IE Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie IE

Świat zmienia się jak nigdy dotąd, a na IE University jesteśmy przygotowani, jesteśmy połączeni i idziemy do przodu. Prowadzimy zmiany, ponieważ niezależnie od okoliczności, nasza odporność, pasja i wytrwałość napędzają nas do dostosowywania się i przekraczania granic - przede wszystkim własnych.

Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, stale dostosowujemy nasze programy do Twoich potrzeb, aby zaoferować Ci niezrównaną interaktywną podróż edukacyjną i doświadczenie transformacyjne. Nasze programy dostosowują się do Twojego życia i Twoich potrzeb: łącz się z klasą z dowolnego urządzenia, bierz udział w bezpośredniej pracy grupowej wideo online z kolegami z klasy z całego świata, współpracuj, aby tworzyć rozwiązania rzeczywistych wyzwań na forach i symulacjach na żywo . W IE jesteśmy połączeni bez względu na sytuację.

Wszystkie nasze programy rozpoczynające się w 2020 roku są dostosowywane, abyś mógł uczęszczać na zajęcia i otrzymywać takie same najwyższej jakości doświadczenia, bez względu na to, gdzie jesteś i czego potrzebujesz. Nie odkładaj swojej edukacji na bok i nie ruszaj się z kolejnym rozdziałem swojego życia.

Nauczanie i uczenie się w IE jest płynne - wyjątkowe doświadczenie edukacyjne, które płynnie łączy różne środowiska fizyczne i cyfrowe, aby zapewnić naszym uczniom wysoce interaktywną podróż edukacyjną. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu wyposażamy osoby w sposób myślenia i narzędzia, których potrzebują, aby wywrzeć trwały wpływ dzięki naszym unikalnym metodom nauczania, innowacyjnym technologiom i zróżnicowanemu, światowej klasy wykładowcom.

Bez względu na to, gdzie jesteś w swojej karierze zawodowej lub na świecie, nasza oferta akademicka dostosowuje się do twoich konkretnych potrzeb: w pełnym wymiarze godzin, aby uzyskać całkowicie wciągające doświadczenie lub w niepełnym wymiarze godzin, aby uczyć się podczas kontynuowania kariery zawodowej. Wybierz opcję, która zapewnia właściwą równowagę między potrzebami osobistymi, zawodowymi i edukacyjnymi.

IE Law School

W IE Law School jesteśmy mocno zaangażowani w przygotowanie Cię do pracy, rozwoju i tworzenia rozwiązań dla złożonego, zglobalizowanego i cyfrowego świata.

Potrzebujemy prawników przygotowanych do podejmowania globalnych wyzwań i wierzymy, że to nowe środowisko wymaga globalnej edukacji prawniczej. IE Law School zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do poruszania się w tym dynamicznym, międzynarodowym środowisku i obejmuje kluczowe interdyscyplinarne tematy, w tym politykę, filozofię, ekonomię i nauki humanistyczne. Wykształcenie prawne, które wykracza poza granice, jest obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek, ponieważ lokalne rozwiązania lub perspektywy nie wystarczą. Dogłębne zrozumienie prawa porównawczego pozwoli Ci opanować różne systemy prawne i zapewni Ci unikalny i kreatywny globalny sposób myślenia prawniczego.

Zdajemy sobie sprawę z możliwości, które stoją przed nami, aby wykorzystać moc technologii do poprawy edukacji prawniczej, praktyki prawnej i systemów prawnych, i jesteśmy zaangażowani w badania i nauczanie na pograniczu prawa i technologii. W IE Law School poznasz implikacje na pograniczu technologii i prawa: od sztucznej inteligencji i prywatności danych po kwestie związane z cyberbezpieczeństwem i inteligentnymi umowami.

Szkolenie prawników na całym świecie wymaga wiedzy i innowacji w globalnej edukacji prawniczej. Nasz światowej klasy międzynarodowy i zróżnicowany wydział, z doświadczeniem akademickim i zawodowym, wykorzystuje innowacyjne metodologie nauczania i wiedzę z branży prawniczej, i są one idealnym połączeniem, które wzmocni Twoją pozycję i pozwoli Ci poprawić swoje zawodowe perspektywy.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ María de Molina, 11 28006
Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Segovia

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
Segovia, Kastylia i León, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium