Harbour Space

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Harbour.Space

Witamy w Harbour.Space, najnowocześniejszym w Europie uniwersytecie zajmującym się technologią , przedsiębiorczością i projektowaniem, aby współtworzyć liderów przyszłości.

Szybki rozwój innowacji, komunikacji i technologii wymusza cichą rewolucję w edukacji, przez co wiele tradycyjnych uniwersytetów stara się nadążyć. W Harbour.Space staramy się na nowo zdefiniować doświadczenie uczenia się, oferując aktywną edukację opartą na doświadczeniu , prowadzoną przez najlepszych światowych liderów branży.

Oferujemy progresywne programy Foundation, licencjackie i magisterskie , w których problemy w świecie rzeczywistym zajmują centralne miejsce w klasie, a nie podręczniki. Nasz rok akademicki jest podzielony na 15 intensywnych 3-tygodniowych modułów i działa jako akcelerator dla przedsiębiorców, laboratorium innowacji dla twórców oraz praktyczne centrum szkoleniowe dla miłośników technologii. Studenci są zachęcani do przyjęcia międzynarodowego i interdyscyplinarnego sposobu myślenia, przygotowując ich nie tylko do spełnienia, ale także do przekroczenia wymagań profesjonalnej siły roboczej.

Filozofia

Harbour.Space to uniwersytet dla innowacyjnych, nastawionych na przyszłość i spragnionych zmian . Nasza filozofia opiera się na trzech fundamentalnych filarach - powiązaniu z branżą, nowoczesnym i zwinnym modelu edukacyjnym oraz sieci wyjątkowych innowatorów i przedsiębiorców gotowych współtworzyć firmy przyszłości.

Jesteśmy twórcami i pionierami w naszych dziedzinach i mamy czołowych liderów branży jako osobistych nauczycieli i mentorów naszych uczniów. Myślimy na dużą skalę, ryzykujemy i niszczymy branże, zmieniając sposób, w jaki uczymy się, łączymy i prowadzimy działalność. Spersonalizowane, praktyczne podejście leży u podstaw naszej filozofii interaktywnego uczenia się. Stwarza to doświadczenie edukacyjne wykraczające poza tradycyjne instytucje edukacyjne i przygotowujące studentów do pracy w przyszłości. Współpracując z innowacyjnymi międzynarodowymi ekspertami, odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami, wiodącymi naukowcami i twórczymi twórcami zmian z całego świata, jesteśmy w stanie opracować nasze nowoczesne programy kreatywne i techniczne , oparte na potrzebach przemysłu w przyszłości.

W kampusach w Barcelonie i Bangkoku staramy się pielęgnować i przyspieszać talenty, wspierane przez najbardziej kompetentnych i odnoszących sukcesy ludzi z branży technologicznej i projektowej. Obejrzyj nasz film ukończenia szkoły poniżej, aby zobaczyć, jak nasi uczniowie opisują swoje doświadczenia Harbour.Space

Najważniejsze powody do nauki w Harbour.Space

 • Dyscypliny kreatywne i technologiczne przyszłości: 10 unikalnych programów koncentrujących się na projektowaniu, technologii i przedsiębiorczości, aby zapewnić znaczącą i twórczo satysfakcjonującą przyszłość zawodową na najwyższym poziomie.

 • Czołowi liderzy branży jako profesorowie: ponad 75 pionierskich specjalistów z całego świata mentorujących, prowadzących i przygotowujących cię do jutrzejszych prac.

 • Interdyscyplinarne uczenie się: 15 intensywnych 3-tygodniowych modułów, z których 5 to przedmioty fakultatywne, co pozwala badać nowe dyscypliny i rozwijać holistyczny zestaw umiejętności.

 • Indywidualne podejście: ponad 100 kursów do wyboru i zbuduj unikalne doświadczenie edukacyjne dostosowane do twoich osobistych i zawodowych celów.

 • Praktyczne doświadczenie: Współpracuj z interdyscyplinarnymi zespołami, aby rozwinąć Capstone, multidyscyplinarny osobisty biznes / projekt oparty na innowacyjnym rozwiązaniu rzeczywistego problemu. Dowiedz się więcej o projektach Capstone tutaj.

Kto powinien się zgłosić

Każdy, kto kocha technologię i design, może się zgłosić: jesteśmy globalną instytucją akademicką dla każdej narodowości, płci i pochodzenia kulturowego.

Wszystkie wnioski należy składać online, a początkujący studenci mogą składać wnioski w dowolnym momencie roku. Wnioski najlepiej składać wcześniej niż później, ponieważ zarówno nasz proces składania wniosków, jak i potencjalne wnioski wizowe wymagają czasu.

Jeśli jesteś zaangażowany w opracowywanie i wdrażanie wielkich idei w zakresie projektowania i technologii, które będą miały pozytywny wpływ na świat, Harbour.Space może być Twoim domem akademickim.

Partnerzy akademiccy

 • UTCC
 • Uniwersytet Techniczny w Monachium
 • X-labs Tsinghua
 • Inria
 • Wyższa Szkoła Ekonomiczna
 • Moskiewski Instytut Fizyki i Technologii

Instytut Hasso Plattnera

Harbour.Space in Numbers

Czasami łatwiej jest pozwolić liczbom mówić same za siebie. Oto kilka szybkich statystyk, które z pewnością okażą się interesujące:

 • 95% naszych absolwentów pracuje obecnie

 • 83% z nich znalazło pracę w ciągu pierwszych 3 miesięcy od ukończenia studiów

 • 53% naszych absolwentów faktycznie znalazło pracę przed ukończeniem studiów

 • 80% naszych absolwentów jest zadowolonych ze swojej obecnej pozycji

Chcę zobaczyć więcej? wszystkie potrzebne liczby, a także § historię za nimi znajdziesz w naszym raporcie o zatrudnieniu . Sprawdź cały raport tutaj.

Lokalizacje

Barcelona

Harbour.Space University

Address
Carrer de Rosa Sensat 9
08005 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 674 29 14 22