Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

MFW jest obywatelem odniesienia w szkoleniach dla firm i osób prywatnych; potwierdzone ponad 90.000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie jest oparte na różnorodności obszarów i wiedzy osób, których uczymy.

Jakość i prestiż naszych usług jest obsługiwany przez podmioty takie jak University Camilo José Cela, chłopcze ISO 9001 i 14001, noważna (National Association of Centra kształcenia na odległość) oraz Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkoły Biznesu (AEEN). Podobnie, MFW jest częścią The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB).

Dziś, w naszym katalogu tematów jak uczymy Zapobieganie Ryzyko Zawodowe Energii Odnawialnej lub Zasobami Ludzkimi. Mamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, ostatni wynik sojuszu podpisał z Camilo José Cela University, Co pozwala nam na oferowanie papierów wartościowych uregulowanych Ministerstwo Edukacji.

Studenci mają możliwość wyboru trybu, który chcesz, aby Twój kurs i firmy mogą zdecydować się na stosowanie nasz bonus szkoleniowy Management Service na przetwarzanie kredytu. Stawiamy na zespół profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, aby zapewnić pomoc w nauce i poradnik dla studentów, zapewniając, że w każdej chwili uzyskać indywidualną, kompleksową opiekę zespołu.

Wśród naszych narzędzi mają pracy i praktyk zarówno naszych klientów indywidualnych i firm mogą korzystać jako miejsce spotkań na rynku pracy. Mamy także innowacyjną platformę do szkolenia on-line, z ponad 250 własnych dostępnych kursów.

Opracowaliśmy własny pracy dla takich firm jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Głos Galicji, Itd Współpracujemy także z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracji publicznej w celu promowania bezpłatne szkolenia dla konkretnych grup i osób bezrobotnych.

Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów i że właśnie znalazł sposób na zdobycie go: dążyć, na co dzień, aby dać z siebie wszystko.

widok

Wizja MFI jest być światowym liderem w nauczaniu na odległość i specjalistów w dziedzinach technicznych internetowych.

misja

Chcemy się rozwijać z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez indywidualne podejście i doskonałości w jakości usług.

Cel ten wymaga ciągłej poprawy zasobów technicznych i materialnych, i maksymalnego zaangażowania wszystkich szkoleń pracowników do MIF jest inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępniają szkolenia podyplomowe, prowadzenie szkoleń jakości w konkurencyjnych cenach.
  • Decydując się na nowe technologie, aby dodać wartość do szkolenia.
  • Bliskość fizyczna studentów poprzez naszą międzynarodową siecią biur i związanych z nimi ośrodków.
  • Spersonalizowana akademicki systemu mentoringu. Motywowane bardzo profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zobowiązanie do naszego zespołu, określania zasad, które umożliwiają rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i obowiązku samodzielnego.
Programy prowadzone przez:
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

IMF Business School

Ze względu na wynikające zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie, MFW i Deloitte Business School stworzyliśmy ten Masters, opracowany jako klas ... [+]

W ostatnich latach wzrosły one cyberataków dla firm i osób więcej niż 33%, a według raportu ONTSI (Narodowe Obserwatorium Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego) oraz INCIBE (Narodowy Instytut cyberbezpieczeństwa), figury incydenty cyberbezpieczeństwa nagrane w hiszpańskich przedsiębiorstw wzrosła o 200% od 2014 do 2015 roku.

Przewiduje on utworzenie prawie milion miejsc pracy związanych z cyberbezpieczeństwa 2020, według ostatniego raportu Unii Europejskiej. Cyberbezpieczeństwa stał się jednym z głównych zagrożeń w gospodarce światowej i to uczynił firmy coraz częściej inwestują ochrony przed cyberatakami i zapobiec luk w swoich systemach.

... [-]
Hiszpania Madrid
September 2019
Zaoczne
216 godziny
Łączone online i stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
IMF Business School

Magistra Zarządzania Zasobami Ludzkimi Instytutu Open Cela ma wsparcie Stowarzyszenia Centrum Zarządzania Zasobami Ludzkimi (AEDIPE Centro), które skupia wszystkich związ ... [+]

Cena: 3,900 euro Stypendium w wysokości 10% - 3,510 euroFinansowanie bez odsetek i zniżek na płatności gotówkowe.Czas trwania: 60 ECTSMetodologia: OnlineUzyskane kwalifikacje: oficjalny tytuł magistra z Universidad Camilo José CelaGiełda pracy i stażuwymagania

wyższe wykształcenie

prezentacja

Cela Open Institute (COI), część Instytucji Akademickich IMF , oraz Uniwersytet im. Camilo José Cela uruchamiają studia magisterskie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (HR), których główną misją jest to, że ich studenci są w stanie zarządzać talentem swoich firm dostosowane do celów, poprzez najnowsze narzędzia w sektorze.

Mistrz ten, nauczany przy pomocy AEDIPE Centro, jest skierowany zarówno do absolwentów wyższych uczelni powiązanych gałęzi, którzy chcą skupić swoją karierę zawodową w zakresie zarządzania personelem, jak i doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą udowodnić swoją wiedzę, uzyskując oficjalny tytuł.... [-]

Hiszpania Madrid
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 miesięcy
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku

IMF Business School

Memoria Académica IMF Business School 2015

Location address
C/ Bernardino Obregón 25
Madrid, Community of Madrid, 28012 ES
Location address
Valencia, Valencian Community, ES
Location address
Seville, Andalusia, ES
Location address
Bilbao, Basque Country, ES