ESODE Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czym jest ESODE?

Jest to pierwsza szkoła biznesu w Europie specjalizująca się w komunikacji na żywo i direct, która oferuje ciągłe szkolenia w zakresie integralnej organizacji wydarzeń, szkolenia profesjonalistów w dziedzinie komunikacji na żywo we wszystkich aspektach. Szkoła ma worek płatnych staży w wiodących firmach w Hiszpanii, które pozwalają uczniowi zastosować zdobyte treści do rzeczywistości biznesowej.

Dlaczego rodzi się ESODE?

Komunikacja na żywo stała się strategicznym elementem zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami w środowisku o rosnącej konkurencyjności. Komunikacja w formie "twarzą w twarz", w różnych formach, pomaga organizacjom odróżnić się od konkurencji i utrzymać grupę docelową . Sektor, który w ostatnich latach doświadczył ciągłej ewolucji, właśnie ze względu na wzrost konkurencyjności rynków, reklamę środków masowego przekazu i jego brak skuteczności, oprócz rozwoju nowych technologii i pojawiania się nowych formatów komunikacji .

Badania sektora pokazują spadek inwestycji w media konwencjonalne, zwłaszcza w reklamę. Firmy i agencje, w poszukiwaniu większej skuteczności i zwrotu z inwestycji, wybrały wydarzenia w swoich różnych modalnościach (targi, wystawy, kongresy, promocje, itp.) Dla swoich celów biznesowych.

Organizacja wydarzeń była jednym z obszarów, który przedstawił bardziej niezwykłą ewolucję. Firmy i instytucje wykorzystują wydarzenia do interakcji z docelową publicznością, budowania lojalności klientów , drukowania wartości dodanej do marki i wzmacniania jej, przyciągania uwagi mediów, prezentowania i wprowadzania nowych produktów, przekazywania pomysłów, przesyłania wiadomości, tworzenia doświadczenia i, mówiąc krótko, sprawiają , że namacalne są wartości niematerialne .

Niezwykły rozwój tego sektora wymaga nowych wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Mając na celu zajęcie się tymi aspektami związanymi z komunikacją biznesową i instytucjonalną, a także kompleksową organizacją imprez , ESODE opracowało swoje programy szkoleniowe w tych dyscyplinach, będąc dziś punktem odniesienia w kursach na organizację wydarzeń .

Podczas opracowywania programów tego planu szkolnego szkoła przeprowadziła ważne badanie, aby zapewnić specjalistyczne i ciągłe odpowiednie szkolenia. Wyróżniono praktyczne stopnie naukowe, dzięki którym zapewniamy naszym studentom niezbędną wiedzę, aby sprostać codziennej komunikacji i marketingowi na żywo firmy, instytucji, podmiotu sportowego, firmy produkcyjnej, koncertu lub z perspektywy agencji integralnej organizacji wydarzeń . W tym celu mamy zespół profesorów specjalizujących się w nauczaniu , a także profesjonalistów z sektora aktywnego, którzy przekazują wiedzę i doświadczenia uczniom.

Lokalizacje

Madryt

ESODE Formación

Address
Complejo Empresarial Arco
C/Virgilio 2B, Edificio 4
Pozuelo de Alarcón

28223 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
+34 915 12 34 88