Przeczytaj oficjalny opis

Tradycja ICAI School of Engineering rozpoczyna się w Madrycie w 1908 r. Obecnie ICAI jest szkołą politechniczną z dwoma głównymi obszarami akademickimi: inżynierią przemysłową (w tym mechaniczną, elektryczną i elektroniczną) oraz inżynierią telekomunikacyjną.

ICAI School of Engineering oferuje 6-letnie programy obejmujące stopnie licencjata i magistra, które umożliwiają dostęp do prawnie regulowanych zawodów inżynierii przemysłowej lub inżynierii telekomunikacyjnej. W niektórych programach możliwe jest łączenie studiów inżynierskich z licencjatem z zarządzania biznesem (BBA) .

Poszukujemy wszechstronnej edukacji inżynierskiej, rozwijając zdolności intelektualne i zawodowe, nie zważając na takie cechy, jak odpowiedzialność, krytyczne myślenie, etyka i wartości. Ponadto nasi uczniowie rozwijają inne cechy i umiejętności zawodowe, takie jak przywództwo, praca zespołowa i internacjonalizacja.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

ICAI School of Engineering

Master's Degree in Smart Grids (MSG) jest magistrem nauk o 90 punktach ECTS, prowadzonych przez Uniwersytet Strathclyde i ICAI School of Engineering , w ścisłej współ ... [+]

Master's Degree in Smart Grids (MSG) jest magistrem nauk o 90 punktach ECTS, prowadzonych przez Uniwersytet Strathclyde i ICAI School of Engineering , w ścisłej współpracy z Iberdrolą. Głównym celem programu jest reagowanie na rosnące zapotrzebowanie na inżynierów, niezbędne do prowadzenia stałego procesu cyfryzacji sieci elektrycznej. Ten program studiów magisterskich zapewnia studentom szczegółowe zrozumienie działania i planowania sieci w ramach tego nowego paradygmatu, wraz z nowymi możliwościami biznesowymi i modelami, które powstają w tej ciągle zmieniającej się dziedzinie.

Program kursów został opracowany w ścisłej współpracy z Iberdrolą. Ten sojusz gwarantuje zarówno komponent praktyczny, dzięki udziałowi przemysłu, jak i akademicki rygor kursów, wynikający z zaangażowania dwóch uniwersytetów o międzynarodowej renomie. Jedną z najciekawszych cech programu jest intensywne międzynarodowe doświadczenie oferowane. Studenci spędzają nie tylko jeden semestr w Hiszpanii i Szkocji, ale również odbywają staże oferowane w ramach tego magistra w dowolnym międzynarodowym biurze Iberdrola w Hiszpanii, Szkocji, USA i Brazylii.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku