ICADE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ICADE Business SchoolJako integralna część Wydziału Ekonomii i Administracji z Universidad Pontificia Comillas, że jest beneficjentem i spadkobiercą długiej tradycji i doświadczeniu w szkolenie profesjonalistów. Ponad 50 lat historii gwarantują jakość i renomę w świadczeniu odpowiednich, aktualnych programach i ewoluuje do potrzeb społeczeństwa i gospodarki. Jesteśmy dumni z udokumentowanym jako jednej z instytucji najbardziej stażu w hiszpańskiej sceny uniwersyteckiej, z udokumentowanym sukcesu w profesjonalistów nauczania. Dlatego nasz ród doskonałości jest wyraźnie zakorzenione i skonsolidowane.

ICADE Business School Tym samym stanowi ona strategiczną inwestycję na przyszłość, łącząc najlepsze z ostatnich innowacji w nauczaniu, badań i transferu wiedzy w dziedzinie biznesu.

Nasza tożsamość

  • INTERNATIONAL: Specjalizujemy się w szkolenia specjalistów w kontekście międzynarodowym. Dowodem na to są nasze strategiczny sojusz ARISTOS CAMPUS MUNDUS (z uniwersytetów w Deusto, Ramón Llull, Georgetown, Boston College, a Fordham) oraz możliwości, jakie oferujemy naszym studentom w międzynarodowych wymianach z prestiżowych uniwersytetów.
INNOWACJA: Jesteśmy kreatywni i śmiały w szkoleniach biznesowych z wizją. Możemy wykorzystać wiedzę technologiczną i sektora dostarczone przez innych ośrodków Comillas (ICAI School of Engineering, krzesła Etyki Gospodarczej i Biznesu, internacjonalizacji biznesu, różnorodność i rozwój zawodowy, Bankia finansowe i Studiów Podatkowych, Ameryki Łacińskiej czy BP i Energii trwałość).

INTEGRAL SZKOLENIA: My są specjaliści popełnione do dobrego społeczeństwa i systemu wartości etycznych zaniepokojenie spada trwałości korporacyjnej ze zrównoważonym rozwojem społecznym i środowiskowym i zdecydowany aktywnie wykonywać społecznej odpowiedzialności biznesu. Powiązań ze spółką: Mamy podjąć rozległą sieć stosunków korporacyjnych z wiodących firm, które ułatwia zatrudnienia naszych studentów, tworząc podstawę do udanej kariery (sponsoring, staży, możliwości zatrudnienia, Comillas Forum Pracy, ...) , Przedsiębiorcze podejście: poprzez „Comillas Emprende” zachęcać i towarzyszyć inicjatywy przedsiębiorcy (konkursy, szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców platformę sieciową Comillas Otwarte przyszłości, etc.). KARIERA PORADNIK: Pomożemy prześledzić karierę zawodową i osobistą, dzięki systemowi spersonalizowanej mentoring. PRAKTYKI I ZATRUDNIENIE: Mamy umowy o współpracy z ponad 5000 firm; otrzymał mamy średnio 20 oferuje tygodniowe praktyki; i 94,6% naszych studentów pracuje w 6 miesięcy po zakończeniu (z wyjątkiem tych, którzy zdecydują się przedłużyć naukę).

Lokalizacje

Madryt

Address
Universidad Pontificia Comillas C. Alberto Aguilera 23
28015 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
undefined