ESCP Business School - Madrid Campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ESCP Business School, założona w 1819 roku, wyprodukowała pokolenia liderów i przedsiębiorców. Dzięki sześciu miejskim kampusom w Berlinie, Londynie, Madrycie, Paryżu, Turynie i Warszawie prawdziwie europejska tożsamość ESCP pozwala mu oferować unikalny wielokulturowy styl edukacji w dziedzinie biznesu oraz globalny pogląd na kwestie zarządzania międzynarodowego. Każdego roku ESCP przyjmuje ponad 6000 studentów i 5000 kadry kierowniczej z ponad 120 różnych krajów, zapewniając im kompleksową ofertę kursów z zakresu zarządzania i specjalistycznych programów (licencjat, magister, Executive MBA, doktorat i edukacja dla kadry kierowniczej). ESCP Europe należy do zaledwie 1% szkół biznesu na świecie posiadających akredytację: AACSB i EQUIS). www.escp.eu - Dołącz do nas na Twitterze @ESCP_bs

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Kosmopolityczny, wyrafinowany, tętniący życiem, energiczny, żywy

ESCP Business School - Madryt

Nasz cel: zwiększenie szans na zatrudnienie. Współpracujemy z czołowymi firmami, takimi jak Deloitte, EY, PwC, Ferrovial i Accenture, wśród wielu innych. Naszym celem jest oferowanie naszym studentom najlepszych staży, a nasze firmy partnerskie najbardziej utalentowanych stażystów.

Kampus znajduje się w spokojnej okolicy, kilka metrów od Parku Narodowego Monte de El Pardo. Kampus madrycki jest idealnym miejscem dla uczniów, aby mogli skupić się na nauce i rozwoju zawodowym.

Główny budynek otoczony jest ogrodem o powierzchni 6000 m2, który obejmuje piękny gaj i łąkę trawiastą. Znajdują się tam wygodne sale wielofunkcyjne, biblioteka, sale komputerowe, kawiarnia i parking.

W kampusie codzienne życie jest intensywne, ponieważ odbywają się codzienne zajęcia, sesje informacyjne i konferencje, wizyty firm krajowych i międzynarodowych, spotkania grup studenckich, fora i wiele innych działań.

Z Puerta del Sol i Plaza Mayor do Plaza de España, Malasaña, Chueca i stadionu piłkarskiego Bernabeu to nie tylko wielkość miasta.

To podejście madrileño - zamiłowanie do spotkań towarzyskich, kulturowego płomienia i ciepła jego mieszkańców. Każdy zakręt, który skręcisz, ujawnia coś, co cię zaskoczy i zachwyci.

Międzynarodowe środowisko

Madryt jest domem dla najlepszych szkół biznesu na świecie.

Stolica oferuje zróżnicowaną społeczność międzynarodową, która daje możliwość studiowania wraz ze studentami z całego świata. Jest to również jedno z najtańszych miast dla studentów w Europie.

Uruchom swoją karierę

Stolica Hiszpanii, znana jako centrum przemysłu i innowacji, jest jednym z wiodących centrów finansowych w Europie.

Madryt oferuje studentom wspaniałe możliwości nawiązania profesjonalnych kontaktów i zdobycia odpowiedniego doświadczenia. W ESCP staramy się nadążać za zmieniającymi się wymaganiami i trendami gospodarki, wykorzystując nowe technologie i innowacje, aby zaspokoić potrzeby zarówno studentów, jak i przyszłych pracodawców.

Lokalizacje

Madryt

Address
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Londyn

Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania

Akredytacje

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited