EU Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EU Business School

Założona w 1973 roku, EU Business School (UE) to międzynarodowa, profesjonalnie akredytowana, wysokiej rangi szkoła biznesu z kampusami w Barcelonie, Genewie, Montreux i Monachium. Zapewniamy małe, dynamiczne zajęcia z języka angielskiego, z najlepszymi programami akademickimi z Ameryki Północnej i Europy. Nasze pragmatyczne podejście do edukacji biznesowej przygotowuje studentów do kariery w dzisiejszym szybko rozwijającym się i zglobalizowanym świecie biznesu.

116204_Capture2.PNG

UE oferuje programy przygotowawcze, licencjackie, magisterskie, MBA i doktoranckie, zarówno na kampusie, jak i online, z administracją biznesową, komunikacją, zarządzaniem turystyką, stosunkami międzynarodowymi, zarządzaniem sportem, zarządzaniem mediami cyfrowymi, biznesem międzynarodowym, marketingiem, finansami, zarządzaniem przedsiębiorstwami i zasobami ludzkimi pośród innych.

  • Unijne MBA Online zajmuje pierwsze miejsce w globalnych rankingach internetowych CEO Magazine
  • Umieszczony na liście 20 najlepszych szkół biznesu przez magazyn China Economic Review
  • Szósta najlepsza szkoła biznesu dla studentek według magazynu Capital
  • Uznany za najwyższy poziom w globalnych i europejskich programach MBA przez CEO Magazine
  • Zajmuje piąte miejsce w raporcie QS MBA Guide Return on Investment za podwyżkę wynagrodzeń w Europie

Dzięki naszej globalnej sieci partnerów akademickich studenci mogą zdobywać uznawane przez państwo stopnie naukowe na kampusach UE na University of Roehampton w Londynie, University of Derby w Wielkiej Brytanii i Universidad Católica de Murcia (UCAM) w Hiszpanii. Partnerstwa z Pace University w Nowym Jorku, University of California w Riverside, Fisher College w Bostonie i Shinawatra University w Bangkoku oferują studentom szansę na zdobycie drugiej kwalifikacji podczas studiów w zróżnicowanym i wzbogacającym środowisku. Programy Grupy UE są akredytowane przez Radę Akredytacyjną dla Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP) oraz Międzynarodowe Zgromadzenie dla Collegiate Business Education (IACBE), uznawane przez Radę ds. Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CHEA). Posiadamy również międzynarodową akredytację jakości (IQA) przyznawaną przez Central and East European Management Development Association (CEEMAN). Grupa UE ma również akredytację EduQua, pierwszego szwajcarskiego znaku jakości ukierunkowanego na dalszą edukację dorosłych.

Kampusy w UE znajdują się na wybrzeżu Morza Śródziemnego , w Alpach Szwajcarskich oraz w stolicy gospodarczej Niemiec, oferując studentom możliwość życia w czterech różnych i wzbogacających środowiskach. Studenci mogą przenosić się między kampusami i odkrywać różnorodność Barcelony, Genewy, Montreux i Monachium. Jest to doskonała wymówka do nauki języka i poznawania różnych ludzi, jednocześnie doświadczając nowych możliwości biznesowych. Ponadto studenci mogą uczestniczyć w wymianach między innymi do naszych instytucji partnerskich w USA, Chinach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Tajlandii, Malezji, Tajwanie, Meksyku, Brazylii, Kazachstanie, Kanadzie i Rosji.

116213_Capture4.PNG

Lokalizacje

Barcelona

EU Business School

Telefon
+34 932 01 81 71

Genewa

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 Genewa, Genewa, Szwajcaria
Telefon
+41 22 779 26 71

Montreux

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 Montreux, Vaud, Szwajcaria
Telefon
+41 21 964 84 64

Monachium

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 Monachium, Bawaria, Niemcy
Telefon
+49 89 55029595

Szwajcaria online

Address
Szwajcaria online, Szwajcaria