IE Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Fundacja IE jest organizacją non-profit, która działa na rzecz zwiększenia wpływu IE poprzez zastosowanie własnych zasobów i współpracę ze strategicznymi partnerami. Utworzona w 1997 r. Fundacja od ponad dwudziestu lat aktywnie promuje wartości przedsiębiorczości, różnorodności, integracji i innowacyjności instytucji, ze szczególnym uwzględnieniem nauk humanistycznych jako podstawowego aspektu naszego podejścia do szkolnictwa wyższego. Nasze działania i cele można podzielić na cztery główne obszary:

  • Dostarczanie zasobów i tworzenie inicjatyw wewnętrznych i współpracy, które poprawiają jakość edukacji w IE.
  • Wspieranie projektów badawczych stosowanych o dużym wpływie społecznym i edukacyjnym, które dodają wartości społeczności akademickiej i ogółowi społeczeństwa.
  • Finansowanie programów stypendialnych dla utalentowanych osób.
  • Wspieranie kultury świadomości społecznej i zaangażowania społeczności poprzez promowanie inicjatyw społecznych, które wspierają różnorodność i komunikację międzykulturową.

Wszystko to jest możliwe dzięki stałemu wsparciu studentów IE, rodzin, absolwentów, pracowników i partnerów. Ich hojność jest siłą napędową sukcesu Fundacji IE. Dzięki wsparciu tej niesamowitej społeczności pracujemy niestrudzenie, aby osiągnąć nasze cele, usprawnić naszą działalność, promować nasze wartości i poszerzać możliwości edukacyjne i zawodowe dostępne dla wszystkich.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Szkoła prawnicza

IE Law School oferuje najwyższej klasy, innowacyjne, zorientowane na świat i multidyscyplinarne kształcenie prawnicze, które przełamuje tradycyjne bariery w kształtowaniu prawników przyszłości.

Szkoła czerpie korzyści z intensywnego skupienia się na technologii pod względem treści i metod nauczania promujących przedsiębiorcze nastawienie uczniów do przekształcania praktyki prawa i generuje odpowiednią wiedzę na temat obszarów związanych z biznesem w celu tworzenia wartości.

W IE nie ma wymówki, aby się nie angażować

Zastanawiałeś się kiedyś nad wejściem do swojego wewnętrznego aktora, biorąc udział w rozmowie TEDx, właśnie na Campusie? Co powiesz na nurkowanie w Alicante? Czy chcesz wykonać jedną ze swoich własnych piosenek w Talent Show? Niezależnie od tego, co cię interesuje, nasze 80-osobowe kluby i organizacje studenckie zapewniają Ci ochronę. Nigdy nie ma nudnej chwili w IE!

Ogromna historia dumy i ducha Uniwersytetu została odzwierciedlona przez dziesięciolecia w kampusach i programach. Dołącz więc, baw się dobrze i bądź częścią wydarzeń i tradycji IE. Pamiętając przeszłość i miejsce, z którego pochodzimy, jest dla nas społecznością i instytucją oraz miejscem, w którym jesteśmy dzisiaj. Poznaj historię tego wspaniałego uniwersytetu i weź udział w naszych tradycyjnych wydarzeniach przez cały rok. Zawsze szukamy nowych pomysłów i nowych studentów. Przyprowadź swoich przyjaciół i dołącz do zabawy, aby utrzymać te bogate tradycje w kampusie.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ María de Molina, 11 28006
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Segovia

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovia, Kastylia i León, Hiszpania