Przeczytaj oficjalny opis

ESNECA urodzony jako pierwszej szkoły biznesu z 100% zawartości online.

Jesteśmy międzynarodową szkołą biznesu, nauczycieli i konsultantów edukacyjnych na całym świecie, stał się liderem i wzorem w dziedzinie innowacyjnych programów, mających deconseguir najlepszych menedżerów i menedżerów.

To ESNECA .

ESNECA jest innowacja

ESNECA talent „s

ESNECA jest elastyczność

ESNECA Business School Studium dwóch systemach:

ON LINE

Metoda badania 100% on-line tutorizado z ESNECA przedstawia się następująco:

Na początku działalności, uczestnicy otrzymają wiadomość ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi rozpoczęciem zajęć, takich jak adres e-mail w klasie wirtualnej, gdzie publikowane są tematy na etapie podjąć (powitalny e-mail), nazwę użytkownika i hasło, nazwa listy; między innymi.

W Wirtualnym Kampusie znajdą informacje dotyczące programów, harmonogram działań, mediatorów, opiekun / materiały pomocnicze dla nauczycieli, lista uczestników zajęć oceny, które mają być wykonane i inne informacje, w zależności od etapu.

Testy są badania typu i on-line, na końcu każdego z modułów, w której student jest zapisany. To będzie taki sam student, przy wsparciu opiekuna, który oznaczyć termin egzaminu.

Będziesz mógł uczyć się w domu lub pracy w dowolnym miejscu na świecie.

ODLEGŁOŚĆ

Metoda badania 100% szkolony odległość ESNECA jest następujący:

Na początku działalności, uczestnicy otrzymają pocztą kurierską, za potwierdzeniem odbioru, pakiet szkoleniowy (który zawiera instrukcje, notebook, oraz badania, wraz z DVD, gdy sprawa, co szacunkowo w ciągu 7-8 dni data wpisu.

W ciągu 24 godzin skontaktuje się z nauczycielem, aby poprowadzić, doradzać i udostępniane co student może uznać za stosowne na początku i w trakcie trwania.

Testy są znikome. To będzie taki sam student, przy wsparciu opiekuna, który oznaczyć termin egzaminu.

Będziesz mógł uczyć się w domu lub pracy w dowolnym miejscu na świecie.

Programy prowadzone przez:
Język hiszpański