Geneva Business School Barcelona Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Geneva Business School!

Geneva Business School to wiodąca instytucja zapewniająca najnowocześniejszą szwajcarską edukację wysokiej jakości. Nasze programy są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, a nasze kampusy znajdują się w dużych europejskich miastach, takich jak Genewa i Barcelona.

Nasza innowacyjna metodologia oznacza, że ​​uczniowie są nauczani w małych i skupionych salach lekcyjnych przez starannie wyselekcjonowanych wykładowców, z których wszyscy są profesjonalistami na najwyższym poziomie, poświęconymi im na drodze do stania się przyszłymi liderami biznesu.

Geneva Business School oferuje różnorodne programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie na kampusach w Genewie, Barcelonie i Madrycie.

Studenci mogą wybrać specjalizację w jednym z wielu naszych głównych kierunków, takich jak między innymi stosunki międzynarodowe, zarządzanie sportem, marketing cyfrowy, przedsiębiorczość i finanse międzynarodowe.


Kampusy Geneva Business School są strategicznie zlokalizowane w najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.
Nasz kampus w Barcelonie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w samym sercu miasta. Kampus łączy klasyczną architekturę Barcelony z nowoczesnymi udogodnieniami. W tym elegancki taras, na którym można cieszyć się wiecznym słońcem, jakie Barcelona ma do zaoferowania.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Geneva Business School Barcelona Campus, Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl.
08007 Barcelona, Katalonia, Hiszpania