ESIC Business & Marketing School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ESIC to wiodąca grupa szkół biznesowych w Hiszpanii z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w szkoleniu specjalistów w dziedzinie biznesu i marketingu. Staramy się zachęcać, promować i utrzymywać bezpośrednie relacje ze środowiskiem biznesowym, aby zapewnić praktyczne szkolenie akademickie, które koncentruje się na potrzebach rynku pracy. Oferujemy szkolenia z wartościami, aby skutecznie angażować się jako wysoko wykwalifikowany profesjonalista z doskonałą znajomością i najnowszymi trendami.

ESIC była pierwszą szkołą biznesu, która powstała w Hiszpanii, z potrzeby profesjonalnych biznesmenów, którzy ukończyli edukację w dziedzinie marketingu. Obecnie ESIC jest uważany za wiodącą szkołę szkoleniową dla firm i marketingu, znaną zarówno w kraju, jak i za granicą, jako jedna z najlepszych szkół szkoleniowych w tej dziedzinie. Z ponad 50 000 absolwentów, ESIC stanowi centrum odniesienia dla firm i profesjonalistów.


Ma dziesięć kampusów w całej Hiszpanii i dwa inne w Brazylii, co zapewnia tej szkole biznesu największą implementację na szczeblu krajowym i terytorialnym.


ESIC jest również powiązany z uniwersytetami Rey Juana Carlosa, Miguela Hernándeza, San Jorge i Rovira i Virgili odpowiednio w Madrycie, Walencji, Saragossie i Tarragonie, a jego kampus w Curitiba jest uznawany za oficjalne centrum przez Ministerstwo Edukacji w Brazylii.

ESIC koncentruje swoje działania na pięciu obszarach

69329_ESICfiveareas.jpgStudia licencjackie

ESIC nadaje wyższe stopnie naukowe, oficjalne tytuły i kombinację zarówno w marketingu, zarządzaniu i administracji biznesowej, biznesie międzynarodowym, komunikacji, reklamie i public relations, administracji biznesowej i biznesie cyfrowym. Wszystkie te kariery są praktyczne i zorientowane na zatrudnienie.

Studia magisterskie

Oferta szkoleniowa oparta jest na MBA, University Masters, Specialized Masters (w obszarach funkcjonalnych firmy) oraz na wyższych programach koncentrujących się na profesjonalistach szkoleniowych, aby móc sprostać wyzwaniom biznesowym.

Executive Education

W ramach Executive Education Area oferujemy szeroki zakres otwartych programów i dostosowanych szkoleń dla firm.

ESIC Szkoła Językowa

ESIC Language School jest centrum szkoleniowym i autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge. Oferuje kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i chińskiego z doświadczonymi nauczycielami i daje możliwość certyfikowania tej wiedzy. Oferta szkoleniowa obejmuje otwarte grupy, szkoły, profesjonalistów i firmy na wszystkich poziomach.

Ponadto oferuje kursy języka hiszpańskiego jako języka obcego: hiszpański ogólny, oficjalne przygotowanie do testów, egzaminy wstępne na uniwersytet, hiszpański biznesowy, krótkie programy i wyjazdy studyjne.

ESIC Od redakcji

Jest to reprezentacja ESIC w świecie wydawniczym, gdzie przyczynia się do badań i popularnych artykułów z zakresu ekonomii, biznesu, marketingu i umiejętności zarządzania. Naszym celem jest oferowanie książek, podręczników i publikacji dla studentów i profesjonalistów, od kilku uznanych autorów, którzy zajmują się wszystkimi dziedzinami związanymi z firmami i firmami.

Zaszeregowanie

ESIC systematycznie pojawia się w najbardziej znanych międzynarodowych rankingach edukacji biznesowej. Zapewnia to zewnętrzne i obiektywne uznanie jakości szkolenia Szkoły w ciągu ostatnich 50 lat.

Najnowsze pozycje w rankingach:

Ranking Bloomberg Business Week najlepszych szkół biznesu 2017.

ESIC International MBA (IMBA) pojawia się na 27 pozycji wśród międzynarodowych MBA.

Zwrot z inwestycji w QS 2015.

