Escuela Superior de Diseño de Aragón

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła projektowania została przeniesiona w 2009 roku do obecnej lokalizacji przy Avenida de María Zambrano nr 3 na lewym brzegu rzeki Ebro.

Nowy budynek jest dziełem architekta Joaquina Sicilii i jest częścią architektonicznej grupy trzech niezależnych tomów, które goszczą Szkołę Sztuki, Szkołę Projektowania i Sal wielofunkcyjnych: audytorium, kafeterię, salę wystawową i taras ,

Przestrzenie Superior School of Design są zdefiniowane na parterze plus trzy.

Pierwszy z tych domów obejmuje recepcję, portiernię, biura zarządu, kierownika studiów i sekretariat, dwa specjalne warsztaty, studio fotograficzne i laboratorium.

Teoretyczne i teoretyczno-praktyczne sale wykładowe są rozmieszczone na trzech piętrach, a także biura departamentów, biuro Erasmus, biuro działalności kulturalnej, sala studencka, magazyny i sala nauczycielska.

Sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy, projektory i specjalne urządzenia do opracowywania projektów i prac badawczych.

Centrum posiada również specjalistyczną bibliotekę, która została włączona do sieci bibliotek uniwersyteckich z konkretnym materiałem projektowym i zawiera ponad 3000 tomów.

Szkoła ma serwis sieci Wi-Fi i urządzenia światłowodowe.

Lokalizacje

Saragossa

Address
Avenida de María Zambrano nº 3.
50018 Saragossa, Aragonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium