IMF Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IMF to krajowe odniesienie w szkoleniach dla firm i osób fizycznych; potwierdzone przez ponad 125 000 przeszkolonych studentów. Nasze szkolenie opiera się na różnorodności dziedzin i wiedzy specjalistycznej przedmiotów, których nauczamy. Jakość i reputację naszych usług są gwarantowane przez takie podmioty, jak ISO 9001 i 14001, ANCED (National Association of Distance Education Centers) oraz The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB). Dziś w naszym katalogu uczymy przedmiotów takich jak Zapobieganie ryzyku zawodowemu w zakresie energii odnawialnej lub Zasoby ludzkie. Posiadamy prywatne i oficjalne kwalifikacje, te ostatnie są wynikiem sojuszu podpisanego z prestiżowymi uniwersytetami, co pozwala nam oferować papiery wartościowe regulowane przez Ministerstwo Edukacji. Studenci mają możliwość wyboru trybu, w którym chcesz wprowadzić swój kurs, a firmy mogą skorzystać z naszej premii za szkolenie w zakresie zarządzania usługami w celu przetworzenia kredytu. Opieramy się na zespole profesjonalistów specjalizujących się w każdej dziedzinie, który zapewnia studentom pomoc w samouczkach i uczeniu się, zapewniając, że przez cały czas otrzymasz spersonalizowany, kompleksowy zespół opieki. Wśród naszych narzędzi znajdują zatrudnienie i praktyki zarówno naszych prywatnych klientów, jak i firm, które mogą skorzystać z miejsca spotkań na rynku pracy. Posiadamy również innowacyjną platformę do szkoleń online, z ponad 250 dostępnymi kursami. Opracowaliśmy niestandardowe prace dla firm takich jak Acciona, Navantia, Adecco, Cintra, Iberdrola, EGMASA, Voice of Galicia, itp. Współpracujemy również z pracodawcami, partnerami społecznymi i administracją publiczną w celu promowania bezpłatnych szkoleń dla określonych grup i osób bezrobotnych. Krótko mówiąc, jesteśmy organizacją, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego właśnie znaleźliśmy sposób, aby to osiągnąć: każdego dnia starajmy się dawać z siebie wszystko.

Widok

Wizją MFI jest bycie międzynarodowym liderem w nauczaniu na odległość i profesjonalistami internetowymi w obszarach technicznych.

Misja

Chcemy rosnąć razem z tobą. Celem jest zapewnienie wysokiego poziomu zadowolenia naszych klientów poprzez spersonalizowane podejście i doskonałość w jakości usług. Cel ten wymaga ciągłego doskonalenia zasobów technicznych i materialnych, a maksymalne zaangażowanie całego szkolenia personelu w MIF to inne doświadczenie.

Wartości

  • Udostępnij szkolenia dla absolwentów, zapewniając wysokiej jakości szkolenia w konkurencyjnych cenach.
  • Wybór nowych technologii, które zwiększą wartość szkolenia.
  • Fizyczna bliskość studentów dzięki naszej międzynarodowej sieci biur i powiązanych ośrodków.
  • Spersonalizowany akademicki system mentorski. Zmotywowany niezwykle profesjonalny zespół.
  • Wewnętrzne zaangażowanie w nasz zespół, ustanawianie zasad, które pozwalają na rozwój zawodowy oparty na zaufaniu, elastyczności i wymaganiu własnym.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ Bernardino Obregón 25
28012 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Walencja

Address
c/ Guillem de Castro 9
46007 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Sewilla

Address
c/ Camino de los Descubrimientos, 11
41092 Sewilla, Andaluzja, Hiszpania

Akredytacje