Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła projektowania została przeniesiona w 2009 roku do obecnej lokalizacji przy Avenida de María Zambrano nr 3 na lewym brzegu rzeki Ebro.

Nowy budynek jest dziełem architekta Joaquina Sicilii i jest częścią architektonicznej grupy trzech niezależnych tomów, które goszczą Szkołę Sztuki, Szkołę Projektowania i Sal wielofunkcyjnych: audytorium, kafeterię, salę wystawową i taras ,

Przestrzenie Superior School of Design są zdefiniowane na parterze plus trzy.

Pierwszy z tych domów obejmuje recepcję, portiernię, biura zarządu, kierownika studiów i sekretariat, dwa specjalne warsztaty, studio fotograficzne i laboratorium.

Teoretyczne i teoretyczno-praktyczne sale wykładowe są rozmieszczone na trzech piętrach, a także biura departamentów, biuro Erasmus, biuro działalności kulturalnej, sala studencka, magazyny i sala nauczycielska.

Sale są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy, projektory i specjalne urządzenia do opracowywania projektów i prac badawczych.

Centrum posiada również specjalistyczną bibliotekę, która została włączona do sieci bibliotek uniwersyteckich z konkretnym materiałem projektowym i zawiera ponad 3000 tomów.

Szkoła ma serwis sieci Wi-Fi i urządzenia światłowodowe.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Escuela Superior de Diseño de Aragón

Mistrz w nauczaniu artystycznym: Strategie kreatywności przestrzennej i graficznej w efemerycznych instalacjach, odzwierciedla potrzebę doceniania pracy wielodyscyplinarn ... [+]

Rejestracja

Od 2 lipca do 12 lipca 2018 roku

Rejestracja

Od 13 do 18 lipca 2018 roku.

Przedłużenia września

Rejestracja i rejestracja wrzesień: od 3 września do 28 września 2018 r.

Podstawowe dane

Tytuł magistra w nauczaniu artystycznym: Strategie kreatywności przestrzennej i graficznej w instalacjach efemerycznych.

czas trwania

od 1 października 2017 r. do 30 czerwca 2018 r. Roczne, możliwość częściowej rekrutacji w ciągu 2 lat akademickich.

Kredyty

60 ect.

Język

Hiszpański

prezentacja

Mistrz w nauczaniu artystycznym: Strategie kreatywności przestrzennej i graficznej w efemerycznych instalacjach, odzwierciedla potrzebę doceniania pracy wielodyscyplinarnej w świecie projektowania w sposób globalny, generując strukturę opartą na dwóch głównych pojęciach:... [-]

Hiszpania Saragossa
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku