University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL

Od momentu założenia StPOL zawsze miał bardzo jasny pomysł: idealnym środowiskiem dla szkoleń hotelowych jest szkoła hotelarska, pionierska w tym nurcie w Europie. Dlatego w 1966 roku powstał program szkoleniowy, utworzony przez hotel-szkołę z restauracją, w której studenci uniwersyteccy mogli natychmiast wykonywać swoją praktykę z prawdziwymi klientami pod nadzorem i bezpośrednią oceną profesjonalnego personelu dydaktycznego.

W ten sposób powstał jeden z naszych motto: "uczenie się przez działanie", prawdopodobnie ten, który najlepiej podsumowuje filozofię i koncepcję szkoły hotelowej, w której nic nie jest brane za pewnik, dopóki nie zostanie praktykowane tyle razy, ile to konieczne w prawdziwym środowisku pracy i potwierdzone przez kryterium zawodowe.

EUHT StPOL był także pierwszą szkołą w Hiszpanii, która stworzyła program i specjalną metodologię szkolenia z teorii zarządzania praktyką w zakresie gościnności w czasie, gdy plany szkoleniowe w Hiszpanii prawie nie wyróżniały gościnności w obszarze turystycznym.

Wtedy, tak jak teraz, była na czele, nie tylko w formie, ale także w bazie i licznych generacjach kierowników i kierowników hotelu, szefów kuchni z gwiazdkami Michelin, sommelierów, szefów obsługi ... itd., Którzy mają hotel. Escuela de Sant Pol de Mar w swoich programach nauczania, co pozwala EUHT StPOL kontynuować innowacje i otwierać nowe ścieżki w dziedzinie szkolenia.

Misja
Misją EUHT StPOL jest kształcenie przyszłych dyrektorów departamentów i dyrektorów generalnych hoteli i restauracji od doskonałości, niezależnie od ich lokalizacji. Wizją Stewola jest nadal pionierska szkoła w Europie i punkt odniesienia w sektorze z integralnym modelem szkolenia jakości w której teoria, praktyka i badania uzupełniają się dzięki formule Hotel-School:


"Powiedział mu, a on zapomniał;
widział to i wierzył;
zrobił to i zrozumiał "

Konfucjusz, 554-479 bc.

Strategiczne działanie EUHT StPOL opiera się na wartościach identyfikujących, przewodnikach działań i charakterystycznych przekonaniach. Jego seria wartości tożsamościowych obejmuje w szczególności jakość usługi, spersonalizowaną uwagę poprzez tutoring oraz metodologię nauczania, która motywuje uczniów do zwiększania ich osobistych możliwości.

Głęboka wiedza i doświadczenie w sektorze od ponad 45 lat wyznaczają EUHT StPOL jako punkt odniesienia dla studentów, specjalistów i firm. Wszystko to nie byłoby możliwe, gdyby szkoła nie pozostawała rygorystycznie wierna swoim zasadom ciągłego inwestowania w badania, analizy i studia przypadków i nowe tendencje skierowane na programy specjalizacyjne, które najlepiej dostosowują się do studentów i wymagań rynku. .Lokalizacje

Barcelona

Address
Carretera N-II s/n Km 664
Sant Pol de Mar

08395 Barcelona, Katalonia, Hiszpania