Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj School of Design w Barcelonie

Szkolimy specjalistów, aby włączyć je do motoru zmian, które pozwala im na przekształcenie środowiska i tworzenie nowych przestrzeni, rozwijanie kreatywności i innowacyjności.

Dlaczego warto studiować w ESdesign?

Wyższa Szkoła Projektowania Barcelona (ESdesign) to instytucja utworzona w celu reagowania na potrzeby szkolenia pracowników projektowych, w stanie przewidzieć trendy, analizowanie sytuacji i pojawiających się potrzeb społecznych poprzez zapewnienie najbardziej innowacyjnych rozwiązań ,

widok

Będąc online szkoły międzynarodowej konstrukcję referencyjną, oferując najlepszą jakość na czele projektu i szkoleń online.

misja

Specjaliści kolejowe, zamieniając je na zmianę silnika, który pozwala im na przekształcenie środowiska, generujące nowe przestrzenie, rozwija kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość i jakość wzornictwa.

Nasze wartości

Barcelona

Kolebka design, marka Barcelona jest światowym liderem w zakresie projektowania i innowacji, wspieranie internacjonalizacji i przyciąganie talentów i inwestycji. Stało się jednym z motorów gospodarki opartej na wiedzy i innowacji.

Metodologia 100% online i elastyczny

Ta propozycja edukacyjna jest wynikiem kombinacji pracy przez studentów zarówno na poziomie praktycznym i teoretycznym, opiera się na nauce społecznej i aktywnego udziału uczniów z ich poglądów i dotychczasowych doświadczeń dotyczących różnych tematów.

Programy zostały zaprojektowane, aby umożliwić studentom rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i umiejętności każdego konkretnego programu.

Doświadczenie uczenia się w stanie odpowiedzieć na tym zmieniającym się świecie i wymagania rynku i bieżącej działalności z punktu widzenia innowacji i ciągłego doskonalenia.

Dostosowujemy zawartość niemal w czasie rzeczywistym

Wszystko, co się dzieje, ma wpływ na kierunek, w którym rzeczy przenieść. Praktycznie nie ma czasu lub opublikowanie go w książce. Wszystko wpływa na wszystko, więc zawartość dzisiaj będzie niewątpliwie różnią się od tych w ciągu jednego roku.

doświadczenie z pierwszej ręki

Nauczyciele poszczególnych modułów są głównymi aktorami zmienić, a nie zwykłych widzów. Część że poszerzenie granic, odkrywanie nowych sposobów i budować relacje między markami i konsumentów konsekwentny i trwały w czasie.

Nauczyciele 100% aktywnych

Nie tylko daje nam trafność zawartości modułów, również pozwala nam żyć i dzielić się z nimi szans i hamulce są stale pojawiające się na rynku.

wartość różnorodności i internacjonalizacja

W świecie, jak kreatywność, mają różne poglądy na temat tego samego problemu jest nie tylko konieczne, ale także wzbogacenie. Dzielimy się doświadczeniami z ludźmi z różnych krajów, kultur i realiów, które wzmocnią jak zawsze wyniki.

Żyć z poczuciem zawrotów głowy

Coś trzeba nauczyć się żyć od pierwszego dnia. zmieniające się otoczenie, nowe technologie, rewolucje społeczne; nic nie jest stałe i trzeba nauczyć się pracować w ten sposób.

poradnictwo zawodowe

Wszystkie programy mają na celu między innymi w celu poprawy statusu zawodowego osób już pracujących oraz promowanie zatrudnienia uczniów. Aby promować ten aspekt, oprócz zespołu nauczania, które pomogą studentom prowadzące w obecnej sytuacji na rynku pracy, materiał, który pozwala im na stworzenie portfela cyfrowego im pomóc pozycja jest tworzony.

Wspieranie przedsiębiorczości i zapewnić umiejętności zarządzania biznesem

Proces projektowania i komunikacji z firmami z punktu widzenia zarządzania, koncepcyjne i poziomu praktycznego, które należy rozwiązać. Ponieważ kontakt z firmą, aby wyjść z produktu na rynek, student przez różnych fazach projektu, niuanse prawne i warunki ekonomiczne będą kierować. Będąc wiedzę z etapów projektu, uczniowie będą mieli możliwość zarządzania czas i zasoby.

inspiracja

wolność zostaną podane do studentów, aby odnaleźć swoją tożsamość w świecie designu. Będziemy uczyć się patrzeć na środowisko w inny sposób, aby analizować, szukać inspiracji w dowolnym miejscu (w dowolnym miejscu, ale prawdopodobnie w tym samym świecie designu). Motywujemy Ci spojrzeć na świat sztuki, w przyrodzie, w najbardziej codziennych gestów ... aby uzyskać inspiracji i nowych pomysłów.

Bliskość i bieżąca obsługa

Student poczuje towarzyszyć przez cały czas, zarówno przez nauczycieli w celu rozwiązania problemów, które pojawiają się w modułach, takich jak dyrektor Programu, co gwarantuje jego jakość. Będą też mieć postać Program Manager, do przeprowadzenia kompleksowego monitorowania w pełni korzystać z programów.

technologia

Każdy program obejmuje specjalistyczne oprogramowanie, które będzie dostarczenie studentom z umiejętności i zdolności, które potrzebują zarówno praktyk programowych oraz ich środowiska pracy. Stawiamy przez wschodzące narzędzia programowe, aby przygotować je na przyszłość.

double Degree

Oczywiście w School of Design w Barcelonie i sam tytuł Międzynarodowego Uniwersytetu Walencji, który zaliczony ich jako specjalistów w tej specjalności badane.

Metodologia 100% online i elastyczny

Masters Kursy ESdesign wyróżniać się jako 100% on-line oraz w pełni elastyczny, oprócz posiadające wyraźne powołanie międzynarodowej. Takie podejście metodologiczne opiera się na konstruktywistycznej uczenie się jako model i wspólnej pracy z nauczaniem nauczania poprzez prawdziwe - czas prowadzenia wideokonferencji i komunikacyjnych przestrzeniach opóźnione.

W ESdesign mają doświadczenie edukacyjne dostosowane do potrzeb rynku i obecnej firmy, gdyż programy zostały opracowane przez grupę ekspertów w dziedzinie projektowania, znając obecne i przyszłe potrzeby środowiska, a konkretnie firm i organizacji.

Poniżej podsumowano zalety studiowania z nami:

Podłącz dowolnym miejscu i czasie

Wirtualny kampus jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Przynosi wszystkie zasoby potrzebne do śledzenia obiektów: instrukcje, specjalistycznego oprogramowania, artykuły, praktyk, prototypy i modele, wideo i sieci społecznych.

W uzupełnieniu, będziesz miał dostęp do tych materiałów i zasobów, kiedy chcesz i gdzie ty chcesz: dzięki Tablica technologii, które zawiera nasz wirtualny kampus, można połączyć z dowolnym urządzeniem, eliminując geograficznych i czasowych ograniczeń w nauce.

Spersonalizowane monitorowanie

Każdy osobnik ma dwie istotne dane do poszerzania i wzbogacania większość z Państwa doświadczenia learning: dyrektor programowy i profesora, który zapewni wszystkie instrukcje do wykonywania czynności ciągłej oceny i odbierać poprawki i komentarze. I może udać się do nauczyciela, aby spełnić wszystkie Państwa pytania akademickich.

Będziesz mieć również postać Program Manager, który będzie zapewnienia prawidłowego rozwoju każdego z wydań programu. Ponadto, Program Manager będzie Ci towarzyszyć, wspierać i rozwiązać swoje wątpliwości w ogóle tak można kontynuować swoją jakość edukacji.

Szeroki zakres praktycznych działań

Oprócz notatek i materiałów dydaktycznych, które daje wirtualny kampus, wszyscy mistrzowie mają szereg działań, aby przejść i afiances realizacji zawartość nabytych w całym programie.

  • badania
  • koncepcja mapy
  • burza mózgów
  • rozwój projektu
  • analiza case
  • Projekt myślenie
  • prototypy
  • prezentacje
Dwie osie oceny uzupełniające
  • Ocena ciągła. Głównie na podstawie okresowych praktyk dostawczych w trakcie trwania.
  • Końcowa ocena. Prezentacja ostatecznego projektu, który będzie sprawdzał poziom nabycie wiedzy i umiejętności przewidzianych w programie.
specjalistyczne oprogramowanie

Wzmocnienie praktycznej nauki ESdesign, możemy zapewnić naszym studentom ze specjalistycznym oprogramowaniem. To narzędzie pozwoli Ci rozwinąć praktykę, a według aktualnych potrzeb, kompetencji programu.

Learning opracowana przez Mistrza Twój przyszły rozwój ułatwi zarówno określonego oprogramowania dostarczonego przez szkoły jak każda inna, o podobnych cechach, która istnieje na rynku.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Programy