Escuela Universitaria ERAM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Uniwersytecie Eram można studiować oficjalnych stopni w multimediach i audiowizualnymi, sztuki sceniczne i naszą Masters w fotografii kreatywnej.

Dajemy więcej

Akademia Eram myśleć o swoich potrzebach, dbamy, aby poczuć się jak w domu. Pracujemy, aby Państwa doświadczenie idealne.

Eram UNIVERSITY

Akademia Eram jest przymocowany do University of Girona poświęconej dziedzinie projektowania, multimedia, centrum audiowizualnego, fotografii i sztuk performatywnych.

Poza posiadające dobrą infrastrukturę, Eram wyróżnia się jego zasobów ludzkich, studentów, nauczycieli i specjalistów, którzy podzielają pasję do przekazywania wiedzy, satysfakcji z nauki stale, a przede wszystkim zaangażowanie zarówno w rozwoju osobistego i zawodowego każdej osoby, utrzymując wielki szacunek dla etyki i wartości społecznych.

COMA CROS KULTURALNA FACTORIA

Szkoła mieści się w dawnej fabryce włókienniczej, „fabryka Coma Cros” w Soli (Girona). Miejsce został odrestaurowany i wyposażony w nowoczesną infrastrukturę i wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami dla praktyki akademickiej, a nadal zachowuje urok XIX-wiecznym budynku modernistycznego.

STUDIOWANIE w Girona

Położony w doskonałej lokalizacji, położony między Morzem Śródziemnym i gór Pirenejów, znajdziemy Girony. Jest stolicą prowincji i jest dobrze połączone z charakterystycznym Barcelony, zaledwie godzinę drogi na tym samochodem i 38 minut pociągiem. Jest również bardzo blisko do francuskich miastach granicznych, takich jak Perpignan (Francja) Girony, otoczone czterema rzekami, to piękne miasto i centralną lokalizacją dla wielu wydarzeń kulturalnych przez cały rok. Połączenie terenów zielonych, budowa stulatków i szlachetnych kamieni ukrytych ogrodów dać konkretny znak starożytnego miasta Girona.

Ulice Girona służył jako etap do gry w serii Thrones. Miasto jest szczególnie znany ze swojej kuchni, z ponad trzynaście restauracji z łącznie 17 gwiazdkami Michelin, co odzwierciedla jego wykwintne połączenie tradycji kulinarnej i twórczego ducha.

Girona, doświadczenie kulturowe

Wszystkie weekendy mają różne wydarzenia kulturalne i festiwale muzyczne i inne imprezy, takie jak sztuki scenicznej, atrakcje kulturalne są stopniowo staje się punktem odniesienia na całym świecie.

Girona łączy nocnego życia z jego artystycznych i muzycznych festiwali.

Jedną z cech tych wydarzeń jest jej różnorodność, przynosząc ze sobą bardzo różne style, takie jak Black Music Festival, Międzynarodowy Festiwal Muzyki Castell de Peralada, Festiwal Vinomi, Girona, Girona Capella Jazz Festival, Międzynarodowy Festiwal Porta Ferrada, festiwal Acoustic, koncert lub wydarzenie Ibercamara widowiskowa sezonie, w Girona.

Usługi studenckie

Akademia Eram połączeniu z University of Girona oferuje wszystkie działania, usług niezbędnych dla rozwoju uczniów, zarówno naukowo i osobiście. Takie jak na przykład specjalizuje się w służbie sportu, nowoczesne nauczyć głównych języków świata, specjalistycznych usług dla międzynarodowych studentów i wielu innych językach.

Lokalizacje

Sól

Address
Factoria Cultural Coma Cros
C/ St. Antoni, 1

17190 Sól, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium