Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonaliści dla innowacyjnego i krajowym środowisku miejskim.

Madryt, ważne, jasne i epicentrum kultury, rozrywki i sztuki.

IED Madryt jest prywatna Wyższa Centrum Edukacji Artystycznej przynależności do IED Design Group, międzynarodowej sieci kształcenia w zakresie projektowania i zarządzania urodzonego we Włoszech w 1966 roku, a dziś ma trzynaście oddziałów rozmieszczonych między Włoch, Hiszpanii i Brazylii.

W 2014 roku obchodził swoje 20-lecie; doświadczenie, które zaowocowało szerokim zakresie szkoleń z innowacyjnym, unikalnym i rozpoznawalnym modelem akademickim zdolność dostosowywania się do potrzeb zmieniającego się społeczeństwa, co zaowocowało dużą liczbą uczniów przyznana w krajowych i międzynarodowych prestiżowych konkursach , paradujących w najlepszych wybiegach i rzeczywistych projektów w ścisłej współpracy z firmami.

IED Madrid oferuje wyższe stopnie w projektowaniu, równy klasie Kolegium Kształcenia Zawodowego wyższy poziom kwalifikacji w Wyższej Technik Plastycznych i Projektowania Dyplom IED, kursy jednorocznych, Masters, intensywny Masters, mistrzowie designu i innowacji, kursy Kursy specjalizacyjne, kursy i szkolenia letni Junior.

Od momentu otwarcia, IED Madrid przeszkolono ponad 30.000 studentów każdego roku i ma 1500 nowych studentów.

projekt

IED Projekt odpowiada w pełni wymaganiom rynku oraz przewidywanych treści, języków, kodów wyraziste i funkcjonalne w najróżniejszych branżach.

Product Design, projektowanie wnętrz, mebli ulicznych, projektowania mody akcesoria, samochodowe są pewne obszary, w których wartość projektu wzrosła w ostatnich latach. W tym sensie, projektant, jako innowator formy i funkcji, zapewnia trendy i funkcjonalne wymagania tej chwili i zakłada jej rozwój i wdrażanie.

IED wzornictwo kursy rozwijać te umiejętności, które studenci nabywają umiejętności technicznych poprzez udział w warsztatach i współpracy z wiodącymi firmami w branży.

moda

Współpraca z firmami i specjalistów mody jest niezbędna i zobowiązuje się do głównych międzynarodowych projektantów.

Szkoła uczy, jak żyć i czuć modę we wszystkich jego aspektach pracy z profesjonalizmu i innowacje w nowych kreacjach.

Kursy szkolenie przyszłych specjalistów w różnych dziedzinach, twórczego strategicznego, marketingu, reklamie organizacyjnej do działań wizerunkowych i komunikacyjnych.

komunikacja wizualna

IED Visual Communication jest twórcze laboratorium, w którym instrumenty są wyuczone, komunikatywny i wyraziste języków, nowych technik i umiejętności do opracowania projektów technologii komunikacji wizualnej.

Żyjemy w świecie, w którym elementy audiowizualne są częścią naszego codziennego życia i są głównym nośnikiem wartości i znaczeń, które przekazują idee i realiów produkcyjnych w tym tak różnorodne, jak moda, design, różnej produkcji przemysłowej, Reklama ale także kultura, polityka i kwestie społeczne.

Istnienie koncepcji lub projektu, daleki od bycia zwykłym akcesoria, przyczynia się w istotny sposób do sukcesu komunikowania wiadomość.

Przenoszenie profesjonalizmu i kompetencji w tej dziedzinie oznacza posiadanie eklektyczna, cross-kultury, opartej na gruntownej wiedzy z jednej strony kontekście społeczno-kulturowym, w którym pracują, az drugiej, nowych technologii informacyjnych stale zmienić papier obrazy i dźwięki w komunikacji.

Dziś jest zaprojektowany i wyprodukowany w systemie multimediów; ale multimedialnych zawsze interpretowane w dwóch perspektyw: porywczy i ciągły rozwój technologii cyfrowych, a jednocześnie współistnienia różnych mediów audiowizualnych, które wymagają innego wiedzę i kreatywność.

IED kursy komunikacji wizualnej są elementem bogactwo sprawia, że ​​ta szkoła unikalny ośrodek szkoleniowy w ramach włoskiego panoramy. Stała aktualizacja technologii dostępnych dla studentów sprawiają, dzięki długiej tradycji, w laboratorium badawczym, w ramach którego doświadczył rozwijać kreatywność zarówno treści i języków, dzięki czemu trenować i zakwalifikowania swoich uczniów, aby mogli wejść dziś na rynek pracy.

Zarządzanie i komunikacja

Propozycja szkolenia IED Zarząd odpowiada na ciągłą potrzebę nowych specjalistów w dziedzinach niezwykle dynamicznych i rozwijających się: reklama, public relations, marketingu i zasobów ludzkich.

Wydział posiada bogate doświadczenie i przeszkolenie i jest w stanie dostosować treść kursów do ciągłej produkcji i przemian technologicznych.

Filozofia szkoły uzupełnia bezpośrednim związku z specjalistów, badania wymogów rynku, włączenie w grupach badawczych i analizy do badań i rozwoju projektu.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naucz się budować potężne marki. Planowanie strategiczne i kreatywne zarządzanie marką. ... [+]

TEN KURS JEST PODDANY W HISZPAŃSKIM

Marka i jej zarządzanie są bohaterami nowej ery, w której konstrukcja wartości stała się niezbędna dla firm. Media cyfrowe i nowe strategie komunikacyjne wymagają zdolności generowania wspaniałych pomysłów, komunikatów i „płynnych” treści, zdolnych do spójnego przenikania wszystkich obszarów działania marki.

Ten tytuł magistra ma na celu zajęcie się markami pod każdym względem. Od narodzin marki, jej DNA i jej podstaw, poprzez strategie komunikacyjne, tworzenie wiadomości, kampanii i treści, aż po różne punkty kontaktu z konsumentem, poprzez konwencjonalne, cyfrowe media, doświadczenia, itd.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zarządzanie handlowe i strategia dla produktów modowych, od rozwoju po produkcję i dystrybucję. ... [+]

TEN KURS JEST NAUCZANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Ze względu na szaloną szybkość, z jaką obecnie wprowadzane są artykuły modowe i wobec coraz bardziej wymagających konsumentów, najważniejsze jest, aby produkty docierały do konsumenta końcowego dokładnie tak, jak zostały zaprezentowane, bez wad, po odpowiedniej cenie iw określony czas.

Z drugiej strony takie czynniki, jak konsolidacja nowych technologii, czas rzeczywisty, rozwój nowych rynków i decentralizacja produkcji, zmuszają sektor tekstylny do ciągłego poszukiwania rozwiązań i ulepszeń, dzięki którym mogą wprowadzać innowacje i odnosić sukcesy.

Zaczynając od tego założenia, mistrz został stworzony, aby szkolić profesjonalistów w dziedzinie rozwoju, zarządzania i dystrybucji produktu modowego w jego najszerszym znaczeniu iz perspektywy międzynarodowej.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język angielski,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Klucze komunikacji w zarządzaniu i pozycjonowaniu marek modowych ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: Blended MasterJęzyk angielskiSzkoła: ModaKredyty IED: 60Czas trwania: 11 miesięcyHarmonogram: Morning-Afternoon Moduł on-site: od poniedziałku do piątku, od 9:30 do 13:30 i od 15:00 do 18:00Obecność: mieszanaKwalifikacja: Prywatny / prywatny certyfikat zostanie wydany na koniec kursu.Skierowany do: absolwentów lub osób z dyplomem w dziedzinie komunikacji, marketingu, mody, dziennikarstwa i projektowania, którzy chcą przekierować swoją karierę zawodową do obszaru cyfrowego. Doświadczenie zawodowe będzie cenione.Proces rekrutacji: CV / List motywacyjny / Portfolio (max 3 MB) / Web / Osobisty wywiad uznany za niezbędny przez Akademicki Zespół Koordynacyjny... [-]
Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Naucz się budować potężne marki. Planowanie strategiczne i kreatywne zarządzanie marką. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Marka i jej zarządzanie są bohaterami nowej ery, w której konstrukcja wartości stała się niezbędna dla firm. Media cyfrowe i nowe strategie komunikacyjne wymagają zdolności generowania wspaniałych pomysłów, komunikatów i „płynnych” treści, zdolnych do spójnego przenikania wszystkich obszarów działania marki.

Ten tytuł magistra ma na celu zajęcie się markami pod każdym względem. Od narodzin marki, jej DNA i jej podstaw, poprzez strategie komunikacyjne, tworzenie wiadomości, kampanii i treści, aż po różne punkty kontaktu z konsumentem, poprzez konwencjonalne, cyfrowe media, doświadczenia, itd.

CELE

Stwórz potężne marki lub pomóż zmienić wygląd swojej strategii. Firmy dążą do integracji ze swoimi profilami zespołów marketingowych i reklamowych z większą strategiczną wizją i zrozumieniem nowych mediów.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Europejski Master of Fine Art Fotografia jest w chwili obecnej najbardziej ambitny wniosek szkolenia w dziedzinie fotografii artystycznej i ma stać się miejscem spotkań a ... [+]

Ten program jest w języku angielskim

CELE: • W celu zaznajomienia się z obecnym dzień produkcji fotograficznej, jej tematy i repertuarów, praktyki artystycznej, wartości kulturowe, historyczne korzenie w fotografii i historii sztuki, jej dyskursy i ograniczeń, z perspektywy najważniejszych fotografów i teoretyków. • Aby dowiedzieć się główne teorie na temat aktualnych fotografii europejskiej. • Aby dowiedzieć się bezpośrednio i osobiście z najbardziej prestiżowych mistrzów ineach obszarze. • W celu zaznajomienia się z praktyk kuratorskich, collectionism, konserwacja i sposobów prezentacji / rozpowszechniania współczesnej fotografii artystycznej. • Aby zastanowić się nad rolą fotografii na rynku sztuki, dziedzina fotografii europejskiej, firma wypoczynku, a świat rozrywki. • Aby przeżyć, poprzez osobiste projektu, jak to jest, aby stworzyć oryginalne dzieło, które jest właściwe i godne są prezentowane w wystawę fotografii. • eksponować i opublikuje ostateczny projekt w międzynarodowej renomie prestiżowym centrum / magazynu przez naszych europejskich partnerów. • Aby przebić się do świata sztuki, za pośrednictwem sieci utworzonej przez profesorów i studentów magisterskich, współpracujących instytucji, kuratorów i dyrektorów.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Europejski Mistrz Współczesnej Fotografii jest dziś najambitniejszą propozycją szkolenia w dziedzinie fotografii artystycznej i aspiruje do bycia miejscem spotkań artystó ... [+]

opis

Europejski Mistrz Współczesnej Fotografii jest dziś najambitniejszą propozycją szkolenia w dziedzinie fotografii artystycznej i aspiruje do bycia miejscem spotkań artystów i profesjonalistów w celu wzbogacenia tej dziedziny w Hiszpanii.

Praktyczny i innowacyjny, to wyjątkowy program oparty na doskonałości swoich nauczycieli (między innymi Martin Parr, Irina Chmyreva, Joan Fontcuberta i Andreas Müller-Pohle), który zrodził się z założenia, że istnieje europejska konceptualna i twórcza tożsamość i że to jest i musi być odniesieniem pierwszego rzędu na rynkach akademickim, kulturalnym i artystycznym. W tym sensie udział studentów z bardzo różnych kontynentów jest szczególnie interesujący i wzbogacający.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Rozwijaj własną wizję fotografii w kreatywnym i opartym na współpracy środowisku z nauczycielami tak znanymi jak Martin Parr, Joan Fontcuberta, Irina Chmyreva i Andreas M ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: Komunikacja wizualnaKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: Poranne popołudnia Ten program magisterski składa się z warsztatów i opracowania końcowego projektu. Tak więc liczba zajęć w tygodniu zmienia się w zależności od fazy kursu. Warsztaty trwają od jednego do pięciu dni. Korepetycje odbywać się będą co miesiąc. Sierpień i wrzesień są dedykowane do produkcji i w międzyczasie nie odbędą się żadne warsztaty.Obecność: osobiścieKwalifikacje: prywatne Pod koniec kursu zostanie przyznany akredytowany certyfikat za ukończenie go w sposób zadowalający.Skierowany do: Fotografów z karierą zawodową, jak również artystów z branży fotograficznej, którzy chcą włamać się do świata sztuki. Osoby z dyplomami sztuk pięknych, komunikacji audiowizualnej, reklamy, dziennikarstwa, historii sztuki lub nauk humanistycznych, które chcą pogłębić swoją wiedzę o fotografii artystycznejProces wstępu: Curriculum Vitae, Letter of Interest do wzięcia udziału w tym kursie, Portfolio na temat konkretnego projektu, który wykorzystuje fotografię jako główną formę ekspresji (maksymalnie 3 MB). Osobista rozmowa uznana za niezbędną przez Koordynację Naukową. Język: Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim (w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek działalności w języku hiszpańskim dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne na język angielski).... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Czy możemy dziś mówić o Fashion 2.0? Czy moda pojawia się przed "byciem modnym"? Czy trendy pojawiają się w sieciach i mediach cyfrowych, a nie na wybiegach? Wszystkie te ... [+]

Czy możemy dziś mówić o Fashion 2.0? Czy moda pojawia się przed "byciem modnym"? Czy trendy pojawiają się w sieciach i mediach cyfrowych, a nie na wybiegach? Wszystkie te pytania są ukryte i obecne w obecnej rzeczywistości. Zmiany społeczne, nowe technologie, sieci społecznościowe, ewolucja konsumencka i demokratyzacja mody skłoniły marki do zakwestionowania przemyślenia ich strategii.

Dla wielu marek owa "nowa era cyfrowa" była okazją do poznania się, umiejscowienia się, a nawet odrodzenia. Tożsamość marki jest głównym czynnikiem definiującym globalną i spójną strategię, nie tylko w projektowaniu kolekcji, ale także w modelu biznesowym, rodzaju produktów, odbiorcach docelowych itp.... [-]

Hiszpania Madrid
Luty 2020
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
10 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością powiązanych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą si ... [+]

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Co to jest Master of Communication Design Labs?

Rola kreatora / komunikatora w firmie przechodzi proces transformacji, który wymaga nowego profilu. Firmy we wszystkich sektorach zaczynają potrzebować innego rodzaju dyrektora kreatywnego, osoby, która jest w stanie koordynować i współpracować z kilkoma specjalistami w tym samym środowisku i zarządzać procesami, które napędzają kreatywność i strategie biznesowe.

Master of Communication Design Labs stwarza dogodne warunki do osiągnięcia, ponad rok nauki i doświadczenia, następujących celów:

Konceptualizuj, rozwijaj i komunikuj innowacyjne pomysły.Kierować wielodyscyplinarnymi zespołami.Buduj i komunikuj ponadczasowe koncepcje.Nawiąż osobiste kontakty z wieloma specjalistami ze środowiska kreatywnego.„Odspecjalizuj się” i oducz się, aby uzyskać szerszy obraz.... [-]
Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Interior Design definiuje i rozwija podstawowe koncepcje aranżacji wnętrz, aby zrozumieć związek pomiędzy użytkownikiem i przestrzeni wokół niego, w przestrzeni ... [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Master of Interior Design definiuje i rozwija podstawowe koncepcje aranżacji wnętrz, aby zrozumieć związek pomiędzy użytkownikiem i przestrzeni wokół niego, w przestrzeni, która rozwinęła się wraz z nowymi trendami i stylu życia.

Eksperymentowanie poprzez nasze pięć zmysłów jest istotną częścią podejścia Mistrza, który zagłębia pojęć, takich jak: objętość, materiały, światła, foliach i podróży przestrzennego i rytm elementów, które tworzą doznania i doświadczenia, tworząc solidny fundament dla innowacyjnych rozwiązań.

Master in Interior Design proponuje proces badawczy, który materializuje się w projekty na różnego rodzaju pomieszczeń, nadając im otwarte podejście, eksperymentując z różnymi przestrzeni: mieszkalnych, handlowych, wystawy, uniwersalny, efemerycznej, itp, do oferty studenci pełny obraz ich przyszłej działalności zawodowej.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Połącz swoje dwie pasje i zostań profesjonalistą w branży mody rozwijającym strategie komunikacyjne dla marek odzieżowych w kreatywny i innowacyjny sposób. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Master of Communication and Fashion szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w sektorze mody, zrozumienia transcendentalnego charakteru swojej funkcji w celu stworzenia spójnego wizerunku marki, umiejętnego wykorzystania narzędzi i opracowania niezbędnych strategii komunikowania się w kategoriach dynamicznych, kreatywne i innowacyjne, które definiują samą naturę mody.

Komunikat obejmuje wszystkie działania mające na celu upublicznienie, ustanowienie i pozycjonowanie wizerunku marki w obecnej skomplikowanej sytuacji i sprawienie, że konieczne będzie posiadanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy opracowują konkretne strategie dostosowane do nowych trendów, które pojawiają się każdego roku.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mistrz Nasi konstrukcyjne Kina specjalistów formularz, aby przekształcić wizjonerskich pomysłów w projektach i możliwości biznesowych. Studenci będą uczyć się, jak stworz ... [+]

PROGRAM jest w języku angielskim

Jaki jest mistrz projektowania strategicznego Labs?

Obecna sytuacja jest pełen możliwości dla wszystkich tych ludzi, którzy mają nowe wartości, których potrzebuje społeczeństwo. Wśród nich, kładziemy nacisk na innowację jako wartość globalnej i nowego sposobu pracy, odnoszą się, podejść do problemów i rozwiązań, które moglibyśmy nazwać wiedzą poprzeczną.

Projekt posiada potencjał do generowania nowego kontekstu do tworzenia wartości i nowych modeli biznesowych, gdzie podstawowym narzędziem do osiągnięcia sukcesu jest innowacyjność.

Nie ma jednego sposobu na innowacje, a istnieje wiele kontekstów, które wymagają różnych podejść i metod, więc mistrz projektowania strategicznego Labs sprzyja ciekawość i kreatywność, dzięki czemu pokazuje uczniom właściwą ścieżkę do innowacji.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Rozszerza horyzont scenerii. Uzyskaj możliwość wizualnej i werbalnej struktury szerokiej gamy przestrzeni: wnętrza, wystawy, tymczasowej architektury, telewizji lub rozry ... [+]

Rozszerza horyzont scenerii. Uzyskaj możliwość wizualnej i werbalnej struktury szerokiej gamy przestrzeni : wnętrza, wystawy, tymczasowej architektury, telewizji lub rozrywki na żywo.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: absolwentów lub absolwentów z doświadczeniem zawodowym w dziedzinie sztuki, projektowania, architektury, projektowania wnętrz itp.Proces rekrutacji: CV, list motywacyjny do ukończenia tego kursu, Portfolio (nieprzekraczające 3 MB), link do strony internetowej lub własnego bloga, w przypadku ich posiadania zostanie oceniona wiedza o Autocad. Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne.... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Fashion Communication szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jej funkcji, aby stworzyć wizerunek spójnej marki, ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Fashion Communication szkoli ludzi zdolnych do zarządzania komunikacją w branży mody, aby zrozumieć znaczenie jej funkcji, aby stworzyć wizerunek spójnej marki, umiejętnie wykorzystywać narzędzia i opracowywać strategie niezbędne do komunikowania się w sposób dynamiczny, kreatywny i kreatywny. innowacyjne terminy, które określają naturę mody.

Komunikacja obejmuje wszystkie działania mające na celu publikację, ustanowienie i pozycjonowanie wizerunku marki w złożonej bieżącej sytuacji i sprawia, że ​​trzeba polegać na wysoko wykwalifikowanych specjalistach, którzy opracowują konkretne strategie dostosowane do nowych trendów, które co roku pojawiają się na rynku.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

W Master of Product Design Labs uczniowie nauczą się, jak badać, rozwijać i dostarczać produkty o wysokich standardach technicznych i jakościowych, wykorzystując metodolo ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

W Master of Product Design Labs uczniowie nauczą się, jak badać, rozwijać i dostarczać produkty o wysokich standardach technicznych i jakościowych, wykorzystując metodologię opartą na projekcie, aby w pełni i szczegółowo zrozumieć rozwój procesów i ograniczeń przemysłowych.

Zapewniając dostęp do narzędzi przemysłowych, innowacyjnych materiałów i procesów produkcyjnych, tworzymy idealne środowisko pracy dla studentów, aby mogli przewidywać potrzeby rynku, poszukując alternatyw dla zwykłych metod rozwiązywania problemów, zachęcając do krytycznego myślenia i społecznego świadomość.

Możliwości kariery: Starszy projektant. Kierownik projektu. Menadżer projektu. Menedżer produktu. Konsultant ds. Projektowania. Niezależny projektant.... [-]

Hiszpania Madrid
Styczeń 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Fashion Accessories Design oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby uczniowie mogli dołączyć do zespołu projektującego markę akcesoriów lub podjąć osobisty ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Fashion Accessories Design oferuje wszystkie niezbędne umiejętności, aby uczniowie mogli dołączyć do zespołu projektującego markę akcesoriów lub podjąć osobisty projekt. Program pomaga pobudzić ich kreatywną ciekawość i umiejętności, aby stać się wyspecjalizowanymi specjalistami w dziedzinie projektowania biżuterii, torebek i obuwia.

Moduły mistrza: biżuteria / torebki / obuwie

Możliwości zawodowe: projektant obuwia, projektant torebek, projektant biżuterii, odpowiedzialny za dział projektowy alt = "firma akcesoriów, projektant w dziale marki w dziale akcesoriów alt =", konsultant lub niezależny doradca ds. Marek... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Motion Graphics Design kończy się produkcją kołowrotka, w którym uczniowie zbierają wszystkie prace, które wykonali podczas kursu, stając się wiernym odzwiercie ... [+]

Projekt ruchu wymaga zestawu zróżnicowanej wiedzy technicznej, aby zaproponować, opracować i pomyślnie ukończyć każdy projekt.

W tym mistrzu nauczysz się robić oświetlenie, przesuwać kamerę, animować, edytować i wykonywać prace postprodukcyjne, aby wziąć projekt od początku do końca. Przygotuj się do ożywienia tego, co masz w sobie i rozpocznij karierę w ekscytującym świecie projektowania ruchu.

Cele

Projekt ruchu wymaga zestawu zróżnicowanej wiedzy technicznej, aby zaproponować, opracować i pomyślnie ukończyć każdy projekt.

W tym mistrzu nauczysz się robić oświetlenie, przesuwać kamerę, animować, edytować i wykonywać prace postprodukcyjne, aby wziąć projekt od początku do końca. Przygotuj się do ożywienia tego, co masz w sobie i rozpocznij karierę w ekscytującym świecie projektowania ruchu.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Światło jest językiem, prowokuje emocje, komunikuje się, a ponadto ma tę zaletę, że jest uniwersalne. Master in Lighting Design oferuje szkolenie w manipulowaniu światłem ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Lighting Design oferuje szkolenie w zakresie manipulowania światłem w przestrzeni, dodając coś poza zwykłą odpowiedzią na czysto funkcjonalne lub estetyczne zapotrzebowanie.

Dzięki Master of Lighting Design studenci będą pracować nad sposobami łączenia technicznych aspektów źródeł światła i ich akcesoriów w celu uzyskania artystycznych, wizualnych i emocjonalnych rezultatów, generując przestrzeń za pomocą manipulacji światłem.

CEL ZADAŃ: Podyplomowi lub absolwenci w dziedzinie sztuki i projektowania, architekci i projektanci wnętrz. Doświadczenie zawodowe będzie cenione.

CEL: Master of Lighting Design szkoli projektantów, którzy postrzegają światło jako element tworzący przestrzeń. Oświetlenie jest jednym z najważniejszych czynników tworzących atmosferę; ma bezpośrednie konotacje dotyczące miejsca, wymiarów, subiektywnego obciążenia, jakości itp.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Textiles and Surfaces Design kształci studentów w kreatywnych aspektach ich pracy, pomagając im wyrazić swoje pomysły w oparciu o zestaw kryteriów estetycznych, ... [+]

TEN PROGRAM JEST ZASIĘGANY W HISZPAŃSKU

Master of Textiles and Surfaces Design oferuje specjalne szkolenia w zakresie projektowania wzorcowego wydruków dla różnych dziedzin: tekstyliów i produktów (tapety, ceramika, artykuły gospodarstwa domowego itp.) Oraz trenuje profesjonalistów w projektowaniu konkretnych powierzchni, umożliwiając im podejmowanie decyzji dotyczące technik i procesów produkcyjnych w oparciu o ich możliwości i cele, zapoznanie się z procesami przemysłowymi, półprzemysłowymi i ręcznymi wykorzystywanymi w każdym z nich, z ich specyficznym leksykonem i osobliwościami technicznymi.

Los alumnos del Máster de Diseño Textil y de Superficies del IED Madrid presentan sus proyectos en el Dzień firmowy od IED Madrid na Vimeo.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zajmij się projektowaniem wszelkiego rodzaju formatów publikacji i nowych mediów cyfrowych kontrolujących rolę fotografii oraz ilustracji, kompozycji, typografii i proces ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Master's Stopień w projektach wydawniczych: Print and Digital Media szkoli studentów do pracy w bieżącym środowisku wydawniczym, zarówno na papierze, jak iw nowych mediach cyfrowych.

Profesjonalny rynek dzisiaj wymaga profesjonalisty, w którym zbiega się specjalistyczna wiedza na temat wydawnictwa dla mediów drukowanych oraz solidna formacja w środowisku publikowania w mediach cyfrowych. Zwiększenie sprzedaży produktów wydawniczych, rozprzestrzenianie przenośnych urządzeń elektronicznych i zmiana sposobów dostępu do informacji zmusza obecnego projektanta do ciągłej rewizji języków komunikacji wizualnej w mediach drukowanych.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mistrz w Fashion Business Management jest pomyślany dla tych, którzy chcą trenować jak menedżerów i przedsiębiorców w branży mody. ... [+]

TEN program jest prowadzone w języku hiszpańskim

Test Magister zarządzania Fashion Business jest pomyślany dla tych, którzy chcą trenować jak menedżerów i przedsiębiorców w branży mody.

Moda jest kreatywność. Niemniej jednak w celu, że triumfuje produktów, osiąga pożądany publiczność i działa na rynku, potrzebuje strategicznego rozwoju. Biznes plan powinien obejmować wszystkie aspekty niezbędne do budowy firmę w stanie uzyskać wyniki i osiągnięcia zamierzonego sukcesu.

Proces nauki Mistrza Fashion Business Management obejmuje wszystkie obszary zainteresowania świata mody i analizuje możliwości biznesowych, które uczniowie muszą rozpocząć działalność w tym sektorze. Z tego powodu, że opiera się na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy tworzą ich doświadczenie dostępne dla studentów.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Zostań menedżerem lub przedsiębiorcą w dziedzinie mody, szkoląc się poprzez doświadczenie renomowanych profesjonalistów firm z branży, ze szczególnym naciskiem na luksus. ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Magister zarządzania i zarządzania firmami z branży modowej kształci wszystkich, którzy chcą szkolić się jako menedżerowie lub przedsiębiorcy z branży mody, poprzez doświadczenie renomowanych profesjonalistów z branży zarówno z branży luksusowej, jak i detalicznej.

W sektorze tak konkurencyjnym jak moda potrzebujesz konkretnej wiedzy na temat zarządzania strategicznego, zarządzania produktem, marketingu i komunikacji, finansów ... które będą absolutnie niezbędne, aby firma odniosła sukces i zapewniła sobie pozycję na rynku dzięki wyniki i pożądany sukces.

W tym celu Master of Management i Management of Fashion Companies zbiera wszystkie te aspekty na tyle istotne, podkreślając również nowe formaty biznesowe online i możliwości oferowane przez świat cyfrowy, koncepcje tak aktualne jak zrównoważony rozwój lub identyfikacja trendów. m. in.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Wszystkie narzędzia potrzebne do rozwoju kariery zawodowej w dziedzinie fotografii reklamowej i redakcyjnej, dokumentalnej i reportażowej oraz mody i stylu życia. ... [+]

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Cele

• zaoferować studentom pogląd na aktualne tendencje w fotografii użytkowej i komercyjnej • wdrożenie narzędzi i wiedzy wykorzystywanych w przemyśle fotograficznym • zapoznanie studentów ze współczesnymi metodami pracy w dziedzinie produkcji, zarządzania studiami, postprodukcji, publikacji i akcji • pokazać kulturową wartość fotografii, formy współpracy i kreatywne modele finansowania • analizować wyzwania i ograniczenia rynku w czasach silnej konwergencji i redukcji mediów • poznanie historii fotografii w kontekście projektowania

Master of Professional Photography jest podzielony na trzy moduły, trzy obszary specjalizacji, które można studiować niezależnie.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością połączonych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą si ... [+]

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Master of Communication Design Labs oferuje klucze do zarządzania złożonością połączonych ze sobą dyscyplin, które są badane podczas procesu twórczego. Studenci nauczą się opanowywać zasoby językowe i aplikacje, prowadzić zespoły interdyscyplinarne w projektach komunikacyjnych.

Master ma na celu podniesienie profilu zawodowego studentów, aby mogli być częścią nowych struktur biznesowych, gdzie koncepcje i język są coraz bliżej. Bliska, stała wymiana studentów i nauczycieli (aktywnych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie komunikacji) wzmacnia procesy innowacji i kreatywności, które charakteryzują tego mistrza.... [-]

Hiszpania Madrid
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Doświadczenie 360º, które da Ci globalną wizję procesu projektowania, kreatywności, biznesu i nowych technologii, aby poprawić swoją pozycję pracy lub być częścią dużej f ... [+]

Doświadczenie 360º, które da Ci globalną wizję procesu projektowania, kreatywności, biznesu i nowych technologii, aby poprawić swoją pozycję pracy lub być częścią dużej firmy.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: Komunikacja wizualnaKredyty IED: 60Data rozpoczęcia: październik 2019Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: popołudnie-wieczór od 19.00 do 22.00. Pn-pt. 3, 4 lub 5 dni w tygodniuObecność: osobiścieKwalifikacje: Prywatne pod koniec kursu, otrzymasz certyfikat za ukończenie i pomyślne ukończenie kursu.Skierowany do: programistów FullStack, inżynierów oprogramowania, twórców stron internetowych (BackEnd i FrontEnd), projektantów UX / UI, serwisuProces rekrutacji: CV, list motywacyjny i portfolio (nie więcej niż 3 MB) / strona internetowa. Osobisty wywiad, jeśli uzna się za dogodny do koordynacji akademickiej.Wskaźnik rejestracji: 3900 €Opłata za kurs: 11300 €... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Cyfrowa fabrykacja umożliwiła skok od produkcji przemysłowej - która jest trudno dostępna - do niedrogiej i dostępnej produkcji osobistej, aby umożliwić szybkie tworzenie ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: projektowanieKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: Popołudniowe zajęcia kontaktowe: 19:00 do 22: 30 (2 dni w tygodniu) Lekcje online: 16:00 do 20:00 (Fr) | 10:00 do 14:00 (Sat) Intensywny warsztat oparty na frekwencji: 1 weekend / miesiącObecność: mieszanaKwalifikacje: Studenci z prywatnym kursem otrzymają certyfikat. Ci, którzy biorą podwójną kwalifikację w Fab Academy, otrzymają również Dyplom Fab wydany przez Fab Foundation.Skierowany do: Projektantów, architektów, inżynierów, przedsiębiorców, artystów itp. Każdy, kto jest związany z dziedziną projektowania.Proces rekrutacji: CV / list motywacyjny Portfolio (nie więcej niż 3 MB) / strona internetowa Osobisty wywiad, jeśli koordynator nauczania uzna to za stosowne... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Przechowuje kolekcję mody od projektowania produktu po zarządzanie komercyjne. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED Fashion LabKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: wszystkich osób zainteresowanych poznaniem świata mody, jego procesów i najwybitniejszych specjalistów w branży, a także zdobyciem serii niezbędnej wiedzy na temat projektowania mody.Proces rekrutacji: wybór dokonany na podstawie CV, listu motywacyjnego i portfolio, w przypadku posiadania go.

Moda to jeden z najbardziej dynamicznych sektorów zawodowych o największym wpływie na nasze społeczeństwo. Jesteśmy świadkami autentycznej rewolucji w dziedzinie produkcji, projektowania i rozwoju strategicznego we wszystkich dziedzinach. Wybiegi zostały otwarte dla nowych i młodych talentów, a rynek mody w coraz większym stopniu wymaga profilu projektanta z przekrojową i globalną wizją.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Narzędzia cyfrowe i zachowania interaktywne do pracy i tworzenia miękkich powierzchni i tekstyliów. ... [+]

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: ModaKredyty IED: 6Czas trwania: 9 miesięcyHarmonogram: poranny popołudnie Praktyczne zajęcia: od poniedziałku do czwartku, 2-3 dni w tygodniu, od 19:00 do 22:00. Harmonogram warsztatów: sobota i niedziela, jeden weekend w miesiącu. Harmonogram zajęć online: piątek od 16:00 do 20:00 i soboty od 22:00 do 14:00Obecność: mieszanaKwalifikacja: prywatna akredytacja na koniec kursu. (Obowiązkowa obecność)Skierowany do: projektanta mody i produktów, architektów, projektantów zainteresowanych wdrożeniem umiejętności miękkiego materiału w swoich dyscyplinach.Proces rekrutacji: CV / list motywacyjny / portfolio (nie więcej niż 3 MB) / wywiad osobisty, jeśli koordynator nauczania uzna to za stosowneWskaźnik rejestracji: 3900 €Opłata za kurs: 11300 €... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tworzenie i rozwój obrazów mody 360º wraz ze współczesnymi strategiami komunikacyjnymi. ... [+]

Tworzenie i rozwój obrazów mody 360º wraz ze współczesnymi strategiami komunikacyjnymi.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk angielskiSzkoła: ModaKredyty IED: 60Czas trwania: 10 miesięcyHarmonogram: popołudnie 19.00-22.30 h (MF. 3, 4 lub 5 dni w tygodniu)Obecność: osobiścieKwalifikacja: Prywatny / prywatny certyfikat zostanie wydany na koniec kursu.Skierowany do: tych, którzy interesują się światem mody i jej procesów, a także absolwentów lub posiadaczy dyplomów w dziedzinie komunikacji, marketingu i PR lub dziennikarstwa poszukujących specjalistycznych szkoleń w dziedzinie mody i komunikacji.Proces rekrutacji: Currículum vitae / List motywacyjny Portfolio projektu (maks. 3 MB) / Web Osobisty wywiad uznany za niezbędny przez Akademicki Zespół Koordynacyjny... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kluczem do sukcesu produktu jest nie tylko świetny design. Zostań specjalistą w dziedzinie rozwoju produktu i zarządzania zakupami dzięki znajomości strategii, marketingu ... [+]

JĘZYK PRZEDMIOTU: HISZPAŃSKI

Master of Fashion Management and Product Management ma na celu szkolenie specjalistów w dziedzinie rozwoju produktu i zarządzania zakupami, jest niezbędna do poznania interakcji między projektowaniem, marketingiem, produkcją i ważnością pracy w zespole o zróżnicowanych profilach zawodowych.

Kluczem do sukcesu produktu jest nie tylko świetny projekt, istotne jest, aby wspomniany produkt docierał do konsumenta końcowego o cechach, z którymi został on zaprojektowany, bez wad jakościowych, z odpowiednią ceną i w przewidzianym czasie.

Dlatego Master of Fashion Management i Product Management opiera się na dwóch głównych obszarach: z jednej strony, refleksji i zdobywania wiedzy w obszarach strategii, marketingu i produkcji, dając studentowi rozległą wiedzę na temat etapów które przechodzą od stworzenia produktu do wprowadzenia do sklepu; oraz, z drugiej strony, nabywanie umiejętności i praktycznej wizji dobrego zarządzania produktem w firmie modowej, zarówno własnej, jak i zagranicznej, dużej lub małej.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański,Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Wizja projektu 360º. Nadaj kształt ideom i opracuj produkty w najdrobniejszych szczegółach. ... [+]

Wizja projektu 360º. Nadaj kształt ideom i opracuj produkty w najdrobniejszych szczegółach.

Plik kursuRodzaj kursu: MistrzJęzyk: hiszpańskiSzkoła: IED DesignKredyty IED: 60Czas trwania: 9 miesięcyGodziny: popołudnie 19.00 - 22.30 godz. LV 3, 4 lub 5 dni w tygodniuPomoc: na miejscuKwalifikacje: Prywatne na koniec kursu zostanie wydany certyfikat potwierdzający, że został pomyślnie ukończony i zdany.Skierowany do: architektów, projektantów, architektów technicznych, plastyków i wszystkich osób związanych ze światem sztuki, projektowania i architektury z trójwymiarową koncepcją obiektu.Proces rekrutacji: CV. Doświadczenie zawodowe zostanie docenione · List motywacyjny · Portfolio (nieprzekraczające 3 MB), strona internetowa lub blog, w przypadku ich posiadania · Oceniona zostanie znajomość programów do modelowania 2D i 3D · Osobisty wywiad, jeśli koordynacja dydaktyczna uzna to za stosowne ,... [-]
Hiszpania Madrid
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Intensywny Mistrz w Brand Brand Management ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikac ... [+]

TEN PROGRAM JEST NA HISZPAŃSKI Nauczeni

A Intensywne Master of Management Brand To ma na celu rozwiązanie marki we wszystkich jego aspektach. Od narodzin marki, jej DNA, fundamentów, poprzez strategie komunikacji, tworzenie wiadomości, kampanie i treści dla osiągnięcia różnych punktów styku z konsumentem za pomocą konwencjonalnych, cyfrowych doświadczeń medialnych itd.

Z tego stopnia, studenci będą się do sprostania wyzwaniom marki ze wszystkich punktów widzenia, niezależnie od ich przyszłych karier w ramach strategii, kreatywności i komunikacji.

CELE: Intensywne Master of Management Brand, założona w celu tworzenia skutecznych specjalistów w obecnej sytuacji i przyszłego rozwoju sytuacji w tych sektorach.... [-]

Hiszpania Madrid
Luty 2020
Spanish (Spain)
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

La investigación y la tecnología como valores diferenciales en la moda. ... [+]

IDIOMA DEL CURSO: ESPAÑOL

El exponencial crecimiento del mundo de la moda obliga a diseñadores y marcas a enfrentarse a nuevos retos como materiales innovadores, nuevos procesos y formas de distribución, itp. Aportando valor diferencial y cubriendo las necesidades de los futuros de los usuarios.

La tecnología nos ofrece novedosos atributos que pueden añadir gran valor al producto y marcar la diferencia: materiales que cambian de color en función de la temperatura, prendas con wearables zawiera o elaboradas con tejidos tecnológicos que repelen las manchas ...

Este Curso de Postgrado en Tecnología e Innovación Textil télégional de étémégé étatém télégionalé étatétésétésétésétésétésétésétésétésétésétésété ététésétésétésétésétésétésété étététésétésétésétésétésétésétésétését.... [-]

Hiszpania Madrid
Kwiecień 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, Hiszpania
Witryna
Telefon
+34 914 48 04 44