Fundesem Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła w National Top 10

"Możesz osiągnąć tylko 50-letni znak, jeśli pomyślnie przeszedłeś te 50 lat".

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Początki Fundesem sięgają roku 1965, kiedy to utworzono Szkołę, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowe pokolenie profesjonalistów. Od tego czasu i do tej pory broniliśmy wartości wysiłku i zapotrzebowania na doskonałość jako kluczowych punktów dla osiągnięcia namacalnych rezultatów.

Przygotowując ponad 63 000 specjalistów na stanowiska kierownicze, wraz z naszą stałą zdolnością do innowacji i doskonalenia, umieściliśmy nas w pierwszej 10 na krajowej liście szkół biznesu.

Niezaprzeczalne powołanie do służby społeczeństwu

Nasza szkoła biznesu - FBS - jest częścią fundacji non-profit, która angażuje ponad 260 firm w działania na rzecz dobrych praktyk i generowania zatrudnienia.

Współpracujemy ze szkoleniami w zakresie zatrudnienia i wydarzeniami networkingowymi w celu poprawy perspektyw zatrudnienia ponad 1200 uczestników tych wydarzeń rocznie.

Organizujemy i sponsorujemy różne zajęcia sportowe, takie jak Wyścig dla Kobiet i Szkoła Fundesem Basket, która oferuje bezpłatne szkolenia i udział w zespołach w społecznie ubogich regionach naszego miasta.

Bardzo zaangażowani w sport i dzieci

Lokalizacje

Alicante

Address
FBS Business School
Deportistas Hermanos Torres, 17, 03016 Alicante

Alicante, Wspólnota Walencji, Hiszpania