Programy MBA ESIC wyróżniają się spośród 46 europejskich programów MBA w tym rankingu; pojawiają się na czołowej pozycji w dwóch z sześciu kategorii "zatrudnienie w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów" i "najkrótszy okres zwrotu". Występują również w pierwszej piętnastce w większości kategorii, a po pierwsze w Hiszpanii we wszystkich obszarach z wyjątkiem dwóch, w których pojawia się na drugim i trzecim miejscu. Szczegóły kluczowych kategorii:

  • Zatrudniony w ciągu 3 miesięcy od ukończenia studiów, miejsce 1,
  • Najkrótszy okres zwrotu, pozycja 1,
  • 10-letni zwrot z inwestycji, pozycja 8,
  • 20-letni zwrot z inwestycji, pozycja 8,
  • Wspieranie przedsiębiorczości, pozycja 11,
  • Podwyższenie wynagrodzeń, pozycja 15.

QS Global 250 Business Schools 2017.

ESIC znajduje się na liście 250 najlepszych szkół biznesu na świecie, a co ważniejsze jest jedną z siedmiu szkół biznesowych "Najwyższego poziomu" w Europie.

QS Global 100 Ranking EMBA 2017.

EMBA EMBA pojawia się w rankingu 100 najlepszych EMBA na świecie, zajmując 29. pozycję w Europie.

U-Multirank 2017/18.

ESIC znajduje się na 29. pozycji wśród 492 szkół wyższych dla Graduate Business Studies na świecie.

Poets & Quants 2017.

ESIC Business & Marketing School została uznana przez magazyn Poets and Quants za 61. najlepszą szkołę biznesu na świecie prowadzącą międzynarodowe programy MBA w ramach nowej edycji rankingu „Międzynarodowe programy MBA 2017”. Wśród europejskich szkół biznesu ESIC zajmuje 34 pozycję.

Ranking Global B-School dla młodzieży 2017 r.

ESIC jest w rankingu 100 najlepszych MBA na świecie, a co ważniejsze w 50 najlepszych na marketing (Master in Marketing Management, MIM), Finanse (Master in Finance, MDF) i Executive MBA (EMBA).

America Economia MBA Global 2017.

ESA MBA uplasowały się na 18. miejscu w rankingu najlepszych 49 programów dla studentów latynoamerykańskich.

CNN Expansion Ranking najlepszych międzynarodowych programów MBA 2017.

MBA z ESIC są częścią elity 77 międzynarodowych programów, zajmując 52. pozycję w tym rankingu.

Raport Merco Talent & Companies 2017.

ESIC jest uznawany za drugą szkołę biznesową w Hiszpanii z największą zdolnością przyciągania i zatrzymywania talentów oraz jako 51. wśród 100 najbardziej utalentowanych firm w naszym kraju.

ESIC zajmuje 7 pozycję jako jedna z najbardziej utalentowanych firm w Hiszpanii, zatrudniająca mniej niż 1000 pracowników.

El Mundo 2017 ranking programów dla absolwentów.

Magister ESIC w marketingu, magister reklamy i public relations, magister zasobów ludzkich i rozwoju organizacji oraz magister handlu międzynarodowego i biznesu od 2012 r. Zajmował najwyższe pozycje w swoich kategoriach przez El Mundo.

Lokalizacje

Madryt

Address
Camino Valdenigriales
28223 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Barcelona

Address
C/ Marià Cubí, 124
08021 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Walencja

Address
Avda. de Blasco Ibáñez, 55
46021 Walencja, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Sewilla

Address
Edificio de la Prensa
Avda. de Carlos III, s/n
Isla de la Cartuja

41092 Sewilla, Andaluzja, Hiszpania

Saragossa

Address
Vía Ibérica, 28-34
50012 Saragossa, Aragonia, Hiszpania

Malaga

Address
C/ Severo Ochoa, 49
Parque Tecnológico de Andalucía
Campanillas

Malaga, Andaluzja, Hiszpania

Coruña

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 Coruña, Galicja, Hiszpania

Pamplona

Address
Avda. de Anaitasuna, 31
Mutilva (Navarra)

31192 Pamplona, Nawarra, Hiszpania

Bilbao

Address
C/ Alameda Recalde, 50
48008 Bilbao, kraj Basków, Hiszpania

Granada

Address
C/ Eduardo Molina Fajardo, 38
18014 Granada, Andaluzja, Hiszpania

Vigo

Address
Avenida de Madrid, 60
Vigo, Galicja, Hiszpania

Hiszpania online

Address
Hiszpania online, Hiszpania