek 16: 00-21: 00 oraz w soboty 09: 00-14: 00 Networking intensywny program Metodologia ta Mistrz szkolenia wysokiej wpływ, jaki... [-]

Executive Master W Dziedzinie Logistyki I łańcucha Dostaw

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Madryt

To Mistrz wykonawczy w formacie blended w Madrycie, oferuje swoim studentom możliwość podejścia logistycznego, niezbędnego pola w działaniu każdej firmy do konkurowania i ustawiają się na całym świecie. W 54 godzin po sesji w klasie i seminaria, przedstawia możliwość zastosowania w praktyce treść teoretyczną i promowania spotkanie dla sieci. [+]

To Mistrz wykonawczy w formacie blended w Madrycie, oferuje swoim studentom możliwość podejścia logistycznego, niezbędnego pola w działaniu każdej firmy do konkurowania i ustawiają się na całym świecie. W 54 godzin po sesji w klasie i seminaria, przedstawia możliwość zastosowania w praktyce treść teoretyczną i promowania spotkanie dla sieci. Mające na celu: Mających na specjalistów i menedżerów zainteresowanych specjalizujący lub poszerzyć swoją wiedzę w zakresie operacji logistycznych i opanować niezbędne umiejętności wymagane w tym sektorze Procesy jakościowe, operacje logistyczne, dystrybucja handlowa, Supply Chain, Zakupów i Supply zarządzania , Cele Executive Master w dziedzinie logistyki i łańcucha dostaw Znać strategie efektywnej dystrybucji produktów z doskonałą obsługą. Aby zapewnić studentom kluczy do bezpośredniego i procesy jakości plan i operacji logistycznych. Zdobycie niezbędnej wiedzy z podstaw logistyki, produkcji i komercyjnej dystrybucji na całym świecie. Do szkolenia studentów do planowania logistycznego niezbędnego projektu we wszystkich jego fazach i narzędzia podejmowania decyzji operacyjnych. Wiedząc, jak zarządzanie zakupów i dostaw oraz stworzenie mechanizmów łańcucha dostaw. Opanowanie technologii informatycznej i logistycznej wszystkim te związane z inżynierii systemów i logistyki. Metodologia i ocena METODOLOGIA Metoda ta dodaje zalety presentiality zalet szkoleń online. Uczniowie uczęszczają sesji w klasie 9 formie warsztatów, z bardzo uczestniczącej metodologii stosowanej. Będą też mieli dostęp do wirtualnego kampusu do korzystania z narzędzi technologicznych szkolenia online. Ponadto MFW Business School zaprasza studentów do 3 seminariów tematycznych związanych z obszarem wiedzy, aby rozwinąć swoje umiejętności zawodowe. Te sesje klasie studenci mogli spotkać studentów i nauczycieli obu, dzięki czemu te sesje sieciowe. Sesje mieć zespół dydaktycznego najlepszych... [-]

Masters W Cyberbezpieczeństwa (twarz)

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 216 godziny September 2017 Hiszpania Madryt

Ze względu na wynikające zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie, MFW i Deloitte Business School stworzyliśmy ten Masters, opracowany jako klasie oferta edukacyjna wysokim poziomie technicznym, przy pomocy profesjonalnych trenerów z każdego przedmiotu (Ethical Hacking, Forensics , reverse engineering, itp). [+]

W ostatnich latach wzrosły one cyberataków dla firm i osób więcej niż 33%, a według raportu ONTSI (Narodowe Obserwatorium Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego) oraz INCIBE (Narodowy Instytut cyberbezpieczeństwa), figury incydenty cyberbezpieczeństwa nagrane w hiszpańskich przedsiębiorstw wzrosła o 200% od 2014 do 2015 roku. Przewiduje on utworzenie prawie milion miejsc pracy związanych z cyberbezpieczeństwa 2020, według ostatniego raportu Unii Europejskiej. Cyberbezpieczeństwa stał się jednym z głównych zagrożeń w gospodarce światowej i to uczynił firmy coraz częściej inwestują ochrony przed cyberatakami i zapobiec luk w swoich systemach. Ze względu na wynikające zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie, MFW i Deloitte Business School stworzyliśmy ten Masters, opracowany jako klasie oferta edukacyjna wysokim poziomie technicznym, przy pomocy profesjonalnych trenerów z każdego przedmiotu (Ethical Hacking, Forensics , reverse engineering, itp). Uczniowie mistrz będzie miał okazję zostać wybrany przez Deloitte na okres praktyki zawodowej w CyberSOC Deloitte Global Operations Center cyberbezpieczeństwa, lider w branży bezpieczeństwa i pierwszego wyboru dla dużych firm na rynku. Praktyki te pokazują również wysokie stawki dołączył do firmy po jego zakończeniu. W związku z tym badania te zapewniają wyjątkową okazję dla studentów, aby być przeszkoleni w nowej dziedzinie cyberbezpieczeństwa, uczenia się od najlepszych specjalistów, wspieranych przez firmę Deloitte, co MFW pierwszą szkołę zaoferować magistra z Deloitte w Madrycie. Szacuje się, że popyt na pracę, aby sprostać temu zagrożeniu jest znacznie powyżej obecnych możliwościach wyspecjalizowanych profesjonalistów, dlatego szkolenia we wszystkich dziedzinach jest istotnym elementem w celu zapewnienia przyszłych postępów. Praktyki CyberSOC w Deloitte, jego operacji globalnych Center cybernetycznego i odniesienia w dziedzinie... [-]

Stopień Magister W Dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2017 Hiszpania Madryt

Stopień Master w Human Resources Cela Otwórz Instytutu ma poparcie Stowarzyszenia Centralnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi (AEDIPE Center), który łączy w sobie wszystkie inne związane z nimi specjalistów Madryt Castilla y Leon, Kastylia-La Mancha, Estremadura, Murcja, Wyspy Kanaryjskie, Ceuta i Melilla. W uzupełnieniu do zaliczenia ich system monitorowania i oceny efektów uczenia niezawodności Mistrza, ten aktywny podmiot sprzyja powstawaniu wiedzy na temat zawodu i obawy o rozprzestrzenianie się wśród swoich członków. [+]

Stopień Master w Human Resources Cela Otwórz Instytutu ma poparcie Stowarzyszenia Centralnego Zarządzania Zasobami Ludzkimi (AEDIPE Center), który łączy w sobie wszystkie inne związane z nimi specjalistów Madryt Castilla y Leon, Kastylia-La Mancha, Estremadura, Murcja, Wyspy Kanaryjskie, Ceuta i Melilla. W uzupełnieniu do zaliczenia ich system monitorowania i oceny efektów uczenia niezawodności Mistrza, ten aktywny podmiot sprzyja powstawaniu wiedzy na temat zawodu i obawy o rozprzestrzenianie się wśród swoich członków. Ta wartość dodana jest rzutowany na studiach magisterskich i jest źródłem inicjatyw mających na celu poprawę jego jakości nauczania, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju Master Plan Research Center. Mające na celu: Absolwenci chcą specjalizować się lub pogłębić nabycie kompetencji w zakresie zarządzania zasobami ludzi w miejscu pracy, lub absolwentów specjalizujących się w dziedzinie zasobów ludzkich i chcą poszerzyć swoją wiedzę. Metodologia i ocena METODOLOGIA To Master of Cela Instytutu Otwartego (MKOl) jest w trybie online. W czasie trwania, pierwszy dzień każdego miesiąca uruchomić wszystkie materiały programowe, dzięki czemu studenci mogą uzyskać dostęp do badanie wszelkich z miesięcy szkolnych. Badani są badane z rzędu i nigdy jednocześnie, umożliwiając studentowi skupić uwagę na jednym podmiocie, robi wszystkie jego praca, ćwiczenia, odczyty, konferencje wideo ... Wszystkie działania szkoleniowe są prowadzone pod ścisłą kontrolą razy poświęcenia, a także rygorystyczna kontrola nauczyciela, tak by wszystkie wymogi i terminy są opłacalne. COI Każdy student jest przypisany osobistego opiekuna, który będzie Ci towarzyszył przez cały czas trwania mastera. Korepetycje wykonywać funkcje wsparcia technicznego i pomocy w rozwoju działań szkoleniowych, monitorują harmonogram nauczania oraz przestrzega terminów, służy i... [-]

Filmy

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Kontakt
Adres lokalizacji
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, 28012 ES
Adres lokalizacji
Valencia, ES
Adres lokalizacji
Sevilla, ES
Adres lokalizacji
Bilbao, ES