Przeczytaj oficjalny opis

Formato Educativo opracowane podwójną działalność w dziedzinie szkolnictwa wyższego: Masters uczy Kierownictwo i rozwija e-Learning Solutions


treść:/>


1.Contenido ustalona dla wszystkich studentów: Materiały specjalne i poprzecznego oraz Integrated Management Training/>

2. Zmienna zawartość jednego ucznia w zależności od trasy wybrać:

 • Łacińska naukowa i techniczna amerykańskiej myśli i jego wpływ na rzeczywistość społeczną i modeli społecznych (Papieski Uniwersytet w Salamance). Obejmuje ona następujące elementy:
  • Klucz Identity Iberoamericana.
  • Nauka, technologia i kultura w Collaboration światowej.
  • New Communication Technology, Globalizacja a rynek w Ameryce Łacińskiej.
 • Systemy Zarządzania (Uniwersytet Cádiz). Obejmuje ona następujące elementy:
  • Systemy zarządzania jakością.
  • Modele doskonałości.
  • zarządzania środowiskowego.
  • Integracja systemów.


Kalendarz:/>

 • Home Distance Learning: Listopad.
 • Zacznij trening w klasie: luty.


uznanie:/>


Wspólne dla wszystkich studentów/>

a. Akredytacja starannością obecności scenicznej. Akredytacja jest wyłącznie dla osób uczestniczących w fazę klasie programu Gadex.

b. Dyplom Executive Master (MBA Intensive), przyznany przez Formato Educativo oraz Stowarzyszenia Profesorów Hiszpanii on line, po pomyślnym zakończeniu Koniec projektu kursu.


Zmienna w zależności WYBIERZ każdy student/>

c. Dyplom przyznany przez Instytut latynoamerykańskiej myśli, Papieskim Uniwersytecie w Salamance, po pomyślnym zakończeniu Koniec projektu kursu.

d. Dyplom przyznany przez Uniwersytet w Kadyksie, po zakończeniu pomyślnie End przedmiotu Projektu:


Formato Educativo zastrzega sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian lub modyfikacji w treści, zewnętrzny plan miareczkowania lub program, który jest konieczny, pożądane lub siły wyższej, z przyczyn technicznych, naukowych, umowne lub rynku. Jednak ma to, aby zawsze spełniać wszystkie warunki określone dokładnie, które nie uległy zmianie w całości we wszystkich poprzednich edycjach./>

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Formato Educativo

Jest mistrzem specjalnie zaprojektowane do rozwoju zawodowego i osobistego, który ma skupić się na formie w różnych dziedzinach zarządzania i odpowiedniej wiedzy na temat ... [+]

Jest mistrzem specjalnie zaprojektowane do rozwoju zawodowego i osobistego, który ma skupić się na formie w różnych dziedzinach zarządzania i odpowiedniej wiedzy na temat nowych metod zarządzania i administracji, aby osiągnąć i dać znaczący impuls dla kariera studenta jako menedżer.

Ten program jest zaprojektowany tak, że studenci znaleźć odpowiedzi na ich interesów zawodowych. Nauka i technologia rozwija się bardzo szybko, dzięki czemu będziemy się nieaktualne codziennie, a zatem musimy aktualizować swoją wiedzę, pogłębiać tych, którzy już mają lub uczyć się nowych rzeczy.

Nauczyciel profesjonalny prestiż gwarantuje studentom wzbogacającym doświadczeniem, zarówno osobiście i zawodowo.... [-]

Hiszpania Madryt Hiszpania online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
13 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

FORMATO EDUCATIVO PROGRAMA GADEX 2015