Przeczytaj oficjalny opis

Biznes, turystyka i hotelarstwo są najwyższymi generatorami zatrudnienia, ale wymagają także wysokiej jakości siły roboczej. Mając to na uwadze, HTL International School of Hospitality, Tourism and Languages ​​oferuje szereg programów studiów w branży gospodarczej, turystycznej i hotelarskiej.

Do celów szkoły należą:

  • Aby wytworzyć wysokiej jakości badania, kładąc nacisk zarówno na potrzeby społeczne, jak i przemysłowe.
  • Aby rozwijać i oferować studia podyplomowe, licencjackie, dyplomowe i certyfikacyjne niezależnie i we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami / organizacjami / przemysłem.
  • Oferowanie programów szkoleniowych w zakresie budowania zdolności, programów szkolenia w miejscu pracy, programów rozwoju przedsiębiorczości i programów rozwoju zarządzania na różnych poziomach, niezależnie i we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi instytucjami / organizacjami / przemysłem.

Wszystkie ich programy opracowano w porozumieniu z ekspertami z branży turystycznej, stowarzyszeniami branżowymi i naukowcami. Wszyscy członkowie wydziału są w pełni wykwalifikowani i doświadczeni w wielu dziedzinach związanych z biznesem, marketingiem i turystyką, takich jak administracja biznesu, marketing cyfrowy, zarządzanie hotelami, F

HTL ma na celu stworzenie idealnego połączenia wiedzy, praktycznego doświadczenia i trafności, aby wyposażyć swoich uczniów w pewność i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w świecie pracy. Umiejętności związane z zatrudnieniem są nie tylko wbudowane w każdy kurs, ale także "przyszłe" kariery i służba zatrudnienia definiujące sektor oferują pomoc i porady, kursy i możliwości doświadczenia zawodowego, aby pomóc uczniom odejść od tego zestawu.

UDOGODNIENIA

Szkoła ma dwa kampusy: jeden z nich znajduje się w centrum Barcelony, drugi w centrum Walencji.

AKREDYTACJE / PARTNERSTWA

Międzynarodowa Szkoła Szpitalnictwa, Turystyki i Języków HTL jest prywatną placówką edukacyjną akredytowaną przez Radę Miejską w Barcelonie i Lloret de Mar. Ściśle współpracują z Uniwersytetem Girona, Europejskim Uniwersytetem Miguela de Cervantesa, Szkołą Artesis Plantijn Antwerpen. Są współpracującą instytucją edukacyjną z hotelowymi gildiami w Lloret de Mar, Blanes, Tossa.

Szkoła jest akredytowana przez Instituto Cervantes, państwową instytucję języka hiszpańskiego dla obcokrajowców jako ośrodki egzaminacyjne do egzaminów SIELE. Ich plany studiów obejmują moduł przygotowania języka hiszpańskiego do egzaminu DELE a SIELE na którymkolwiek z 5 oferowanych poziomów od A1 do C1.

NAUCZYCIELE

Nauczyciele, instruktorzy, specjaliści i asystenci HTL kierują się podstawowymi wartościami swojej instytucji.

Uczenie się: wspierają sukcesy uczniów, dostęp do edukacji, odpowiednie wykorzystanie technologii, rozwój umiejętności czytania i pisania, komunikację i wymianę pomysłów między różnymi dyscyplinami i lokalizacjami, odkrywanie i stosowanie nowej myśli oraz dążenie do uczenia się przez całe życie.

Odkrycie: poprzez dążenie do swobodnego docierania promują trwałe społeczności uczące się.

Zaangażowanie: cenią sobie bieżącą współpracę ze swoimi partnerami w dziedzinie edukacji, społecznościami w swoim regionie i współpracownikami na całym świecie.

Osiągnięcie: wierzą w potencjał swoich uczniów i są zobowiązani do promowania doskonałości i sukcesu swoich studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów.

Różnorodność: doceniają ludzką różnorodność we wszystkich jej wymiarach i angażują się w utrzymanie środowiska uczenia się i pracy, które są sprawiedliwe, różnorodne i sprzyjają włączeniu społecznemu.

Celebracja: świętują osiągnięcia swoich studentów, wykładowców, pracowników, absolwentów i społeczności, którym służą.

Trwałość: wspierają zdrowe, zrównoważone środowisko dzięki postępującym praktykom operacyjnym i promowaniu świadomości ekologicznej.

BARCELONA SCHOOL FACILITIES

Miasto Barcelona jest urządzone w wielkim stylu i jest idealnym miejscem do nauki. Dzięki swojemu uprzywilejowanemu położeniu pomiędzy wybrzeżem Morza Śródziemnego i ośnieżonymi górami oraz niezrównanym udogodnieniom dla turystyki, sportu i aktywności na świeżym powietrzu, nic dziwnego, że tak wielu uczniów zdecydowało się przenieść do Barcelony. Zlokalizowane w centrum miasta umożliwiło HTL International School oferowanie szerokiej gamy doskonałych urządzeń do tworzenia procesu edukacyjnego ukierunkowanego na spersonalizowaną, profesjonalną naukę.

W HTL International School mają dwa wspaniałe kampusy: Barcelonę i Walencję. W szkole uczniowie mogą cieszyć się dużymi salami szkolnymi, bezpłatnym dostępem do Internetu, urządzeniami do nauki online, laboratoriami komputerowymi do ćwiczeń egzaminacyjnych, bibliotekami i pokojem umiejętności komunikacyjnych. Ponadto szkoła w Barcelonie jest otoczona ogromną liczbą miejsc widokowych, restauracji, obiektów sportowych, sieci transportowej, plaż miejskich, muzeów, teatrów i ulic handlowych.


OBIEKTY WALENCIOWE SZKOŁY

Walencja jest warta życia nie tylko z powodu paelli. Jest to trzecie duże miasto w Hiszpanii i główne miejsce docelowe zarówno turystyki kulturalnej, jak i rekreacyjnej. Nasz kampus znajduje się w prostym centrum miasta, dzięki czemu możesz połączyć wszystkie rodzaje turystyki ze studiami.

W HTL International School mamy dwa wspaniałe kampusy: Barcelonę i Walencję. W szkole uczniowie mogą korzystać z naszych dużych sal lekcyjnych, bezpłatnego dostępu do Internetu, narzędzi do nauki online, laboratoriów komputerowych do ćwiczeń egzaminacyjnych, bibliotek i sali umiejętności komunikacyjnych. Dzięki swojej lokalizacji kampus w Walencji może zapewnić Ci wiele możliwości. Od atrakcji kulturalnych po leniwe dni na plaży, do których można dojechać bezpośrednim autobusem ze szkoły.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Ten intensywny program szkolenia zawodowego w roku akademickim ma na celu stworzenie profesjonalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego. Program ten może być szczególnie ... [+]

W wersji Campus

Ten intensywny program szkoleń zawodowych na rok akademicki ma na celu tworzenie profesjonalistów w dziedzinie marketingu cyfrowego . Program ten może być szczególnie korzystny dla studentów studiujących kursy z zakresu gościnności, turystyki, reklamy, biznesu, środków masowego przekazu, marketingu, komunikacji, public relations i pokrewnych przedmiotów, w których doceniany jest e-commerce, e-marketing, e-reklama, wymagane są media społecznościowe.

Marketing cyfrowy to profesjonalna dziedzina praktyki, która wymaga silnych umiejętności komunikacji słownej i pisemnej, dokładności i dbałości o szczegóły, doskonałych umiejętności pracy zespołowej, a jednocześnie zdolności do samodzielnej pracy, zdolności do wykonywania wielu projektów jednocześnie, kreatywnych umiejętności dostarczania innowacyjnych pomysłów, umiejętność pracy pod presją i dotrzymywanie terminów, dobra znajomość sieci i umiejętności analityczne.... [-]

Hiszpania Barcelona Walencja Madryt
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Ten 1 program akademicki jest przeznaczony do tworzenia profesjonalistów w dziedzinie zarządzania hotelami i turystyką. ... [+]

W wersji Campus

Ten 1 program akademicki jest przeznaczony do tworzenia profesjonalistów w dziedzinie zarządzania hotelami i turystyką. Głównym językiem nauczania jest angielski . Plan studiów obejmuje intensywny moduł nauki języka obcego do wyboru spośród hiszpańskiego dla obcokrajowców, francuskiego lub rosyjskiego. Po ukończeniu modułów teoretycznych lub jednocześnie z nimi wszyscy studenci muszą odbyć staż w jednej z firm sektora w Hiszpanii lub za granicą.

Ten program zapewni ci umiejętności teoretyczne, językowe i praktyczne.

Instrukcja jest w formie wykładów, seminariów, warsztatów, klas wideokonferencji, spraw i indywidualnych zadań. Egzamin odbywa się w formie egzaminów pisemnych, zadań indywidualnych i grupowych oraz ćwiczeń warsztatowych.... [-]

Hiszpania Barcelona Walencja Madryt
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Dyplom Master / VIP Management Master w branży turystycznej zapewnia niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wejść do branży usług luksusowych poprzez połączenie filarów ak ... [+]

W wersji Campus

Luksusowy przemysł turystyczny to bogaty przemysł, który obejmuje szeroki zakres dziedzin: zakwaterowanie, żywność

Dyplom Master / VIP Management Master w branży turystycznej zapewnia niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby wejść do branży usług luksusowych poprzez połączenie filarów akademickich i profesjonalnego doświadczenia zawodowego.

Głównym językiem nauczania jest angielski . Plan studiów obejmuje intensywny moduł nauki języka obcego do wyboru spośród hiszpańskiego dla obcokrajowców, francuskiego lub rosyjskiego. Po ukończeniu modułów teoretycznych lub jednocześnie z nimi wszyscy studenci muszą odbyć staż w jednej z firm sektora w Hiszpanii lub za granicą.... [-]

Hiszpania Barcelona Walencja Madryt
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Ten intensywny program szkoleniowy na rok akademicki ma na celu stworzenie profesjonalistów w dziedzinie zarządzania wydarzeniami. ... [+]

W wersji Campus

Ten intensywny program szkoleniowy na rok akademicki ma na celu stworzenie profesjonalistów w dziedzinie zarządzania wydarzeniami . Program ten może być szczególnie korzystny dla studentów studiujących kursy z gościnności, turystyki, zarządzania projektami i powiązanych tematów, w których wymagana jest ocena zarządzania wydarzeniami, planowania, strategii i organizacji projektu. Osoby studiujące zarządzanie wydarzeniami wychodzą z umiejętnościami biznesowymi i zarządzania projektami na najwyższym poziomie, gotowymi stawić czoła wyzwaniom biznesowym.

Zarządzanie wydarzeniami to profesjonalna dziedzina praktyki, która wymaga wyrafinowanych umiejętności planowania i analizy strategicznej, oceny ryzyka, marketingu, budżetowania, planowania przepływów pieniężnych, opracowywania propozycji wydarzeń i wielu innych tematów. Dziedzina zarządzania wydarzeniami to temat biznesowy o silnym podejściu do projektu. Umiejętności i wiedza zdobyte w badaniu zarządzania wydarzeniami mogą być wykorzystywane w szerokim zakresie kontekstów i mogą obejmować takie interesujące obszary jak biznes, sport i sztuka. Wpływ wydarzeń na turystykę w coraz większym stopniu przyciąga zainteresowanie rządów dążących do maksymalizacji dochodów z turystyki krajowej i międzynarodowej. Wszyscy oni pracują razem nad rozwojem zarządzania wydarzeniami jako profesjonalną dziedziną i przyczyniają się do zarządzania zdarzeniami, które jest jednym z najbardziej ekscytujących środowisk, w których można pracować.... [-]

Hiszpania Barcelona Walencja Madryt
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku