Przeczytaj oficjalny opis

Test International School of protokołu Jest to jeden z pierwszych ośrodków w Hiszpanii, że jej plany szkolenia prowadzone są studia uniwersyteckie zarówno licencjackich i magisterskich oraz specjalizacji kursy organizacja imprez, protokołu i Stosunków Instytucjonalnych. Kwalifikacje te są obsługiwane przez European University w Madrycie.

Ale szkoła to nie tylko ośrodek szkoleniowy. Jest to podmiot prywatny, prowadzony przez grupę wybitnych ekspertów w dziedzinie protokołu posiada:

Research Center.
Data Center.
Usługa wydawnicza.
specjalistyczna biblioteka.
Usługi doradcze dla instytucji publicznych i prywatnych.
Poprzez wyspecjalizowane w sektorze komunikacji protokołu i wydarzeń.

Jest również organizatorem głównego protokołu imprez międzynarodowych:

Międzynarodowy Kongres protokołu
Protokół nagroda międzynarodowa

Międzynarodowa Szkoła protokołu, składający się z siecią biur w Madrycie, Barcelona, ​​Walencja, Granada, Asturia, La Coruna, Buenos Aires i Paragwaju zyskał światowym centrum specjalizuje się w szkoleniu w protokole, stosunków instytucjonalnych i zarządzanie zdarzeniami. Ponad 15.000 studentów przeszły przez jego różnych klasach. Spośród nich 60% obecnie zajmują stanowiska w protokole działów. Naprawdę ważne procentowa podkreśla rosnącą aktywność w tym sektorze, profesjonalny napęd masz, rosnące zapotrzebowanie biznesu i instytucjonalne i tak interesująca przyszłość oferuje.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Escuela Internacional de Protocolo

Mistrz w protokole, projektowanie, tworzenie i ADRES imprez firmowych i instytucjonalnych, Międzynarodowa Szkoła protokołu jest bardzo konkurencyjny program, który przygo ... [+]

Kiedy mówimy o wydarzeniach, odnosimy się do aktów relacji społecznych, które są zorganizowane, aby przekazać wiadomość do grupy docelowej w celu osiągnięcia rezultatu w tej publiczności.

W celu opracowania imprezę prawidłowo, musimy się zjednoczyć wiele dyscyplin, kreatywność, postojów, produkcji, protokół badań naszej publicznej, marketing, oczywiście korporacyjnej komunikacji instytucji i tak dalej.

Master in PROTOKÓŁ, projektowanie, tworzenie I ADRES WYKONAWCY, imprez firmowych i instytucjonalnychThe International School of protokołu Jest to bardzo konkurencyjny program, który przygotowuje i umożliwia studentowi rozwój zawodowy Tworzenie, zarządzanie i projektowanie wydarzenia i Stosunków Instytucjonalnych.... [-]

Hiszpania Madryt Barcelona Coruña Oviedo Walencja  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
1 tydzień
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Anuncio EIP