ESEI International Business School Barcelona

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

INNOWACJE W EDUKACJI BIZNESOWEJ

Uczenie się w czasie rzeczywistym

ESEI zapewnia międzynarodową edukację biznesową, która spełnia wymagania globalnych przedsiębiorstw. Od momentu założenia w 1989 roku kierujemy się pasją dostarczania programów biznesowych, które zapewniają odpowiednie umiejętności i profesjonalne szkolenia w celu poprawy perspektyw zawodowych naszych studentów i przygotowania ich do sukcesu w międzynarodowym środowisku pracy.

MIĘDZYNARODOWE UZNAWANIE NA DOSKONAŁOŚĆ

Akredytacje w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii

ESEI jest uznaną międzynarodową instytucją szkolnictwa wyższego w Hiszpanii. Programy studiów licencjackich ESEI są oficjalnymi kwalifikacjami przyznawanymi przez najlepsze brytyjskie uniwersytety. Programy ESEI Master to prywatne dyplomy przyznawane bezpośrednio przez ESEI i Universidad Católica de Murcia (UCAM) - jedna z najbardziej prestiżowych instytucji uniwersyteckich w Europie, o doskonałej reputacji w edukacji biznesowej.

CAMPUS ESEI BARCELONA - NAJLEPSZY MIASTO DLA MIĘDZYNARODOWYCH STUDENTÓW

Top 5 europejskiego centrum startowego

ESEI znajduje się w Barcelonie w Hiszpanii, międzynarodowym centrum biznesowym i innowacyjnym. Wydarzenia takie jak Mobile World Congress, który rocznie przyciąga ponad 100 000 osób, czynią z miasta jedno z najlepszych miejsc do networkingu w Europie. Nasi potencjalni absolwenci mają możliwość nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami i inwestorami oraz nawiązania stałego kontaktu z kolegami z klasy, nauczycielami i wykładowcami.

MIĘDZYNARODOWY WYDZIAŁ I EKSPERCI W BIZNESIE

Uczenie się od doświadczonych profesjonalistów

Międzynarodowe wywiady ESEI inspirują i produkują wiedzę odpowiednią do potrzeb naszych studentów. Proponują zbiorowe podejście do złożonych problemów przy jednoczesnym rozwijaniu indywidualnych talentów akademickich i zawodowych. Wydział ESEI jest z całego świata i zapewnia studentom ESEI prawdziwie globalną perspektywę biznesową.

PRAKTYCZNA METODOLOGIA BIZNESOWA

Coaching dla doskonałości

ESEI stara się stworzyć kulturę pielęgnowania i wzmacniania talentu przyszłych profesjonalistów poprzez rozwój osobisty, nabywanie umiejętności i wspieranie inicjatyw przedsiębiorczych. Programy ESEI koncentrują się na rozwijaniu podstawowych kompetencji menedżerskich oraz praktycznego podejścia, które zapewnia ważne międzynarodowe doświadczenie zawodowe.

UCZENIE SIĘ NAUCZYCIELI

Spersonalizowana uwaga w małych grupach klasowych

Studenci ESEI korzystają ze spersonalizowanego doradztwa i doradztwa od naszych międzynarodowych specjalistów w zakresie zarządzania edukacją. Wielkość klas jest niewielka, aby zachęcić i stworzyć kulturę pielęgnowania i wzmacniania talentu społeczności studentów ESEI.

ŻYCIE STUDENCKIE VIBRANT

Różnorodna społeczność 150 studentów z ponad 40 krajów

ESEI oferuje prawdziwie globalne doświadczenie z międzynarodowymi studentami z różnych środowisk. Społeczność studentów ESEI składa się z młodych, zaprawionych w karierze osób, które pasjonują się biznesem. W tle znanych budowli architektonicznych, wspaniałych piaszczystych plaż, niesamowitego śródziemnomorskiego klimatu, ekscytujących klubów nocnych, fantastycznej kuchni i licznych atrakcji kulturalnych i sportowych, Barcelona gwarantuje studentom niezapomniane wrażenia w rozsądnym budżecie.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

ESEI łączy Talent z biznesem

ESEI oferuje wyjątkową możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Barcelonie. Studenci ESEI są w stanie odbywać staże i zdobywać międzynarodowe doświadczenie zawodowe w krajowych i międzynarodowych firmach zlokalizowanych w Barcelonie.

Lokalizacje

Barcelona

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 Barcelona, Katalonia, Hiszpania