Przeczytaj oficjalny opis

4. Powołanie międzynarodowe

Nowy kampus ma wyraźną misję międzynarodową. Gasma promuje umowy międzynarodowe i jest nastawiona na globalny rynek. Poza tym zachęca uczniów do korzystania z języka angielskiego w oparciu o działania szkoleniowe.

Inne centra oferują studia koncentrujące się na umiejętności kulinarnych, ale Gasma idzie o krok dalej i integruje zarządzanie kulinarne w codziennych zajęciach uczniów.

Gasma jest instytucją otwartą dla społeczeństwa jako całości. Campus prowadzi kursy i warsztaty dla profesjonalnych i amatorskich gastronomii. Ponadto kampus ma własną restaurację, aby zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Podróż przez świat cukiernictwa, od warsztatów po słodką kuchnię. Master's Degree we Contemporary Patisserie and Sweet Cuisine to najbardziej kompletny i aktualny trening ... [+]

OD PRAKTYK WARSZTATÓW DO SWEET CUISINE

Podróż przez świat cukiernictwa, od warsztatów po słodką kuchnię. Master's Degree we Contemporary Patisserie and Sweet Cuisine to najbardziej kompletny i aktualny trening w najmodniejszej części kuchni.

Przedstawienie programu nauczania mającego na celu opanowanie technik haute patisserie, słodkiej kuchni i formułowania. Znajomość surowców, procesów produkcyjnych i technik zapewni podstawę do wspierania kreatywności i innowacji.

Pięciomiesięczny program z 530 godzinami praktyk zewnętrznych w najlepszych restauracjach i piekarniach naszego Zespołu Kulinarnego.

NASZ ZESPÓŁ, NASZA NAJLEPSZA GWARANCJA ... [-]
Hiszpania Castellón de la Plana
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
5 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

To mistrz oferuje całkowite zanurzenie się w kuchni od dnia, aby skok jakościowy w swojej karierze. Jestem w stanie stworzyć kreatywną i zyskiem propozycję, nie tylko w k ... [+]

Całkowite zanurzenie się w kuchni

To mistrz oferuje całkowite zanurzenie się w kuchni od dnia, aby skok jakościowy w swojej karierze. Jestem w stanie stworzyć kreatywną i zyskiem propozycję, nie tylko w kuchni, ale także w produkcji wyrobów cukierniczych i piekarskich.

Program ma 5 miesięcy i zakończy się 530 godzin praktyk, między innymi, w najlepszych restauracjach w naszym Culinary Team.

Uczeń, GWIAZDA

Mamy najlepszych specjalistów produktowych, technicznych, innowacji i nowatorskie trendy w kuchni. Można dowiedzieć się obok wielu międzynarodowych kucharzy odniesienia są częścią naszej Culinary Team.

wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, które sprawiają, że nasze nauczycieli jedna z naszych cech wyróżniających.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
5 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus

Gasma i elBarri spotykają się, aby zaprezentować twórczy program pełen twórczości i awangardy. Unikalny mistrz na świecie. Inny zakład dla tych profesjonalistów, którzy s ... [+]

Funkcje:Kwalifikacje: stopień magistra UCH-CEUKierowany do: Program Master skierowany jest do studentów i profesjonalistów z branży, którzy chcą dokonać jakościowego skoku w swoim szkoleniu i karierze.Czas trwania: 1 kwietnia 2019/31 lipca 2019 4 miesiące praktyki w restauracjach grupy elBarri-Iglesias. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00Godziny: 1,660 godzinNapisy: 90 ECTSDostarczone w: hiszpańskimOgraniczone miejscaCena: 12 500 EURprezentacja

Witamy w gastronomicznej " re-ewolucji" .

Gasma i elBarri spotykają się, aby zaprezentować twórczy program pełen twórczości i awangardy . Unikalny mistrz na świecie. Inny zakład dla tych profesjonalistów, którzy szukają dalszego kroku w swoim zawodzie.... [-]

Hiszpania Castellón de la Plana
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Gasma Institutional video

Location address
GASMA - campus de Gastronomía y Management Culinario
Avda. Enrique Gimeno, 67
12006 Castellón de la Plana,

Castellón de la Plana, Wspólnota Walencji, ES