Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonaliści dla innowacyjnego i krajowym środowisku miejskim.

Madryt, ważne, jasne i epicentrum kultury, rozrywki i sztuki.

IED Madryt jest prywatna Wyższa Centrum Edukacji Artystycznej przynależności do IED Design Group, międzynarodowej sieci kształcenia w zakresie projektowania i zarządzania urodzonego we Włoszech w 1966 roku, a dziś ma trzynaście oddziałów rozmieszczonych między Włoch, Hiszpanii i Brazylii.

W 2014 roku obchodził swoje 20-lecie; doświadczenie, które zaowocowało szerokim zakresie szkoleń z innowacyjnym, unikalnym i rozpoznawalnym modelem akademickim zdolność dostosowywania się do potrzeb zmieniającego się społeczeństwa, co zaowocowało dużą liczbą uczniów przyznana w krajowych i międzynarodowych prestiżowych konkursach , paradujących w najlepszych wybiegach i rzeczywistych projektów w ścisłej współpracy z firmami.

IED Madrid oferuje wyższe stopnie w projektowaniu, równy klasie Kolegium Kształcenia Zawodowego wyższy poziom kwalifikacji w Wyższej Technik Plastycznych i Projektowania Dyplom IED, kursy jednorocznych, Masters, intensywny Masters, mistrzowie designu i innowacji, kursy Kursy specjalizacyjne, kursy i szkolenia letni Junior.

Od momentu otwarcia, IED Madrid przeszkolono ponad 30.000 studentów każdego roku i ma 1500 nowych studentów.

projekt

IED Projekt odpowiada w pełni wymaganiom rynku oraz przewidywanych treści, języków, kodów wyraziste i funkcjonalne w najróżniejszych branżach.

Product Design, projektowanie wnętrz, mebli ulicznych, projektowania mody akcesoria, samochodowe są pewne obszary, w których wartość projektu wzrosła w ostatnich latach. W tym sensie, projektant, jako innowator formy i funkcji, zapewnia trendy i funkcjonalne wymagania tej chwili i zakłada jej rozwój i wdrażanie.

IED wzornictwo kursy rozwijać te umiejętności, które studenci nabywają umiejętności technicznych poprzez udział w warsztatach i współpracy z wiodącymi firmami w branży.

moda

Współpraca z firmami i specjalistów mody jest niezbędna i zobowiązuje się do głównych międzynarodowych projektantów.

Szkoła uczy, jak żyć i czuć modę we wszystkich jego aspektach pracy z profesjonalizmu i innowacje w nowych kreacjach.

Kursy szkolenie przyszłych specjalistów w różnych dziedzinach, twórczego strategicznego, marketingu, reklamie organizacyjnej do działań wizerunkowych i komunikacyjnych.

komunikacja wizualna

IED Visual Communication jest twórcze laboratorium, w którym instrumenty są wyuczone, komunikatywny i wyraziste języków, nowych technik i umiejętności do opracowania projektów technologii komunikacji wizualnej.

Żyjemy w świecie, w którym elementy audiowizualne są częścią naszego codziennego życia i są głównym nośnikiem wartości i znaczeń, które przekazują idee i realiów produkcyjnych w tym tak różnorodne, jak moda, design, różnej produkcji przemysłowej, Reklama ale także kultura, polityka i kwestie społeczne.

Istnienie koncepcji lub projektu, daleki od bycia zwykłym akcesoria, przyczynia się w istotny sposób do sukcesu komunikowania wiadomość.

Przenoszenie profesjonalizmu i kompetencji w tej dziedzinie oznacza posiadanie eklektyczna, cross-kultury, opartej na gruntownej wiedzy z jednej strony kontekście społeczno-kulturowym, w którym pracują, az drugiej, nowych technologii informacyjnych stale zmienić papier obrazy i dźwięki w komunikacji.

Dziś jest zaprojektowany i wyprodukowany w systemie multimediów; ale multimedialnych zawsze interpretowane w dwóch perspektyw: porywczy i ciągły rozwój technologii cyfrowych, a jednocześnie współistnienia różnych mediów audiowizualnych, które wymagają innego wiedzę i kreatywność.

IED kursy komunikacji wizualnej są elementem bogactwo sprawia, że ​​ta szkoła unikalny ośrodek szkoleniowy w ramach włoskiego panoramy. Stała aktualizacja technologii dostępnych dla studentów sprawiają, dzięki długiej tradycji, w laboratorium badawczym, w ramach którego doświadczył rozwijać kreatywność zarówno treści i języków, dzięki czemu trenować i zakwalifikowania swoich uczniów, aby mogli wejść dziś na rynek pracy.

Zarządzanie i komunikacja

Propozycja szkolenia IED Zarząd odpowiada na ciągłą potrzebę nowych specjalistów w dziedzinach niezwykle dynamicznych i rozwijających się: reklama, public relations, marketingu i zasobów ludzkich.

Wydział posiada bogate doświadczenie i przeszkolenie i jest w stanie dostosować treść kursów do ciągłej produkcji i przemian technologicznych.

Filozofia szkoły uzupełnia bezpośrednim związku z specjalistów, badania wymogów rynku, włączenie w grupach badawczych i analizy do badań i rozwoju projektu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Klucze komunikacji w zarządzaniu i pozycjonowaniu marek modowych ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: Blended MasterJęzyk angielskiSzkoła: ModaKredyty IED: 60Czas trwania: 11 miesięcyHarmonogram: Morning-Afternoon Moduł on-site: od poniedziałku do piątku, od 9:30 do 13:30 i od 15:00 do 18:00Obecność: mieszanaKwalifikacja: Prywatny / prywatny certyfikat zostanie wydany na koniec kursu.Skierowany do: absolwentów lub osób z dyplomem w dziedzinie komunikacji, marketingu, mody, dziennikarstwa i projektowania, którzy chcą przekierować swoją karierę zawodową do obszaru cyfrowego. Doświadczenie zawodowe będzie cenione.Proces rekrutacji: CV / List motywacyjny / Portfolio (max 3 MB) / Web / Osobisty wywiad uznany za niezbędny przez Akademicki Zespół Koordynacyjny... [-]
Hiszpania Madryt
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Europejski Mistrz Współczesnej Fotografii jest dziś najambitniejszą propozycją szkolenia w dziedzinie fotografii artystycznej i aspiruje do bycia miejscem spotkań artystó ... [+]

opis

Europejski Mistrz Współczesnej Fotografii jest dziś najambitniejszą propozycją szkolenia w dziedzinie fotografii artystycznej i aspiruje do bycia miejscem spotkań artystów i profesjonalistów w celu wzbogacenia tej dziedziny w Hiszpanii.

Praktyczny i innowacyjny, to wyjątkowy program oparty na doskonałości swoich nauczycieli (między innymi Martin Parr, Irina Chmyreva, Joan Fontcuberta i Andreas Müller-Pohle), który zrodził się z założenia, że istnieje europejska konceptualna i twórcza tożsamość i że to jest i musi być odniesieniem pierwszego rzędu na rynkach akademickim, kulturalnym i artystycznym. W tym sensie udział studentów z bardzo różnych kontynentów jest szczególnie interesujący i wzbogacający.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Czy możemy dziś mówić o Fashion 2.0? Czy moda pojawia się przed "byciem modnym"? Czy trendy pojawiają się w sieciach i mediach cyfrowych, a nie na wybiegach? Wszystkie te ... [+]

Czy możemy dziś mówić o Fashion 2.0? Czy moda pojawia się przed "byciem modnym"? Czy trendy pojawiają się w sieciach i mediach cyfrowych, a nie na wybiegach? Wszystkie te pytania są ukryte i obecne w obecnej rzeczywistości. Zmiany społeczne, nowe technologie, sieci społecznościowe, ewolucja konsumencka i demokratyzacja mody skłoniły marki do zakwestionowania przemyślenia ich strategii.

Dla wielu marek owa "nowa era cyfrowa" była okazją do poznania się, umiejscowienia się, a nawet odrodzenia. Tożsamość marki jest głównym czynnikiem definiującym globalną i spójną strategię, nie tylko w projektowaniu kolekcji, ale także w modelu biznesowym, rodzaju produktów, odbiorcach docelowych itp.... [-]

Hiszpania Madryt
Luty 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
10 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Interior Design definiuje i rozwija podstawowe koncepcje aranżacji wnętrz, aby zrozumieć związek pomiędzy użytkownikiem i przestrzeni wokół niego, w przestrzeni ... [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Master of Interior Design definiuje i rozwija podstawowe koncepcje aranżacji wnętrz, aby zrozumieć związek pomiędzy użytkownikiem i przestrzeni wokół niego, w przestrzeni, która rozwinęła się wraz z nowymi trendami i stylu życia.

Eksperymentowanie poprzez nasze pięć zmysłów jest istotną częścią podejścia Mistrza, który zagłębia pojęć, takich jak: objętość, materiały, światła, foliach i podróży przestrzennego i rytm elementów, które tworzą doznania i doświadczenia, tworząc solidny fundament dla innowacyjnych rozwiązań.

Master in Interior Design proponuje proces badawczy, który materializuje się w projekty na różnego rodzaju pomieszczeń, nadając im otwarte podejście, eksperymentując z różnymi przestrzeni: mieszkalnych, handlowych, wystawy, uniwersalny, efemerycznej, itp, do oferty studenci pełny obraz ich przyszłej działalności zawodowej.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Połącz swoje dwie pasje i zostań profesjonalistą w branży mody rozwijającym strategie komunikacyjne dla marek odzieżowych w kreatywny i innowacyjny sposób. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Master of Communication and Fashion szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w sektorze mody, zrozumienia transcendentalnego charakteru swojej funkcji w celu stworzenia spójnego wizerunku marki, umiejętnego wykorzystania narzędzi i opracowania niezbędnych strategii komunikowania się w kategoriach dynamicznych, kreatywne i innowacyjne, które definiują samą naturę mody.

Komunikat obejmuje wszystkie działania mające na celu upublicznienie, ustanowienie i pozycjonowanie wizerunku marki w obecnej skomplikowanej sytuacji i sprawienie, że konieczne będzie posiadanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy opracowują konkretne strategie dostosowane do nowych trendów, które pojawiają się każdego roku.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naucz się budować potężne marki. Planowanie strategiczne i kreatywne zarządzanie marką. ... [+]

TEN KURS JEST PODDANY W HISZPAŃSKIM

Marka i jej zarządzanie są bohaterami nowej ery, w której konstrukcja wartości stała się niezbędna dla firm. Media cyfrowe i nowe strategie komunikacyjne wymagają zdolności generowania wspaniałych pomysłów, komunikatów i „płynnych” treści, zdolnych do spójnego przenikania wszystkich obszarów działania marki.

Ten tytuł magistra ma na celu zajęcie się markami pod każdym względem. Od narodzin marki, jej DNA i jej podstaw, poprzez strategie komunikacyjne, tworzenie wiadomości, kampanii i treści, aż po różne punkty kontaktu z konsumentem, poprzez konwencjonalne, cyfrowe media, doświadczenia, itd.... [-]

Hiszpania Madryt
Styczeń 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Rozszerza horyzont scenerii. Uzyskaj możliwość wizualnej i werbalnej struktury szerokiej gamy przestrzeni: wnętrza, wystawy, tymczasowej architektury, telewizji lub rozry ... [+]

Rozszerza horyzont scenerii. Uzyskaj możliwość wizualnej i werbalnej struktury szerokiej gamy przestrzeni : wnętrza, wystawy, tymczasowej architektury, telewizji lub rozrywki na żywo.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: absolwentów lub absolwentów z doświadczeniem zawodowym w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury, projektowania wnętrz itp.Proces rekrutacji: CV, list motywacyjny do ukończenia tego kursu, Portfolio (nieprzekraczające 3 MB), link do strony internetowej lub własnego bloga, w przypadku ich posiadania zostanie oceniona wiedza o Autocad. Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne.... [-]
Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Business ... [+]

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Co to jest Master of Busine

Projektowanie może potencjalnie wygenerować nowy kontekst, w którym można stworzyć wartość i nowe modele biznesowe, w których podstawowym narzędziem sukcesu są innowacje.

Nie ma jednego sposobu na innowację i istnieje wiele kontekstów, które wymagają różnych podejść i metod. Właśnie dlatego Master of Strategic Design Labs pobudza ciekawość i kreatywność u studentów, aby mogli znaleźć właściwą drogę do innowacji.

Podczas studiów magisterskich sprzyjają warunki w ciągu roku nauki i doświadczenia, aby osiągnąć następujące cele:

Ujednolic wizje biznesowe i kreatywne.... [-]

Hiszpania Madryt
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Fashion Communication szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jej funkcji, aby stworzyć wizerunek spójnej marki, ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Fashion Communication szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jej funkcji, aby stworzyć wizerunek spójnej marki, umiejętnie wykorzystywać narzędzia i opracowywać strategie niezbędne do komunikowania się w sposób dynamiczny, kreatywny i kreatywny. innowacyjne terminy, które określają naturę mody.

Komunikacja obejmuje wszystkie działania mające na celu publikację, ustanowienie i pozycjonowanie wizerunku marki w złożonej bieżącej sytuacji i sprawia, że ​​trzeba polegać na wysoko wykwalifikowanych specjalistach, którzy opracowują konkretne strategie dostosowane do nowych trendów, które co roku pojawiają się na rynku.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Fashion Accessories Design oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby uczniowie mogli dołączyć do zespołu projektującego markę akcesoriów lub podjąć osobisty ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Fashion Accessories Design oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby uczniowie mogli dołączyć do zespołu projektującego markę akcesoriów lub podjąć osobisty projekt. Program pomaga pobudzić ich kreatywną ciekawość i umiejętności, aby stać się wyspecjalizowanymi specjalistami w dziedzinie projektowania biżuterii, torebek i obuwia.

Moduły mistrza: biżuteria / torebki / obuwie

Możliwości zawodowe: projektant obuwia, projektant torebek, projektant biżuterii, odpowiedzialny za dział projektowy alt = "firma akcesoriów, projektant w dziale marki w dziale akcesoriów alt =", konsultant lub niezależny doradca ds. Marek... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Motion Graphics Design kończy się produkcją kołowrotka, w którym uczniowie zbierają wszystkie prace, które wykonali podczas kursu, stając się wiernym odzwiercie ... [+]

Projekt ruchu wymaga zestawu zróżnicowanej wiedzy technicznej, aby zaproponować, opracować i pomyślnie ukończyć każdy projekt.

W tym mistrzu nauczysz się robić oświetlenie, przesuwać kamerę, animować, edytować i wykonywać prace postprodukcyjne, aby wziąć projekt od początku do końca. Przygotuj się do ożywienia tego, co masz w sobie i rozpocznij karierę w ekscytującym świecie projektowania ruchu.

Cele

Projekt ruchu wymaga zestawu zróżnicowanej wiedzy technicznej, aby zaproponować, opracować i pomyślnie ukończyć każdy projekt.

W tym mistrzu nauczysz się robić oświetlenie, przesuwać kamerę, animować, edytować i wykonywać prace postprodukcyjne, aby wziąć projekt od początku do końca. Przygotuj się do ożywienia tego, co masz w sobie i rozpocznij karierę w ekscytującym świecie projektowania ruchu.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Światło jest językiem, prowokuje emocje, komunikuje się, a ponadto ma tę zaletę, że jest uniwersalne. Master in Lighting Design oferuje szkolenie w manipulowaniu światłem ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Lighting Design oferuje szkolenie w zakresie manipulowania światłem w przestrzeni, dodając coś poza zwykłą odpowiedzią na czysto funkcjonalne lub estetyczne zapotrzebowanie.

Dzięki Master of Lighting Design studenci będą pracować nad sposobami łączenia technicznych aspektów źródeł światła i ich akcesoriów w celu uzyskania artystycznych, wizualnych i emocjonalnych rezultatów, generując przestrzeń za pomocą manipulacji światłem.

CEL ZADAŃ: Podyplomowi lub absolwenci w dziedzinie sztuki i projektowania, architekci i projektanci wnętrz. Doświadczenie zawodowe będzie cenione.

CEL: Master of Lighting Design szkoli projektantów, którzy postrzegają światło jako element tworzący przestrzeń. Oświetlenie jest jednym z najważniejszych czynników tworzących atmosferę; ma bezpośrednie konotacje dotyczące miejsca, wymiarów, subiektywnego obciążenia, jakości itp.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Textiles and Surfaces Design kształci studentów w kreatywnych aspektach ich pracy, pomagając im wyrazić swoje pomysły w oparciu o zestaw kryteriów estetycznych, ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Textiles and Surfaces Design oferuje specjalne szkolenia w zakresie projektowania wzorcowego wydruków dla różnych dziedzin: tekstyliów i produktów (tapety, ceramika, artykuły gospodarstwa domowego itp.) Oraz trenuje profesjonalistów w projektowaniu konkretnych powierzchni, umożliwiając im podejmowanie decyzji dotyczące technik i procesów produkcyjnych w oparciu o ich możliwości i cele, zapoznanie się z procesami przemysłowymi, półprzemysłowymi i ręcznymi wykorzystywanymi w każdym z nich, z ich specyficznym leksykonem i osobliwościami technicznymi.

Los alumnos del Máster de Diseño Textil y de Superficies del IED Madrid presentan sus proyectos en el Dzień firmowy od IED Madrid na Vimeo.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zajmij się projektowaniem wszelkiego rodzaju formatów publikacji i nowych mediów cyfrowych kontrolujących rolę fotografii oraz ilustracji, kompozycji, typografii i proces ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Master's Stopień w projektach wydawniczych: Print and Digital Media szkoli studentów do pracy w bieżącym środowisku wydawniczym, zarówno na papierze, jak iw nowych mediach cyfrowych.

Profesjonalny rynek dzisiaj wymaga profesjonalisty, w którym zbiega się specjalistyczna wiedza na temat wydawnictwa dla mediów drukowanych oraz solidna formacja w środowisku publikowania w mediach cyfrowych. Zwiększenie sprzedaży produktów wydawniczych, rozprzestrzenianie przenośnych urządzeń elektronicznych i zmiana sposobów dostępu do informacji zmusza obecnego projektanta do ciągłej rewizji języków komunikacji wizualnej w mediach drukowanych.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

W rzemiośle ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

W Master of Craft and Product Design Labs studenci dowiedzą się, jak badać, rozwijać i dostarczać produkt o wysokich standardach technicznych i jakościowych, stosując metodologię opartą na projekcie, aby w pełni i bardzo szczegółowo zrozumieć rozwój procesów i przemysłu ograniczenia.

Zapewniając dostęp do narzędzi przemysłowych, innowacyjnych materiałów i procesów produkcyjnych, tworzymy idealne środowisko pracy dla studentów, aby mogli przewidywać potrzeby rynku, poszukując alternatyw dla zwykłych metod rozwiązywania problemów, zachęcając do krytycznego myślenia i społecznego świadomość.

Możliwości kariery: Starszy projektant. Kierownik projektu. Menadżer projektu. Menedżer produktu. Konsultant ds. Projektowania. Niezależny projektant.... [-]

Hiszpania Madryt
Styczeń 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zarządzanie handlowe i strategia dla produktów modowych, od rozwoju po produkcję i dystrybucję. ... [+]

TEN KURS JEST NAUCZANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Ze względu na szaloną szybkość, z jaką obecnie wprowadzane są artykuły modowe i wobec coraz bardziej wymagających konsumentów, najważniejsze jest, aby produkty docierały do konsumenta końcowego dokładnie tak, jak zostały zaprezentowane, bez wad, po odpowiedniej cenie iw określony czas.

Z drugiej strony takie czynniki, jak konsolidacja nowych technologii, czas rzeczywisty, rozwój nowych rynków i decentralizacja produkcji, zmuszają sektor tekstylny do ciągłego poszukiwania rozwiązań i ulepszeń, dzięki którym mogą wprowadzać innowacje i odnosić sukcesy.

Zaczynając od tego założenia, mistrz został stworzony, aby szkolić profesjonalistów w dziedzinie rozwoju, zarządzania i dystrybucji produktu modowego w jego najszerszym znaczeniu iz perspektywy międzynarodowej.... [-]

Hiszpania Madryt
Styczeń 2020
Język angielski,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mistrz w Fashion Business Management jest pomyślany dla tych, którzy chcą trenować jak menedżerów i przedsiębiorców w branży mody. ... [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Magister zarządzania Fashion Business jest pomyślany dla tych, którzy chcą trenować jak menedżerów i przedsiębiorców w branży mody.

Moda jest kreatywność. Niemniej jednak w celu, że triumfuje produktów, osiąga pożądany publiczność i działa na rynku, potrzebuje strategicznego rozwoju. Biznes plan powinien obejmować wszystkie aspekty niezbędne do budowy firmę w stanie uzyskać wyniki i osiągnięcia zamierzonego sukcesu.

Proces nauki Mistrza Fashion Business Management obejmuje wszystkie obszary zainteresowania świata mody i analizuje możliwości biznesowych, które uczniowie muszą rozpocząć działalność w tym sektorze. Z tego powodu, że opiera się na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą ich doświadczenie dostępne dla studentów.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zostań menedżerem lub przedsiębiorcą w dziedzinie mody, szkoląc się poprzez doświadczenie renomowanych profesjonalistów firm z branży, ze szczególnym naciskiem na luksus. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Magister zarządzania i zarządzania firmami z branży modowej kształci wszystkich, którzy chcą szkolić się jako menedżerowie lub przedsiębiorcy z branży mody, poprzez doświadczenie renomowanych profesjonalistów z branży zarówno z branży luksusowej, jak i detalicznej.

W sektorze tak konkurencyjnym jak moda potrzebujesz konkretnej wiedzy na temat zarządzania strategicznego, zarządzania produktem, marketingu i komunikacji, finansów ... które będą absolutnie niezbędne, aby firma odniosła sukces i zapewniła sobie pozycję na rynku dzięki wyniki i pożądany sukces.

W tym celu Master of Management i Management of Fashion Companies zbiera wszystkie te aspekty na tyle istotne, podkreślając również nowe formaty biznesowe online i możliwości oferowane przez świat cyfrowy, koncepcje tak aktualne jak zrównoważony rozwój lub identyfikacja trendów. m. in.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Magister zarządzania i kierowania komunikacją, marketingiem i reklamą proponuje program szkoleniowy, który łączy szkolenie teoretyczne z rozwojem umiejętności twórczych i ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Magister zarządzania i kierowania komunikacją, marketingiem i reklamą proponuje program szkoleniowy, który łączy szkolenie teoretyczne z rozwojem umiejętności twórczych i praktycznym wdrażaniem, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości komunikacyjnych oferowanych przez nowe technologie, warsztaty lub spotkania z renomowanymi profesjonaliści ze świata reklamy, komunikacji i marketingu.

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid z IED Madrid na Vimeo.

Aby ustawić prawidłowe pozycjonowanie dla każdego produktu lub usługi; właściwie zarządzać markami, tworzyć i planować innowacyjne i skuteczne kampanie reklamowe: od napisania briefingu po finał, od ustalenia celów i budżetu do oceny wyników - to aspekty, które są bardzo ważne obecny w Master of Management and Direction Communication, Marketing and Advertising.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naucz się budować potężne marki. Planowanie strategiczne i kreatywne zarządzanie marką. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Marka i jej zarządzanie są bohaterami nowej ery, w której konstrukcja wartości stała się niezbędna dla firm. Media cyfrowe i nowe strategie komunikacyjne wymagają zdolności generowania wspaniałych pomysłów, komunikatów i „płynnych” treści, zdolnych do spójnego przenikania wszystkich obszarów działania marki.

Ten tytuł magistra ma na celu zajęcie się markami pod każdym względem. Od narodzin marki, jej DNA i jej podstaw, poprzez strategie komunikacyjne, tworzenie wiadomości, kampanii i treści, aż po różne punkty kontaktu z konsumentem, poprzez konwencjonalne, cyfrowe media, doświadczenia, itd.

CELE

Stwórz potężne marki lub pomóż zmienić wygląd swojej strategii. Firmy dążą do integracji ze swoimi profilami zespołów marketingowych i reklamowych z większą strategiczną wizją i zrozumieniem nowych mediów.... [-]

Hiszpania Madryt
Luty 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Wszystkie narzędzia potrzebne do rozwoju kariery zawodowej w dziedzinie fotografii reklamowej i redakcyjnej, dokumentalnej i reportażowej oraz mody i stylu życia. ... [+]

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Cele

• zaoferować studentom pogląd na aktualne tendencje w fotografii użytkowej i komercyjnej • wdrożenie narzędzi i wiedzy wykorzystywanych w przemyśle fotograficznym • zapoznanie studentów ze współczesnymi metodami pracy w dziedzinie produkcji, zarządzania studiami, postprodukcji, publikacji i akcji • pokazać kulturową wartość fotografii, formy współpracy i kreatywne modele finansowania • analizować wyzwania i ograniczenia rynku w czasach silnej konwergencji i redukcji mediów • poznanie historii fotografii w kontekście projektowania

Master of Professional Photography jest podzielony na trzy moduły, trzy obszary specjalizacji, które można studiować niezależnie.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością połączonych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą si ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością połączonych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą się opanowywać zasoby językowe i aplikacje, prowadzić zespoły interdyscyplinarne w projektach komunikacyjnych.

Master ma na celu podniesienie profilu zawodowego studentów, aby mogli być częścią nowych struktur biznesowych, gdzie koncepcje i język są coraz bliżej. Bliska, stała wymiana studentów i nauczycieli (aktywnych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie komunikacji) wzmacnia procesy innowacji i kreatywności, które charakteryzują tego mistrza.... [-]

Hiszpania Madryt
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Doświadczenie 360º, które da Ci globalną wizję procesu projektowania, kreatywności, biznesu i nowych technologii, aby poprawić swoją pozycję pracy lub być częścią dużej f ... [+]

Doświadczenie 360º, które da Ci globalną wizję procesu projektowania, kreatywności, biznesu i nowych technologii, aby poprawić swoją pozycję pracy lub być częścią dużej firmy.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: Komunikacja wizualnaKredyty IED: 60Data rozpoczęcia: październik 2019Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: popołudnie-wieczór od 19.00 do 22.00. Pn-pt. 3, 4 lub 5 dni w tygodniuObecność: osobiścieKwalifikacje: Prywatne pod koniec kursu, otrzymasz certyfikat za ukończenie i pomyślne ukończenie kursu.Skierowany do: programistów FullStack, inżynierów oprogramowania, twórców stron internetowych (BackEnd i FrontEnd), projektantów UX / UI, serwisuProces rekrutacji: CV, list motywacyjny i portfolio (nie więcej niż 3 MB) / strona internetowa. Osobisty wywiad, jeśli uzna się za dogodny do koordynacji akademickiej.Wskaźnik rejestracji: 3900 €Opłata za kurs: 11300 €... [-]
Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Cyfrowa fabrykacja umożliwiła skok od produkcji przemysłowej - która jest trudno dostępna - do niedrogiej i dostępnej produkcji osobistej, aby umożliwić szybkie tworzenie ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: projektowanieKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: Popołudniowe zajęcia kontaktowe: 19:00 do 22: 30 (2 dni w tygodniu) Lekcje online: 16:00 do 20:00 (Fr) | 10:00 do 14:00 (Sat) Intensywny warsztat oparty na frekwencji: 1 weekend / miesiącObecność: mieszanaKwalifikacje: Studenci z prywatnym kursem otrzymają certyfikat. Ci, którzy biorą podwójną kwalifikację w Fab Academy, otrzymają również Dyplom Fab wydany przez Fab Foundation.Skierowany do: Projektantów, architektów, inżynierów, przedsiębiorców, artystów itp. Każdy, kto jest związany z dziedziną projektowania.Proces rekrutacji: CV / list motywacyjny Portfolio (nie więcej niż 3 MB) / strona internetowa Osobisty wywiad, jeśli koordynator nauczania uzna to za stosowne... [-]
Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Przechowuje kolekcję mody od projektowania produktu po zarządzanie komercyjne. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED Fashion LabKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: wszystkich osób zainteresowanych poznaniem świata mody, jego procesów i najwybitniejszych specjalistów w branży, a także zdobyciem serii niezbędnej wiedzy na temat projektowania mody.Proces rekrutacji: wybór dokonany na podstawie CV, listu motywacyjnego i portfolio, w przypadku posiadania go.

Moda to jeden z najbardziej dynamicznych sektorów zawodowych o największym wpływie na nasze społeczeństwo. Jesteśmy świadkami autentycznej rewolucji w dziedzinie produkcji, projektowania i rozwoju strategicznego we wszystkich dziedzinach. Wybiegi zostały otwarte dla nowych i młodych talentów, a rynek mody w coraz większym stopniu wymaga profilu projektanta z przekrojową i globalną wizją.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Narzędzia cyfrowe i zachowania interaktywne do pracy i tworzenia miękkich powierzchni i tekstyliów. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: ModaKredyty IED: 6Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: poranny popołudnie Praktyczne zajęcia: od poniedziałku do czwartku, 2-3 dni w tygodniu, od 19:00 do 22:00. Harmonogram warsztatów: sobota i niedziela, jeden weekend w miesiącu. Harmonogram zajęć online: piątek od 16:00 do 20:00 i soboty od 22:00 do 14:00Obecność: mieszanaKwalifikacja: prywatna akredytacja na koniec kursu. (Obowiązkowa obecność)Skierowany do: projektanta mody i produktów, architektów, projektantów zainteresowanych wdrożeniem umiejętności miękkiego materiału w swoich dyscyplinach.Proces rekrutacji: CV / list motywacyjny / portfolio (nie więcej niż 3 MB) / wywiad osobisty, jeśli koordynator nauczania uzna to za stosowneWskaźnik rejestracji: 3900 €Opłata za kurs: 11300 €... [-]
Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tworzenie i rozwój obrazów mody 360º wraz ze współczesnymi strategiami komunikacyjnymi. ... [+]

Tworzenie i rozwój obrazów mody 360º wraz ze współczesnymi strategiami komunikacyjnymi.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: ModaKredyty IED: 60Czas trwania: 10 miesięcyHarmonogram: popołudnie 19.00-22.30 h (MF. 3, 4 lub 5 dni w tygodniu)Obecność: osobiścieKwalifikacja: Prywatny / prywatny certyfikat zostanie wydany na koniec kursu.Skierowany do: tych, którzy interesują się światem mody i jej procesów, a także absolwentów lub posiadaczy dyplomów w dziedzinie komunikacji, marketingu i PR lub dziennikarstwa poszukujących specjalistycznych szkoleń w dziedzinie mody i komunikacji.Proces rekrutacji: Currículum vitae / List motywacyjny Portfolio projektu (maks. 3 MB) / Web Osobisty wywiad uznany za niezbędny przez Akademicki Zespół Koordynacyjny... [-]
Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kluczem do sukcesu produktu jest nie tylko świetny design. Zostań specjalistą w dziedzinie rozwoju produktu i zarządzania zakupami dzięki znajomości strategii, marketingu ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Master of Fashion Management and Product Management ma na celu szkolenie specjalistów w dziedzinie rozwoju produktu i zarządzania zakupami, jest niezbędna do poznania interakcji między projektowaniem, marketingiem, produkcją i ważnością pracy w zespole o zróżnicowanych profilach zawodowych.

Kluczem do sukcesu produktu jest nie tylko świetny projekt, istotne jest, aby wspomniany produkt docierał do konsumenta końcowego o cechach, z którymi został on zaprojektowany, bez wad jakościowych, z odpowiednią ceną i w przewidzianym czasie.

Dlatego Master of Fashion Management i Product Management opiera się na dwóch głównych obszarach: z jednej strony, refleksji i zdobywania wiedzy w obszarach strategii, marketingu i produkcji, dając studentowi rozległą wiedzę na temat etapów które przechodzą od stworzenia produktu do wprowadzenia do sklepu; oraz, z drugiej strony, nabywanie umiejętności i praktycznej wizji dobrego zarządzania produktem w firmie modowej, zarówno własnej, jak i zagranicznej, dużej lub małej.... [-]

Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Wizja projektu 360º. Nadaj kształt ideom i opracuj produkty w najdrobniejszych szczegółach. ... [+]

Wizja projektu 360º. Nadaj kształt ideom i opracuj produkty w najdrobniejszych szczegółach.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: architektów, projektantów, architektów technicznych, plastyków i wszystkich osób związanych ze światem sztuki, projektowania i architektury z trójwymiarową koncepcją obiektu.Proces rekrutacji: CV. Doświadczenie zawodowe zostanie docenione · List motywacyjny · Portfolio (nieprzekraczające 3 MB), strona internetowa lub blog, w przypadku ich posiadania · Oceniona zostanie znajomość programów do modelowania 2D i 3D · Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne ,... [-]
Hiszpania Madryt
Październik 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensywny Mistrz w Brand Brand Management ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikac ... [+]

TEN PROGRAM JEST NA HISZPAŃSKI Nauczeni

A Intensywne Master of Management Brand To ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikacji, tworzenie wiadomości, kampanie i treści dla osiągnięcia różnych punktów styku z konsumentem za pomocą konwencjonalnych, cyfrowych doświadczeń medialnych itd.

Z tego stopnia, studenci będą się do sprostania wyzwaniom marki ze wszystkich punktów widzenia, niezależnie od ich przyszłych karier w ramach strategii, kreatywności i komunikacji.

CELE: Intensywne Master of Management Brand, założona w celu tworzenia skutecznych specjalistów w obecnej sytuacji i przyszłego rozwoju sytuacji w tych sektorach.... [-]

Hiszpania Madryt
Luty 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Witryna
Telefon
+34 914 48 04 44