Przeczytaj oficjalny opis

Test Szkoła Turystyki EUROAULA Jest to instytucja założona w 1987 roku i specjalizuje się w szkoleniu turystyki. Od 1997 EUROAULA jest dołączony do Universitat de Girona, Nauczanie stopień w turystyce, Double Degree Turystyki Międzynarodowej i Hotel Management, Masters i doktorantów w. Dlatego studia turystyka uniwersytet są całkowicie oficjalna i rozpoznawane.

Podobnie Euroaula jest centrum rozpoznawane przez D'Ensenyament Departament Generalitat de CatalunyaDo nadania wyższego Zawodowego z kwalifikacja oficjalnie zatwierdzony DOGC ENS / 2116/2002 / z dnia 8 lipca.

Jesteśmy instytucją edukacyjną specjalizującą się w turystyce powołania innowacja pedagogiczna, w EUROAULA szkolimy przyszłych specjalistów sektor turystyki z wykorzystaniem studiów wiedzy teoretycznej i rzeczywistych przypadków. nasz wielki doświadczenie w nauczaniu kwalifikuje nas jako liderów w dziedzinie kształcenia zawodowego, udostępnienie naszym studentom narzędzi do zdobywania wiedzy niezbędnej do szkolenia i rozwoju osobistego, przygotowując je do konkurencyjnego rynku pracy i ciągle się zmienia.

Ponadto, jesteśmy częścią Association Européenne des Escoles d'Hotellerie et de Tourisme, Międzynarodowej organizacji, która ma na celu promowanie hoteli i szkół turystycznych w Europie.

Test UNE-EN ISO 9001 jest międzynarodowym standardem, który określa wymagania dla systemu zarządzania jakością kształcenia w Wyższej Szkole Turystyki Euroaula. Głównym celem jest ciągła poprawa jakości nauczania zaplanować nasze programy szkoleniowe.

Dlatego nasze programy są certyfikowane od 2007 roku i skutecznie przezwyciężyć opinię, przeprowadzona przez Bureau Veritas.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Euroaula Barcelona

Aby przekonwertować potencjalnych klientów na prawdziwych klientów, konieczne jest generowanie wysokiej jakości treści i produktów w różnych kanałach, w których znajdują ... [+]

Program podyktowany w języku hiszpańskim

Informacje ogólne

Aby przekonwertować potencjalnych klientów na prawdziwych klientów, konieczne jest generowanie wysokiej jakości treści i produktów w różnych kanałach, w których znajdują się klienci. Ta treść opiera się na wielu okazjach w opowiadaniu historii, przy użyciu głównych atrybutów i cech produktu turystycznego lub miejsca przeznaczenia.

Ten mistrz koncentruje się na profesjonalistach szkoleniowych, którzy są na bieżąco z najnowszymi trendami i dobrymi praktykami międzynarodowymi w sektorze turystycznym, w celu poprawy zarządzania komunikacją, promocją i public relations miejsc docelowych, produktów i usług turystycznych.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Euroaula Barcelona

Ten tytuł magistra ma na celu rozwój kariery studenckiej jako dyrektorów, kierowników obszaru lub przedsiębiorców, umożliwiając im zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędn ... [+]

Ten mistrz ma na celu rozwijać karierę studentów jako dyrektorzy, menedżerowie obszaru lub przedsiębiorców, umożliwiając im zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podejmowania decyzji w sektorze zakwaterowania turystycznego. W sektorze turystycznym i hotelarskim niezbędna jest znajomość planowania i zarządzania hotelem.

Ten tytuł magistra ma na celu

Profesjonaliści, którzy chcą wprowadzić International Hotel Management i zarządzanie Tourist Lodgings.Posiadacze tytułów i dyplomów, którzy chcą rozwijać swoją karierę w branży hotelarskiej i zarządzaniu kwaterami turystycznymi.Profesjonaliści, którzy chcą założyć własną firmę - rozpoczynają działalność (hotele, hostele, łóżko i śniadania itp.).... [-]
Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Euroaula Barcelona

Nasz kraj jest międzynarodowym punktem odniesienia w turystyce biznesowej, napędzany w dużej mierze atrakcyjnością miast takich jak Barcelona, Madryt, Malaga i Sewilla. W ... [+]

Program podyktowany w języku hiszpańskim

Informacje ogólne

Nasz kraj jest międzynarodowym punktem odniesienia w turystyce biznesowej, napędzany w dużej mierze atrakcyjnością miast takich jak Barcelona, Madryt, Malaga i Sewilla. Według przeprowadzonych badań, turystyka biznesowa i eventowa jest ważnym wskaźnikiem dynamiki i stopnia międzynarodowej otwartości. Oczekuje się, że do 2020 roku globalne koszty podróży służbowych wyniosą 1,6 biliona euro.

Ten sektor jest jednym z obszarów największej projekcji w sektorze turystyki i hotelarstwa, który wymaga wyspecjalizowanych i wyszkolonych specjalistów.

Ten mistrz koncentruje się na dostarczaniu uczniom konkretnej wiedzy z zakresu turystyki, która umożliwia profesjonalne wykonywanie wszelkiego rodzaju imprez publicznych lub prywatnych, dużych i małych.... [-]

Hiszpania Barcelona
Październik 2019
Język hiszpański
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Euroaula Barcelona

Ten tytuł magistra w zakresie turystyki biznesowej i zarządzania wydarzeniami ma na celu zapewnienie niezbędnych szkoleń dla profesjonalistów w zakresie organizacji i zar ... [+]

Ten mistrz ma na celu zapewnienie niezbędnych szkoleń dla profesjonalistów w zakresie organizacji i zarządzania wydarzeniami, spotkaniami i kongresami, ze szczególnym uwzględnieniem turystyki biznesowej i sektora MICE (Spotkania, zachęty, konferencje i wystawy).

Ten tytuł magistra ma na celu

Profesjonaliści, którzy chcą wejść do sektora MICE i branży imprez korporacyjnych.Posiadacze tytułów i dyplomów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie turystyki biznesowej i zarządzania imprezami.Profesjonaliści, którzy chcą tworzyć i zarządzać własną firmą eventową.

Czas trwania programu

1 rok akademicki (9 miesięcy)

Data początkowa

... [-]
Hiszpania Barcelona
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Video for profile page

Location address
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

Barcelona, Catalonia, 08011 ES