Przeczytaj oficjalny opis

ESADE Business School

ESADE to międzynarodowa uczelnia z ponad pięćdziesięciu lat historii. Ludzie są naszym najważniejszym atutem. wykładowców i specjalistów, którzy pielęgnować refleksji, dialogu, projektów i inicjatyw, aby zapewnić doskonałą edukację, pionierskie badania i cenny wkład do debaty społecznej i transformacji. Podstawową misją ESADE jest szkolenie osób stać się wysoce kompetentnych specjalistów w pełni świadomy swojej odpowiedzialności społecznej. Promujemy edukacji i badań w naszym Law School oraz Business School z zobowiązania do dyscypliny intelektualnej, analizy krytycznej i doskonałości akademickiej. Zdecydowana większość absolwentów prawie 50.000 ESADE są ambasadorami tych wartości w ponad stu krajach i przytrzymaj posty najwyższego poziomu w przedsiębiorstwach, administracji publicznej i sektora non-profit.

globalnego prestiżu ESADE w wynika z jego wysokiej jakości edukacji, jej międzynarodowy ostrości i jej holistyczne podejście do rozwoju zawodowego i umiejętności osobistych. Przez lata ESADE wypracowano głęboko zakorzenione powiązania z biznesem, sektorów gospodarczych i społecznych jako platforma dla edukacji i innowacji, jako punkt odniesienia, centrum badań i jako etap do refleksji i dialogu. Co więcej, ESADE aktywnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań związanych z zasobami ludzkimi i zarządzania wiedzą, innowacje i globalizacji korporacyjnej, przedsiębiorczości i odpowiedzialności społecznej, a także rozwiązanie problemów prawnych związanych z nowymi wyzwaniami biznesowymi. ESADE Business School Z ponad 50-letnim doświadczeniem i ponad 50.000 absolwentów na całym świecie, ESADE Business School jest międzynarodowo uznane za wysokie standardy swoich studiów. W zakładach w Barcelonie i Madrycie, a także Buenos Aires, ESADE Executive Program jest zobowiązana do szkolenia osobom o dużym potencjale do prowadzenia organizacjom dnia dzisiejszego i przyszłości. ESADE konsekwentnie plasuje się wśród 10 najlepszych szkół biznesu na świecie, jeśli chodzi o zaspokajanie potrzeb firm (Financial Times, Business Week i The Wall Street Journal).

Dlaczego ESADE

Po pół wieku doświadczeń, ESADE jest założycielem nadruk ujawnia kilka oznaki tożsamości, które inspirowane zadania tej instytucji, pozwalając, aby przyczynić się do społeczeństwa w znaczący i innowacyjny sposób. Poprzez szkolenia, badania i debaty społecznej, ESADE przyczynił, przyczynia się i przyczyni się do:

Promowanie otwartą wizję zarządzania Zaangażowanie wszystkich rodzajów organizacji: firmy, instytucje publiczne i organizacje non-profit Postęp procesu modernizacji hiszpańską gospodarkę i jej udanej internacjonalizacji w ciągu ostatnich kilku dekad Wzmacnianie innowacyjności i przedsiębiorczości przedsiębiorcy szkoleniowe umożliwiające wdrażanie innowacyjnych i zrównoważonych modeli biznesowych Nauczanie i promowanie społecznej odpowiedzialności biznesu, łącząc perspektywę kompetencji zawodowych z wizji przywództwa jako usługa i zaangażowania na rzecz społeczeństwa

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Język hiszpański
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: