GADE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

GADE Business School to GADE Business School Biznesu, która powstała ponad 25 lat temu w odpowiedzi na zapotrzebowanie na konkretne szkolenia zarówno dla aktywnych pracowników, jak i dla każdego, kto chce specjalizować się w sposób solidny, profesjonalny i doskonale przygotowany.

Nasz model jako internetowej szkoły biznesu opiera się na wysokiej jakości szkoleniach, z bliskością naszych uczniów poprzez szkolenie online, które jest światem korzyści dla ucznia, w którym widzą, jak w pełni zarządza swoim czasem i poświęceniem, wykorzystując jak najwięcej czasu spędzonego na nauce.

Naszym celem jest przygotowanie profesjonalistów przyszłości w taki sposób, w jaki potrafimy to robić najlepiej, z poświęceniem, wytrwałością, bliskością i dobrą pracą opartą na całym naszym doświadczeniu, co czyni naszą Szkołę Biznesu jedną z najlepszych Szkół Menedżerskich. Zarządzanie.

Ponadto mamy wsparcie tak ważnego podmiotu jak KATOLICKI UNIWERSYTET ÁVILA (UCAV), z którym podpisaliśmy UMOWĘ O WSPÓŁPRACY, aby poświadczyć kilka Tytułów Własnych UCAV, co napełnia nas jednocześnie dumą i odpowiedzialnością.

Z roku na rok stale się rozwijamy, a to wszystko dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi uczniowie.

Stąd zapraszam do bliższego poznania nas i oddania swojego szkolenia w ręce solidnej, bezpiecznej Szkoły, która od pierwszego dnia stawia na wysokiej jakości szkolenia.

Lokalizacje

Madryt

Address
Calle del Conde de Vilches,22
28028 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium