Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła w National Top 10

"Możesz osiągnąć tylko 50-letni znak, jeśli pomyślnie przeszedłeś te 50 lat".

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Początki Fundesem sięgają roku 1965, kiedy to utworzono Szkołę, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowe pokolenie profesjonalistów. Od tego czasu i do tej pory broniliśmy wartości wysiłku i zapotrzebowania na doskonałość jako kluczowych punktów dla osiągnięcia namacalnych rezultatów.

Przygotowując ponad 63 000 specjalistów na stanowiska kierownicze, wraz z naszą stałą zdolnością do innowacji i doskonalenia, umieściliśmy nas w pierwszej 10 na krajowej liście szkół biznesu.

Niezaprzeczalne powołanie do służby społeczeństwu

Nasza szkoła biznesu - FBS - jest częścią fundacji non-profit, która angażuje ponad 260 firm w działania na rzecz dobrych praktyk i generowania zatrudnienia.

Współpracujemy ze szkoleniami w zakresie zatrudnienia i wydarzeniami networkingowymi w celu poprawy perspektyw zatrudnienia ponad 1200 uczestników tych wydarzeń rocznie.

Organizujemy i sponsorujemy różne zajęcia sportowe, takie jak Wyścig dla Kobiet i Szkoła Fundesem Basket, która oferuje bezpłatne szkolenia i udział w zespołach w społecznie ubogich regionach naszego miasta.

Bardzo zaangażowani w sport i dzieci

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Fundesem Business School

Master in Marketing and Digital Communication Strategy (MMDI) jest jednym z pierwszych mistrzów tej specjalności, która była w Hiszpanii. Ponad 600 studentów przeszło prz ... [+]

Jeden z najbardziej prestiżowych mistrzów w Hiszpanii

Master in Marketing and Digital Communication Strategy (MMDI) jest jednym z pierwszych mistrzów tej specjalności, która była w Hiszpanii. Ponad 600 studentów przeszło przez nasze sale wykładowe, które teraz zajmują odpowiedzialne stanowiska w firmach.

Co odróżnia MMDI Fundesem od innych podobnych programów:

Stała aktualizacja programów nauczania i klasztoru wydziałów. Ten Mistrz, bardziej niż jakikolwiek inny, wymaga stałego kontaktu z rzeczywistością firm.Bardzo wysoka zdolność do zatrudnienia. Prawie 100% studentów MMDI znajduje pracę po ukończeniu studiów. Istnieją promocje, w których 100% szans na zatrudnienie zostało osiągnięte po objęciu tego wiodącego programu na rynku.Wysoki poziom przedmiotów. Różnica między mistrzem a kursem jest dokładnie taka, że ​​można przeanalizować dogłębnie każde z narzędzi i przedmiotów.Ciągłe szkolenia W Fundesem zdajemy sobie sprawę, że ta dziedzina wiedzy stale się rozwija, dlatego udostępniamy absolwentom MMDI stały trening (który nazywamy post-mistrzem) w celu aktualizacji i recyklingu nowych trendów, które pojawiają się w tej dyscyplinie. Te zajęcia są bezpłatne i dostępne wyłącznie dla studentów MMDI.Wiele zajęć poza klasą. Pozwala to na lepsze zrozumienie tematów.I wizję firmy jako całości. Co sprawia, że ​​studenci MMDI Fundesem to nie tylko eksperci w środowisku cyfrowym, ale potrafią postrzegać firmę jako całość.... [-]
Hiszpania Alicante
April 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS