Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

ESYDE oddaje do Twojej dyspozycji pełną ofertę cykli szkoleniowych z oficjalnymi kwalifikacjami dostosowanymi do potrzeb rynku i firm.

Naszą misją jest kształcenie studentów zainteresowanych uzyskaniem aktualnej wiedzy, jakości i rynku oraz aktualnego zapotrzebowania, aby zdobyć umiejętności, które pozwolą Ci wejść na rynek pracy w najlepszy możliwy sposób. Dlatego mamy wykwalifikowanych specjalistów, wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych w każdym z różnych modułów, których uczymy.

Zamierzamy być wiodącym centrum w dziedzinie nauczania i być punktem odniesienia w organizacji i tworzeniu wydarzeń. W tym celu mamy kilka ośrodków nauczania w Andaluzji w Sewilli, Huelvie i Kordobie i nadal rozwijamy zakres ESYDE .

misja

ESYDE to instytucja edukacyjna, która dąży do osiągnięcia obecnego i pełnego szkolenia w zakresie kształcenia podyplomowego i zawodowego, rozprowadzanego w kilku ośrodkach w całej andaluzyjskiej geografii.

W tym celu organizujemy imprezy krajowe i międzynarodowe, szkolenia uzupełniające, seminaria na określone tematy i zniżki w firmach w sektorze, zapewniając profesjonalistom szereg przewag konkurencyjnych na rynku akademickim i rynku pracy.

Model edukacyjny dostosowany do rynku i jego potrzeb

112414_1-01-100x100.png

112415_1-02-100x100.png 112416_1-03-100x100.png 112417_1-04-100x100.png

Oficjalny tytuł

Wszystkie nasze średnie i wyższe stopnie są akredytowane tutaj i w pozostałej części Unii Europejskiej.

Wydział w Active

Nasi nauczyciele łączą swoją działalność pedagogiczną z aktywnością zawodową.

Firmy zintegrowane z modelem edukacyjnym

Umowy ze współpracującymi firmami, które dostarczają nam prawdziwych treści i wzmacniają naukę naszych studentów.

Wskazówki i spersonalizowane działania następcze

Ciągła ewolucja i spersonalizowane działania następcze.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

ESYDE - Dogesport

Ze względu na duże zapotrzebowanie społeczeństwa i niewielkie przeszkolenie specjalistów w zakresie zdrowia i przepisywania ćwiczeń fizycznych u osób o szczególnych wymag ... [+]

Ze względu na duże zapotrzebowanie społeczeństwa i niewielkie przeszkolenie specjalistów w zakresie zdrowia i przepisywania ćwiczeń fizycznych u osób o szczególnych wymaganiach, idea mistrza aktywności fizycznej, zdrowia i patologii rodzi się, aby przygotować specjalistów, którzy są zdolny do prawidłowej pracy z ludźmi z różnymi patologiami, takimi jak rak, cukrzyca, otyłość itp.

Obecny Mistrz ma na celu przeszkolenie osób, które chcą pracować w ośrodkach zdrowia lub szkoleniach skierowanych do tego typu populacji. W tym celu wykorzystamy model szkolenia oparty na badaniach i zdobyciu wiedzy i konkretnych umiejętności, które kwalifikują go do skutecznego szkolenia zindywidualizowanego w obszarach fitness, wellness, sportu i ośrodków rehabilitacyjnych. Ten tytuł magistra w zakresie aktywności fizycznej, zdrowia i patologii zapewni uczniom wybitnie praktyczne wykształcenie, dla którego istnieje wyspecjalizowany wydział uznawania oraz prestiż krajowy i międzynarodowy, który przyniesie realistyczną i innowacyjną wizję sektora zawodowego.... [-]

Hiszpania Córdoba
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
ESYDE - Dogesport

Celem jest wyszkolenie profesjonalistów, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie szkolenia i readaptacji sportu fizycznego, zdobywając niezbędne narzędzia, aby zmaksym ... [+]

Celem jest wyszkolenie profesjonalistów, którzy chcą specjalizować się w dziedzinie szkolenia i readaptacji sportu fizycznego, zdobywając niezbędne narzędzia, aby zmaksymalizować wydajność sportowca. Model szkoleniowy oparty na badaniach i zdobyciu konkretnej wiedzy i umiejętności, które kwalifikują Cię do skutecznego wykonywania zindywidualizowanego treningu i rehabilitacji urazów sportowych w obszarach fitness, odnowy biologicznej, sportu i wysokiej wydajności.

Ten Mistrz zapewni uczniom wybitnie praktyczne szkolenie, licząc na wyspecjalizowane wydziały, uznanie i prestiż narodowy, które przyniosą realistyczną i innowacyjną wizję sektora zawodowego.

Co oferujemy... [-]
Hiszpania Córdoba
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

¡Llega ESYDE Formación!