Przeczytaj oficjalny opis

EUROPEJSKA SZKOŁA ZDROWIA Przedsiębiorczości i innowacyjności INSTYTUCJI

Wszystkie programy oferowane są przystosowane absolwentów do wymagań rynku zarówno publicznych Krajowy System Zdrowia prywatne i szkolić naszych studentów do praktycznego zastosowania najnowszych osiągnięć w różnych specjalności, szkolenia profesjonalistów o wysokim poziomie kwalifikacji różne stanowiska techniczne i kierownicze oferowane przez firmy i instytucje, w uzupełnieniu do obszarów dydaktycznych z kompleksowej i zindywidualizowanej przygotowaniu do poszukiwania pracy i rozwoju kariery.

Centrum przeznaczona wyłącznie do absolwentów kształcenia specjalistów, którzy dążą do doskonałości. Szeroka gama programów przeznaczonych do spełnienia zawodowego i bieżących i przyszłych potrzeb rynku. Metodologia dostosowane do potrzeb profesjonalistów, gdzie każda sytuacja osobista jest inny od wszystkich. Wydział najwyższym prestiżu naukowego-technicznego i potwierdzone z udokumentowanym doświadczeniem dydaktycznym poziomie. Wysoki stopień jakości i popytu w podanych programów, wraz z wybitnie praktycznych programów poradnictwa, większość zdobyli uznanie odpowiednich sektorów, jest zatwierdzony prestiż Europejskiej Szkoły Zdrowia przez studentów poprzednich promocjach , który dołączył do wiodących firm w branży. Materiał książki w formacie pdf i obok laptopa lub iPada mini wyboru. System edukacji oparty na ciągłej oceny ucznia przez nauczycieli o wysokim stopniu specjalizacji. Publikacja gwarancję pracy do opanowania, po opublikowaniu umowy zgodnie z ustawą o prawie autorskim i dostosowane do metody naukowej i Standardów Vancouver. Dzięki temu, autor / s będzie miał książkę z ISBN Ministerstwa Edukacji, Kultury i Sportu dla RCA Grupy Edytorze lub w formie magazynu ISSN.

INSTYTUCJONALNE Europejska Szkoła Zdrowia ma poparcie i współpracę różnych instytucji, stowarzyszeń zawodowych i korporacji, zintegrowany jego Rady Naukowej, zapewnienia jakości kształcenia przewidziane i współpracować w prowadzeniu różnego rodzaju kursy oferowane.

PRZYGOTOWANIE DO PRACY SZUKAJ Studenci z Europejskiej Szkoły Zdrowia otrzymał, z obszaru marketingu osobowych jest nauczana we wszystkich programach podyplomowych, solidne i kompleksowe szkolenia, aby sprostać coraz bardziej złożonych procesów rekruterów, którzy podążają firmy i instytucje krajowy i międzynarodowy. Personel i zarządzanie rozwojem. W ramach filozofii edukacyjnej Europejskiej Szkoły Zdrowia zajmuje poczesne miejsce zajęcie szkolenia z holistycznego punktu widzenia, pracy wzmocnienie umiejętności zarządzania studentów kontemplować ich jak profesjonalistów, biorąc specjalne obszary procentowych tak znaczące, jak negocjacje, umiejętności komunikacyjne, itp

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Escuela Europea de Salud

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w ... [+]

Mistrz Running

Szkolenie odbędzie się w całości w trybie na odległość, dając uczniowi materiał opublikowany w formie książki (IFBN Ministerstwa Kultury, spersonalizowane wyniki) oraz w formacie pdf na pendrive z tabletu lub laptopa (wybór) i Ocena zostanie włączona platformę odzwierciedlać wpływ interakcji między nauczycielem-uczeń / A, które są odzwierciedlone ocen, oceny, tezę, łączność czasu i ogólne pytania, które mogą wystąpić po szkoleniu, zapewnienie stałego UEMC dostępu.

Podczas rozwoju kursu studenci będą w kontakcie z opiekunem lub kurs wychowawców na stałe za pomocą narzędzi udostępnionych w harmonogramie.

Z metodologii odległość pozwolimy wypełnić cel szkolenia osiąga wszystkim uczestnikom zagadnienia pracy, odległość, koncyliacji rodziny lub inne problemy wykluczają dostępności czasu i / lub organizacji.... [-]

Hiszpania Madryt
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
4 - 12 miesiące
Online
Czytaj więcej po polsku