Przeczytaj oficjalny opis

ESIC to wiodące w Europie szkoły biznesowe z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w szkoleniu zawodowców i specjalistów od marketingu. Staramy się zachęcać, promować i utrzymywać bezpośrednie relacje ze środowiskiem biznesowym, aby zapewnić Ci praktyczne szkolenie akademickie, które koncentruje się na potrzebach rynku pracy. Oferujemy szkolenia z wartościami, aby skutecznie angażować się jako wysoko wykwalifikowany profesjonalista z doskonałą znajomością najnowszych trendów.

ESIC była pierwszą szkołą biznesu, która powstała w Hiszpanii, z potrzeby profesjonalnych biznesmenów, którzy ukończyli edukację w dziedzinie marketingu. Obecnie ESIC jest uważany za wiodącą szkołę szkoleniową dla firm i marketingu, znaną zarówno w kraju, jak i za granicą, jako jedna z najlepszych szkół szkoleniowych w tej dziedzinie. Z ponad 50 000 absolwentów, ESIC stanowi centrum odniesienia dla firm i profesjonalistów.


Ma dziesięć kampusów w całej Hiszpanii i dwie w Brazylii, co daje tej szkole biznesu największą krajową realizację terytorialną.

ESIC jest również powiązany z uniwersytetami: Rey Juan Carlos, Miguel Hernández, San Jorge i Rovira i Virgili w Madrycie, Walencji, Saragossie i Tarragona, a jego Kampus Curitiba jest uznawany przez Ministerstwo Edukacji w Brazylii za oficjalne centrum.


ESIC koncentruje swoje działania na pięciu obszarach/>

Studia licencjackie
ESIC nadaje wyższe stopnie naukowe, oficjalne tytuły i kombinację zarówno w marketingu, zarządzaniu i administracji biznesowej, biznesie międzynarodowym, komunikacji, reklamie i public relations, administracji biznesowej i biznesie cyfrowym. Wszystkie te kariery są praktyczne i zorientowane na zatrudnienie.

Studia magisterskie
Oferta szkoleniowa oparta jest na MBA, University Masters, Specialized Masters (w obszarach funkcjonalnych firmy) oraz na wyższych programach koncentrujących się na profesjonalistach szkoleniowych, aby móc sprostać wyzwaniom biznesowym.

Executive Education
W ramach Executive Education Area oferujemy szeroki zakres otwartych programów i dostosowanych szkoleń dla firm.

ESIC Szkoła Językowa
ESIC Language School jest centrum szkoleniowym i autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge. Oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i chińskiego z doświadczonymi nauczycielami i daje możliwość certyfikowania tej wiedzy. Oferta szkoleniowa obejmuje otwarte grupy, szkoły, profesjonalistów i firmy na wszystkich poziomach.
Ponadto oferuje kursy języka hiszpańskiego jako języka obcego: hiszpański ogólny, oficjalne przygotowanie do testów, egzaminy wstępne na uniwersytet, hiszpański biznesowy, krótkie programy i wyjazdy studyjne.

ESIC Od redakcji
Jest to reprezentacja ESIC w świecie wydawniczym, gdzie przyczynia się do badań i popularnych artykułów z zakresu ekonomii, biznesu, marketingu i umiejętności zarządzania. Naszym celem jest oferowanie książek, podręczników i publikacji dla studentów i profesjonalistów, od kilku uznanych autorów, którzy zajmują się wszystkimi dziedzinami związanymi z firmami i firmami.

ZASZEREGOWANIE


ESIC systematycznie pojawia się w najbardziej znanych międzynarodowych rankingach edukacji biznesowej. Zapewnia to zewnętrzne i obiektywne uznanie jakości szkolenia Szkoły w ciągu ostatnich 50 lat./>
Najnowsze pozycje w rankingach:

Ranking Bloomberg Business Week najlepszych szkół biznesu 2017.
ESIC International MBA (IMBA) pojawia się na 27 pozycji wśród międzynarodowych MBA.

Zwrot z inwestycji QS 2015./>
Programy MBA ESIC wyróżniają się spośród 46 europejskich programów MBA w tym rankingu; pojawiają się na czołowej pozycji w dwóch z sześciu kategorii "zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów" i "najkrótszy okres zwrotu". Występują również w pierwszej piętnastce w większości kategorii, a po pierwsze w Hiszpanii we wszystkich obszarach z wyjątkiem dwóch, w których pojawia się na drugim i trzecim miejscu. Szczegóły kluczowych kategorii:

  • Zatrudniony w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów, miejsce 1,
  • Najkrótszy okres zwrotu, pozycja 1,
  • 10-letni zwrot z inwestycji, pozycja 8,
  • 20-letni zwrot z inwestycji, pozycja 8,
  • Wspieranie przedsiębiorczości, pozycja 11,
  • Podwyższenie wynagrodzeń, pozycja 15.

QS Global 250 Business Schools 2017./>
ESIC znajduje się na liście 250 najlepszych szkół biznesu na świecie, a co ważniejsze jest jedną z siedmiu szkół biznesowych "Najwyższego poziomu" w Europie.


QS Global 100 Ranking EMBA 2017.
EMBA EMBA pojawia się w rankingu 100 najlepszych EMBA na świecie, zajmując 29. pozycję w Europie.


U-Multirank 2017/18.
ESIC znajduje się na 29. pozycji wśród 492 szkół wyższych dla Graduate Business Studies na świecie.


Poeci
ESIC Biznes


Ranking Global B-School dla młodzieży 2017 r.
ESIC jest w rankingu 100 najlepszych MBA na świecie, a co ważniejsze w 50 najlepszych na marketing (Master in Marketing Management, MIM), Finanse (Master in Finance, MDF) i Executive MBA (EMBA).


America Economia MBA Global 2017.
ESA MBA uplasowały się na 18. miejscu w rankingu najlepszych 49 programów dla studentów latynoamerykańskich.


CNN Expansion Ranking najlepszych międzynarodowych programów MBA 2017.
MBA z ESIC są częścią elity 77 międzynarodowych programów, zajmując 52. pozycję w tym rankingu.


Merco Talent
ESIC jest uznawany za drugą szkołę biznesową w Hiszpanii z największą zdolnością przyciągania i zatrzymywania talentów oraz jako 51. wśród 100 najbardziej utalentowanych firm w naszym kraju.
ESIC zajmuje 7 pozycję jako jedna z najbardziej utalentowanych firm w Hiszpanii, zatrudniająca mniej niż 1000 pracowników.


El Mundo 2017 ranking programów dla absolwentów.
ESIC Magister marketingu, magister reklamy i public relations, magister zasobów ludzkich i rozwoju organizacyjnego oraz mistrz w handlu międzynarodowym
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ESIC Business & Marketing School

Mistrz w dziedzinie logistyki i łańcucha dostaw (LOCS) pokazuje krytyczne znaczenie doskonałego zarządzania łańcuchem, z dostaw dla konsumenta do zakupu lub konsumpcji pr ... [+]

Rola dyrektora logistyki i łańcucha dostaw jest jednym z głównych strategicznych osi większości firm.

Mistrz w dziedzinie logistyki i łańcucha dostaw (LOCS) pokazuje krytyczne znaczenie doskonałego zarządzania łańcuchem, z dostaw dla konsumenta do zakupu lub konsumpcji produktu. Obejmuje on również zarządzanie produktem po jego osadza się w zakładach dla marketingu strategicznego: negocjacji i selekcji dystrybutorów, trade marketingu, zarządzania kategorią, visual merchandising.

Mistrz LOCS uwzględnia nowe narzędzia i rynków internetowych w celu udostępnienia produktów konsumpcyjnych o wysokiej wartości dodanej.

Program obejmuje również szkolenia i certyfikacja moduł zamówień SAP ERP, jako część procesu logistyki i łańcucha dostaw.... [-]

Hiszpania Madryt Walencja
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Technologia cyfrowa zmieniła wszystko i nadszedł czas, aby odzyskać kontrolę nad swoim relacji marki z klientami w środowisku cyfrowym. Odkryj Magister możliwości Digital ... [+]

Zostań globalnego marketingu cyfrowego profesjonalnej strategii uczenia się, technik i praktyk marketingu cyfrowego i reklamy online środowisko dzisiaj

Technologia cyfrowa zmieniła wszystko i nadszedł czas, aby odzyskać kontrolę nad swoim relacji marki z klientami w środowisku cyfrowym. Odkryj Magister możliwości Digital Marketing ICEMD niepowstrzymaną rewolucję, kierowanie jego możliwości, komunikacja dwukierunkowa, wyniki pomiarów, dostęp do rynku światowego.

Sześć kompletnych modułów, które pomogą Ci opanować najbardziej zaawansowanych i skutecznych dyscypliny w marketingu, komunikacji, reklamy i sprzedaży online, ręcznie eksperci cyfrowe aktywne. Każdy Digital Marketing w jednym panem, po których trzeba będzie całą niezbędną wiedzę, aby cyfrowo zwiększenia swojej działalności i dać nowy skręcają na swojej karierze.... [-]

Hiszpania Madryt Barcelona Walencja Sewilla Coruña Pamplona  + 3 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
5 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Master in Digital Marketing to innowacyjny, akademicki, ukierunkowany na praktykę i skoncentrowany na marketingu cyfrowym program, odzwierciedlający aktualne wyzwania ryn ... [+]

Master in Digital Marketing to innowacyjny, akademicki, ukierunkowany na praktykę i skoncentrowany na marketingu cyfrowym program, odzwierciedlający aktualne wyzwania rynku.

Głównym celem MDM jest pomoc i wsparcie studentów w przejściu do zarządzania strategicznego, w szczególności w obszarze marketingu cyfrowego. Dzięki ukończeniu MDM uczestnicy zyskają kluczowe umiejętności i wiedzę do oceny, zarządzania i wdrażania cyfrowych strategii marketingowych, jednocześnie zwiększając ich zdolność do stawienia czoła złożonym wyzwaniom w coraz bardziej zglobalizowanym / zdigitalizowanym środowisku marketingowym.

W tym kontekście program ma wbudowane w program nauczania wyraźne międzynarodowe podejście wzbogacone o najnowsze trendy i osiągnięcia w marketingu cyfrowym; dwa filary, które stanowią podstawę dla przyszłych liderów marketingu.... [-]

Hiszpania Madryt Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Master in Marketing i zarządzanie sprzedażą (Gesco) jest odniesienie mistrz przyjąć rolę lidera w dziedzinie marketingu, organizacji biznesowych i biznesu. ... [+]

Mistrz odniesienia w Hiszpanii w dziedzinie marketingu i biznesu.

Master in Marketing i zarządzanie sprzedażą (Gesco) jest odniesienie mistrz przyjąć rolę lidera w dziedzinie marketingu, organizacji biznesowych i biznesu.

Z corocznego przeglądu jego zawartość różnicowania tego programu nad innymi jest jego stopień uaktualniania do najnowszych potrzeb rynku i naciskiem na cyfrowym świecie biznesu w przyszłości będzie rozwijać.

cechyProgram Master z wielkim uznaniem biznesu, co znacznie zwiększa szanse zatrudnienia osób uczestniczących. będzie uważana za jedną z najlepiej wyszkolonych specjalistów od marketingu z wielkich możliwości rozwoju zawodowego w rynku.Posiada aktualną zawartość Marketingu i Rozwoju Zarządzania i umiejętności zarządzania.... [-]
Hiszpania Madryt Barcelona Walencja Sewilla Saragossa Marbella Coruña Pamplona Bilbao Granada  + 7 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Master in Sports Marketing obejmuje potrzebę profesjonalizmu w marketingu światowego sportu. Jest to sektor o ogromnych możliwościach rozwoju narodowego i międzynarodoweg ... [+]

Mistrz odniesienia w Hiszpanii w dziedzinie marketingu i sportu.

Master in Sports Marketing obejmuje potrzebę profesjonalizmu w marketingu światowego sportu. Jest to sektor o ogromnych możliwościach rozwoju narodowego i międzynarodowego, i zakłada, że ​​przyszłych specjalistów, którzy chcą być zatrudnieni w tym sektorze musi nabyć specjalistyczną wiedzę, które pozwolą im wykonać prawidłowego zarządzania, eksploatacji i wykorzystania szans i wyzwań, które powstają ,

cechySport przemysł działalności jest sektor, który wymaga coraz bardziej wyspecjalizowanych specjalistów zdolnych do dostarczania wartości i rozwiązań marketingu sportowego.Wpływ sportu w hiszpańskiej gospodarki stanowi obecnie 2,5% PKB, a oczekuje się, że w dalszym ciągu rośnie w szybszym tempie niż w innych sektorach. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów zarówno ekonomicznie i społecznie.Mechanizmy różnicowe czynniki400 godziny22 przypadkach eksperymentalnych10 mistrzowska28 godzin nauczania... [-]
Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Mistrz marketingu w międzynarodowej mody i luksusu (MM ... [+]

Mistrz marketingu w międzynarodowej mody i luksusu (MM

cechySkierowany do wszystkich, którzy chcą podjąć karierę w branży mody i luksusu międzynarodowym.Masters uczy się podczas weekendu w piątek po południu i sobotę rano od października do lipca.Zawiera Masterclass prowadzone przez ekspertów z branży mody i luksusu.Mechanizmy różnicowe czynnikiOFICJALNA NAZWA: Własny tytuł Rey Juan Carlos University.Zatrudnialność: Możliwość staży w firmach.Metodologia: mistrz zawiera nowych obiektów, takich jak innowacje, empirycznego marketingu, marketingu cyfrowego, zachowań konsumentów, marki, prezentując kolekcje na pokazach mody, moda i prawa, etc., prowadzone przez nauczycieli i wykładowców szkół, uczelni biznesowych oraz ekspertów przemysł, za pomocą metody sprawy. Ponadto, zdolność motywowania innowacyjność, kreatywność, dostosowanie się do zmian i krytyczne myślenie.korzyścispecjalizujący się w program marketingowy stosowany do mody i luksusowych branży o międzynarodowej wizji, której celem jest szkolenie przyszłych menedżerów w umiejętności i narzędzia do zarządzania i marketingu strategicznego operacyjnej międzynarodowej.Należy zwrócić szczególną uwagę przy projektowaniu doświadczeń handlowych i krytycznego myślenia.Łączy innowacyjne narzędzia nauczania, typowe dla szkoły biznesu jest sprawą ESICMetoda obejmuje przypadek symulacji techniczne i strategiczne.Klasztor wybrane spośród profesorów i specjalistów z branży mody.Obejmuje ona nowych obiektów, takich jak innowacje, trendy rynkowe, badania zachowań konsumentów, nowych materiałów, empirycznego marketingu, inscenizacji zbiorów i międzynarodowych pokazach mody, luksusowych e-handlu i mody i prawa, między innymi.Zapewnia on dostęp do profesjonalnej sieci firm odzieżowych.Ułatwiać współpracę i porady z głównych hiszpańskich firm odzieżowych, priorytetów szkolenia specjalistów od marketingu w branży.Praktyki w przedsiębiorstwach. *Wizyty w sklepach i sklepach odniesienia w branży mody i luksusu.... [-]
Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 - 12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

MMS jest innowacyjnym i zaktualizowany program, jedyny na rynku, który łączy szkolenie w technikach Badań Marketingowych Business Intelligence z wybitnie praktycznej meto ... [+]

MMS jest innowacyjnym i zaktualizowany program, jedyny na rynku, który łączy szkolenie w technikach Badań Marketingowych Business Intelligence z wybitnie praktycznej metodologii mającej na celu stworzenie inteligencję do podejmowania decyzji biznesowych.

cechy/>Program składa się z dwóch najlepszych programów: zaawansowany program w marketingu Analytics i zaawansowany program w Badań MarketingowychNauczyciele z sektora biznesu, z dużym doświadczeniem w nauczaniu.Kwalifikuje się do stosowania technik badawczych i przygotowuje się do analizy danych za pomocą narzędzi takich jak Excel, SPSS i SAS Enterprise Miner.Metodologia stosowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów.Mechanizmy różnicowe czynnikiObejmuje mieszkaniowej tydzień w Londynie, aby odwiedzić i dowiedzieć się ważnych międzynarodowych firm i agencji specjalizująca się w badaniach Marketing i Business Intelligence.Możliwość staże w ALD Automotive, Altadis Imperial Tobacco, Burger King, Campofrío DKV Seguros, GFK, Kantar Media, Mindshare, Nielsen, Telefónica, Vodafone.profil kandydat... [-]
Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

MITB ma na celu pogłębienie wiedzy na temat czynników globalizujących, procesu internacjonalizacji, tego, w jaki sposób globalne środowisko gospodarcze wpływa na konkuren ... [+]

MITB ma na celu pogłębienie wiedzy na temat czynników globalizujących, procesu internacjonalizacji, tego, w jaki sposób globalne środowisko gospodarcze wpływa na konkurencyjne reakcje firm oraz w jaki sposób świat jest ze sobą połączony. Dzięki temu absolwenci są gotowi sprostać wyzwaniom związanym z rozszerzeniem działalności na nowe rynki globalne, a także zarządzaniem zespołami z różnych kultur i kontynentów.

Wypełniając MITB będziesz w stanie zidentyfikować motywy i środki obsługi rynków zagranicznych, rozwiązać kontrowersyjne problemy w handlu międzynarodowym

MITB zapewni ci wiedzę i umiejętności niezbędne do opanowania złożoności wymaganej do podejmowania decyzji w zglobalizowanym środowisku biznesowym . Pozwoli to również poszerzyć wiedzę o tym, jak działają firmy globalne, przygotować Cię do prowadzenia biznesu w kontekście globalnym i uwzględnić pojawiające się problemy w handlu międzynarodowym i biznesie.... [-]

Hiszpania Madryt Barcelona Walencja
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

RPP ułatwia wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego sprostania wyzwaniom nowego społeczeństwa informacyjnego, w którym władza jest w dużej mierze w rękach narzędzi ... [+]

Przedsiębiorcy przekazać wiele wiadomości dobrowolnie i mimowolnie. I to jest -unida komunikacji z człowiekiem - czynnik polega różnica między sukcesem a porażką w relacji biznesowych z innymi podmiotami zaangażowanymi w ich działalności.

RPP ułatwia wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego sprostania wyzwaniom o tym nowym społeczeństwie informacyjnym, gdzie władza jest w dużej mierze na rękach narzędzi konsumpcyjnych.

Mistrz w komunikacji i reklamy, jest utworzony przez dwa górne studiów podyplomowych, które mogą być badane niezależnie, w którym to przypadku zostały uzyskane stopnie: Superior Communication Management Program (WPBiO) oraz zaawansowany program w reklamie i cyfrowych środowisk ( PSDP).... [-]

Hiszpania Madryt Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, k ... [+]

Stopień tego pana jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych w szkoleniu ekspertów w programach zasobów ludzkich. Rygorystyczny program z wieloletnim doświadczeniem, który podkreśla ludzi jako strategicznych aktywów gospodarczych i przyszłych menedżerów zasobów ludzkich jak niekwestionowanych liderów tego procesu.

Master jest oficjalnym program oferowany wspólnie z Uniwersytetem Rey Juan Carlos, w oparciu o metodologię, która obejmuje najnowocześniejsze elementy edukacyjne razem szkolenia wysokiej jakości w dziedzinie zarządzania kadrami i rozwoju organizacyjnego.

fundacje edukacyjne Curriculum

Programu studiów magisterskich w dziedzinie zarządzania kadrami i Rozwoju Organizacyjnego został zaprojektowany z uwzględnieniem ogólnych zasad określonych w art. 3,5 dekretu królewskiego oraz określenia celów szkoleniowych ogólnych i szczególnych umiejętności zawodowe, akademickie i w którym uczeń musi zostać przeszkolony. Podstawowym celem tego tytułu jest zapewnienie odpowiedniego poziomu szkolenia podyplomowego i naukowe w odniesieniu do zasobów ludzkich i organizacji, przekazywania wiedzy i umiejętności menedżerskich świadczących, że jest bezpośrednio stosowane w dziedzinie zawodowej absolwentów. Szkolenie Mistrza opiera się na łączeniu rygor naukowy z rzeczywistości gospodarczej, integracji teorii i praktyki oraz metody opartej treningowy, dialogu i wymiany doświadczeń, refleksji na temat „przypadków” szkolenia z „symulatorów „biznes i jako baza, rozwój zdolności do analizy i syntezy oraz przegląd znaczenia i odpowiedzialności samej pracy.... [-]

Hiszpania Madryt Sewilla Marbella Granada  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Master in Marketing Management (MiM) to innowacyjny, akademicki, oparty na praktyce, zorientowany na marketing program, odzwierciedlający aktualne wyzwania rynku. Realizu ... [+]

Master in Marketing Management (MiM) to innowacyjny, akademicki, oparty na praktyce, zorientowany na marketing program, odzwierciedlający aktualne wyzwania rynku./>

Realizując program MiM, uczestnicy zyskają kluczowe umiejętności i wiedzę do oceny, zarządzania i wdrażania strategii marketingowych, jednocześnie zwiększając ich zdolność do stawienia czoła i rozwiązywania złożonych wyzwań w coraz bardziej zglobalizowanym środowisku marketingowym. W tym kontekście program ma wbudowane w program nauczania wyraźne międzynarodowe podejście wzbogacone o najnowsze trendy i osiągnięcia w marketingu cyfrowym ; dwa filary, które stanowią podstawę dla przyszłych liderów marketingu. Wszystkie lekcje są prowadzone w języku angielskim.... [-]

Hiszpania Madryt Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Master in Business Management ... [+]

Master in Business Management URJC ma konkretny program na wysokim poziomie, która przygotuje Cię przyjąć rolę lidera w dziedzinie marketingu, organizacji biznesowych i biznesu.

Stopień ten pozwala łączyć funkcjonariuszy programu studiów z praktycznością, doświadczenie i profesjonalizm firmy, szkoły biznesu międzynarodowego prestiżu.

Można również uzyskać przez magistra marketingu z ESIC studiuje 12 dodatkowy program lub dostępu do programów doktoranckich kredytów.

fundacje edukacyjne Curriculum/>

Program nauczania Mistrza w Business Management (URJC) został zaprojektowany z uwzględnieniem ogólnych zasad określonych w art. 3,5 dekretu królewskiego i definiowanie celów szkoleniowych w formie kompetencji akademickich i zawodowych, w których uczeń musi zostać przeszkolony. Podstawowym celem tego stopnia jest dostarczenie szkolenia científicaadecuada i podyplomowych w stosunku do Dyrekcji Marketingu i Zarządzania sprzedaży, przekazywania wiedzy oraz zapewnienie umiejętności zarządzania. Szkolenie Masters opiera się na łączeniu rygor naukowy z rzeczywistości gospodarczej, integracji teorii i praktyki, z metodologii opartej na dialogu i wymiany doświadczeń, refleksji na temat „przypadków” szkolenia dla biznesu „symulatorów” oraz, Podstawa, rozwój analizy i syntezy pojemności i przegląd na temat znaczenia i odpowiedzialności samej pracy.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Twój biznes i swoją karierę proszą o chwilę: digitalizarte potrzeby. Jeśli twoim celem jest zdobycie pozycji lidera i odpowiedzialności w tym nowym środowisku cyfrowym, z ... [+]

On kieruje, zarządza i wspiera digitalizację spółki.

Twój biznes i swoją karierę proszą o chwilę: digitalizarte potrzeby. Jeśli twoim celem jest zdobycie pozycji lidera i odpowiedzialności w tym nowym środowisku cyfrowym, zmiana zaczyna się od Mistrza w Digital Business w ICEMD. Kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci zwiększyć proces digitalizacji firmę lub rozpocząć własny biznes online.

Sześć kompletnych modułów, podczas którego dowiesz się takie rzeczy jak wzrost sprzedaży dzięki chmurze, jak mierzyć skuteczność reklamy cyfrowej lub klucze do sukcesu e-commerce.

Z metodologii opartej na praktyczne uczenie ręcznych cyfrowych ekspertów aktywnych w ciągu 9 miesięcy szkolenia będziesz uczyć się od bardziej technicznych aspektów środowiskach cyfrowych, do tych bardziej koncentruje się na zarządzaniu, marketingu czy sprzedaży.... [-]

Hiszpania Madryt Walencja Marbella Pamplona Bilbao  + 2 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Master in Financial Management (MDF) z ESIC oferuje możliwość stania się ekspertem w dziedzinie finansów korporacyjnych. Poprzez kompleksowe, rygorystyczny i szkolenia pr ... [+]

W naszych przedsiębiorstwach gospodarki potrzebują specjalistów z pełnym widokiem finansowania w dobie hiszpańskiej firmy, które rozumieją kryteria techniczne i finansowe i są w stanie skutecznie radzić sobie z nowymi wymaganiami.

Master in Financial Management (MDF) z ESIC oferuje możliwość stania się ekspertem w dziedzinie finansów korporacyjnych. Poprzez kompleksowe, rygorystyczny i szkolenia praktycznego, który zapewnia szkolenia finansową i wzmacnia rozwój umiejętności menedżerskich.

MDF ma wydział składa się z profesjonalistów z profilu zarządzania firmą dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami poprzez praktyczne, mediów edukacyjnych i szkoleń interaktywnej.... [-]

Hiszpania Madryt Walencja Sewilla Pamplona Bilbao Granada  + 3 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

DRHO jest jednym z najbardziej kompletnych programów można obecnie znaleźć na rynku w szkoleniu ekspertów w dziedzinie Human Resources. ... [+]

DRHO jest jednym z najbardziej kompletnych programów można obecnie znaleźć na rynku w szkoleniu ekspertów w dziedzinie Human Resources.

Rygorystyczne master, z ponad 35-letnim doświadczeniem, która kładzie nacisk na ludzi jako strategicznych aktywów spółki, ponieważ są one którzy ostatecznie doprowadzić firmy do sukcesu.

Sukces tego programu polega na ścisłej relacji nawiązanej pomiędzy studentami z dużych firm i instytucji jak Ministerstwo Obrony, Cepsa, Czerwonego Krzyża, Iberdrola, Adecco lub Cajamar z nauczycieli, specjalistów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dostarczenie wiedzy poprzez doświadczenie zawodowe.

cechystrategiczna wizja zarządzania ludźmi.globalna wizja, zrozumienie zasobów ludzkich części, która dotyczy wszystkich obszarów firmy.praktyczne zorientowane wizja metodologia praktyką biznesową.etyczna wizja biznesu.Mechanizmy różnicowe czynnikiDoświadczenie: wdrożone w 1980 roku i stale aktualizowana programu.Elastyczność: Godziny Zgodne z pracy.Metodyka: Na podstawie pracy indywidualnej i zespołowej połączeniem teorii i silniejszych narzędzi HR w połączeniu z najnowszymi trendami i obejmuje seminaria, gdzie rzeczywiste przypadki są analizowane.Klasztor: starsi nauczyciele z doświadczeniem pedagogicznym i wielkiej wiedzy o rzeczywistości jako zarządzających aktywami i konsultantów biznesowych.... [-]
Hiszpania Madryt Sewilla Marbella Granada  + 1 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język hiszpański
Zaoczne
9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Ten mistrz w komunikacji i nowych technologiach wyłania się w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w tych dziedzinach niedostatec ... [+]

Ten mistrz w komunikacji i nowych technologiach wyłania się w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w tych ramach - zbadanych obszarów i oferują nowe, ekscytujące możliwości kariery.

cele

Zorientowane badania Proponowany tytuł reagować na potrzeby odczuwane przez społeczeństwo i przedsiębiorstw, a to przekłada się na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie komunikacji i nowych technologiach.

Firmy i instytucje przekazać wiele wiadomości, czy zamierzone lub niezamierzone. I to właśnie w komunikacie do -unida ludzki czynnik gdzie prawdziwa różnica między sukcesu lub niepowodzenia w relacji biznesowych z innymi podmiotami zaangażowanymi w ich działalności.... [-]

Hiszpania Madryt
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Camino Valdenigriales
28223 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania
Address
Edificio de la Prensa Avda. de Carlos III, s/n Isla de la Cartuja
41092 Sewilla, Andaluzja, Hiszpania
Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Saragossa, Aragonia, Hiszpania
Address
C/ Severo Ochoa, 49 Parque Tecnológico de Andalucía Campanillas
29590 Marbella, Andaluzja, Hiszpania
Address
Ronda de Nelle, 31
15007 Coruña, Galicja, Hiszpania
Address
Avda. de Anaitasuna, 31 Mutilva (Navarra)
31192 Pamplona, Nawarra, Hiszpania
Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, kraj Basków, Hiszpania
Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andaluzja, Hiszpania
Address
Avenida de Madrid, 60
36204 Vigo, Galicja, Hiszpania
Address
Hiszpania online, Hiszpania