ESEI International Business School Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zdjęcie dzięki uprzejmości ESEI International Business School Barcelona

INNOWACJE W EDUKACJI BIZNESOWEJ

Uczenie się w czasie rzeczywistym

ESEI zapewnia międzynarodową edukację biznesową, która spełnia wymagania globalnych przedsiębiorstw. Od momentu założenia w 1989 roku kierujemy się pasją dostarczania programów biznesowych, które zapewniają odpowiednie umiejętności i profesjonalne szkolenia w celu poprawy perspektyw zawodowych naszych studentów i przygotowania ich do sukcesu w międzynarodowym środowisku pracy.

MIĘDZYNARODOWE UZNAWANIE NA DOSKONAŁOŚĆ

Akredytacje w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii

ESEI jest uznaną międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii. Programy licencjackie ESEI to oficjalne kwalifikacje przyznawane przez najlepsze uniwersytety w Wielkiej Brytanii. Programy magisterskie ESEI to prywatne stopnie naukowe przyznawane bezpośrednio przez ESEI i Universidad Católica de Murcia (UCAM) - jedną z najbardziej prestiżowych instytucji uniwersyteckich w Europie, o doskonałej reputacji w dziedzinie edukacji biznesowej.

CAMPUS ESEI BARCELONA - NAJLEPSZY MIASTO DLA MIĘDZYNARODOWYCH STUDENTÓW

Top 5 europejskiego centrum startowego

ESEI znajduje się w Barcelonie w Hiszpanii, międzynarodowym centrum biznesowym i innowacyjnym. Wydarzenia takie jak Mobile World Congress, który rocznie przyciąga ponad 100 000 osób, czynią z miasta jedno z najlepszych miejsc do networkingu w Europie. Nasi potencjalni absolwenci mają możliwość nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami oraz nawiązania stałego kontaktu z kolegami z klasy, nauczycielami i wykładowcami.

MIĘDZYNARODOWY WYDZIAŁ I EKSPERCI W BIZNESIE

Uczenie się od doświadczonych profesjonalistów

Międzynarodowe wydziały ESEI badają, inspirują i wytwarzają wiedzę odpowiednią do potrzeb naszych studentów. Proponują zbiorowe podejście do złożonych problemów, rozwijając jednocześnie indywidualny talent akademicki i zawodowy. Wydziały ESEI pochodzą z całego świata i zapewniają studentom ESEI prawdziwie globalną perspektywę biznesową.

Zdjęcie dzięki uprzejmości ESEI International Business School Barcelona

Coaching dla doskonałości

Nasz wydział jest aktywny zawodowo: są dyrektorami generalnymi, właścicielami firm, przedsiębiorcami, menedżerami marketingu lub innymi pracownikami wyższego szczebla firm. ESEI jest odskocznią dla naszych studentów w karierze, której chcą, a nasz wykład może pomóc im się tam dostać!

Zdjęcie dzięki uprzejmości ESEI International Business School Barcelona

PRAKTYCZNA METODOLOGIA BIZNESOWA

Uczenie się oparte na projektach (PBL)

W ESEI naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie naszym studentom najlepszych możliwych doświadczeń edukacyjnych. Uczenie się oparte na projektach łączy studentów ze światem rzeczywistym. Uczniowie mają autonomię, elastyczność i odpowiedzialność za współpracę nad projektami, które mogą być studium przypadku, pisemnym raportem, filmem wideo, odgrywaniem ról, stroną internetową itp. Rola naszych nauczycieli polega zasadniczo na facylitatorze . Tworzą wytyczne dotyczące projektów i nadzorują postępy, które zespoły robią tydzień po tygodniu, z regularnymi punktami odprawy - tak jak w miejscu pracy.

Zdjęcie dzięki uprzejmości ESEI International Business School Barcelona

UCZENIE SIĘ NAUCZYCIELI

Spersonalizowana uwaga w małych grupach klasowych

Studenci ESEI korzystają ze spersonalizowanego mentoringu i doradztwa naszych międzynarodowych specjalistów w dziedzinie zarządzania edukacją. Wielkości klas są małe, aby zachęcić i stworzyć kulturę pielęgnowania i zwiększania talentów społeczności studentów ESEI.

Zdjęcie dzięki uprzejmości ESEI International Business School Barcelona

ŻYCIE STUDENCKIE VIBRANT

Różnorodna społeczność 150 studentów z ponad 40 krajów

ESEI oferuje prawdziwie globalne doświadczenie z międzynarodowymi studentami z różnych środowisk. Społeczność studentów ESEI składa się z młodych, zaprawionych w karierze osób, które pasjonują się biznesem. W tle znanych budowli architektonicznych, wspaniałych piaszczystych plaż, niesamowitego śródziemnomorskiego klimatu, ekscytujących klubów nocnych, fantastycznej kuchni i licznych atrakcji kulturalnych i sportowych, Barcelona gwarantuje studentom niezapomniane wrażenia w rozsądnym budżecie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości ESEI International Business School Barcelona

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

ESEI łączy Talent z biznesem

ESEI oferuje wyjątkową możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Barcelonie. Studenci ESEI są w stanie odbywać staże i zdobywać międzynarodowe doświadczenie zawodowe w krajowych i międzynarodowych firmach zlokalizowanych w Barcelonie.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 Barcelona, Katalonia, Hiszpania