Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego GBSB Global Business School?

W dzisiejszym świecie globalizacji, silna konkurencja i natychmiastowej komunikacji, zmiana jest stała. Ludzie przemieszczają się z jednego kraju do drugiego, rynki krajowe są otwarcie na inwestycje zagraniczne, innowacyjne komunikacji, takich jak sieci społeczne, miały głęboki wpływ na społeczeństwa globalnego, a firmy szukają możliwości w ramach globalnych rynkach. W naszej międzynarodowej szkole biznesu z kampusami w Barcelonie i Madrycie (Hiszpania) rozwiążemy te wyzwania, zapewniając uczniom praktyczną edukację wspieraną przez stałą innowacyjność edukacyjną i najnowsze metody nauczania.

Dla przyszłych liderów biznesu do osiągnięcia sukcesu w tym świecie niezwykłych wyzwań będzie wymagać nowych rodzajów umiejętności i możliwości zarządzania. W GBSB Global Business School jesteśmy zobowiązani do przekazywania swoim studentom z większą ekspozycją na globalnych trendów i wzajemnej znajomości kulturowej, na rozwój zdolności do komunikowania się z ludźmi z różnych środowisk, a także zdolność do odczuwania w domu wszędzie na świecie.

Pierwszy uniwersytet w Hiszpanii ze szczególnym uwzględnieniem świata

GBSB Global Business School jest w pełni certyfikowanym uniwersytetem zarządzającym prywatnym uczelnią z kampusami w Barcelonie i Madrycie, w Hiszpanii, prowadzącym działalność w języku angielskim i specjalizuje się w przygotowywaniu studentów do kariery globalnej gospodarki. Nasze stopni w dziedzinach działalności gospodarczej, zarządzania międzynarodowego, finansów, marketingu, przedsiębiorczości i zarządzania Operations przygotowanie studentów do pracy z łatwością ponad granicami i kultur - w środowisku, że różnorodność nagród oraz możliwość przynieść światową perspektywę opracowania międzynarodowego biznesu , GBSB Global Business School to doskonałe miejsce dla studentów poszukujących innowacyjnych stopni biznesowych w Europie w modnym, miejskim i kosmopolitycznym środowisku Morza Śródziemnego.

wyróżniki szkole biznesu są:

Globalny Focus - kształcenie studentów, aby stać się obywatelami świata, którzy myślą globalnie działając lokalnie

Etyka biznesu i zrównoważonego rozwoju - rozwiązywaniu globalnych wyzwań współczesności poprzez edukację etycznych i odpowiedzialnych liderów biznesu jutra

Szanse na zatrudnienie - wspieranie uczniów w zabezpieczeniu ich przyszłej kariery zawodowej poprzez zapewnienie im obowiązującym praktycznej i nowoczesnej wiedzy biznesowej

Nowoczesny Uniwersytet Style - oferowanie innowacyjnych programów nauczania, międzynarodowych profesorów i najlepszych amerykańskich metod nauczania szkoły biznesu za pomocą studia przypadków, ćwiczenia grupowe i prezentacje

Indywidualne podejście - wspieranie aktywnego podejścia do nauki uczeń-centered w małych grupach

Jesteśmy pierwszą uczelnią w Barcelonie, która jest naprawdę skupia się na świecie

Od niepowtarzalnego kursu wprowadzającego w programie Bachelor of Business Administration do zaawansowanego programu MBA, doświadczenie w GBSB Global Business School jest bardzo międzynarodowe i jest zorientowane na rozwój globalnej świadomości. To podejście do edukacji biznesowej czyni nas jednym z najbardziej innowacyjnych uczelni, które uczą biznesu w języku angielskim w Hiszpanii.

Lokalizacja

Szkoła GBSB Global Business School znajduje się w pięknym śródziemnomorskim mieście Barcelony i imponującej stolicy Madrytu i oferuje unikalne doświadczenie edukacyjne. Łączy przyjemność życia nad morzem w mieście światowej klasy ze studia w języku angielskim na międzynarodowym uniwersytecie, który gwarantuje rygorystyczne licencjackich i programy podyplomowe w biznesie i doskonałe perspektywy zatrudnienia absolwentów w Hiszpanii, w Europie i na całym świecie.

Nasi uczniowie

Internacjonalizm jest kluczowy dla naszego etosu. Nasi studenci pochodzą z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Azji. To bardzo kosmopolityczny, wielojęzycznej i wielokulturowej grupy studentów tworzy dynamiczne środowisko dla projektowania i realizacji naszego programu nauczania akademickiego. W GBSB Global Business School dążymy do zasady umacniania internacjonalizmu w akademickich treściach naszych programów studiów i kapitalizacji bogactwa i różnorodności językowych, kulturalnych i edukacyjnych pochodzących z naszych studentów. Jesteśmy przekonani, że dojrzała, odpowiedzialna perspektywy dla przyszłych liderów biznesu w zglobalizowanej gospodarce 21 wieku najskuteczniej wspierać poprzez formalne i nieformalne interakcje pomiędzy uczniami z różnych krajów, z różnych części świata. GBSB Global Business School jest jednym z międzynarodowych uniwersytetów, które uczą angielskiego w Hiszpanii, pomostu łączącego osoby z różnych narodowości na arenie międzynarodowej.

Nasze podejście do edukacji biznesowej

Aby zmienić sposób prowadzenia działalności, musimy również przynieść zmianę w sposobie uniwersytety uczą biznesu. W GBSB Global Business School zaczęliśmy ten proces, zapewniając, że nasi uczniowie zrozumieli, że międzynarodowy krajobraz został przekształcony. Biznes nie jest już tylko sprawą Wall Street lub Main Street USA, ale dla każdego obejście w każdej wspólnocie, dużych i małych, w świecie.

Na naszym uniwersytecie uczymy stan teorii sztuki, zanurzyć studentów w międzynarodowych doświadczeń i podłączyć je do najlepszych praktyk w biznesie. Te cechy, które rozwijają reprezentują:

 • Elastyczność intelektualnej;
 • alfabetyzacji kulturowy, solidną znajomość zwyczajów i historii społeczeństw na całym świecie, w miejscach, które stają się częścią globalnego rynku;
 • Silny uziemienie etyki;
 • Umiejętność porozumiewania się pomysły dobrze znają języki obce;
 • Optymizm, kreatywność, A perspektywa współpracy, gotowość do prowadzenia;

Zielony Edukacja

Uczynienie GBSB Global Business School jednym z najbardziej zrównoważonych uczelni w Barcelonie iw Europie

W GBSB Global Business School doceniamy aspiracje wszystkich ludzi i pilność dbania o naszą delikatną planetę. Uczymy studentów do jednostek metod biznesowych, które pasują do zrównoważonej wizji poprzez czynienie dobra dla społeczeństwa robiąc dobrze dla firmy, poprzez wykorzystanie innych, jednocześnie obracając zysku.

Szanse w zakresie badań, przywództwa i propagowania pomocy pomogą studentom w GBSB Global Business School połączyć ich edukację biznesową z rzeczywistymi problemami. Nasza Uczelnia oferuje studentom wiele sposobów, aby poznać i trwałość praktyką. Oto kilka przykładów:

 • Innowacyjne kursy, takie jak Global Environmental Science i etycznego wymiaru międzynarodowego biznesu;
 • Mentoring z biologów, ekologów z Hiszpanii i Europy oraz lokalnych liderów;
 • Możliwości współpracy programów nauczania, takich jak podłogi trwałość Campus tematu, recyklingu i odnawialnych konferencji energetycznych;

Nasza misja

GBSB GLOBALmission

GBSB Global Business School wspiera i promuje internacjonalizację naszego programu nauczania, obsługi i rozszerzenia. Staramy się być globalnie konkurencyjny i istotne globalnie i edukowania naszych studentów, aby stać się obywatelami świata, którzy myślą globalnie działając lokalnie.

Uważamy, że GBSB Global Business School odegra ważną rolę w przyszłej wspólnocie biznesowej i rozwiązywaniu najważniejszych globalnych wyzwań współczesności, w tym edukacji etycznych i odpowiedzialnych liderów biznesu, trwałości środowiskowej, globalnego ocieplenia oraz stabilności finansowej i ekonomicznej różnych krajów w świat.

Cele globalnych badaniach regionu w programie naszej działalności szkoły mają przyczynić się do podniesienia świadomości uczniów na temat rosnącej współzależności świata i promowanie wśród studentów szacunek dla różnorodności społeczności światowej. GBSB Global Business School docenia świadomość współzależności narodów i ludzi, a także zobowiązanie do równości, które wymaga różnorodności i uczciwości wśród wszystkich ludzi, grup i pomysłów.

Jako centrum doskonałości w zakresie edukacji biznesowej GBSB Global Business School promuje najwyższe standardy w zarządzaniu przedsiębiorstwem, administracji, bezpieczeństwie i ochronie środowiska oraz stanowi mechanizm wymiany międzynarodowej i transferu wiedzy. W szczególności, nasze szkoły biznesu:

 • Przygotowuje uczniów do przywództwa w szerokim zakresie zawodów związanych z biznesem
 • Zapewnia licencjackich i mistrz studenci ze środowiskiem, które koncentruje się na wszystkich aspektach nauki - wiedzy, zrozumienia, umiejętności, zachowań, wartości i postaw
 • Przyjmuje wyzwania i możliwości, przed którymi stoimy i rozumie, że Szkoła Biznesu GBSB Global Business musi stale zmieniać, adaptować i rozwijać się, aby zaspokoić potrzeby szybko rozwijającego się globalnego biznesu
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

GBSB Global Business School -International

Mistrz w cyfrowym biznesie w Madrycie jest jednym z najbardziej innowacyjnych programów mistrzowskich. ... [+]

[-]
Hiszpania Barcelona Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBSB Global Business School -International

... [+]

MARKETING WEWNĘTRZNY

[-]
Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
GBSB Global Business School -International

... [+]

Mobilny internet pomaga napędzać nowe formy płatności elektronicznych, nową strukturę płatności, platformy typu crowdfunding i usługi pożyczania typu każdy z każdym. [-]
Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Welcome Week October 2016: Global Business School Barcelona

GBSB Global Encouraging Opportunities

GBSB Global Embracing Innovation

GBSB Global Embodying Diversity

Companies that Employ GBSB Global Students

Orientation October 2016 Welcome Drink Celebrations

GBSB Global Graduation Ceremony 2017

GBSB Global: An Official ACCA Partner & The First Exam Center in Barcelona

Microsoft School and the Innovative Classroom at GBSB Global

Location address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

Barcelona, Katalonia, 08011 ES
Social Media
Location address
Madrid, Wspólnota Madrytu, ES