Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

&nbsp

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) przeznaczony jest na odległość i kształcenia obecności.

&nbsp

Fundacion Universitaria Iberoamericana (iberoamerykańskiego University Foundation - FUNIBER) zastosowań jako jej ramach dwóch światów uniwersyteckich i szkoleń.


Celem FUNIBER jest do transmisji i dzielić hiszpański wiedzy z ludźmi iberoamerykańskiego. Od swojego powstania w 1997 roku w Barcelonie, Hiszpania, FUNIBER stale rośnie, aby stać się akademickich i zawodowych sieci na dwadzieścia pięć krajów.

&nbsp

FUNIBER jest naukowych i śledczych instytucji uniwersytetu, że więzi zawodowych uczelni i instytucji do zaoferowania Edukacji Globalnej, który szanuje lokalnej tożsamości. FUNIBER trzech podstawowych operacji osi:

- Promowanie tworzenia między uczelniami programów (programów między uczelniami). FUNIBER promuje programy, które pozwalają na dostęp do dwukrotnie pt stopni naukowych. Studia są dla mistrzów, ale są po stopniu programy zintegrowane wśród nich. Z jednej strony, dyplomy, specjalizacje, kursy i szkolenia Extension, między innymi, że są krótsze. Z drugiej klasie oparte na studiach doktoranckich.


- Wspieranie rozwoju i działalności międzynarodowych projektów współpracy. FUNIBER promuje współpracę i rozwój gospodarczy, który jest dlaczego to działa w dziedzinie szkoleń i uczestniczy we współpracy i rozwoju z różnych instytucji, którzy pracują nad projektami rozwoju i / lub współpracy międzynarodowej.


-. Rozwiązania na miarę kształcenia i zarządzania wiedzą dla firm i instytucji z jednej strony, FUNIBER rozwija i współpracuje z przedsiębiorstw, korporacji i grup biznesowych w rolę doradczą nastawione na generowanie zamówienie programów edukacyjnych. Z drugiej strony, FUNIBER zapewnia konsultacje w procesy zarządzania wiedzą, przyczyniając się innowacje i rozwiązania, które wykraczają strategicznych-wiedzy modele zarządzania do systemów opartych na TICs wiedzy Portale korporacyjne.

&nbsp

Rosnąca i globalną obecność FUNIBER wynika z modelu nauczania, który promuje współpracę i współpracy między narodami, aby wzbogacić formacji ludzi. Model ten jest wynikiem ponad osiem lat doświadczenia w nauczaniu absolwent FUNIBER odległości pół-uczęszczających i nie uczęszczających wirtualnego międzynarodowych projektów współpracy i tworzenia z przedsiębiorstwa. Gwarantuje to model, który dostawy rezultaty w odniesieniu do inwestycji w stosunku do nauczania zakłada powrót w tworzeniu wiedzy i nauki osobistych i organizacyjnych. Wszystko to dlatego, edukacyjne modelu FUNIBER to gwarantuje wysoką jakość globalnej formacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister W Dziedzinie Architektury I Projektowania Miejskich Projektów

Online W niepełnym wymiarze czasu 21 - 2 miesięcy Hiszpania

W związku z tym, Mistrz w rozwoju projektu Architektury i Planowania, organizowana jest pod nowatorski system szkolenia w tym obszarze, ponieważ nie tylko się nie kończy ... [+]

Master of Architecture i projektów miejskich

 

Obszar objęty projektem ma teraz podjąć ważną rolę w rozwoju zawodowego kadry kierowniczej z najróżniejszych zawodów, dla wszystkich zainteresowanych, z różnych rolę w rozwoju i realizacji projektu. Zakresie architektury i urbanistyki jako całość ma wątpliwości, że dalszy rozwój i wdrażanie miała w historii od samego poczęcia, więc konieczność opracowania programu, który spełnia obecne wymagania profesjonalistów, specjalizujących się w projekty urbanistyczne i architektoniczne.

 

W związku z tym, Mistrz w rozwoju projektu Architektury i Planowania, organizowana jest pod nowatorski system szkolenia w tym obszarze, ponieważ nie tylko biegnie równolegle trzech klasycznych obszarów świata projektów, takich jak: Design, Zarządzania i Administracji ale także sprawia, że ​​krzyż pięć odpowiednich obszaru tematycznego: ... [-]


Mistrza W Aktywności Fizycznej: Szkolenia I Sportu Zarządzanie

Online W niepełnym wymiarze czasu 6 - 24 miesięcy Hiszpania

Program Master w aktywności fizycznej: Szkolenia i Sports Management jest przeznaczony dla wszystkich specjalistów, którzy starają się pogłębić swoją wiedzę o praktyce i ... [+]

Mistrz w aktywności fizycznej i Szkolenia Sports Management

 

Aktywność fizyczna jest ważnym czynnikiem dla utrzymania jakości życia i zdrowia ludzi na różnych etapach życia. Ponadto jeśli uważamy, że może służyć zarówno profilaktyki i leczenia chorób związanych z bezczynności.

Do aktywności fizycznej jest bardzo przydatnym narzędziem, należy wziąć pod uwagę duży deficyt w specjalistyczne szkolenia dla trenerów sportowych i organizacji w sporcie, w celu osiągnięcia wymiernych zmian w autokarach, instytucji i zakładów, które dostarczają tego usług i tym samym osiągnąć upragniony stan zdrowia i opieki społecznej przez zawodowego w tej dziedzinie. ... [-]


Filmy

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

Kontakt

FUNIBER

Adres Paseo Garcia Faria 29
08005 Barcelona, Spain
Strona internetowa http://www.funiber.org/
Telefon +34 902 11 47 99