Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła w National Top 10

"Możesz osiągnąć tylko 50-letni znak, jeśli pomyślnie przeszedłeś te 50 lat".

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

Początki Fundesem sięgają roku 1965, kiedy to utworzono Szkołę, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowe pokolenie profesjonalistów. Od tego czasu i do tej pory broniliśmy wartości wysiłku i zapotrzebowania na doskonałość jako kluczowych punktów dla osiągnięcia namacalnych rezultatów.

Przygotowując ponad 63 000 specjalistów na stanowiska kierownicze, wraz z naszą stałą zdolnością do innowacji i doskonalenia, umieściliśmy nas w pierwszej 10 na krajowej liście szkół biznesu.

Niezaprzeczalne powołanie do służby społeczeństwu

Nasza szkoła biznesu - FBS - jest częścią fundacji non-profit, która angażuje ponad 260 firm w działania na rzecz dobrych praktyk i generowania zatrudnienia.

Współpracujemy ze szkoleniami w zakresie zatrudnienia i wydarzeniami networkingowymi w celu poprawy perspektyw zatrudnienia ponad 1200 uczestników tych wydarzeń rocznie.

Organizujemy i sponsorujemy różne zajęcia sportowe, takie jak Wyścig dla Kobiet i Szkoła Fundesem Basket, która oferuje bezpłatne szkolenia i udział w zespołach w społecznie ubogich regionach naszego miasta.

Bardzo zaangażowani w sport i dzieci

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Fundesem Business School

Master in Business Tax Advice (MAFE) zapewnia wiedzę techniczną i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu prawnika biznesowego lub doradcy podatkowego. ... [+]

Kwalifikacje oparte na wymaganiach, rygorach i praktyce

Master in Business Tax Advice (MAFE) zapewnia wiedzę techniczną i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu prawnika biznesowego lub doradcy podatkowego.

Po ukończeniu studiów magisterskich student zostanie w pełni przeszkolony w rozwijaniu pracy zawodowej w doradztwie dla dużych i średnich przedsiębiorstw, w wyspecjalizowanych firmach w obszarach biznesowych i podatkowych lub w firmach konsultingowych lub audytorskich.

MAFE to nowoczesny i zaktualizowany mistrz we wszystkich kwestiach związanych z nowymi wyzwaniami fiskalnymi, które są rozwiązywane na przykład w świecie cyfrowym.

metodologia

Metodologia nauczania w szkole prawniczej odpowiada na potrzebę zapewnienia praktycznego szkolenia i dotyczy studentów poszukujących tytułu magistra w rygorystycznym prawie, wymagających i dostosowanych do realiów firmy lub sądu.... [-]

Hiszpania Alicante
Październik 2019
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fundesem Business School

Master in Marketing and Digital Communication Strategy (MMDI) jest jednym z pierwszych mistrzów tej specjalności, która była w Hiszpanii. Ponad 600 studentów przeszło prz ... [+]

Jeden z najbardziej prestiżowych mistrzów w Hiszpanii

Master w marketingu i strategii komunikacji cyfrowej (MMDI) jest jednym z pierwszych mistrzów w tej specjalności, która była w Hiszpanii. Przez nasze klasy przeszły ponad 600 studentów, którzy obecnie zajmują stanowiska kierownicze w firmach.

Co odróżnia MMDI Fundesem od innych podobnych programów:

Stała aktualizacja programów nauczania i klasztoru wydziałów. Ten Mistrz, bardziej niż jakikolwiek inny, wymaga stałego kontaktu z rzeczywistością firm.Bardzo wysoka zdolność do zatrudnienia. Prawie 100% studentów MMDI znajduje pracę po ukończeniu studiów. Istnieją promocje, w których 100% szans na zatrudnienie zostało osiągnięte po objęciu tego wiodącego programu na rynku.Wysoki poziom przedmiotów. Różnica między mistrzem a kursem jest dokładnie taka, że ​​można przeanalizować dogłębnie każde z narzędzi i przedmiotów.Ciągłe szkolenia W Fundesem zdajemy sobie sprawę, że ta dziedzina wiedzy stale się rozwija, dlatego udostępniamy absolwentom MMDI stały trening (który nazywamy post-mistrzem) w celu aktualizacji i recyklingu nowych trendów, które pojawiają się w tej dyscyplinie. Te zajęcia są bezpłatne i dostępne wyłącznie dla studentów MMDI.Wiele zajęć poza klasą. Pozwala to na lepsze zrozumienie tematów.I wizję firmy jako całości. Co sprawia, że ​​studenci MMDI Fundesem to nie tylko eksperci w środowisku cyfrowym, ale potrafią postrzegać firmę jako całość.... [-]
Hiszpania Alicante
Październik 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Fundesem Business School

Master in Legal Practice for Lawyers (MJA) przygotowuje się i trenuje, aby zostać profesjonalnym ekspertem w zawodzie prawnika. Z pomocą profesjonalnych ekspertów i metod ... [+]

Tytuł magistra przeznaczony dla prawników, którzy chcą być najlepszymi prawnikami. Wystarczy nie tylko wiedza w prawie.

Master in Legal Practice for Lawyers (MJA) przygotowuje się i trenuje, aby zostać profesjonalnym ekspertem w zawodzie prawnika. Z pomocą profesjonalnych ekspertów i metodologii sprawy nabywana jest wiedza, umiejętności i umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu prawnika.

Magister składa się z profesorów, którzy mają duże doświadczenie w wykonywaniu zawodu i są częścią najlepszych firm i kancelarii prawnych.

Szkolenie skierowane jest szczególnie do nowych członków lub tych, którzy będą kolegialni za jakiś czas. Ponadto wiedza i techniki wykonywania zawodu pozwalają rozwijać niezbędne umiejętności zawodowe i są bardzo pożądane przez duże firmy w obszarze prawnym.... [-]

Hiszpania Alicante
Październik 2019
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS