IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonaliści dla innowacyjnego i krajowym środowisku miejskim.

Madryt, ważne, jasne i epicentrum kultury, rozrywki i sztuki.

IED Madryt jest prywatna Wyższa Centrum Edukacji Artystycznej przynależności do IED Design Group, międzynarodowej sieci kształcenia w zakresie projektowania i zarządzania urodzonego we Włoszech w 1966 roku, a dziś ma trzynaście oddziałów rozmieszczonych między Włoch, Hiszpanii i Brazylii.

W 2014 roku obchodził swoje 20-lecie; doświadczenie, które zaowocowało szerokim zakresie szkoleń z innowacyjnym, unikalnym i rozpoznawalnym modelem akademickim zdolność dostosowywania się do potrzeb zmieniającego się społeczeństwa, co zaowocowało dużą liczbą uczniów przyznana w krajowych i międzynarodowych prestiżowych konkursach , paradujących w najlepszych wybiegach i rzeczywistych projektów w ścisłej współpracy z firmami.

IED Madrid oferuje wyższe stopnie w projektowaniu, równy klasie Kolegium Kształcenia Zawodowego wyższy poziom kwalifikacji w Wyższej Technik Plastycznych i Projektowania Dyplom IED, kursy jednorocznych, Masters, intensywny Masters, mistrzowie designu i innowacji, kursy Kursy specjalizacyjne, kursy i szkolenia letni Junior.

Od momentu otwarcia, IED Madrid przeszkolono ponad 30.000 studentów każdego roku i ma 1500 nowych studentów.

projekt

IED Projekt odpowiada w pełni wymaganiom rynku oraz przewidywanych treści, języków, kodów wyraziste i funkcjonalne w najróżniejszych branżach.

Product Design, projektowanie wnętrz, mebli ulicznych, projektowania mody akcesoria, samochodowe są pewne obszary, w których wartość projektu wzrosła w ostatnich latach. W tym sensie, projektant, jako innowator formy i funkcji, zapewnia trendy i funkcjonalne wymagania tej chwili i zakłada jej rozwój i wdrażanie.

IED wzornictwo kursy rozwijać te umiejętności, które studenci nabywają umiejętności technicznych poprzez udział w warsztatach i współpracy z wiodącymi firmami w branży.

moda

Współpraca z firmami i specjalistów mody jest niezbędna i zobowiązuje się do głównych międzynarodowych projektantów.

Szkoła uczy, jak żyć i czuć modę we wszystkich jego aspektach pracy z profesjonalizmu i innowacje w nowych kreacjach.

Kursy szkolenie przyszłych specjalistów w różnych dziedzinach, twórczego strategicznego, marketingu, reklamie organizacyjnej do działań wizerunkowych i komunikacyjnych.

komunikacja wizualna

IED Visual Communication jest twórcze laboratorium, w którym instrumenty są wyuczone, komunikatywny i wyraziste języków, nowych technik i umiejętności do opracowania projektów technologii komunikacji wizualnej.

Żyjemy w świecie, w którym elementy audiowizualne są częścią naszego codziennego życia i są głównym nośnikiem wartości i znaczeń, które przekazują idee i realiów produkcyjnych w tym tak różnorodne, jak moda, design, różnej produkcji przemysłowej, Reklama ale także kultura, polityka i kwestie społeczne.

Istnienie koncepcji lub projektu, daleki od bycia zwykłym akcesoria, przyczynia się w istotny sposób do sukcesu komunikowania wiadomość.

Przenoszenie profesjonalizmu i kompetencji w tej dziedzinie oznacza posiadanie eklektyczna, cross-kultury, opartej na gruntownej wiedzy z jednej strony kontekście społeczno-kulturowym, w którym pracują, az drugiej, nowych technologii informacyjnych stale zmienić papier obrazy i dźwięki w komunikacji.

Dziś jest zaprojektowany i wyprodukowany w systemie multimediów; ale multimedialnych zawsze interpretowane w dwóch perspektyw: porywczy i ciągły rozwój technologii cyfrowych, a jednocześnie współistnienia różnych mediów audiowizualnych, które wymagają innego wiedzę i kreatywność.

IED kursy komunikacji wizualnej są elementem bogactwo sprawia, że ​​ta szkoła unikalny ośrodek szkoleniowy w ramach włoskiego panoramy. Stała aktualizacja technologii dostępnych dla studentów sprawiają, dzięki długiej tradycji, w laboratorium badawczym, w ramach którego doświadczył rozwijać kreatywność zarówno treści i języków, dzięki czemu trenować i zakwalifikowania swoich uczniów, aby mogli wejść dziś na rynek pracy.

Zarządzanie i komunikacja

Propozycja szkolenia IED Zarząd odpowiada na ciągłą potrzebę nowych specjalistów w dziedzinach niezwykle dynamicznych i rozwijających się: reklama, public relations, marketingu i zasobów ludzkich.

Wydział posiada bogate doświadczenie i przeszkolenie i jest w stanie dostosować treść kursów do ciągłej produkcji i przemian technologicznych.

Filozofia szkoły uzupełnia bezpośrednim związku z specjalistów, badania wymogów rynku, włączenie w grupach badawczych i analizy do badań i rozwoju projektu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Widzieć MA » Zobacz programy magisterskie » Widzieć Świadectwa studiów podyplomych » Widzieć Summer courses » Widzieć Kursy » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Intensywne Magister Organizacja Imprez, Kierunku I Zarządzania

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Intensywne mgr Event Reżyseria Organizacji i Zarządzania umożliwia studentom zdobycie ogólnej i praktycznej widok na konceptualizacji, projektowania, organizacji i zarządzania wydarzeniami. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Intensywne mgr Event Reżyseria Organizacji i Zarządzania umożliwia studentom zdobycie ogólnej i praktycznej widok na konceptualizacji, projektowania, organizacji i zarządzania wydarzeniami.

Obecnie wydarzenia są powiązane strategii komunikacyjnych i marketingowych oraz dużych korporacji. Aby skutecznie organizować różnego rodzaju imprezy i ustalić odpowiednią strategię komunikacji do realizacji wyznaczonych celów, ważne jest, aby pożyczyć specjalistów z narzędzi, które pozwolą im skutecznie stawić czoła wyzwaniom, związanej z planowaniem, organizacją i zarządzaniem, kierunek wydarzeń w dziedzina, która wymaga coraz więcej innowacji.... [-]


Intensywne Magister Projektowania Mody

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Intensywne MA w Fashion Design jest skierowany do tych, którzy chcą zagłębić się w tym sektorze, a tych, którzy chcą wybrać się na nowej przyszłości zawodowej, i dowiedzieć się o różnych możliwości obejmowanych w dziedzinie projektowania mody, od projektu produktu do kierunku handlowym kolekcji. W ciągu ostatnich kilku lat, moda przeżywa prawdziwą rewolucję w dziedzinie produkcji, projektowania i projektowania strategicznego, we wszystkich jej obszarach, aby zapewnić trwałość i sukces marki w tak zmiennym i konkurencyjnym sektorze. Intensywne MA w Fashion Design oferuje szkolenia, które przekazuje studentom niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby być w stanie zaprojektować i produkować własną kolekcję (nawet projektowanie szaty swoje), dostarczając im niezbędnych narzędzi i uaktualnionej i realistyczny widok na mody rynku. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Metodologia jest rozwijane na trzech ogólnych poziomów:

Stosowanie pojęć i wiedzy nabytych przez prace prowadzone i oceniane przez każdego nauczyciela (co odzieży, nauki projektanta, projektowanie kolekcji) i które będą wykorzystywane, aby zobaczyć potencjał rozwoju ucznia w każdym z badanych obszarach. [-]

Magisterskie

Europejski Magister Fotografii Artystycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy April 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Europejski Master of Fine Art Fotografia jest w chwili obecnej najbardziej ambitny wniosek szkolenia w dziedzinie fotografii artystycznej i ma stać się miejscem spotkań artystów i profesjonalistów, wzbogacając tym polu w Hiszpanii. Praktyczne i innowacyjne, jest to unikalny program opiera się na doskonałości jego wydziału (Martin Parr, Elger Esser, Joan Alejandro Castellote Fontcuberta między innymi). Okazało się, na podstawie założenia, że ​​istnieje europejski koncepcyjne i kreatywnej tożsamości, które mogą i powinny być ważnym punktem odniesienia w dziedzinie środowiska akademickiego, kultury i rynku sztuki. W tym sensie, udział studentów z różnych kontynentów, jest szczególnie interesujące i wzbogacające. [+]

Ten program jest w języku angielskim

CELE: • W celu zaznajomienia się z obecnym dzień produkcji fotograficznej, jej tematy i repertuarów, praktyki artystycznej, wartości kulturowe, historyczne korzenie w fotografii i historii sztuki, jej dyskursy i ograniczeń, z perspektywy najważniejszych fotografów i teoretyków. • Aby dowiedzieć się główne teorie na temat aktualnych fotografii europejskiej. • Aby dowiedzieć się bezpośrednio i osobiście z najbardziej prestiżowych mistrzów ineach obszarze. • W celu zaznajomienia się z praktyk kuratorskich, collectionism, konserwacja i sposobów prezentacji / rozpowszechniania współczesnej fotografii artystycznej. • Aby zastanowić się nad rolą fotografii na rynku sztuki, dziedzina fotografii europejskiej, firma wypoczynku, a świat rozrywki. • Aby przeżyć, poprzez osobiste projektu, jak to jest, aby stworzyć oryginalne dzieło, które jest właściwe i godne są prezentowane w wystawę fotografii. • eksponować i opublikuje ostateczny projekt w międzynarodowej renomie prestiżowym centrum / magazynu przez naszych europejskich partnerów. • Aby przebić się do świata sztuki, za pośrednictwem sieci utworzonej przez profesorów i studentów magisterskich, współpracujących instytucji, kuratorów i dyrektorów.... [-]


Intensywne Magister Zarządzania Fashion

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Ze względu na szaleńczą prędkością, z jaką artykuły odzieżowe są rozpoczętego dziś, a w obliczu konsumentów, którzy są coraz bardziej wymagający, to jest najważniejsze, że produkty dotarcia do konsumenta końcowego, dokładnie tak, jak zostały one przedstawione, bez wad, w odpowiedniej cenie, w Wyznaczony termin. Z drugiej strony, czynniki, takie jak konsolidacja nowych technologii, w czasie rzeczywistym, rozwój nowych rynków i decentralizacji produkcji, zmusić sektor włókienniczy, aby być stale poszukują rozwiązań i ulepszeń, z których mogą unowocześnieniu i osiągnięcia sukcesu. Aby przewidzieć i zmierzyć się z tymi zmianami, firmy odzieżowe coraz bardziej potrzebują specjalistów w stanie szybko obsłużyć bardzo skomplikowanych procesów produkcyjnych. Intensywne Magister zarządzania Fashion opiera się na zdobywaniu wiedzy w dziedzinach zarządzania, marketingu i zakupów, co umożliwia studentom zdobywać umiejętności i doświadczenie praktyczne w zarządzaniu produktami mody w prêt a porter, akcesoriów i kosmetyków. Wychodząc z tego założenia, mistrzem został stworzony do szkolenia specjalistów w dziedzinie rozwoju, zarządzania i dystrybucji produktu mody, w najszerszym tego słowa znaczeniu, a z perspektywy międzynarodowej. [+]

Ten program jest prowadzone w języku hiszpańskim i angielskim

Cele: Intensywne Magister zarządzania Fashion szkoli wszechstronne specjalistów w stanie dopasować się do zespołu roboczego dużej firmy, a to przyczynia się wytyczne wszyscy profesjonaliści zaczynają przygodę z własną zawodową. Aby to zrobić, mistrz opiera się na kompletny program teoretyczno-praktyczne, z działalności, które są bardzo podobne do zawodowej rzeczywistości, wraz z przekazywaniem doświadczeń specjalistów nauczania go.

Wśród innych celów, podkreślamy: - Zdobycie wiedzy na temat globalnego skomplikowanym świecie mody i jak działa jego rynek.

Wiedza o procesie życia produktu mody, od projektu do produkcji i sprzedaży. Zrozumienie ważną rolę odgrywa marketing i zarządzanie marką w branży mody. Zdobycie niezbędnych narzędzi, aby móc zastosować kryteria rentowności i efektywności. Zdobycie kluczowych umiejętności negocjacji i zarządzania w branży. Zrozumienie roli działu handlowego i różnych dystrybucji i kanałów sprzedaży. Zrozumienie zarządzania fizyczną i sklepu internetowego. Pozyskanie narzędzia niezbędne, aby móc stać się w przyszłości przedsiębiorca. Zrozumienie branżę kosmetyczną jako podstawowe części branży mody. ... [-]

Intensywne Zarządzania Marką Mistrzem

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Intensywny Magister zarządzania marką zmierza do rozwiązania marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikacji, tworzenie wiadomości, kampanie i treści dla osiągnięcia różnych punktów styku z konsumentem za pomocą konwencjonalnych, cyfrowych doświadczeń medialnych itd. [+]

A Intensywne Master of Management Brand To ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikacji, tworzenie wiadomości, kampanie i treści dla osiągnięcia różnych punktów styku z konsumentem za pomocą konwencjonalnych, cyfrowych doświadczeń medialnych itd.

Z tego stopnia, studenci będą się do sprostania wyzwaniom marki ze wszystkich punktów widzenia, niezależnie od ich przyszłych karier w ramach strategii, kreatywności i komunikacji.

Cele

A Intensywne Master of Management BrandUrodzony w celu szkolenia specjalistów sukces w obecnej sytuacji oraz przyszłych zmian w tych sektorach. Profesjonaliści w stanie: rzucanie potężnych marek lub pomóc marki przeprojektować swoją strategię. Firmy chcą integrować w swoich marketingowych i reklamowych profili o większej strategicznej wizji i zrozumienia nowych mediów.... [-]


Intensywny Mistrzem Wnętrz

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Doświadczony przez pięciu zmysłów w formacji, która prowadzi do projektowania innych rodzajach pomieszczeń z otwartym i holistyczne podejście. [+]

CHCESZ ZOSTAĆ projektanta wnętrz?

Philippe Starck, zawsze wiąże się z jego pogrubienie Juicy Salif sokowirówka posiada nagradzaną karierę jako projektant wnętrz; Patricia Urquiola, architekt i wielodyscyplinarne projektant specjalizujący się w projektowaniu wnętrz i mebli pracował dla takich firm jak Moroso uznanych, B & B, Gandia Blasco lub Flos; Piero Lissoni, która wzrosła do koncepcji kultowej przestrzeni poświęconej kuchni, projektowanie wnętrz projekty nie obejmują hotele, salony, pomieszczenia do wystaw, domy, sklepy, a nawet jachtów. Ale nie tylko. Wybór zawodu jak ten są liczne i zróżnicowane.

Pusta przestrzeń staje się miejscem mieszkalnym i zamieszkania, gdy decyzje podjęte przez projektanta są w stanie odzwierciedlać potrzeby, pragnienia i przyzwyczajeń użytkownika, przedsiębiorstwa lub instytucji, które będą korzystać z tego środowiska. Znaczenie tych decyzji, które widzimy w życiu codziennym, w miarę zbliżania się wystawy, wziąć udział w wydarzeniu lub prezentacji, a nawet wejść do naszego domu lub biurze. Ich fizyczne i psychiczne wpływ na nas, ponieważ odpowiednich wyborów, ale także rozwiązań technicznych (materiałów, tekstur, meble, oświetlenie ...), które sprawiają, znaczeń, pojęć i emocji, że przestrzeń zawiera widoczne. Przekształcić go w ogromnym sukcesem, zależy w dużej mierze projektowanie wnętrz. ... [-]


Intensywny Mistrzem W Zarządzaniu Marketingowym, Kreatywności I Cyfrowego Biznesu

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Intensywny Master of Management w marketingu, kreatywność i Digital Business dadzą studentom wiedzy i umiejętności, aby rozpocząć karierę w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem 360, od strategii zarządzania zmianą w celu przygotowania specjaliści są liderami biznesu jutra. [+]

Intensywny Master in Marketing Management, kreatywność i Digital Business wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem 360, od strategii do zmiany zarządzania w celu przygotowania specjalistów być liderzy biznesu jutra.

Z tego pana, studenci pracują myślenia i planowania strategicznego poprzez opracowanie biznes planu, w tym w ramach planu marketingowego to. Poprzecznie zajmie trakcie trwania podstawowych pojęć Biznesu Społecznego zapoznanie studentów w ramach środowiska, zarówno technologicznych i cyfrowych, a następnie przejść do części operacyjnej, gdzie studenci uczą się jak korzystać i zmierzyć istniejących narzędzi do optymalizacji biznesu i zwiększyć swoje obroty, zarówno dla firm zmierzających do końcowego konsumenta (B2C) oraz do dalszych dystrybutorów (B2B).... [-]


Intensywny Projektowanie Marki Master

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co marka doskonałości w projektowaniu? Zaprojektuj plakat na wystawę, na okładce lub aplikacji mobilnych, dzięki czemu opakowanie jakiegokolwiek produktu, układ graficzny książki zdefiniować identyfikację wizualną firmy, a nawet dokonać fanzine, kawałek reklamowych lub Ilustracja wymaga dogłębnej znajomości narzędzi projektowych, ale także zrozumienia i zarządzania takie aspekty jak typografia, kształtem, kolorem, produkcji grafiki i aplikacji na różnych nośnikach (fizycznej i elektronicznej). [+]

CHCESZ ZOSTAĆ grafikiem LUB WIĘCEJ CHCESZ WŁASNĄ Footprint odejść?

Saul Bass, wielki mistrz kredytów projektowych i plakatów filmów jak Vertigo Alfreda Hitchcocka czy Słomiany wdowiec Billy Wilder m.in. zrewolucjonizował kino świecie reklamy z ich pracy. Milton Glaser, najbardziej znany jako twórca znanego symbolu kampanii I Love New York (I ♥ NY), był również odpowiedzialny za logiem DC Comics i pracował dla magazynów takich jak Paryż Macht lub Esquire. Ale wiele z nich zostało nazwane zostawić swój ślad w świecie designu. Kontrowersyjny Dalí stworzył logo jednej z najbardziej popularnych cukierków w świecie, Chupa Chups, a Beatrice Warde pierwszy typografem kobieta w chwalebnych dni Arts & Crafts School, pozostaje jednym z największych współczesnych odniesień.... [-]


Komunikacja Master I Marketingu Cyfrowego Intensywne Mody

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10  February 2019 Hiszpania Madrid

Czy możemy mówić dzisiaj Mody 2.0? Czy moda jest przed "w modzie"? Czy tendencje występujące w sieci i mediów cyfrowych, a nie na wybiegach? Wszystkie te kwestie są ukryte i obecnych w obecnej rzeczywistości. Zmiany społeczne, nowe technologie, sieci społeczne, ewolucja konsumentów i demokratyzacja mody spowodowały znaki zapytania przemyślenia swoich strategii. [+]

Możemy mówić dzisiaj o Moda 2.0? Czy moda jest przed "Vogue"? Czy tendencje występujące w sieciach i mediów cyfrowych, a nie na wybiegach? Wszystkie te kwestie są ukryte i obecnych w obecnej rzeczywistości. Zmiany społeczne, nowe technologie, sieci społeczne, ewolucja konsumentów i demokratyzacja mody spowodowały znaki zapytania przemyślenia swoich strategii.

Dla wielu marek tego "Digital Age" jest możliwość zgłosić, a nawet odkrywać pozycję. Tożsamość marki jest kluczem do określenia kompleksowej i spójnej strategii czynnik, nie tylko w projektowaniu kolekcji, ale również w modelu biznesowym, rodzaj produktów, publiczność, że adresy, itp

Nikt nie wie o wymiarze medialnym, który osiągnął ten sektor i jak to wpływa na wszystkich odbiorców, stąd znaczenie Intensywnej Mistrza w komunikacji i cyfrowego marketingu mody, ponieważ oferuje wizję od tradycyjnych mediów do obecnego świata cyfrowy. To przyniesie nam kluczowych koncepcji komunikacji cyfrowej, platformy blogów, portali społecznościowych, narzędzi do zarządzania i analizy ... zapewnienie studentom umiejętności, aby być skutecznym profesjonalny i gotowy na każde wyzwanie, kiedy , ... [-]


Magister Architektury Wnętrz

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master of Interior Design definiuje i rozwija podstawowe koncepcje aranżacji wnętrz, aby zrozumieć związek pomiędzy użytkownikiem i przestrzeni wokół niego, w przestrzeni, która rozwinęła się wraz z nowymi trendami i stylu życia. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Master of Interior Design definiuje i rozwija podstawowe koncepcje aranżacji wnętrz, aby zrozumieć związek pomiędzy użytkownikiem i przestrzeni wokół niego, w przestrzeni, która rozwinęła się wraz z nowymi trendami i stylu życia.

Eksperymentowanie poprzez nasze pięć zmysłów jest istotną częścią podejścia Mistrza, który zagłębia pojęć, takich jak: objętość, materiały, światła, foliach i podróży przestrzennego i rytm elementów, które tworzą doznania i doświadczenia, tworząc solidny fundament dla innowacyjnych rozwiązań.

Master in Interior Design proponuje proces badawczy, który materializuje się w projekty na różnego rodzaju pomieszczeń, nadając im otwarte podejście, eksperymentując z różnymi przestrzeni: mieszkalnych, handlowych, wystawy, uniwersalny, efemerycznej, itp, do oferty studenci pełny obraz ich przyszłej działalności zawodowej.... [-]


Magister Komunikacji I Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Połącz swoje dwie pasje i zostań profesjonalistą w branży mody rozwijającym strategie komunikacyjne dla marek odzieżowych w kreatywny i innowacyjny sposób. [+]

Master of Communication and Fashion szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w sektorze mody, zrozumienia transcendentalnego charakteru swojej funkcji w celu stworzenia spójnego wizerunku marki, umiejętnego wykorzystania narzędzi i opracowania niezbędnych strategii komunikowania się w kategoriach dynamicznych, kreatywne i innowacyjne, które definiują samą naturę mody.

Komunikat obejmuje wszystkie działania mające na celu upublicznienie, ustanowienie i pozycjonowanie wizerunku marki w obecnej skomplikowanej sytuacji i sprawienie, że konieczne będzie posiadanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy opracowują konkretne strategie dostosowane do nowych trendów, które pojawiają się każdego roku.... [-]


Magister Projektowania Strategicznego Labs

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Mistrz Nasi konstrukcyjne Kina specjalistów formularz, aby przekształcić wizjonerskich pomysłów w projektach i możliwości biznesowych. Studenci będą uczyć się, jak stworzyć model biznesowy rozważa udział klientów i rynku, technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz trwałości. Podczas Masters, studenci zyskają narzędzia do słuchania klientów, rozwiązań konstrukcyjnych i dostarczać produkty i usługi z treściami i ich wpływu na społeczeństwo. [+]

PROGRAM jest w języku angielskim

Jaki jest mistrz projektowania strategicznego Labs?

Obecna sytuacja jest pełen możliwości dla wszystkich tych ludzi, którzy mają nowe wartości, których potrzebuje społeczeństwo. Wśród nich, kładziemy nacisk na innowację jako wartość globalnej i nowego sposobu pracy, odnoszą się, podejść do problemów i rozwiązań, które moglibyśmy nazwać wiedzą poprzeczną.

Projekt posiada potencjał do generowania nowego kontekstu do tworzenia wartości i nowych modeli biznesowych, gdzie podstawowym narzędziem do osiągnięcia sukcesu jest innowacyjność.

Nie ma jednego sposobu na innowacje, a istnieje wiele kontekstów, które wymagają różnych podejść i metod, więc mistrz projektowania strategicznego Labs sprzyja ciekawość i kreatywność, dzięki czemu pokazuje uczniom właściwą ścieżkę do innowacji.... [-]


Magister W Komunikacji Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Master of Fashion Communication szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jej funkcji, aby stworzyć wizerunek spójnej marki, umiejętnie wykorzystywać narzędzia i opracowywać strategie niezbędne do komunikowania się w sposób dynamiczny, kreatywny i kreatywny. innowacyjne terminy, które określają naturę mody. [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Fashion Communication szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jej funkcji, aby stworzyć wizerunek spójnej marki, umiejętnie wykorzystywać narzędzia i opracowywać strategie niezbędne do komunikowania się w sposób dynamiczny, kreatywny i kreatywny. innowacyjne terminy, które określają naturę mody.

Komunikacja obejmuje wszystkie działania mające na celu publikację, ustanowienie i pozycjonowanie wizerunku marki w złożonej bieżącej sytuacji i sprawia, że ​​trzeba polegać na wysoko wykwalifikowanych specjalistach, którzy opracowują konkretne strategie dostosowane do nowych trendów, które co roku pojawiają się na rynku.... [-]


Magister W Laboratoriach Projektowych Produktów

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Hiszpania Madrid

W Master of Product Design Kina Studenci będą uczyć się, jak badania, opracowania i dostarczenia produktu do wysokich standardów technicznych i jakościowych, przy użyciu metody opartej na projekcie, by w pełni i szczegółowo zrozumieć rozwój procesów i ograniczeń przemysłowych. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

w Master of Product Design Labs Studenci będą uczyć się, jak badania, rozwój i dostarczyć produkt do wysokich standardów technicznych i jakościowych, przy użyciu metody opartej na projekcie, by w pełni i szczegółowo zrozumieć rozwój procesów i ograniczeń przemysłowych.

Poprzez zapewnienie dostępu do narzędzi przemysłowych, innowacyjnych materiałów i procesów produkcyjnych, możemy stworzyć idealne środowisko pracy dla uczniów, tak aby mogli oni przewidzieć potrzeby rynku, poszukuje alternatywy dla zwykłych metod rozwiązywania problemów, zachęcając krytycznego myślenia i świadomości społecznej ,... [-]


Magister W Modzie I Komunikacji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2018 Hiszpania Madrid

Master of Communication and Fashion szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacji w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jego funkcji do tworzenia spójnego wizerunku marki, do korzystania z narzędzi i umiejętnie rozwijać strategie niezbędne do komunikowania się w dynamiczny, oszczędny i innowacyjnych pojęć, które określają charakter mody. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Mistrz Komunikacji i Moda szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacji w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jego funkcji do tworzenia spójnego wizerunku marki, do korzystania z narzędzi i umiejętnie rozwijać strategie niezbędne do komunikowania się w dynamicznych, kreatywnych i innowacyjnych kategoriach definiujących charakter mody.

Komunikacja obejmuje wszelkie działania podejmowane w celu publikowania, powołujące i pozycjonowanie wizerunku marki w skomplikowanej sytuacji bieżącej i sprawia, że ​​konieczne oparcie się na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy projektują konkretnych strategii dostosowanych do nowych trendów, które rozkładają się na rynku każdego roku.... [-]


Magister W Projektowaniu Graficznym Ruchu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Master of Motion graficzne zawierana jest z produkcji szpuli, w którym studenci opracowują wszystkie prace wykonywali w trakcie, stając się wiernym odbiciem ich umiejętności projektantów graficznych ruchu, jak również ich listem jako przyszłość pracowników. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Master of Motion graficzne zapewnia niezbędne szkolenia techniczne do tworzenia ruchomej grafiki. Program łączy w sobie narzędzia, techniki, rozumienia języka, warsztatów audiowizualnych i projektów, które oferują kompleksowe przedstawienie aktualnych potrzeb.

W ciągu ostatnich kilku dekad, Motion Graphics zrewolucjonizowały dziedzinie nauk audiowizualnych. Byliśmy świadkami twórczy wybuch, który wyraża się w wykorzystaniu zasobów i języka, a także w sposobie rozumienia narracji. Dodatkowo, postęp technologiczny wymusza sektora nieustannie się rozwijać, co konieczne, aby na stałe być specjaliści aktualizację ich wiedzy.... [-]


Magister W Projektowaniu Redakcji: Druk I Cyfrowe

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Weź zaprojektować wszystkie rodzaje formatów wydawniczych i nowych mediów cyfrowych sterujących roli fotografii i rysunku, kompozycji, typografii i procesów zaangażowanych w proces czytania. [+]

A Mistrz Design Wydawnictwo: Digital Print Media i kształci studentów do pracy w dzisiejszym środowisku wydawniczym, zarówno na papierze jak iw nowych mediów cyfrowych.

Wymaga rynku profesjonalnym zbiegają specjalistyczna zawodowa dla wydruku i edycji na jednolitym tle w środowisku wydawniczym w formie wiedzy mediów dzisiaj. Wzrost sprzedaży produktów wydawniczych, rozprzestrzenianie przenośnych urządzeń elektronicznych i zmiana trybu dostępu do informacji wymagają rzeczywistej projektanta wykonywać stały przegląd języków komunikacji wizualnej w mediach drukowanych.

Z tego powodu, Master Design Wydawca: Print Media i cyfrowa obejmuje nie tylko naukę różnych formatach wydawniczych, roli fotografii i ilustracji, zasady kompozycji i estetyki typograficznego, ale bada procesy poznawcze zaangażowane w proces czytania i techniczną i doświadczenie projektowania interfejsu użytkownika, aby skorzystać z możliwości, które przynosi środowisku cyfrowym.... [-]


Magister Zarządzania Firm Odzieżowych

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok October 2018 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Mistrz w Fashion Business Management jest pomyślany dla tych, którzy chcą trenować jak menedżerów i przedsiębiorców w branży mody. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Magister zarządzania Fashion Business jest pomyślany dla tych, którzy chcą trenować jak menedżerów i przedsiębiorców w branży mody.

Moda jest kreatywność. Niemniej jednak w celu, że triumfuje produktów, osiąga pożądany publiczność i działa na rynku, potrzebuje strategicznego rozwoju. Biznes plan powinien obejmować wszystkie aspekty niezbędne do budowy firmę w stanie uzyskać wyniki i osiągnięcia zamierzonego sukcesu.

Proces nauki Mistrza Fashion Business Management obejmuje wszystkie obszary zainteresowania świata mody i analizuje możliwości biznesowych, które uczniowie muszą rozpocząć działalność w tym sektorze. Z tego powodu, że opiera się na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą ich doświadczenie dostępne dla studentów.... [-]


Master Of Communication Design Labs

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Hiszpania Madrid

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością połączonych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą się opanowywać zasoby językowe i aplikacje, prowadzić zespoły interdyscyplinarne w projektach komunikacyjnych. [+]

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością połączonych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą się opanowywać zasoby językowe i aplikacje, prowadzić zespoły interdyscyplinarne w projektach komunikacyjnych.

Master ma na celu podniesienie profilu zawodowego studentów, aby mogli być częścią nowych struktur biznesowych, gdzie koncepcje i język są coraz bliżej. Bliska, stała wymiana studentów i nauczycieli (aktywnych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie komunikacji) wzmacnia procesy innowacji i kreatywności, które charakteryzują tego mistrza.

Możliwości kariery: dyrektor kreatywny. Menadżer konta. Dyrektor Marketingu. Dyrektor ds. marki. Dyrektor strategiczny. Dyrektor pojęciowy.... [-]


Master Of Management I Zarządzania Produktem Mody

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Kluczem do sukcesu produktu jest nie tylko wielki projekt. Zostań specjalistą w dziedzinie rozwoju produktów i zarządzania zakupów dzięki znajomości strategii, marketingu i produkcji mody. [+]

Mistrz Zarządzania i Produktów Zarządzania Moda Jest on przeznaczony do szkolenia specjalistów w zakresie rozwoju produktów i zarządzania zakupów, która ma decydujący wpływ na to, aby wiedzieć, interakcji między projektowania, marketingu, produkcji i znaczenia pracy w zespole różnych profilach zawodowych.

Kluczem do sukcesu produktu jest nie tylko świetny design, istotne jest, że produkt dotrze do konsumenta końcowego z cech, które zostało stworzone, bezbłędna jakości, dobrej cenie i harmonogram.

Dlatego Mistrz Zarządzania i Produktów Zarządzania Fashion opiera się na dwóch głównych osiach: z jednej strony, refleksji i zdobywania wiedzy w zakresie strategii, marketingu i produkcji, dając studentom szeroką wiedzę z etapów począwszy od tworzenia produktu do sklepu rozruchu; a po drugie, nabywanie umiejętności i praktycznej wizji dobrego zarządzania produktem w firmie mody albo własnej lub kogoś innego, dużych i małych.... [-]


Masters Intensywne Zarządzania Marką

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Intensywny Mistrz w Brand Brand Management ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikacji, tworzenie wiadomości, kampanie i treści dla osiągnięcia różnych punktów styku z konsumentem za pomocą konwencjonalnych, cyfrowych doświadczeń medialnych itd. [+]

TEN PROGRAM JEST NA HISZPAŃSKI Nauczeni

A Intensywne Master of Management Brand To ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikacji, tworzenie wiadomości, kampanie i treści dla osiągnięcia różnych punktów styku z konsumentem za pomocą konwencjonalnych, cyfrowych doświadczeń medialnych itd.

Z tego stopnia, studenci będą się do sprostania wyzwaniom marki ze wszystkich punktów widzenia, niezależnie od ich przyszłych karier w ramach strategii, kreatywności i komunikacji.

CELE: Intensywne Master of Management Brand, założona w celu tworzenia skutecznych specjalistów w obecnej sytuacji i przyszłego rozwoju sytuacji w tych sektorach.... [-]


Masters Intensywne Zarządzanie W Marketingu Cyfrowego I Biznesie

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Intensywne Master of Management w marketingu i Digital Business wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem 360, od strategii do zmiany zarządzania w celu przygotowania specjalistów być liderami biznesu jutra. [+]

TEN PROGRAM JEST NA HISZPAŃSKI Nauczeni

A Intensywne Master of Management w Marketing & Digital Business wyposażenie studentów w wiedzę i umiejętności, aby rozpocząć karierę w zarządzaniu przedsiębiorstwem 360, od strategii do zmiany zarządzania w celu przygotowania specjalistów być liderzy biznesu jutra.

Z tego pana, studenci pracują myślenia i planowania strategicznego poprzez opracowanie biznes planu, w tym w ramach planu marketingowego to. Poprzecznie zajmie trakcie trwania podstawowych pojęć Biznesu Społecznego zapoznanie studentów w ramach środowiska, zarówno technologicznych i cyfrowych, a następnie przejść do części operacyjnej, gdzie studenci uczą się jak korzystać i zmierzyć istniejących narzędzi do optymalizacji biznesu i zwiększyć swoje obroty, zarówno dla firm zmierzających do końcowego konsumenta (B2C) oraz do dalszych dystrybutorów (B2B).... [-]


Masters I Zarządzania Firm Odzieżowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

Zostań menedżerem lub przedsiębiorcę w dziedzinie mody tworząc cię przez doświadczenie uznanych specjalistów z rówieśnikami przemysłu i ze szczególnym naciskiem na luksusie. [+]

Mistrz Zarządzania i Administracji firm odzieżowych umożliwia wszystkim tym, którzy chcą trenować menedżerów i przedsiębiorców w branży mody poprzez doświadczenie specjalistów uznanych firm w tej dziedzinie, zarówno w dziedzinie luksusu i detalicznych.

W wysoce konkurencyjnym przemyśle odzieżowym, wymaga szczegółowej wiedzy na temat zarządzania strategicznego, zarządzania produktami, marketingu i komunikacji, finansów ... to jest absolutnie niezbędne dla firmy, aby odnieść sukces i pozycjonować się na rynku z oczekiwanych rezultatów i sukcesu.

W tym celu, Mistrz Zarządzania i Administracji firm odzieżowych zbiera wszystkie te bardzo istotne aspekty również poprzez podkreślenie nowe formaty biznesu oraz możliwości oferowanych przez cyfrowego świata, w obecnych pojęć, takich jak trendy zrównoważonego rozwoju lub identyfikowania między innymi.... [-]


Mistrzem W Profesjonalnej Fotografii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid

"Wierzymy, że fotografia jest coś co można łatwo nauczyć się, naprawdę nie trzeba szkołę dla tego. W rzeczywistości, nasi uczniowie zwykle wiedzą ich handlu całkiem dobrze. Co trzeba zrobić, to ludzie, którzy cię wspierają i daje wejście, rad i odwagi - w rzeczywistości, to jest być może najważniejszą rzeczą. Uczenia się przez działanie, ale w parze z silnym zespołem specjalistów i wykładowców, to pojęcie Profesjonalny kurs fotografii na IED Madrycie. [+]

Ten program jest w języku angielskim

Ten program Mistrz składa się z trzech modułów, które koncentrują się na Dokumentu i Reportażu; Moda i styl życia; Reklama i redakcyjnych. Mistrz Studenci muszą przedstawić ostateczny projekt uzupełniony pisemnej dokumentacji.

Magister profesjonalnej fotografii na IED Madrycie z IED Madrycie na Vimeo.

Główne cele tego programu głównego są:

Aby zaoferować studentom wgląd bieżących tendencji w fotografii stosowanej i handlowej. Aby wdrożyć narzędzia i wiedzę stosowanych w branży fotograficznej. Zapoznanie studentów z nowoczesnymi metodami pracy w zakresie produkcji, zarządzania, studio postprodukcji, publikowania i magazynowych. Aby pokazać wartość kulturową fotografii, form współpracy i twórczych modeli finansowania, Aby analizować wyzwania i ograniczenia rynku w czasach silnej konwergencji i redukcji mediów Aby dowiedzieć się o historii fotografii w ramach projektu. [-]

Mistrzem W Projektowaniu Oświetlenia

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid + 2 więcej

Mistrz Oświetlenie oferuje szkolenia na manipulacji światła w przestrzeni, dodając coś poza zwykłe odpowiedzi na zapotrzebowanie czysto funkcjonalnego lub estetycznej. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Mistrz Projektowania Oświetlenia szkoli się na manipulacji światła w przestrzeni, dodając co poza zwykłą odpowiedź na zapotrzebowanie funkcjonalnie lub czysto estetyczną.

Z Mistrzem Lighting Design, studenci będą pracować nad sposobami łączenia aspektów technicznych źródeł światła i ich wyposażenia w celu uzyskania artystyczne, wizualne i emocjonalne wyników, generowanie przestrzeni za pomocą manipulacji światłem.

CELEM: Doktorantów lub absolwentów w dziedzinie Sztuki i Projektowania, architektów i projektantów wnętrz. Doświadczenie zawodowe będą wyceniane.

Cel: Mistrz Oświetlenie pociągów projektantów, którzy widzą światło jako element, który tworzy przestrzeń. Oświetlenie jest jednym z najważniejszych czynników, które tworzą atmosferę; ma bezpośrednie konotacje na miejscu, wymiary, ciężar, jakości subiektywnej ...... [-]


Mistrzem W Tekstylnym I Powierzchni Konstrukcji

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 miesięcy October 2018 Hiszpania Madrid + 1 więcej

Master of Textiles i powierzchni Projektowanie kształci studentów na twórczych aspektach ich pracy, pomagając im wyrazić swoje pomysły w oparciu o szereg kryteriów estetycznych, a także na gospodarkę zasobami, aby wybrać najlepsze sposoby, aby realizować projekt do terminu. [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Master of Textiles i powierzchni Projektowanie oferuje specjalistyczne szkolenie w zakresie projektowania wzoru druków stosowanych do różnych dziedzin: tkaniny i wyroby (tapety, ceramiczne, agd itp) i szkoli specjalistów do opracowania projektów dla poszczególnych powierzchni, umożliwiając im w podejmowaniu decyzji dotyczących technik i procesów produkcyjnych na Podstawą ich możliwości i potrzeb, nauka o przemysłowe, przemysłowe i ręcznych procesów stosowanych w każdym z nich, z ich specyficznego słownictwa i osobliwości technicznych.

Los alumnos del master de Diseño Textil y de superficies del IED Madrid presentan sus proyectos en el Spółka Dzień z IED Madrycie na Vimeo.... [-]


Opanować Intensywne Projektowania Produktu

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

W trakcie tego kursu studenci uczą się tworzyć z serca wspomaganą przez wszystkie narzędzia i doświadczenie żywiołowego zespołu ze zrównaniem z najlepszych w każdego i pokazać, do czego są zdolni do oferowania coraz potrzebującym dobra i społeczeństwo innowacyjne pomysły. [+]

Wszystko wokół nas jest wynikiem konstrukcji i refleksji człowieka. Obowiązkiem projektanta jest tak wielka, że ​​gdy projekt jest dobrze wykonany, aktywnie przyczynia się do poprawy godności osoby noszącej, a wykładniczo zwiększyć jakość ich życia.

Projekt jest obawa, że ​​chcemy rozwijać uczniów tak, że ich wkład w przyszłość społeczeństwa pozostawiają niezatarty ślad, który trwa w miarę upływu czasu. Zawód projektanta produktu jest ważniejsza niż ludzie wierzą i na tym polega jego wielkość, że to, co robimy dla innych, są prawie niezauważalne, rozumiane są jako naturalne i intuicyjne i spełniają swoją funkcję: uczynić z nich łatwiejsze, godne i wygodne życie.... [-]


Posgrado En Tecnología E Innowación Textil

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 miesięcy March 2019 Hiszpania Madrid

La investigación y la tecnología komo valores diferenciales en la moda. [+]

El exponencial crecimiento del mundo de moda obliga a diseñadores y marcas a enfrentarse a nuevos retos como materiales innovadores, nuevos procesos y formas de distribución, itd. aportando valor diferencial y cubriendo las necesidades de los futuros de los usuarios.

La tecnología nos ofrece novedosos atributos que pueden añadir gran valor al a yar la la carte: materiały w kolorze pomarańczowym w kolorze, torby na ubrania, w tym akcesoria, które mogą być przechowywane ...

Este Curso de Postgrado i Tecnología e Innovación Tekst proponowany przez Komisję Europejską, w szczególności jej art.

Conocer nuevos materiales tecnológicos que permitant expandir las posibilidades creativas produkcja chemiczna najwyższej jakości, w tym, w szczególności, w celu ułatwienia produkcji i przygotowania produktu do spożycia przez nieokreślony produkt producto, desde la estrategia hasta la consecución finale del objetivo Conocer cóżby wielkości lasu, medioambientales y humana aportan un valor diferenciador adekwatny know-how akcesyjny que te posicione como experto en tecnología aplicada al mundo de la moda. Realizuj niekorzystne informacje o portfelu portfela de nuevas habilidades y conocimientos... [-]


Urzędy Komunikacji Projektowania

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 11 miesięcy February 2019 Hiszpania Madrid

Mistrz Projektowanie komunikacji Labs oferuje klucze do zarządzania złożoności połączonych dyscyplin, które są badane w trakcie procesu twórczego. Studenci będą uczyć się opanowania środków językowych i aplikacje do prowadzenia zespołów interdyscyplinarnych w projektach komunikacyjnych. Mistrz ma na celu podniesienie profilu zawodowego studentów, aby mogli być częścią nowych struktur biznesowych, gdzie koncepcje i język są coraz bliżej. Bliskie stała wymiana między uczniami i nauczycielami (Active specjalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie komunikacji) usprawnia procesy innowacji i kreatywności, które charakteryzują ten wzorzec. [+]

Ten program jest w języku angielskim

Jaki jest Mistrz Projektowanie komunikacji Labs?

Rola twórczego / komunikatora w firmie przechodzi proces transformacji, która wymaga nowego profilu. Firmy we wszystkich sektorach zaczynają potrzebują innego rodzaju twórczej reżysera, osobę, która jest w stanie koordynować i radzić sobie z kilkoma specjalistami w tym samym środowisku i zarządzać procesami, które napędzają kreatywności i biznesowych strategii.

Mistrz Projektowanie komunikacji Labs tworzy sprzyjające warunki do osiągnięcia, ponad rok nauki i doświadczenia, osiągnięcia następujących celów: - konceptualizacji, rozwijać i komunikować innowacyjne pomysły.... [-]


Filmy

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

Kontakt

IED Madrid

Adres C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Strona internetowa http://www.ied.es/
Telefon +34 914 48 04 44