Przeczytaj oficjalny opis

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) poświęcona jest odległość i edukacji obecność.

Fundación Universitaria Iberoamericana (Fundacja iberoamerykańskiego University - FUNIBER) zastosowań jako jego ramach dwa światy uczelni i szkolenia.


Celem FUNIBER jest nadawanie i udostępnianie hiszpańskiej wiedzą z Iberoamerykańskich ludzi. Od swojego powstania w 1997 roku w Barcelonie, w Hiszpanii, FUNIBER wzrosła stale stać akademickich i zawodowych w całej sieci dwudziestu pięciu krajach.

FUNIBER jest instytucją naukowo-śledczego uczelnia, która łączy profesjonalne uniwersytety i instytucje oferują edukacji globalnej, która przestrzega lokalnych tożsamości. trzy podstawowe osie operacyjne FUNIBER są:

- Promowanie tworzenia programów międzyuniwersyteckich (programów między uczelniami). FUNIBER promuje programy, które umożliwiają dostęp do podwójnych zatytułowany stopni akademickich. Studia przeznaczone są dla kapitanów, ale istnieją programy po stopniu zintegrowany z nich. Z jednej strony, dyplomy, specjalizacji i doskonalenia, między innymi, które mają krótszy czas. Z drugiej strony, w klasie badań opartych na stopień doktora.


- Wspieranie rozwoju i działalności międzynarodowych projektów współpracy. FUNIBER promuje współpracę i rozwój gospodarczy, czyli dlaczego to działa w dziedzinie szkolenia i uczestniczy w działaniach na rzecz rozwoju i współpracy z wieloma instytucjami, które pracują nad projektami rozwoju i / lub współpracy międzynarodowej.


- Rozwiązania robionymi kształcenia i zarządzania wiedzą dla firm i instytucji. Z jednej strony, FUNIBER rozwija się i współpracuje z firm, korporacji i grup roboczych w roli konsultacyjnej zorientowanej w kierunku generacji programów edukacyjnych wykonanych na zamówienie. Z drugiej strony, FUNIBER zapewnia konsultacje w procesach zarządzania wiedzą, przyczyniając się innowacje i rozwiązania, które rozciągają się od modeli zarządzania strategicznego wiedzy w systemach opartych na wiedzy tiki portali korporacyjnych.

Rosnące i globalna obecność FUNIBER wynika z modelu nauczania, który promuje współpracę i współpracy między narodami, aby wzbogacić formacji ludzi. Model ten jest wynikiem ponad osiem lat doświadczeń FUNIBER nauczanie na odległość, absolwent pół uczestniczy i nie uczestniczył wirtualnych międzynarodowych projektów współpracy i formacji z przedsiębiorstwa. Gwarantuje to model, który dostarczać rezultaty w odniesieniu do inwestycji w nauczaniu zakładanego zwrotu w stosunku do tworzenia wiedzy i nauki osobistej i organizacyjnej. Wszystko to dlatego, wychowawcza modelu FUNIBER gwarantuje wysokiej jakości formacji globalnego.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Program studiów magisterskich z aktywności fizycznej: Trening i zarządzanie sportem jest skierowany do wszystkich profesjonalistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na t ... [+]

Aktywność fizyczna jest bardzo ważnym czynnikiem w utrzymywaniu jakości życia i zdrowia ludzi na różnych etapach życia. Tym bardziej, jeśli weźmie się pod uwagę, że może służyć zarówno do zapobiegania, jak i leczenia chorób związanych z siedzącym trybem życia.

Aby ćwiczenie aktywności fizycznej było naprawdę użytecznym narzędziem, należy wziąć pod uwagę duży deficyt w szkoleniu specjalistycznym trenerów sportowych i zarządzania sportem, aby osiągnąć konkretną zmianę w trenerach, instytucjach i placówkach, które to zapewniają. usługi, a tym samym osiągnąć bardzo pożądany stan zdrowia i dobrego samopoczucia przez profesjonalistę w tej dziedzinie.... [-]

Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
6 - 24 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Master in Architecture and Urbanism Projects jest skierowany do profesjonalistów zainteresowanych uczestnictwem poprzez integrację zespołów deweloperskich, administracyjn ... [+]

Obecnie obszar Projekty odegrał znaczącą rolę w rozwoju zawodowym kadry kierowniczej najróżniejszych zawodów, ponieważ wszyscy oni, z różnym znaczeniem, uczestniczą w opracowywaniu i wdrażaniu projektu. Obszar architektury i urbanistyki jako całość jest niewątpliwie tym, który historycznie miał największy rozwój i zastosowanie od czasu jego własnej koncepcji, z tego powodu istnieje potrzeba opracowania programu spełniającego obecne wymagania zawodowe, specjalizującego się w projektach urbanistyczno-architektonicznych. Z tego powodu Magister rozwoju projektów architektury i urbanistyki jest ułożony w ramach innowacyjnego programu szkoleniowego dla tego obszaru, ponieważ nie tylko prowadzi równolegle trzy klasyczne obszary świata projektów, takie jak: projektowanie, zarządzanie i zarządzanie , ale robi to również w sensie przekrojowym z pięcioma istotnymi osiami tematycznymi tego obszaru: - Analiza i teoria architektury i urbanistyki. - Metodologiczny rozwój projektów. - Wdrożenie i zarządzanie projektem. - Technologie stosowane w projektach architektury i urbanistyki. - Projekty dotyczące środowiska w architekturze i urbanistyce. - Umożliwienie w ten sposób wysoce specjalistycznego szkolenia w tej dziedzinie ze wszystkich niezbędnych podejść do prawidłowego wykonywania profesjonalnych działań prywatnych w sferze prywatnej i / lub na obszarach rządowych. Na koniec należy podkreślić, że nakładanie się 5 wymienionych osi tematycznych z trzema klasycznymi obszarami Projektu oraz połączenie teorii i praktyki natychmiastowego zastosowania tworzą program szkoleniowy ukierunkowany na wzmocnienie zdolności, umiejętności i wiedzy w zakresie: - Projektu; - Zarządzaj swoją projekcją od inicjacji do refleksji pośmiertnej; oraz - Skierowanie wszystkich indywidualnych i zbiorowych zasobów ludzkich i technicznych na cele projektu i interesy osób dotkniętych. Czas trwania, struktura kredytowa i stopień Szacowany czas trwania programu magisterskiego w... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Zaoczne
21 - 2 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku
Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Magister zapobiegania ryzyku zawodowemu staje się optymalnym narzędziem do rozwoju szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia na wysokim poziomie, dzięki zgromadzonemu ... [+]

Nie ulega wątpliwości, że każde działanie wiąże się z ryzykiem dla pracowników. Ta rzeczywistość wygenerowała nową potrzebę biznesową, która wymaga spełnienia szeregu konkretnych obowiązków, które są coraz bardziej rygorystyczne ze strony przedsiębiorców.

Obowiązki te oparte są na zestawie szczegółowych przepisów i rozporządzeń, które zaczynają się od agencji na najwyższym szczeblu i są stopniowo włączane do każdego z krajów, stopniowo dostosowując się do poziomu lokalnego.

Jeśli doda się to do coraz szerszego zapotrzebowania społecznego, które wymaga regulacji i monitorowania warunków bezpieczeństwa i higieny pracy, interesem organizacji, niezależnie od ich wielkości, jest osiągnięcie zarządzania Bezpieczeństwo i higiena pracy, które pozwalają im kontrolować ryzyko i przestrzegać obowiązujących przepisów.... [-]

Hiszpania Barcelona
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

FUNIBER
Address
FUNIBER Barcelona Paseo García Faria 29
08005 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Witryna
Telefon
+34 902 11 47 99