ESDi - Design School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

school

Informacje o ESDi

W 1989 roku kilka organizacji administracyjnych, firm i stowarzyszeń biznesowych zebrało się, aby wzmocnić kataloński przemysł poprzez profesjonalizację projektowania. Efektem tych starań była Wyższa Szkoła Projektowania ESDi , która powstała w celu szkolenia konkurencyjnych i wykwalifikowanych absolwentów wzornictwa.

Od tego czasu szkoła została skonsolidowana jako pionier w dziedzinie edukacji, włączając w to oficjalny tytuł uniwersytecki w dziedzinie projektowania, szereg studiów magisterskich i podyplomowych oraz innowacyjne studia, takie jak licencjat z inteligentnego projektowania i licencjat z zakresu cyfrowej humanistyki. .

Szkoła z Sabadell (Barcelona, ​​Hiszpania) ma ponad 14 000 m2 obiektów wyposażonych w najnowocześniejszą technologię, takich jak nasze Self-Labs produkcji dodatków, wirtualna rzeczywistość (we współpracy z HP) oraz digitalizacja procesów projektowania i produkcji.

Rankingi

 • ESDi Higher School of Design, Nº 1 wśród Design Schools of Catalonia od dwóch lat z rzędu w rankingu U BBVA Foundation 2016-2017
 • Uniwersytet Ramon Llull, nr 6 w rankingu U BBVA Foundation 2017
 • Uniwersytet Ramona Llulla, Nº 125 w naukach społecznych i zarządzaniu rankingami Uniwersytetu Światowego QS według tematu 2017
 • Uniwersytet Ramona Llulla, top 100 globalnego rankingu na zatrudnienie na uniwersytecie 2017
 • Uniwersytet Ramona Llulla, najlepsze 151-200 w rankingu globalnych rankingów przedmiotów akademickich w Szanghaju w 2017 roku
 • Uniwersytet Ramon Llull, n ° 6 państwa hiszpańskiego w rankingu uniwersytetów hiszpańskich CYD 2017

school

Nagrody otrzymane przez naszych studentów

 • Ane Castro i Núria Costa (Fashion Design), zwycięzcy konkursu Samsung EGO Innovation Project za kolekcję CONECT3D, nagroda, która pozwoliła im pokazać swoje kreacje w Mercedes-Benz Fashion Week Madrid
 • Ane Castro i Núria Costa (Fashion Design), zwycięzcy Dnia Inwestora 080 2018 katalońskiego pasa startowego 080 Barcelona Fashion i platformy Seed
 • Gerard Arderius (Projekt Graficzny), zdobywca Złotego Laus (Hiszpania) 2018 ADG-FAD za swój projekt dyplomowy "El soso catalán que hace reír"
 • Mireia Mesalles (Product Design), zdobywczyni Złotego Medalu ADI (Hiszpania) 2018 ADI-FAD za projekt dyplomowy "Minialny"
 • Alba Alaminos (Interior Design), zdobywczyni trzeciej nagrody w konkursie CODIC Awards (Hiszpania) 2018 w Col·legi Oficial de Dissenyadors d'Interiors i Decoradors de Catalunya za projekt dyplomowy "Skyline Flight School"
 • Roger Fonts (Graphic Design), zdobywca Brązowego Lausa (Hiszpania) 2018 ADG-FAD za swój projekt dyplomowy "Original Apparel Kids"

school

9 powodów, dla których warto studiować w ESDi

 1. Oficjalny dyplom i możliwość uzyskania podwójnego stopnia: oficjalny tytuł w dziedzinie projektowania licencjackiego w inteligentnym projekcie. Jesteśmy również jedynym ośrodkiem w państwie hiszpańskim, który uczy 6 dyscyplin projektowych.
 2. Pionierzy w projektach inteligentnego projektowania i cyfrowych nauk humanistycznych.
 3. Szeroka międzynarodowa sieć. Jesteśmy obecni w ponad 20 krajach.
 4. Ponad 14 000 m2 obiektów w zabytkowym budynku położonym w centrum Sabadell.
 5. Warsztaty i laboratoria wyposażone w technologię awangardową. Oprócz warsztatów, laboratoriów, zbiorów wideo i fotografii, otwartych przestrzeni i klas technologicznych, mamy trzy Self-Labs i jeden Help-Lab (produkcja dodatkowa i druk 3D, wciągająca i holograficzna rzeczywistość wirtualna we współpracy z HP i digitalizacja projektowanie tkanin i procesy produkcyjne).
 6. Wysoka zdolność do zatrudnienia i szybkie wprowadzenie na rynek pracy: 95,5% naszych absolwentów jest w stanie znaleźć pracę w ciągu roku od ukończenia studiów.
 7. Więź uniwersytecko-biznesowa, z projektami i współpracą z ważnymi markami i instytucjami: Mango, TV3, Seat, Yerse, Ajuntament de Sabadell, eMobike i Harley-Davidson. Badania i innowacje w klasach i poza nimi.
 8. Kompetentny i zmotywowany personel związany z branżą i jej działalnością. Studenci i absolwenci z projektami uznawanymi przez najważniejsze targi, wystawy i konkursy w branży.
 9. Stypendia i stypendia. Nikt, kto ma powołanie i motywację, powinien zostać pominięty w systemie edukacji.

school

Lokalizacje

Sabadell

Address
Carrer del Marquès de Comillas,81
08202 Sabadell, Katalonia, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium