Escuela Europea de Salud

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EUROPEJSKA SZKOŁA ZDROWIA

Przedsiębiorczości i innowacyjności INSTYTUCJI

Wszystkie programy oferowane są przystosowane absolwentów do wymagań rynku zarówno publicznych Krajowy System Zdrowia prywatne i szkolić naszych studentów do praktycznego zastosowania najnowszych osiągnięć w różnych specjalności, szkolenia profesjonalistów o wysokim poziomie kwalifikacji różne stanowiska techniczne i kierownicze oferowane przez firmy i instytucje, w uzupełnieniu do obszarów dydaktycznych z kompleksowej i zindywidualizowanej przygotowaniu do poszukiwania pracy i rozwoju kariery.

  • Centrum przeznaczona wyłącznie do absolwentów kształcenia specjalistów, którzy dążą do doskonałości.
  • Szeroka gama programów przeznaczonych do spełnienia zawodowego i bieżących i przyszłych potrzeb rynku.
  • Metodologia dostosowane do potrzeb profesjonalistów, gdzie każda sytuacja osobista jest inny od wszystkich.
  • Wydział najwyższym prestiżu naukowego-technicznego i potwierdzone z udokumentowanym doświadczeniem dydaktycznym poziomie.
  • Wysoki stopień jakości i popytu w podanych programów, wraz z wybitnie praktycznych programów poradnictwa, większość zdobyli uznanie odpowiednich sektorów, jest zatwierdzony prestiż Europejskiej Szkoły Zdrowia przez studentów poprzednich promocjach , który dołączył do wiodących firm w branży.
  • Materiał książki w formacie pdf i obok laptopa lub iPada mini wyboru.
  • System edukacji oparty na ciągłej oceny ucznia przez nauczycieli o wysokim stopniu specjalizacji.
  • Publikacja gwarancję pracy do opanowania, po opublikowaniu umowy zgodnie z ustawą o prawie autorskim i dostosowane do metody naukowej i Standardów Vancouver. Dzięki temu, autor / s będzie miał książkę z ISBN Ministerstwa Edukacji, Kultury i Sportu dla RCA Grupy Edytorze lub w formie magazynu ISSN.

INSTYTUCJONALNE

Europejska Szkoła Zdrowia ma poparcie i współpracę różnych instytucji, stowarzyszeń zawodowych i korporacji, zintegrowany jego Rady Naukowej, zapewnienia jakości kształcenia przewidziane i współpracować w prowadzeniu różnego rodzaju kursy oferowane.

PRZYGOTOWANIE DO PRACY SZUKAJ

Studenci z Europejskiej Szkoły Zdrowia otrzymał, z obszaru marketingu osobowych jest nauczana we wszystkich programach podyplomowych, solidne i kompleksowe szkolenia, aby sprostać coraz bardziej złożonych procesów rekruterów, którzy podążają firmy i instytucje krajowy i międzynarodowy. Personel i zarządzanie rozwojem. W ramach filozofii edukacyjnej Europejskiej Szkoły Zdrowia zajmuje poczesne miejsce zajęcie szkolenia z holistycznego punktu widzenia, pracy wzmocnienie umiejętności zarządzania studentów kontemplować ich jak profesjonalistów, biorąc specjalne obszary procentowych tak znaczące, jak negocjacje, umiejętności komunikacyjne, itp

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Masters W Biegu

Online W niepełnym wymiarze czasu 4 - 12 miesięcy September 2017 Hiszpania Madryt

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w formacie pdf na pendrive z tabletu lub laptopa (wybór) i Ocena zostanie włączona platformę odzwierciedlać wpływ interakcji między nauczycielem-uczeń / A, które znajdują odzwierciedlenie ... [+]

Mistrz Running Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w formacie pdf na pendrive z tabletu lub laptopa (wybór) i Ocena zostanie włączona platformę odzwierciedlać wpływ interakcji między nauczycielem-uczeń / A, które są odzwierciedlone ocen, oceny, tezę, łączność czasu i ogólne pytania, które mogą wystąpić po szkoleniu, zapewnienie stałego UEMC dostępu. Podczas rozwoju kursu studenci będą w kontakcie z opiekunem lub kurs wychowawców na stałe za pomocą narzędzi udostępnionych w harmonogramie. Z metodologii odległość pozwolimy wypełnić cel szkolenia osiąga wszystkim uczestnikom zagadnienia pracy, odległość, koncyliacji rodziny lub inne problemy wykluczają dostępności czasu i / lub organizacji. Miejsca: 100. Oceny online. Korepetycje online skype i telefon. Typ studiów: studia. Materiał dostarczany jest w modułach i książek w formacie pdf pendrive. Język: kastylijski. Typ: Nazwa własna. Tytuł uzyskane: Master of Running. Strona główna: stałe. Zakończenie: 4 miesiąc (minimum) - 12 miesięcy (maksymalnie). UNIWERSALNY Nabycie podstawowej wiedzy i aktualizacje związane sportowej aktywności fizycznej i zdrowia, znając różne techniki stosowane i korzyści, które występują w organizmie człowieka. Móc zastosować zdobytą wiedzę do pracy zawodowej pracowników służby zdrowia z perspektywy globalnej oraz w zespole interdyscyplinarnym. Rozwijać umiejętności niezbędne do funkcji personelu medycznego, w spółdzielni pracy sprzyjającego włączeniu społecznemu, uczenia się są zawarte w ustawie 3/2007 z dnia 22 marca, dla rzeczywistej równości kobiet i mężczyzn oraz ustawy z 51 / 2003 z dnia 2 grudnia równych szans, niedyskryminacji i powszechnej dostępności dla osób niepełnosprawnych. Zapewnienie stałego i specjalistyczne szkolenia, zapewniając... [-]