Przeczytaj oficjalny opis

ICADE Business SchoolJako integralna część Wydziału Ekonomii i Administracji z Universidad Pontificia Comillas, że jest beneficjentem i spadkobiercą długiej tradycji i doświadczeniu w szkolenie profesjonalistów. Ponad 50 lat historii gwarantują jakość i renomę w świadczeniu odpowiednich, aktualnych programach i ewoluuje do potrzeb społeczeństwa i gospodarki. Jesteśmy dumni z udokumentowanym jako jednej z instytucji najbardziej stażu w hiszpańskiej sceny uniwersyteckiej, z udokumentowanym sukcesu w profesjonalistów nauczania. Dlatego nasz ród doskonałości jest wyraźnie zakorzenione i skonsolidowane.

ICADE Business School Tym samym stanowi ona strategiczną inwestycję na przyszłość, łącząc najlepsze z ostatnich innowacji w nauczaniu, badań i transferu wiedzy w dziedzinie biznesu.

Nasza tożsamość

  • INTERNATIONAL: Specjalizujemy się w szkolenia specjalistów w kontekście międzynarodowym. Dowodem na to są nasze strategiczny sojusz ARISTOS CAMPUS MUNDUS (z uniwersytetów w Deusto, Ramón Llull, Georgetown, Boston College, a Fordham) oraz możliwości, jakie oferujemy naszym studentom w międzynarodowych wymianach z prestiżowych uniwersytetów.
INNOWACJA: Jesteśmy kreatywni i śmiały w szkoleniach biznesowych z wizją. Możemy wykorzystać wiedzę technologiczną i sektora dostarczone przez innych ośrodków Comillas (ICAI School of Engineering, krzesła Etyki Gospodarczej i Biznesu, internacjonalizacji biznesu, różnorodność i rozwój zawodowy, Bankia finansowe i Studiów Podatkowych, Ameryki Łacińskiej czy BP i Energii trwałość).

INTEGRAL SZKOLENIA: My są specjaliści popełnione do dobrego społeczeństwa i systemu wartości etycznych zaniepokojenie spada trwałości korporacyjnej ze zrównoważonym rozwojem społecznym i środowiskowym i zdecydowany aktywnie wykonywać społecznej odpowiedzialności biznesu. Powiązań ze spółką: Mamy podjąć rozległą sieć stosunków korporacyjnych z wiodących firm, które ułatwia zatrudnienia naszych studentów, tworząc podstawę do udanej kariery (sponsoring, staży, możliwości zatrudnienia, Comillas Forum Pracy, ...) , Przedsiębiorcze podejście: poprzez „Comillas Emprende” zachęcać i towarzyszyć inicjatywy przedsiębiorcy (konkursy, szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców platformę sieciową Comillas Otwarte przyszłości, etc.). KARIERA PORADNIK: Pomożemy prześledzić karierę zawodową i osobistą, dzięki systemowi spersonalizowanej mentoring. PRAKTYKI I ZATRUDNIENIE: Mamy umowy o współpracy z ponad 5000 firm; otrzymał mamy średnio 20 oferuje tygodniowe praktyki; i 94,6% naszych studentów pracuje w 6 miesięcy po zakończeniu (z wyjątkiem tych, którzy zdecydują się przedłużyć naukę).

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ICADE Business School

Master in Marketing (MSc in Marketing) jest organizowany przez Wydział Ekonomii i Biznesu w Universidad Pontificia Comillas (ICADE), poprzez ICADE Business School. Możliw ... [+]

A Magister marketingu (MSc in Marketing) jest organizowany przez Wydział Biznesu i Ekonomii na Universidad Pontificia Comillas (ICADE), poprzez ICADE Business School. Możliwość pobytów w innych prestiżowych międzynarodowych szkół biznesu w Europie i Stanach Zjednoczonych. Możliwość przeprowadzenia staży zawodowych.

Ten oficjalny Program przewiduje szkolenia specjalistyczne opracowania karierę w obszarze marketingu, sprzedaży i badań rynku.

Program uczy się prawie w całości w języku angielskim jako pełnej biegłości w tym języku jest konieczna, aby wejść na rynek pracy i rozwijać się w takim samym stanie.

Program jest obecnie w rankingu 41 w Masters w ich specjalności jako Best Universal Master i 4 w Hiszpanii według rankingu World absolwenta.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICADE Business School

Papieski Uniwersytet Comillas i Gestamp oferują tego innowacyjnego mistrza w międzynarodowym zarządzaniu projektami w branży motoryzacyjnej, łącząc doskonałość akademicką ... [+]

Papieski Uniwersytet Comillas i Gestamp oferują tego innowacyjnego mistrza w międzynarodowym zarządzaniu projektami w branży motoryzacyjnej, łącząc doskonałość akademicką z doświadczeniem w przemyśle i internacjonalizacji.

Master in International Project Management Industrial koncentruje się na:

5 miesięcy kształcenia i szkolenia w Comillas, cieszącego się międzynarodowym uznaniem ze względu na stopnie naukowe i kierunki badawcze w dziedzinie inżynierii i biznesu.

4 miesiące doświadczenia w zarządzaniu projektami w zakładach firmy Gestamp na całym świecie http: //www.gestamp.com/Home.aspx? Lang = en-US

Pomoc finansowa dla studentów, którzy wyróżniają się ze względu na swoje osiągnięcia.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICADE Business School

Tytuł magistra w zakresie audytu kont i wyższego księgowości to studia podyplomowe prowadzone przez ICADE Business School na Universidad Pontificia Comillas. Jego głównym ... [+]

Tytuł magistra w zakresie audytu kont i wyższego księgowości to studia podyplomowe prowadzone przez ICADE Business School na Universidad Pontificia Comillas. Jego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznych i profesjonalnych szkoleń w zakresie audytu i księgowości.

Wśród różnych punktów:

- Doskonałość, którą drukujemy w naszych procesach nauczania-uczenia się.

- Powiązanie z różnymi firmami audytorskimi, co przekłada się na profesjonalne praktyki w tym sektorze.

- Kapitan zatwierdzony przez ICAC w celu zwolnienia teoretycznej części publicznego badania dostępu do systemu ROAC.

- Doskonały Klasztor z ważną reprezentacją profesjonalistów zajmujących stanowiska reprezentacji w branży.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICADE Business School

Master oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie finansów i pozwala studentowi zrozumienie zjawisk gospodarczych i finansowych, które są obecne, jak również analizę i zarz ... [+]

A Master in Finance Jest ono organizowane przez Wydział Biznesu i Ekonomii na Universidad Pontificia Comillas (ICADE), poprzez ICADE Business School.

Master oferuje kompleksowe szkolenia w zakresie finansów i pozwala studentowi zrozumienie zjawisk gospodarczych i finansowych, które są obecne, jak również analizę i zarządzanie oszczędności i inwestycji przedsiębiorstw.

Mistrz jest szczególnie korzystne dla tych, którzy chcą pracować w sektorze finansowym (w tym ubezpieczenie), finansowego audytu konsultingowej lub działów finansowych każdej firmy (zwłaszcza tych działających w sektorach regulowanych).

Nasze wyróżniki Ostrości umożliwia szerokie spektrum zawodowego (sektor finansowy, ubezpieczenia, audytu, doradztwa strategicznego, spółki finansowe korporacyjnych ...) Ponad 90% absolwentów dostać pracę przy założeniu funkcji finansowych. oficjalny tytuł powszechnie uznawany przez przedsiębiorców, duże zapotrzebowanie na naszych absolwentów. profesjonalny wydział: około 50% nauczycieli z kierownictwem wyższego szczebla. Stosunek zatwierdzony w CFA I 80%. Możliwość rozwijania Mistrzem tylko w języku angielskim lub łączenie angielsku i hiszpańsku. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze finansowym Możliwość pobytów w innych prestiżowych międzynarodowych szkół biznesu. ... [-]
Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICADE Business School

Master in International Management (MIM) przygotowuje do pracy cross-kulturowo, zapewniając umiejętności zarządzania firmą specjalizującą się w międzynarodowym środowisku ... [+]

A Master in Management International (MIM) przygotowuje do pracy cross-kulturowo, zapewniając umiejętności zarządzania firmą specjalizującą się w międzynarodowym środowisku. Pozwoli Ci pracować jako menedżer na rynku światowym, zaczynając karierę w międzynarodowej organizacji lub globalnym.

Program ten skierowany jest przede wszystkim do studentów z dziedziny ekonomii, biznesu lub administracji stopni inżynierskich. Kandydatów z różnych dziedzin nauki będzie musiał wykonać dodatków szkoleniowych do zdobycia podstaw zarządzania.

Jest to program, w pełnym wymiarze czasu, który ma na celu przekazanie studentom szeroką wiedzę na temat podobieństw i różnic ludzi i różnych krajów, zasad i instytucji, dzięki czemu świadomość najlepszych praktyk i procesów zarządzania międzynarodowego. Ma również na celu przekazanie studentom wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych do prowadzenia działalności w różnych dziedzinach w ramach organizacji międzynarodowej - zarówno w skali globalnej, a zwłaszcza narodowej. Możliwość pobytów w innych prestiżowych międzynarodowych szkół biznesu w Europie i Stanach Zjednoczonych. Możliwość przeprowadzenia staży zawodowych.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ICADE Business School

Master's Degree in Human Resources jest organizowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Biznesowych oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych na Universidad Pon ... [+]

Master's Degree in Human Resources jest organizowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych i Biznesowych oraz Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych na Universidad Pontificia Comillas (ICADE), poprzez ICADE Business School .

Master's Degree odpowiada na rosnące zapotrzebowanie większości organizacji i firm, które uważają swój kapitał ludzki za najcenniejszy i często niezastąpiony element. Zarządzanie personelem staje się zatem strategicznym i kluczowym zagadnieniem, bezpośrednio powiązanym z wynikami biznesowymi.

Po co studiować Master in Human Resources u nas:

- Mistrz, który pozwala skupić się na szerokim spektrum zawodowym.

- Praktyki zawodowe.... [-]

Hiszpania Madrid
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Vídeo Universidad Pontificia Comillas

Location address
Universidad Pontificia Comillas
C. Alberto Aguilera 23

Madrid, Community of Madrid, 28015 ES