ESCO E-Universitas

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego ESCO E-Universitas ?

121401_PorqueESCOeu.jpg

6 powodów, dla których warto trenować z nami:

  1. Uczysz się w Specjalistycznej Szkole Neuronauki Stosowanej.
  2. Kursy online, ale z całkowitym i stałym połączeniem z osobistym nauczycielem i nauczycielem.
  3. Studiujesz we własnym tempie, bez zobowiązań dotyczących harmonogramów lub miejsca.
  4. Uczysz się dynamicznie i przyjemnie. Niezapomniane przeżycie!
  5. Dzielisz się z kolegami z całego świata.
  6. Masz najlepszych nauczycieli.

Specjaliści Neuronauki Stosowanej

Pierwsza hiszpańskojęzyczna szkoła specjalizująca się w neurologii miała zastosowanie do organizacji.

Uczymy mistrzów i kursów w zakresie marketingu, zarządzania, komunikacji i zasobów ludzkich , z punktu widzenia stosowanej neurologii .

Jest wielu absolwentów, którzy obecnie wykonują swoją pracę z większą wiedzą i dokładnością w podejmowaniu decyzji w tych dziedzinach. Ich unikalne i niezapomniane doświadczenie w nauce pozwoliło im na ważny skok w karierze zawodowej . Świadczą o tym jego zeznania i liczne interwencje w trakcie kariery zawodowej, po uzyskaniu stopnia naukowego.

Neuronauka w ostatnich latach szybko ewoluowała w rękach technologii, a jednocześnie jest coraz skuteczniej stosowana w organizacjach w zakresie zarządzania, przywództwa i komunikacji.

Badanie środowiska mózgu, wprowadzanie stosowanej neuronauki w organizacjach oraz między kierownikami a personelem jest już koniecznością i wyraźną wygodą .

Mamy znakomity zespół nauczycieli z kilku krajów, specjalistów w dziedzinie neurologii stosowanej, co pozwala nam poszerzać praktyczną wiedzę w rzeczywistych środowiskach aplikacji , przy czym ta zmienna jest jedną z najbardziej docenianych przez naszych uczniów.

Online, ale bardzo blisko Ciebie

Bycie zawsze blisko Ciebie to nasz znak rozpoznawczy. Właśnie dlatego masz osobistego trenera, który stymuluje naukę i śledzi ewolucję uczenia się w sposób ciągły i natychmiastowy we wszystkim, czego potrzebujesz. Twój koszyk jest zawsze dostępny przez e-mail, telefon, Skype i Whatsapp.

Dlatego nauczyciele są zawsze do Twojej dyspozycji, odpowiadając na twoje pytania w mniej niż 48 godzin .

Woman working by a windowAndrew Neel / Unsplash

Trenuj we własnym tempie

Dostosuj swoją pracę, inne studia lub życie rodzinne i społeczne do 100% szkolenia online, które pozwala na całkowitą elastyczność harmonogramów i miejsc .

Aby uzyskać większą elastyczność, nadal masz zajęcia na żywo, ale są one rejestrowane, dzięki czemu możesz je wyświetlać tyle razy, ile chcesz.

Doskonałość akademicka, która prestiżu studiów

Nasi nauczyciele to uznani eksperci z bogatym doświadczeniem dydaktycznym i zawodowym , którzy nie tylko przekazują podstawy i teorię, ale przede wszystkim przypadki, doświadczenia i „know-how”.

Doświadczenie

Dodajemy ponad 20 lat, zapewniając wysokiej jakości szkolenia zarówno osobiście, jak i online.

Ponad 10 000 studentów może zaświadczyć o jakości otrzymanego szkolenia.

Nasi studenci pochodzą z Argentyny, Boliwii, Kolumbii, Kostaryki, Chile, Dominikany, Hiszpanii, Ekwadoru, Hondurasu, Meksyku, Nikaragui itp.

Ucz się w zabawny, dynamiczny i praktyczny sposób

Ciągła dynamizacja, fora, debaty i najlepsze narzędzia multimedialne sprawiają, że lubisz się uczyć dzięki zabawnej, dynamicznej i praktycznej metodzie nauki .

Rozwiń swoją sieć kontaktów

Nasze szkolenia online zostały zaprojektowane tak, abyś miał stały kontakt ze studentami i specjalistami z dowolnego miejsca na świecie , w ten sposób zdobywając wiedzę i poszerzając swój horyzont zawodowy.

Mamy również umowy o współpracy, które są przedłużane z dnia na dzień, z firmami i specjalistami z różnych krajów hiszpańskojęzycznych.

Sprawdź, czego najbardziej wymaga obecny rynek pracy

Propozycje szkoleniowe są produktem rzeczywistych potrzeb rynku, ale które z kolei stanowią unikalne podejście, dające dodatkową wartość zawodową .

Lokalizacje

Granada

Address
Calle San Antón nº73
18005 Granada, Andaluzja, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: