Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instituto Europeo de Posgrado Business School jest członkiem założycielem Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkół Biznesu (AEEN) i członkiem stowarzyszonym Międzynarodowej Komisji ds. Edukacji na Odległość (ICODE).

Ponad 1 milion godzin nauczania odbywa się każdego roku za pośrednictwem platformy internetowej dla studentów różnych narodowości (sieć międzynarodowa). W 2013 r. Ponad 2000 osób studiowało w Instituto Europeo de Posgrado.

W tym celu Instituto Europeo de Posgrado liczy się z dyrektorami, nauczycielami, profesorami i absolwentami najbardziej prestiżowych uniwersytetów i szkół biznesu z całego świata.

Stypendia i płatności

Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem magistra lub MBA, Instituto Europeo de Posgrado może pomóc Ci w uzyskaniu 40% stypendiów i ułatwień płatności:

Osobisty telefon - wywiad

Aby zakwalifikować się do stypendium, wnioskodawca musi zdać osobisty wywiad telefoniczny, w którym Instituto Europeo de Posgrado spróbuje ustalić, czy wnioskodawca spełnia ustalone wymagania.

Wymagania te dotyczą sytuacji osobistej, zawodowej i finansowej kandydatów. Do rozstrzygnięcia stosujemy ścisłą kolejność stosowania.

Usługi płatnicze


Istnieją również specjalne udogodnienia płatnicze, promowane przez Instituto Europeo de Posgrado.

Lokalizacje

Madryt

Address
Instituto Europeo de Posgrado
C/ Caléndula 93
Edificio J (Miniparc III),
Alcobendas, 28109 Madrid

28109 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: