Escuela Europea de Salud

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EUROPEJSKA SZKOŁA ZDROWIA Przedsiębiorczości i innowacyjności INSTYTUCJI

Wszystkie programy oferowane są przystosowane absolwentów do wymagań rynku zarówno publicznych Krajowy System Zdrowia prywatne i szkolić naszych studentów do praktycznego zastosowania najnowszych osiągnięć w różnych specjalności, szkolenia profesjonalistów o wysokim poziomie kwalifikacji różne stanowiska techniczne i kierownicze oferowane przez firmy i instytucje, w uzupełnieniu do obszarów dydaktycznych z kompleksowej i zindywidualizowanej przygotowaniu do poszukiwania pracy i rozwoju kariery.

Centrum przeznaczona wyłącznie do absolwentów kształcenia specjalistów, którzy dążą do doskonałości. Szeroka gama programów przeznaczonych do spełnienia zawodowego i bieżących i przyszłych potrzeb rynku. Metodologia dostosowane do potrzeb profesjonalistów, gdzie każda sytuacja osobista jest inny od wszystkich. Wydział najwyższym prestiżu naukowego-technicznego i potwierdzone z udokumentowanym doświadczeniem dydaktycznym poziomie. Wysoki stopień jakości i popytu w podanych programów, wraz z wybitnie praktycznych programów poradnictwa, większość zdobyli uznanie odpowiednich sektorów, jest zatwierdzony prestiż Europejskiej Szkoły Zdrowia przez studentów poprzednich promocjach , który dołączył do wiodących firm w branży. Materiał książki w formacie pdf i obok laptopa lub iPada mini wyboru. System edukacji oparty na ciągłej oceny ucznia przez nauczycieli o wysokim stopniu specjalizacji. Publikacja gwarancję pracy do opanowania, po opublikowaniu umowy zgodnie z ustawą o prawie autorskim i dostosowane do metody naukowej i Standardów Vancouver. Dzięki temu, autor / s będzie miał książkę z ISBN Ministerstwa Edukacji, Kultury i Sportu dla RCA Grupy Edytorze lub w formie magazynu ISSN.

INSTYTUCJONALNE Europejska Szkoła Zdrowia ma poparcie i współpracę różnych instytucji, stowarzyszeń zawodowych i korporacji, zintegrowany jego Rady Naukowej, zapewnienia jakości kształcenia przewidziane i współpracować w prowadzeniu różnego rodzaju kursy oferowane.

PRZYGOTOWANIE DO PRACY SZUKAJ Studenci z Europejskiej Szkoły Zdrowia otrzymał, z obszaru marketingu osobowych jest nauczana we wszystkich programach podyplomowych, solidne i kompleksowe szkolenia, aby sprostać coraz bardziej złożonych procesów rekruterów, którzy podążają firmy i instytucje krajowy i międzynarodowy. Personel i zarządzanie rozwojem. W ramach filozofii edukacyjnej Europejskiej Szkoły Zdrowia zajmuje poczesne miejsce zajęcie szkolenia z holistycznego punktu widzenia, pracy wzmocnienie umiejętności zarządzania studentów kontemplować ich jak profesjonalistów, biorąc specjalne obszary procentowych tak znaczące, jak negocjacje, umiejętności komunikacyjne, itp

Lokalizacje

Madryt

Address
Centro Empresarial El Coloso
28013 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania