ESCO Escuela Superior de Comunicación y Marketing de Granada

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy prestiżowym uniwersytetem europejskim o międzynarodowym powołaniu związanym z Trinity Saint David University of Wales. ESCO jest pierwszą i jedyną szkołą wyższą specjalizującą się w studiach uniwersyteckich w zakresie komunikacji, marketingu i treści cyfrowych w Hiszpanii w oparciu o model szkół biznesu. Uczy wszystkich poziomów szkolnictwa wyższego i szkoleń podyplomowych.

W ESCO oferujemy bardzo praktyczne szkolenie, zarówno w klasie, poprzez aktywne uczenie się, jak i w ponad 250 firmach, z którymi instytucja ma liczne umowy, dzięki czemu uczniowie mogą wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Wszyscy nasi studenci odbywają praktyki z pierwszego kursu.

Świat marketingu, komunikacji i gier wideo to sektory o najwyższych profilach pracy związanych z ICT stworzonych w ostatnich latach dzięki rozwojowi Internetu. Cyfrowa transformacja firm jest szansą dla nowych marketerów, dziennikarzy, publicystów, komunikatorów audiowizualnych i projektantów gier wideo. Wejdź w karierę przyszłości, w której rozwinęły się nowe profile zawodowe, których wymagają firmy.

Lokalizacje

Granada

Address
Calle San Antón, 73
18005 Granada, Andaluzja, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium