Escuela Internacional de Protocolo

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test International School of protokołu Jest to jeden z pierwszych ośrodków w Hiszpanii, że jej plany szkolenia prowadzone są studia uniwersyteckie zarówno licencjackich i magisterskich oraz specjalizacji kursy organizacja imprez, protokołu i Stosunków Instytucjonalnych. Kwalifikacje te są obsługiwane przez European University w Madrycie.

Ale szkoła to nie tylko ośrodek szkoleniowy. Jest to podmiot prywatny, prowadzony przez grupę wybitnych ekspertów w dziedzinie protokołu posiada:

Research Center. Data Center. Usługa wydawnicza. specjalistyczna biblioteka. Usługi doradcze dla instytucji publicznych i prywatnych. Poprzez wyspecjalizowane w sektorze komunikacji protokołu i wydarzeń.

Jest również organizatorem głównego protokołu imprez międzynarodowych:

Międzynarodowy Kongres protokołu Protokół nagroda międzynarodowa

Międzynarodowa Szkoła protokołu, składający się z siecią biur w Madrycie, Barcelona, ​​Walencja, Granada, Asturia, La Coruna, Buenos Aires i Paragwaju zyskał światowym centrum specjalizuje się w szkoleniu w protokole, stosunków instytucjonalnych i zarządzanie zdarzeniami. Ponad 15.000 studentów przeszły przez jego różnych klasach. Spośród nich 60% obecnie zajmują stanowiska w protokole działów. Naprawdę ważne procentowa podkreśla rosnącą aktywność w tym sektorze, profesjonalny napęd masz, rosnące zapotrzebowanie biznesu i instytucjonalne i tak interesująca przyszłość oferuje.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Certyfikaty » Widzieć Magisterskie » Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Masters W Protokole Projektowania, Tworzenia I Zarządzania Imprez Firmowych I Instytucjonalnych

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 1 tydzień October 2018 Hiszpania Madryt Barcelona A Coruña Oviedo Walencja + 4 więcej

Mistrz w protokole, projektowanie, tworzenie i ADRES imprez firmowych i instytucjonalnych, Międzynarodowa Szkoła protokołu jest bardzo konkurencyjny program, który przygotowuje i profesjonalnie umożliwić studentowi do rozwoju Tworzenie, zarządzanie i projektowanie Wydarzenia i Stosunków Instytucjonalnych , [+]

Kiedy mówimy o wydarzeniach, odnosimy się do aktów relacji społecznych, które są zorganizowane, aby przekazać wiadomość do grupy docelowej w celu osiągnięcia rezultatu w tej publiczności.

W celu opracowania imprezę prawidłowo, musimy się zjednoczyć wiele dyscyplin, kreatywność, postojów, produkcji, protokół badań naszej publicznej, marketing, oczywiście korporacyjnej komunikacji instytucji i tak dalej.

Master in PROTOKÓŁ, projektowanie, tworzenie I ADRES WYKONAWCY, imprez firmowych i instytucjonalnychThe International School of protokołu Jest to bardzo konkurencyjny program, który przygotowuje i umożliwia studentowi rozwój zawodowy Tworzenie, zarządzanie i projektowanie wydarzenia i Stosunków Instytucjonalnych.... [-]


Filmy

Anuncio EIP