Przeczytaj oficjalny opis

W Uniwersytecie Eram można studiować oficjalnych stopni w multimediach i audiowizualnymi, sztuki sceniczne i naszą Masters w fotografii kreatywnej.

Dajemy więcej

Akademia Eram myśleć o swoich potrzebach, dbamy, aby poczuć się jak w domu. Pracujemy, aby Państwa doświadczenie idealne.

Eram UNIVERSITY

Akademia Eram jest przymocowany do University of Girona poświęconej dziedzinie projektowania, multimedia, centrum audiowizualnego, fotografii i sztuk performatywnych.

Poza posiadające dobrą infrastrukturę, Eram wyróżnia się jego zasobów ludzkich, studentów, nauczycieli i specjalistów, którzy podzielają pasję do przekazywania wiedzy, satysfakcji z nauki stale, a przede wszystkim zaangażowanie zarówno w rozwoju osobistego i zawodowego każdej osoby, utrzymując wielki szacunek dla etyki i wartości społecznych.

COMA CROS KULTURALNA FACTORIA

Szkoła mieści się w dawnej fabryce włókienniczej, „fabryka Coma Cros” w Soli (Girona). Miejsce został odrestaurowany i wyposażony w nowoczesną infrastrukturę i wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami dla praktyki akademickiej, a nadal zachowuje urok XIX-wiecznym budynku modernistycznego.

STUDIOWANIE w Girona

Położony w doskonałej lokalizacji, położony między Morzem Śródziemnym i gór Pirenejów, znajdziemy Girony. Jest stolicą prowincji i jest dobrze połączone z charakterystycznym Barcelony, zaledwie godzinę drogi na tym samochodem i 38 minut pociągiem. Jest również bardzo blisko do francuskich miastach granicznych, takich jak Perpignan (Francja) Girony, otoczone czterema rzekami, to piękne miasto i centralną lokalizacją dla wielu wydarzeń kulturalnych przez cały rok. Połączenie terenów zielonych, budowa stulatków i szlachetnych kamieni ukrytych ogrodów dać konkretny znak starożytnego miasta Girona.

Ulice Girona służył jako etap do gry w serii Thrones. Miasto jest szczególnie znany ze swojej kuchni, z ponad trzynaście restauracji z łącznie 17 gwiazdkami Michelin, co odzwierciedla jego wykwintne połączenie tradycji kulinarnej i twórczego ducha.

Girona, doświadczenie kulturowe

Wszystkie weekendy mają różne wydarzenia kulturalne i festiwale muzyczne i inne imprezy, takie jak sztuki scenicznej, atrakcje kulturalne są stopniowo staje się punktem odniesienia na całym świecie.

Girona łączy nocnego życia z jego artystycznych i muzycznych festiwali.

Jedną z cech tych wydarzeń jest jej różnorodność, przynosząc ze sobą bardzo różne style, takie jak Black Music Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Castell de Peralada, Festiwal Vinomi, Girona, Girona Capella Jazz Festival, Międzynarodowy Festiwal Porta Ferrada, festiwal Acoustic, koncert lub wydarzenie Ibercamara widowiskowa sezonie, w Girona.

Usługi studenckie

Akademia Eram połączeniu z University of Girona oferuje wszystkie działania, usług niezbędnych dla rozwoju uczniów, zarówno naukowo i osobiście. Takie jak na przykład specjalizuje się w służbie sportu, nowoczesne nauczyć głównych języków świata, specjalistycznych usług dla międzynarodowych studentów i wielu innych językach.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański
  • Kataloński

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Escuela Universitaria ERAM

Naucz się fotografii, aby stworzyć historię, podróżować do wnętrza, podzielić się z innymi podróżnikami autentyczną przygodą: opowiedz wrażliwe historie ze światłem. ... [+]

Naucz się fotografii, aby stworzyć historię, podróżować do wnętrza, podzielić się z innymi podróżnikami autentyczną przygodą: opowiedz wrażliwe historie ze światłem.

program

kreatywność

Kreatywność jest nieodłączną częścią ludzkiej kondycji. Jest to ewolucja, którą ludzkość poniosła od samego początku i wyznacza jej przyszłość. Istnieją różne sposoby definiowania kreatywności, ale wszystkie koncentrują się na generowaniu oryginalnych i innowacyjnych pomysłów jako fundamentalnej części procesu twórczego.

treść

Proces twórczy (dziennik pokładowy)

Ważnym narzędziem w procesie twórczym jest dziennik. Dokonując analogii z dziennikiem, fotograf zauważa lub wkleja do notatnika, wszystkie te wydarzenia, pomysły, koncepcje, cięcia, sytuacje itp. Krótko mówiąc, wszystko, co przyciąga twoją uwagę i jest przedmiotem Twojego zainteresowania. Dziennik staje się metodą w procesie twórczym, która może służyć fotografowi do generowania oryginalnych pomysłów, nad którymi będzie pracował.... [-]

Hiszpania Salt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański,Kataloński
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Ambaixadors de l'ERAM

Girona emociona ;)