Instituto Europeo de Posgrado - Colombia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Instituto Europeo de Posgrado Business School jest członkiem założycielem Hiszpańskiego Stowarzyszenia Szkół Biznesu (AEEN) i członkiem stowarzyszonym Międzynarodowej Komisji ds. Edukacji na Odległość (ICODE).

Ponad 1 milion godzin nauczania odbywa się każdego roku za pośrednictwem platformy internetowej dla studentów różnych narodowości (sieć międzynarodowa). W 2013 r. Ponad 2000 osób studiowało w Instituto Europeo de Posgrado.

W tym celu Instituto Europeo de Posgrado liczy się z dyrektorami, nauczycielami, profesorami i absolwentami najbardziej prestiżowych uniwersytetów i szkół biznesu z całego świata.

Stypendia i płatności

Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem magistra lub MBA, Instituto Europeo de Posgrado może pomóc Ci w uzyskaniu 40% stypendiów i ułatwień płatności:

Osobisty telefon - wywiad

Aby zakwalifikować się do stypendium, wnioskodawca musi zdać osobisty wywiad telefoniczny, w którym Instituto Europeo de Posgrado spróbuje ustalić, czy wnioskodawca spełnia ustalone wymagania.

Wymagania te dotyczą sytuacji osobistej, zawodowej i finansowej kandydatów. Do rozstrzygnięcia stosujemy ścisłą kolejność stosowania.

Usługi płatnicze


Istnieją również specjalne udogodnienia płatnicze, promowane przez Instituto Europeo de Posgrado.

Lokalizacje

Madryt

Address
Instituto Europeo de Posgrado
C/ Caléndula 93
Edificio J (Miniparc III),
Alcobendas, 28109 Madrid

28109 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: