Przeczytaj oficjalny opis

Misją Szkoły Kształcenia Biznesu jest zobowiązanie do potrzeb szkoleniowych naszych przedsiębiorców, mających na celu poprawę konkurencyjności przedsiębiorstw, licząc na doskonałych specjalistów, którzy przenoszą się do naszych uczniów przez ich doświadczenie biznesowe i wiedzy.

Dlatego zakładamy, zbiór wartości, które określają naszą tożsamość, spełnienia rzeczywistych potrzeb środowiska biznesowego i prac, które stanowić odniesienie szkolenia.

Wartości:

  • Talent. - Metodologia. - Nauczanie. - Szanse na zatrudnienie. - Wsparcie instytucjonalne.

Talent

Zamierzamy wspierać rozwój osobistych talentów naszych uczniów poprzez szkolenia, umożliwienie zdobycia i umiejętności osobistych, które wymagają umiejętności na rozwój ich profilu zawodowego i przedsiębiorczości.

Metodologia

Zapewnienie szkoleń z wybitnie praktyczny struktury, promując w każdym czasie wkład uczestnika, pracy zespołowej i przywództwa zachęca.

Nauczanie

Mamy udział wybitnych specjalistów z doświadczeniem zawodowym, obok wybitnego prestiżu akademickiego, w każdej specjalności, wykorzystując swoje doświadczenie i kwalifikacje zapewniają szkolenia w zależności od sytuacji na rynku pracy.

Szanse na zatrudnienie

Oprócz doskonalenia zawodowego, priorytetem jest poprawa zdolności do zatrudnienia naszych studentów, dla których świadczymy taką samą orientację usług na poszukiwanie pracy, rozwijania profil i plan podróży indywidualną wprowadzenie.

Wsparcie Instytucjonalne

Stały kontakt ze światem biznesu pozwala nasza oferta szkoleń wpisuje się w potrzeby spółek jakiegokolwiek sektora produkcyjnego, oprócz usług i wsparcie organizacji, która między innymi służy do wspierania działalności gospodarczej w województwie poprzez szkolenia.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Escuela de Negocio Empresarial Cámara de Comercio Málaga

EXCLUSIVE MASTER MIB zawiera cechy, które odróżniają je od tradycyjnych Masters of International Business, takie jak otwartość na przedsiębiorstwa usługowe (turystyka, bu ... [+]

EXCLUSIVE MASTER MIB zawiera cechy, które odróżniają je od tradycyjnych Masters of International Business, takie jak otwartość na przedsiębiorstwa usługowe (turystyka, budownictwo, inżynieria, zdrowie, itp), włączenie narzędzi technologicznych, wykorzystanie sieci społecznych, stosowania Competitive Intelligence techniki i zarządzania internacjonalizacji szkolenia filii i biur za granicą.

Dostarcza wiedzy i umiejętności, które można zastosować do każdego rodzaju spółki, w dowolnym miejscu na świecie.

Możliwości kariery

Rozwiń swoją wizję świata biznesu i wzmocnić swoją zdolność do wykrywania możliwości, być w stanie sprzedać na całym świecie. Gdy student kończy ten Mistrza, będzie on w stanie zrealizować operacji eksportu i importu, rozwój przyszłych projektów ekspansji za granicą i podejmować strategiczne decyzje na poziomie międzynarodowym.... [-]

Hiszpania Marbella
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku