Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w GBS!

Geneva Business School (GBS) jest wiodącą instytucją, która zapewnia najnowocześniejsze szwajcarskie wykształcenie jakości. Nasze programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, a nasze kampusy znajdują się w głównych miastach europejskich, takich jak Genewa i Barcelona.

Nasza innowacyjna metodologia oznacza, że ​​uczniowie są nauczani w małych i skupionych salach lekcyjnych przez starannie wyselekcjonowanych wykładowców, z których wszyscy są profesjonalistami na najwyższym poziomie, poświęconymi im na drodze do stania się przyszłymi liderami biznesu.

GBS oferuje różnorodne studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie na kampusach w Genewie, Barcelonie i Madrycie.

Studenci mogą wybrać specjalizację w jednym z wielu naszych głównych kierunków, takich jak między innymi stosunki międzynarodowe, zarządzanie sportem, marketing cyfrowy, przedsiębiorczość i finanse międzynarodowe.


Kampusy GBS są strategicznie zlokalizowane w najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.
Nasz kampus w Barcelonie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w samym sercu miasta. Kampus łączy klasyczną architekturę Barcelony z nowoczesnymi udogodnieniami. W tym elegancki taras, na którym można cieszyć się wiecznym słońcem, jakie Barcelona ma do zaoferowania.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Geneva Business School Barcelona Campus

Master of Science in Finance (MSc.F) z głównym w International Finance ma na celu wyzwanie i rozwijać zrozumienie finansów globalnych poprzez rygorystyczne szkolenia w po ... [+]

Master of Science in Finance (MSc.F) z głównym w International Finance ma na celu wyzwanie i rozwijać zrozumienie finansów globalnych poprzez rygorystyczne szkolenia w pojęciowych, analitycznych i empirycznych zawiłości nowoczesnych międzynarodowych finansów i inwestycji. Studenci poznają siły makroekonomiczne, które kształtują dzisiejszy świat, jak oceniać ryzyko i reagować na pojawiające się wyzwania finansowe i inwestycyjne.

W trakcie programu studenci będą:Zdobądź wiedzę z zakresu międzynarodowego opodatkowania i planowania nieruchomości.Dowiedz się zarządzania ryzykiem i zdobyć dogłębną wiedzę na temat firm ubezpieczeniowych. Być w stanie wykonać analizę techniczną. Zapoznaj się z analizą i zarządzaniem Hedge Fund. Przeglądaj analizę sprawozdań finansowych dla kadry kierowniczej.FaktyCzas trwania: 18 miesięcyNapisy: 90 ECTSJęzyk angielskiSpożycie: luty i wrzesieńNagroda przyznana: Master of Science Major in International Finance.Możliwości transferu: Oferujemy naszym studentom możliwość przeniesienia na semestr pomiędzy kampusami w Genewie i Barcelonie.Praktyki: Zapewniamy dostęp do praktyk w międzynarodowych firmach i organizacjach.Program... [-]
Hiszpania Barcelona
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Rethinking Education

Let our students tell you!

Life at our Barcelona Campus

We love supporting our students!

Student Life

Location address
Geneva Business School Barcelona Campus,
Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.

Barcelona, Catalonia, 08007 ES
Social Media