Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy

Szkoła specjalizująca się w liderze e-commerce wśród studentów przeszkolonych jako eksperci w e-commerce i marketingu cyfrowym. Z ponad 190 nauczycielami, którzy przeszkolili ponad 1100 uczniów w zakresie e-commerce i marketingu cyfrowego.

Jesteśmy pierwszą szkołą handlu elektronicznego urodzoną w Hiszpanii

W 2010 roku Fabián López (@faloco) i Gerardo Salvador (@gerardsalva) rozmawiali o trudnościach na rynku pracy, aby móc zatrudnić dobrego menedżera ds. E-commerce do nadzorowania strategii marketingu cyfrowego firmy i poprawić wyniki sprzedaży. Obaj doszli do wniosku podczas tej rozmowy, że chociaż odbyło się dobre szkolenie w zakresie komunikacji z sieciami społecznościowymi, żadne z nich nie koncentrowało się na handlu elektronicznym. To dało początek stworzeniu Ecommaster School, która rozpoczęła się w 2011 roku jako magister e-commerce i marketingu cyfrowego w Elche.

Dzisiaj uczy się go w Elche i Madrycie osobiście i online w ponad 20 krajach.

Jedną z różnicowych wartości było postawienie na profesorów z firm, którzy dostarczają praktyczną wiedzę do klasy, zamiast robić to ze świata akademickiego mało związanego z rzeczywistością biznesową.

Jaki był początkowy pomysł?

Początkowym pomysłem było stworzenie programu nauczania i kadry nauczycielskiej, które umożliwiłyby bliższe szkolenie, w małej grupie nie więcej niż 20 osób, w której nauczyciele pomogą uczniowi poprawić wyniki swojej firmy w Internecie, lub opracować od podstaw pomysł na biznes, który zacznie uzyskiwać sprzedaż jeszcze przed końcem Mistrza.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

metodologia

Od momentu założenia w 2011 r. Ecommaster.es opracował własną metodologię, która gwarantuje nie tylko transfer wiedzy, ale także nabywanie podstawowych umiejętności przedsiębiorczych dla wszystkich rodzajów firm, projektów lub środowisk zawodowych.

Wszystkie działania programu nauczania Ecommaster są ukierunkowane na ten cel, a zarówno klasy nauczyciela, jak i materiały uzupełniające dostępne na naszej platformie mają wysoką praktyczną treść, która ma na celu jak najbardziej zbliżyć świat zawodowy nauczycieli akademickich.

Tak więc w uzupełniającym materiale Mistrza można znaleźć obfite przypadki sukcesu (i porażek), opowiadane z pierwszej ręki przez jego bohaterów, samouczki o narzędziach skoncentrowanych na codziennej praktyce i, oczywiście, przykłady strategii, technik i narzędzi, które są prezentowane na zajęciach osobistych lub w wideokonferencjach.

Dyrekcja Akademicka i Kierownik Studiów

Są członkami zespołu Ecommaster, który ściśle śledzi ewolucję działań Mistrza. Zespół trzech osób dostępny dla uczniów, którzy kształtują pracę co tydzień, koordynuje kalendarze i pobudza relacje między nauczycielami a uczniami. Ponadto są w stanie rozwiązywać pytania techniczne i doradzać, jak najlepiej podnieść talent uczniów podczas rozpoczynania dowolnego projektu lub kariery.

Nauczyciele Ecommaster

Profil typu nauczyciela Ecommaster jest profesjonalistą z wieloletnim doświadczeniem w świecie handlu elektronicznego lub marketingu cyfrowego, opracowującego własne projekty lub pracującego dla dużych graczy, takich jak Amazon, eBay, PayPal, Inditex, PC Components ... a także dla start-upów, które wielokrotnie kierowały działem technologicznym gazet.

To znakomici specjaliści, którzy bronią swojej pracy w coraz bardziej wymagającym sektorze, a ponadto podtrzymują chęć dodania wartości i wiedzy do nowych promocji dla studentów. W wielu przypadkach, gdy mamy napięte programy, czasem jest dla nich przywilejem nauczanie w Ecommaster i jest to praca, którą uwielbiamy wykonywać w siedzibie studiów, potwierdzając daty z dwumiesięcznym wyprzedzeniem dla spokoju wszystkich. W ubiegłym roku musieliśmy tylko odłożyć dwie klasy w tym samym tygodniu ... jedna z powodu grypy, a druga z tego powodu, że nauczyciel miał zostać ojcem.

Uczenie się przez działanie

Marketing cyfrowy to stale zmieniająca się dyscyplina, w której wciąż pojawiają się nowe trendy, które wprowadzają nowe koncepcje i przegląd strategii. Wymaga to od profesjonalistów umiejętności zarządzania dużymi ilościami informacji i krytycznego zmysłu, aby oddzielić mody od rzeczywistych zakłóceń pojawiających się w tak dynamicznym sektorze.

W tym celu, oprócz treści już bardzo praktycznych, proponujemy naszym uczniom wdrożenie projektu biznesowego, w którym zastosujemy bezpośrednio to, czego nauczyliśmy się na zajęciach.

Program Ecommaster obejmuje końcowy projekt magisterski składający się z biznesplanu złożonego z następujących dokumentów: badanie rynku lub analiza konkurencji, plan marketingowy, analiza platformy e-commerce i studium wykonalności ekonomicznej.

Ważny zarówno dla istniejących firm, jak i dla fikcyjnych projektów, Ecommaster jest idealnym środowiskiem do przyspieszenia tych projektów. Zazwyczaj projekty te kończą się faktycznymi fakturami, są przekazywane za wyższą wartość niż czesne lub, w najgorszym przypadku, bardzo dobry list prezentacyjny towarzyszący programowi nauczania.

Odwrócona klasa

Jest to jedna z najnowszych innowacji edukacyjnych, która dociera do klas na całym świecie. Krótko mówiąc, polega to na odwróceniu tradycyjnego sposobu uczenia się, tak aby uczeń studiował wcześniej treść teoretyczną i zarezerwował czas na konsultację z nauczycielem szczegółowych pytań dotyczących jego potrzeb edukacyjnych.

To najlepszy sposób na dostosowanie naszych kursów do potrzeb różnych profili zawodowych. W Ecommaster wdrożyliśmy go na większości kursów, które są częścią programu Ecommaster PRO, i stopniowo dodajemy szczegóły tej metodologii do reszty mistrzów.

Wizyty terenowe, społeczność absolwentów i działania w sieci

Od momentu przyjęcia do Ecommaster nasi uczniowie są zapraszani do uczestnictwa w społeczności absolwentów, prywatnej grupie, w której kontaktują się ze wszystkimi nauczycielami i uczniami z innych edycji. Informacje są dzielone, polecani są specjaliści i znajdują się możliwości biznesowe.

Ponadto w całym kalendarzu organizowane są wizyty w sklepach internetowych i agencjach marketingowych w Madrycie i Alicante, gdzie ponownie można poznać rzeczywistość świata zawodowego z pierwszej ręki i gdzie łatwo jest uzyskać dostęp do inicjatyw rekrutacyjnych talentu, który ostatecznie krystalizuje się w praktykach, stypendiach i kontraktach.

Podobnie nasi uczniowie są obecni na imprezach, konferencjach i prezentacjach, które organizujemy na całym terytorium kraju, często będąc pierwszym krokiem do zatrudnienia jako profesorów w innych szkołach biznesu.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Ecommaster.es

Master Digital Marketing and E-commerce twarzą w twarz w Alicante został zaprojektowany z praktycznego punktu widzenia, a nasz program nauczania jest jednym z naszych róż ... [+]

Master Digital Marketing and E-commerce twarzą w twarz w Alicante został zaprojektowany z praktycznego punktu widzenia , a nasz program nauczania jest jednym z naszych różnic.

Szkolenie z zakresu handlu elektronicznego i marketingu cyfrowego jest niezbędne do skutecznego zarządzania sprzedażą przez Internet. W Ecommaster mamy klucze, aby stać się autentycznym menedżerem e-commerce i nauczyć Cię wszystkich niezbędnych strategii sukcesu online . Teraźniejszość i przyszłość biznesu jest w Internecie. Specjalizuj się!

Studiowanie potrzeb, które mieliśmy i nadal mamy nauczycieli i e-commerce w naszym codziennym życiu. Dostosowujemy go po 8 edycjach E-commerce Master's Degree w Alicante , 5 edycjach twarzą w twarz w Madrycie i 13 edycjach w trybie online.... [-]

Hiszpania Elche
Listopad 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
6 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Calle Juan de la Cierva,43
03203 Elche, Wspólnota Walencji, Hiszpania