Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do naszej szkoły biznesu, IEBS

IEBS Szkoła Biznesu Innowacji i Przedsiębiorczości, urodzony w czasie kryzysu światowego w celu zapewnienia realnej alternatywy dla tradycyjnego modelu nauczania alternatywy. Dzięki wsparciu ze strony różnych instytucji zaproponowanie nowego modelu edukacyjnego opartego na wartościach stałych, które tworzą bardziej odpowiedzialnych ludzi do kierowania projektami z duchem przedsiębiorczości z innowacji, etyki i zrównoważonego rozwoju.

Innowacyjna koncepcja Business School Szkolimy liderów profesjonalnych zdolnych innowacje i przedsiębiorczość, osoby, które dodają wartości do swoich firm, pracowników i społeczeństwa w ogóle, za pośrednictwem nowego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej.

o nas

W IEBS wybrać formacji, w którym:

Zastosowanie nowych technologii i innowacji w nauce są podstawą szkolenia. Użycie studiów przypadków i symulacje są podstawą edukacji, przygotowuje uczniów do stawienia czoła rzeczywistości. Kształcenie formalne klasie w połączeniu z nieformalnego uczenia się nauczania internetowego Ci, jak się uczyć i zachęcać do wspólnej nauki. najnowsze trendy i innowacje w każdej dziedzinie wiedzy są włączone. Nasi nauczyciele stają twoi mentorzy, kierowanie i pomaganie uczniowi w każdym czasie i staje się aktywną częścią procesu szkolenia studenta. Student uczestniczyć, wyrażać swoje opinie i nauczyć się analizować i podejmować własne decyzje.

Misja i wizja

Chcemy być inna szkoła biznesu, która koncentruje się na treningu opartego na innowacji i przedsiębiorczości Naszym celem jest szkolenie przyszłych przedsiębiorców, przedsiębiorców i kadry kierowniczej, aby prowadzić zmian i transformacji w ich organizacji poprzez innowacje, przedsiębiorczość , Etyki i zrównoważonego rozwoju.

W naszej wizji chcemy być inna szkoła biznesu, która koncentruje się na treningu oparty na innowacji i przedsiębiorczości. Naszym celem jest przekazanie studentom zdolność do innowacji oraz zobowiązują się do wspierania swoich projektów od początku do końca.

Nasze wartości

Innowacyjność, Przedsiębiorczość, Etyki i zrównoważonego rozwoju

IEBS siedzi na czterech filarach, które naszym zdaniem powinny stanowić podstawę zarządzania korporacyjnego w nadchodzących dziesięcioleciach:

Innowacja: Jesteśmy zobowiązani specjalistów i innowacyjne firmy, które przynoszą większe korzyści dla społeczeństwa. Przedsiębiorczość i innowacje: przedsiębiorcy wsparcia są częścią naszej misji założycielskiej. Dlatego wszyscy studenci studiów magisterskich i przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w kampusie, gdzie są świadczone wsparcie i finansowanie najlepszych projektów. Etyka: Dążymy do świata, w którym tradycyjne wartości zaufania, uczciwości i wzajemnych korzyści odzyskania. Trwałość: wierzymy w długoterminowej działalności, które zapewniają korzyści dla firmy, pracowników i społeczeństwa, jak również jest zrównoważony z otoczeniem.

Społeczna Odpowiedzialność

IEBS działać zgodnie z naszymi zasadami i wartościami i stosuje się do zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu.

IEBS następująco filozofię zrównoważonego rozwoju poprzez zastąpienie zużycia papieru o formacie elektronicznym poprzez wprowadzenie "e-Reader" lub ebook. Studenci mogą pobierać zawartość bezpośrednio do urządzenia. IEBS oferuje pełną współpracę stypendiów w programach magisterskich w celu wspierania przedsiębiorczości i innowacji, głównie w krajach rozwijających się w Ameryce Łacińskiej. IEBS przeznacza część swoich zysków do współpracy i rozwoju edukacji w krajach rozwijających się.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

W tym magisterskim marketingu cyfrowym i mediach społecznościowych poznasz podstawy marketingu cyfrowego, jakie są nowe modele biznesowe oraz najbardziej innowacyjne i wy ... [+]

Firmy, które nie przyjęły jeszcze nowych technik marketingu cyfrowego i interaktywnego, a nie są obecne w sieciach społecznościowych, mają poważną wadę w stosunku do tych, którzy wprowadzają innowacje i dostosowują swoje modele biznesowe i strategie do medium komunikacji z większą popularnością w dzisiejszych czasach: Internet .

Obecność w sieciach to za mało, musimy opanować wiedzę, techniki i narzędzia , aby nasze strategie marketingu cyfrowego były naprawdę skuteczne i generowały więcej wartości dla firmy.

To Master in Digital Marketing i Social Media, można nauczyć się podstaw marketingu cyfrowego, jakie są nowe modele biznesowe i najbardziej innowacyjne i wydajne techniki: SEO, SEM, PPC, w - reklam graficznych, e-mail marketingu, social media, Reklamy w mediach społecznościowych i kreatywność, aby osiągnąć maksymalny przychód z możliwości oferowanych przez Internet firmom.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Portugalski
W pełnym wymiarze godzin
450 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

W Master in Inbound Marketing nauczysz się w praktyczny sposób, poprzez zintegrowany projekt marketingu inbound, z oprogramowaniem Hubspot, zaprojektować strategię market ... [+]

Nasycenie mediów sprawiło, że reklama stała się bardziej kosztowna i mniej skuteczna, a ponadto użytkownicy są coraz bardziej wyrafinowani i odrzucają natrętne i nieistotne formy komunikacji.

Inbound marketing stał się niezbędnym narzędziem w dziale marketingu online, ponieważ przyczynia się do przyciągania i metodologii marketingu konwersji, która działa w zintegrowany sposób z cyfrowymi technikami marketingowymi w celu przyciągnięcia, utrzymania i konwersji użytkowników do klientów w sposób trwały i przynoszący zyski.

W Master in Inbound Marketing nauczysz się w praktyczny sposób, poprzez zintegrowany projekt marketingu inbound , z oprogramowaniem Hubspot, zaprojektować strategię marketingu przychodzącego, określając "Personę kupującego" i rysując ścieżki konwersji, a także argumenty , treści i techniki marketingowe odpowiednie dla każdej grupy odbiorców iw każdym momencie cyklu zakupu.... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Portugalski
W pełnym wymiarze godzin
450 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

W Master in Agile Project Management poznasz sprawne metodologie potrzebne do tworzenia innowacyjnych produktów / usług, pracy w złożonych środowiskach, poprawy konkurenc ... [+]

Sprawne zarządzanie projektami jest niezbędne w odpowiedzi na obecne rynki, ponieważ jego głównym celem jest zagwarantowanie czterech głównych wymagań branży - wartość, redukcja czasu, zwinność i pewność - dodając maksymalną możliwą wartość do produktu / usługi, dostosowując proces rozwoju do zmieniających się wymagań i okoliczności otaczającego środowiska.

W Master in Agile Project Management poznasz sprawne metodologie potrzebne do tworzenia innowacyjnych produktów / usług, pracy w złożonych środowiskach, poprawy konkurencyjności i produktywności oraz wydajniejszego zarządzania projektami i planowania .

Czego się nauczę?

Po ukończeniu Master in Agile Project Management będziesz w stanie:... [-]

Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
450 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

¿Qué quieres aprender?

Espíritu IEBS

Nuevas Profesiones Digitales

Bienvenida a IEBS

Sesion informativa General de IEBS. Curso 2014-2015

Entrevista a IEBS en TVE

Sesión Informativa General IEBS 2014

Sesion informativa de la 9ª convocatoria de Masters y Postgrado en IEBS Business School

A todos ellos la formación les cambió la vida - IEBS