Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj School of Design w Barcelonie

Szkolimy specjalistów, aby włączyć je do motoru zmian, które pozwala im na przekształcenie środowiska i tworzenie nowych przestrzeni, rozwijanie kreatywności i innowacyjności.

Dlaczego warto studiować w ESdesign?

Wyższa Szkoła Projektowania Barcelona (ESdesign) to instytucja utworzona w celu reagowania na potrzeby szkolenia pracowników projektowych, w stanie przewidzieć trendy, analizowanie sytuacji i pojawiających się potrzeb społecznych poprzez zapewnienie najbardziej innowacyjnych rozwiązań ,

widok

Będąc online szkoły międzynarodowej konstrukcję referencyjną, oferując najlepszą jakość na czele projektu i szkoleń online.

misja

Specjaliści kolejowe, zamieniając je na zmianę silnika, który pozwala im na przekształcenie środowiska, generujące nowe przestrzenie, rozwija kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość i jakość wzornictwa.

Nasze wartości

Barcelona

Kolebka design, marka Barcelona jest światowym liderem w zakresie projektowania i innowacji, wspieranie internacjonalizacji i przyciąganie talentów i inwestycji. Stało się jednym z motorów gospodarki opartej na wiedzy i innowacji.

Metodologia 100% online i elastyczny

Ta propozycja edukacyjna jest wynikiem kombinacji pracy przez studentów zarówno na poziomie praktycznym i teoretycznym, opiera się na nauce społecznej i aktywnego udziału uczniów z ich poglądów i dotychczasowych doświadczeń dotyczących różnych tematów.

Programy zostały zaprojektowane, aby umożliwić studentom rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i umiejętności każdego konkretnego programu.

Doświadczenie uczenia się w stanie odpowiedzieć na tym zmieniającym się świecie i wymagania rynku i bieżącej działalności z punktu widzenia innowacji i ciągłego doskonalenia.

Dostosowujemy zawartość niemal w czasie rzeczywistym

Wszystko, co się dzieje, ma wpływ na kierunek, w którym rzeczy przenieść. Praktycznie nie ma czasu lub opublikowanie go w książce. Wszystko wpływa na wszystko, więc zawartość dzisiaj będzie niewątpliwie różnią się od tych w ciągu jednego roku.

doświadczenie z pierwszej ręki

Nauczyciele poszczególnych modułów są głównymi aktorami zmienić, a nie zwykłych widzów. Część że poszerzenie granic, odkrywanie nowych sposobów i budować relacje między markami i konsumentów konsekwentny i trwały w czasie.

Nauczyciele 100% aktywnych

Nie tylko daje nam trafność zawartości modułów, również pozwala nam żyć i dzielić się z nimi szans i hamulce są stale pojawiające się na rynku.

wartość różnorodności i internacjonalizacja

W świecie, jak kreatywność, mają różne poglądy na temat tego samego problemu jest nie tylko konieczne, ale także wzbogacenie. Dzielimy się doświadczeniami z ludźmi z różnych krajów, kultur i realiów, które wzmocnią jak zawsze wyniki.

Żyć z poczuciem zawrotów głowy

Coś trzeba nauczyć się żyć od pierwszego dnia. zmieniające się otoczenie, nowe technologie, rewolucje społeczne; nic nie jest stałe i trzeba nauczyć się pracować w ten sposób.

poradnictwo zawodowe

Wszystkie programy mają na celu między innymi w celu poprawy statusu zawodowego osób już pracujących oraz promowanie zatrudnienia uczniów. Aby promować ten aspekt, oprócz zespołu nauczania, które pomogą studentom prowadzące w obecnej sytuacji na rynku pracy, materiał, który pozwala im na stworzenie portfela cyfrowego im pomóc pozycja jest tworzony.

Wspieranie przedsiębiorczości i zapewnić umiejętności zarządzania biznesem

Proces projektowania i komunikacji z firmami z punktu widzenia zarządzania, koncepcyjne i poziomu praktycznego, które należy rozwiązać. Ponieważ kontakt z firmą, aby wyjść z produktu na rynek, student przez różnych fazach projektu, niuanse prawne i warunki ekonomiczne będą kierować. Będąc wiedzę z etapów projektu, uczniowie będą mieli możliwość zarządzania czas i zasoby.

inspiracja

wolność zostaną podane do studentów, aby odnaleźć swoją tożsamość w świecie designu. Będziemy uczyć się patrzeć na środowisko w inny sposób, aby analizować, szukać inspiracji w dowolnym miejscu (w dowolnym miejscu, ale prawdopodobnie w tym samym świecie designu). Motywujemy Ci spojrzeć na świat sztuki, w przyrodzie, w najbardziej codziennych gestów ... aby uzyskać inspiracji i nowych pomysłów.

Bliskość i bieżąca obsługa

Student poczuje towarzyszyć przez cały czas, zarówno przez nauczycieli w celu rozwiązania problemów, które pojawiają się w modułach, takich jak dyrektor Programu, co gwarantuje jego jakość. Będą też mieć postać Program Manager, do przeprowadzenia kompleksowego monitorowania w pełni korzystać z programów.

technologia

Każdy program obejmuje specjalistyczne oprogramowanie, które będzie dostarczenie studentom z umiejętności i zdolności, które potrzebują zarówno praktyk programowych oraz ich środowiska pracy. Stawiamy przez wschodzące narzędzia programowe, aby przygotować je na przyszłość.

double Degree

Oczywiście w School of Design w Barcelonie i sam tytuł Międzynarodowego Uniwersytetu Walencji, który zaliczony ich jako specjalistów w tej specjalności badane.

Metodologia 100% online i elastyczny

Masters Kursy ESdesign wyróżniać się jako 100% on-line oraz w pełni elastyczny, oprócz posiadające wyraźne powołanie międzynarodowej. Takie podejście metodologiczne opiera się na konstruktywistycznej uczenie się jako model i wspólnej pracy z nauczaniem nauczania poprzez prawdziwe - czas prowadzenia wideokonferencji i komunikacyjnych przestrzeniach opóźnione.

W ESdesign mają doświadczenie edukacyjne dostosowane do potrzeb rynku i obecnej firmy, gdyż programy zostały opracowane przez grupę ekspertów w dziedzinie projektowania, znając obecne i przyszłe potrzeby środowiska, a konkretnie firm i organizacji.

Poniżej podsumowano zalety studiowania z nami:

Podłącz dowolnym miejscu i czasie

Wirtualny kampus jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Przynosi wszystkie zasoby potrzebne do śledzenia obiektów: instrukcje, specjalistycznego oprogramowania, artykuły, praktyk, prototypy i modele, wideo i sieci społecznych.

W uzupełnieniu, będziesz miał dostęp do tych materiałów i zasobów, kiedy chcesz i gdzie ty chcesz: dzięki Tablica technologii, które zawiera nasz wirtualny kampus, można połączyć z dowolnym urządzeniem, eliminując geograficznych i czasowych ograniczeń w nauce.

Spersonalizowane monitorowanie

Każdy osobnik ma dwie istotne dane do poszerzania i wzbogacania większość z Państwa doświadczenia learning: dyrektor programowy i profesora, który zapewni wszystkie instrukcje do wykonywania czynności ciągłej oceny i odbierać poprawki i komentarze. I może udać się do nauczyciela, aby spełnić wszystkie Państwa pytania akademickich.

Będziesz mieć również postać Program Manager, który będzie zapewnienia prawidłowego rozwoju każdego z wydań programu. Ponadto, Program Manager będzie Ci towarzyszyć, wspierać i rozwiązać swoje wątpliwości w ogóle tak można kontynuować swoją jakość edukacji.

Szeroki zakres praktycznych działań

Oprócz notatek i materiałów dydaktycznych, które daje wirtualny kampus, wszyscy mistrzowie mają szereg działań, aby przejść i afiances realizacji zawartość nabytych w całym programie.

  • badania
  • koncepcja mapy
  • burza mózgów
  • rozwój projektu
  • analiza case
  • Projekt myślenie
  • prototypy
  • prezentacje
Dwie osie oceny uzupełniające
  • Ocena ciągła. Głównie na podstawie okresowych praktyk dostawczych w trakcie trwania.
  • Końcowa ocena. Prezentacja ostatecznego projektu, który będzie sprawdzał poziom nabycie wiedzy i umiejętności przewidzianych w programie.
specjalistyczne oprogramowanie

Wzmocnienie praktycznej nauki ESdesign, możemy zapewnić naszym studentom ze specjalistycznym oprogramowaniem. To narzędzie pozwoli Ci rozwinąć praktykę, a według aktualnych potrzeb, kompetencji programu.

Learning opracowana przez Mistrza Twój przyszły rozwój ułatwi zarówno określonego oprogramowania dostarczonego przez szkoły jak każda inna, o podobnych cechach, która istnieje na rynku.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Za pomocą tego programu można nauczyć się wizualizować kreatywne i przekonujące pomysły i zrozumieć kim jesteś dirijes, środowisko, w którym komunikują wiadomości i emocj ... [+]

Za pomocą tego programu można nauczyć się wizualizować kreatywne i przekonujące pomysły i zrozumieć kim jesteś dirijes, środowisko, w którym komunikują wiadomości i emocjonalny ciężar, że ta wiadomość powinna być zagwarantowana.

Kierunek sztuki jako niezbędny element każdego komercyjnego działania komunikacyjnego, jest pogrążona w ciągłej transformacji. Ewolucja mediów, technologii i sieci społecznych sprawiają, że coraz trudniej jest określić granice tej dyscypliny.

To nowe środowisko może mylić priorytetów kiedy staje się dobrym dyrektorem artystycznym. To nie jest dużo miejsca do najnowszych trendów i technologii, lecz raczej przeciwnie. Od tego Mistrza twierdzimy, dlaczego tak ważne jest, aby mieć pomysł wizualnie. Dlatego istotne jest, aby zrozumieć, że za każdym działaniem komunikacyjnym istnieje zamiar wpłynąć, pobudzać lub przekonać kogoś konkretnego. Dlaczego dyrektorem artystycznym można uzyskać ukrywane w zbędne i całkowicie zignorować ostateczny cel całej swej pracy.... [-]

Hiszpania Barcelona
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku