EU Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EU Business School

Założona w 1973 r., EU Business School (UE) jest międzynarodową, akredytowaną zawodowo, wysoko postawioną szkołą biznesu z kampusami w Barcelonie, Genewie, Montreux i Monachium. Zapewniamy małe, dynamiczne zajęcia w języku angielskim, z najlepszymi programami akademickimi zarówno w Ameryce Północnej, jak iw Europie. Nasze pragmatyczne podejście do edukacji biznesowej przygotowuje studentów do kariery w dzisiejszym szybko rozwijającym się i zglobalizowanym świecie biznesu.

138233_emailbanner_15july3.png

UE oferuje programy fundacyjne, licencjackie, magisterskie, MBA i doktoranckie, zarówno na terenie kampusu, jak i online, z administracją biznesową, komunikacją, zarządzaniem turystyką, stosunkami międzynarodowymi, zarządzaniem sportem, zarządzaniem mediami cyfrowymi, międzynarodowym biznesem, marketingiem, finansami, zarządzaniem przedsiębiorstwami i zasobami ludzkimi, pośród innych.

  • Unijny internetowy dyplom MBA zajął pierwsze miejsce w internetowych rankingach CEO Magazine
  • Uznany za 20 najlepszych szkół biznesu przez magazyn China Economic Review
  • Szósta najlepsza szkoła biznesu dla studentek według magazynu Capital
  • Zajmuje najwyższe miejsce w globalnych i europejskich programach MBA CEO Magazine
  • Piąte miejsce w QS MBA Guide Return on Investment Report dla podwyżki wynagrodzeń w Europie

Poprzez naszą globalną sieć partnerów akademickich studenci mogą zdobywać uznawane przez państwo stopnie na kampusach UE z University of Roehampton w Londynie, University of Derby w Wielkiej Brytanii oraz Universidad Católica de Murcia (UCAM) w Hiszpanii. Partnerstwa z Pace University w Nowym Jorku, University of California w Riverside, Fisher College w Bostonie i Shinawatra University w Bangkoku oferują studentom szansę zdobycia drugiej kwalifikacji podczas studiów w zróżnicowanych i wzbogacających środowiskach. Programy Grupy UE są akredytowane przez Radę Akredytacji Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP) oraz Międzynarodowe Zgromadzenie ds. Edukacji Biznesowej Kolegium (IACBE), uznane przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA). Posiadamy również międzynarodową akredytację jakości (IQA) przyznawaną przez Stowarzyszenie Rozwoju Zarządzania Europy Środkowej i Wschodniej (CEEMAN). Grupa UE jest również akredytowana przez EduQua, pierwszy szwajcarski znak jakości ukierunkowany na dalszą edukację dorosłych.

Kampusy UE znajdują się na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w Alpach Szwajcarskich oraz w stolicy ekonomicznej Niemiec, oferując studentom możliwość życia w czterech różnych i wzbogacających środowiskach. Studenci mogą przenosić się między kampusami i odkrywać różnorodność Barcelony, Genewy, Montreux i Monachium. Jest to świetny pretekst do nauki języka i poznania różnych osób, które doświadczają nowych możliwości biznesowych. Ponadto studenci mogą uczestniczyć w wymianach między innymi w naszych instytucjach partnerskich w USA, Chinach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Tajlandii, Malezji, Tajwanie, Meksyku, Brazylii, Kazachstanie, Kanadzie i Rosji.

116213_Capture4.PNG

Lokalizacje

Barcelona

EU Business School

Telefon
+34 932 01 81 71

Genewa

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Genewa, Genewa, Szwajcaria
Telefon
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaud, Szwajcaria
Telefon
+41 21 964 84 64

Monachium

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Monachium, Bawaria, Niemcy
Telefon
+49 89 55029595

Szwajcaria online

Address
Szwajcaria online, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium