Euroaula Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Turystyki EUROAULA Jest to instytucja założona w 1987 roku i specjalizuje się w szkoleniu turystyki. Od 1997 EUROAULA jest dołączony do Universitat de Girona, Nauczanie stopień w turystyce, Double Degree Turystyki Międzynarodowej i Hotel Management, Masters i doktorantów w. Dlatego studia turystyka uniwersytet są całkowicie oficjalna i rozpoznawane.

Podobnie Euroaula jest centrum rozpoznawane przez D'Ensenyament Departament Generalitat de CatalunyaDo nadania wyższego Zawodowego z kwalifikacja oficjalnie zatwierdzony DOGC ENS / 2116/2002 / z dnia 8 lipca.

Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się w turystyce powołania innowacja pedagogiczna, w EUROAULA szkolimy przyszłych specjalistów sektor turystyki z wykorzystaniem studiów wiedzy teoretycznej i rzeczywistych przypadków. nasz wielki doświadczenie w nauczaniu kwalifikuje nas jako liderów w dziedzinie kształcenia zawodowego, udostępnienie naszym studentom narzędzi do zdobywania wiedzy niezbędnej do szkolenia i rozwoju osobistego, przygotowując je do konkurencyjnego rynku pracy i ciągle się zmienia.

Ponadto, jesteśmy częścią Association Européenne des Escoles d'Hotellerie et de Tourisme, Międzynarodowej organizacji, która ma na celu promowanie hoteli i szkół turystycznych w Europie.

Test UNE-EN ISO 9001 jest międzynarodowym standardem, który określa wymagania dla systemu zarządzania jakością kształcenia w Wyższej Szkole Turystyki Euroaula. Głównym celem jest ciągła poprawa jakości nauczania zaplanować nasze programy szkoleniowe.

Dlatego nasze programy są certyfikowane od 2007 roku i skutecznie przezwyciężyć opinię, przeprowadzona przez Bureau Veritas.

Lokalizacje

Barcelona

Address
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

08011 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium