Przeczytaj oficjalny opis

ENEB to szkoła biznesowa specjalizująca się w szkoleniach magisterskich i podyplomowych w zakresie wysokiej wydajności w oparciu o metodologie pedagogiczne na odległość. ENEB prowadzi kilka międzynarodowych programów referencyjnych w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, tworząc stanowiska wysokiego szczebla w całej społeczności hiszpańskojęzycznej.

Dlaczego ENEB ?

Doskonałość naukowa

ENEB to szkoła biznesowa specjalizująca się w szkoleniach magisterskich i podyplomowych w zakresie wysokiej wydajności w oparciu o metodologie pedagogiczne na odległość. ENEB prowadzi kilka międzynarodowych programów referencyjnych w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, tworząc stanowiska wysokiego szczebla w całej społeczności hiszpańskojęzycznej.

ENEB główna ENEB znajduje się w Barcelonie, trzecim co do wielkości mieście biznesowym w Europie, po Londynie i Paryżu oraz drugim europejskim mieście, które najlepiej promuje się jako centrum biznesowe zgodnie z raportem EUROPEAN CITIES MONITOR przeprowadzonym przez firmę konsultingową Cushman and Wakefield.

Dzięki wirtualnemu kampusowi i naszej metodzie 7/24 będziesz stale towarzyszyć i doradzać zespołowi tutorów, dzięki czemu Twoja nauka będzie kompletna i będziesz w stanie rozwiązać wszystkie wątpliwości lub pytania, które mogą pojawić się podczas studiów. Zapewniamy elastyczne godziny, aby połączyć twoje studia z twoją osobistą i zawodową aktywnością, system nauki całkowicie dostosowany do twoich potrzeb. Możesz zapoznać się z metodologią badania tutaj.

Wszystkie kursy magisterskie, podyplomowe i zaawansowane, ENEB uczy ENEB są akredytowane przez University Isabel I, który został zaprojektowany w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego poprzez przyznawanie punktów ECTS (Europejski System Transferu Punktów) we wszystkich szkolnych programach edukacyjnych, gwarantując jednorodność i jakość badań.

Zaangażowana w jakość i doskonałość European Business School of Barcelona została nagrodzona, wraz z EAE i IMF Business School, pieczęcią jakości Cum Laude 2018 jako najlepsza szkoła biznesu ceniona przez studentów. Ponadto uzyskał certyfikat doskonałości EFQM z najwyższym wynikiem i jest centrum związanym z Uniwersytetem Isabel I. ENEB jest zarejestrowany przez Ministerstwo Przemysłu i współpracuje z Centrum Uniwersyteckim w Barcelonie.

Gazeta El País opublikowała ostatnio listę najlepszych szkół biznesu zlokalizowanych w Hiszpanii, oceniając ich jakość. ENEB zajmuje pierwszą pozycję, nadając mu ocenę 4,7 z 5, uznając tym samym prestiż i jakość jako wiodąca szkoła biznesu w tym sektorze. Ponadto, jest on również umieszczony w dzienniku finansowym Financial Magazine jako druga najlepsza szkoła biznesu na odległość w Hiszpanii, a także w rankingu najlepszych International Business Schools w Club MBA i trzecim najlepszym internetowym MBA w Hiszpanii według portalu MBA.

Międzynarodowy charakter

ENEB to globalna i międzynarodowa szkoła biznesu, której celem jest szkolenie kadry kierowniczej i ekspertów w dziedzinie biznesu, oferując możliwość nauki zarówno w języku hiszpańskim, jak i portugalskim. Dzięki szerokiej gamie programów magisterskich i podyplomowych European Business School of Barcelona zapewnia narzędzia do zarządzania i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania każdym działem zarządzania w firmach. Według Financial Times „posiadanie EMBA lub MBA ma bezpośredni wpływ na rozwój kariery i wynagrodzenia”. Aby ułatwić procedury, wszyscy studenci spoza UE mogą poprosić o usługę apostille we wszystkich dokumentach administracyjnych wydanych przez szkołę.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Potrójne miareczkowanie

W ENEB się nie tylko na szkoleniu teoretycznym w zakresie wiedzy biznesowej, ale również we wszystkich naszych programach magisterskich prowadzimy kurs specjalizacyjny z coachingu i NLP (Neurolinguistic Programming), abyś mógł i będzie mógł zastosować tę wiedzę w zarządzaniu zespołami i zarządzaniu nimi. W celu osiągnięcia sukcesu zawodowego w każdej firmie.

Wszystkim naszym programom szkoleniowym towarzyszy Business English Program, opcjonalny i bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie negocjacji, który pozwoli Ci pracować w międzynarodowym środowisku pracy. Dzięki porozumieniu ENEB i Trinity College London wszyscy uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Business English, będą mogli kontynuować naukę w szkole i wybrać oficjalny certyfikat ISE II.

Po ukończeniu studiów naszych Mistrzów otrzymasz potrójny stopień wydany przez ENEB zatwierdzony i certyfikowany przez Uniwersytet Isabel I:

  • Tytuł magistra
  • Dyplom specjalizacji z coachingu i NLP
  • Certyfikat programu Business English

Aby ułatwić procedury administracyjne, wszyscy studenci spoza UE mogą poprosić o usługę apostille we wszystkich dokumentach administracyjnych wydanych przez szkołę po ukończeniu programów szkoleniowych, płacąc odpowiednie opłaty.

Pojedynczy proces legalizacji - zwany apostille - polega na umieszczeniu apostille lub adnotacji w samym dokumencie administracyjnym, który poświadcza autentyczność dokumentów wydanych w innym kraju przez European Business School of Barcelona. Państwa-sygnatariusze XII Konwencji Haskiej Konferencji Prawa Prywatnego Międzynarodowego z 5 października 1961 r. Uznają zatem autentyczność dokumentów wydanych w innych krajach i opatrzonych apostille. Możesz sprawdzić proces apostille tutaj.

Tablet podarunkowy

W ENEB wszyscy nasi studenci mają najbardziej zaawansowane zasoby technologiczne do prowadzenia badań w możliwie najbardziej efektywny sposób. Dlatego zapisując się do któregokolwiek z naszych programów magisterskich, otrzymasz darmowy tablet do nauki bez ograniczeń iz całkowitą swobodą.

Zaangażowane w środowisko, wszystkie nasze badania są nauczane w 100% w formacie cyfrowym. Nasz model badania pozwoli Ci pobrać całą zawartość naszych programów szkoleniowych i wizualizować je na tablecie lub innym urządzeniu, które wygodnie uczy się z dowolnego miejsca na świecie.

Giełda pracy

ENEB jest uznawany przez najbardziej prestiżowe firmy z różnych sektorów. Jego szkolenie, dostosowane do aktualnej rzeczywistości świata pracy, pozwala studentowi doskonale rozwijać się w każdej firmie i może rozwijać obiecującą karierę zawodową. Aby było to możliwe, szkoła ma umowę z ważnymi firmami biznesowymi i bankiem pracy, w którym można otrzymywać tygodniowe oferty pracy.

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ENEB

Master in Big Data and Business Intelligence ma na celu zapewnienie swoim studentom przeglądu i globalizacji technologii Big Data i ich przydatności do osiągnięcia celów ... [+]

Master in Big Data and Business Intelligence ma na celu zapewnienie swoim studentom przeglądu i globalizacji technologii Big Data i ich przydatności do osiągnięcia celów biznesowych, a także stosowanego i praktycznego szkolenia w zakresie technik analitycznych w biznesie (Biznes Analytics) przygotowanie studenta do bieżącego zapotrzebowania w tej dziedzinie pracy, która wymaga specjalistów zajmujących się dużymi ilościami danych.

Ten Master jest skierowany do profesjonalistów z doświadczeniem lub bez doświadczenia, którzy chcą skupić się na nowych zawodach związanych z analizą danych (Data Analyst, Data Scientists, Chief Data Officer, Data Engineer itp.). Pod koniec tego magistra studenci będą mieli wystarczający potencjał do pokrycia niektórych z tych wyspecjalizowanych profili, będą w stanie wydobyć cenną wiedzę z dużych ilości danych, kierując decyzjami biznesowymi różnych firm i instytucji, co jest nowym celem strategiczne, w którym wiele firm idzie do przodu. Mistrz obejmuje również najnowsze trendy w strategii biznesowej i zarządzaniu zespołem, dzięki czemu uczeń jest w stanie nie tylko powiązać i przeanalizować dane, ale także zastosować je i zarządzać nimi w kierowaniu zespołami i zarządzaniem nimi.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Mistrz w coachingu, zarządzaniu emocjami i uważności pomoże ci rozwinąć umiejętności niezbędne do kierowania emocji w relacjach w firmie. ... [+]

Mistrz w coachingu, zarządzaniu emocjami i uważności pomoże ci rozwinąć umiejętności niezbędne do kierowania emocji w relacjach w firmie. Pozwoli ci świadomie umieścić się w bieżącym momencie, zapewniając szereg zasobów emocjonalnych do zaakceptowania doświadczeń i wydobycia ich maksymalnego potencjału.

Ponadto przyniesie ci większą wiedzę na temat funkcjonowania twojego umysłu, aby zwiększyć odporność na wszystkie dziedziny życia i osiągnąć łatwość pracy zespołowej i indywidualnej.

Wybierz szkolenie w ENEB , jednej z najbardziej znaczących szkół biznesu na odległość w Europie, która pozwala trenować na najwyższym poziomie, z dowolnego miejsca i przy codziennym wsparciu wszystkich nauczycieli i nauczycieli.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Master in Innovation and Entrepreneurship ma na celu pogłębienie kluczy do założenia firmy, kładąc nacisk na wprowadzenie produktu, pracę zespołową i zarządzanie w rozwoj ... [+]

Master in Innovation and Entrepreneurship ma na celu pogłębienie kluczy do założenia firmy, podkreślając wprowadzenie produktu, pracę zespołową i zarządzanie w rozwoju projektu. Mistrz ma również na celu zwiększenie talentu w organizacjach, aby mogli rozwijać innowacje w swoich działach i optymalizować zasoby. Ten stopień magistra pozwoli Ci rozwinąć ważne umiejętności osobiste jako przedsiębiorca w obszarach takich jak kreatywność i przywództwo oraz zarządzanie projektami.

Innowacje i przedsiębiorczość mają ważną wartość w światowej gospodarce, ponieważ optymalizują zasoby, procesy, odnawiają gałęzie przemysłu i stwarzają możliwości, a także wartość biznesową.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Magister komunikacji biznesowej i korporacyjnej koncentruje się na wszystkich profesjonalistach, którzy starają się rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w bardziej skutec ... [+]

Magister komunikacji biznesowej i korporacyjnej koncentruje się na wszystkich profesjonalistach, którzy starają się rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w bardziej skuteczny sposób w obszarach public relations i komunikacji firmy.

Otoczenie gospodarcze, społeczne i biznesowe szybko się zmienia. Nowe platformy komunikacji cyfrowej, globalizacja i inne trendy to nowe wyzwania w sposobie komunikowania się organizacji z interesariuszami.

Rozwiniesz podstawowe koncepcje i główne narzędzia pracy na nowych platformach cyfrowych, takich jak blogi, sieci społecznościowe, mikroblogowanie.

Dzięki temu będziesz mógł przejąć rolę dyrektora ds. Komunikacji (DirCom), aby zapewnić komunikację w dwukierunkowym i przejrzystym przepływie, zapewniając, że wizerunek, wiarygodność i reputacja firmy, w której pracujesz, jest ubezpieczona.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Magister marketingu cyfrowego i eCommerce przygotowuje Cię do prowadzenia projektów zgodnie z otaczającym nas środowiskiem cyfrowym. ... [+]

Magister marketingu cyfrowego i eCommerce przygotowuje Cię do prowadzenia projektów zgodnie z otaczającym nas środowiskiem cyfrowym. Jedną z głównych atrakcji tego magistra jest integracja technik marketingu cyfrowego z handlem elektronicznym, które pozwolą Ci tworzyć i zarządzać projektami cyfrowymi oraz osiągać świetne wyniki ekonomiczne. Ponadto dzięki naszym studiom przypadków uruchomisz kilka wykonalnych projektów, które pozwolą ci przeanalizować zalety i wady każdego z nich.

Ten Master zapewni Ci całą wiedzę na temat najbardziej skutecznych narzędzi i technik w dziedzinie online, takich jak media społecznościowe, SEO, SEM, analityka i użyteczność sieci, media społecznościowe, CRM, marketing mobilny i eCommerce.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Master in Project Management ma na celu zapewnienie niezbędnych narzędzi do zarządzania projektami. ... [+]

Master in Project Management ma na celu zapewnienie niezbędnych narzędzi do zarządzania projektami. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby firmy i obecne organizacje zawsze wiedziały, jaki jest status projektów, w których się podejmują, zakres tych, które planują zrealizować, oraz wyniki tych, które zostały zakończone. Dlatego postać Kierownika Projektu oraz zarządzanie projektami i programami stają się coraz ważniejsze w celu zaproponowania skutecznych strategii biznesowych. Obecna dynamika rynku i otoczenia biznesowego powoduje, że firmy i organizacje muszą równolegle zarządzać wieloma projektami. W tym środowisku postać Project Managera zyskuje fundamentalne znaczenie w organizacjach i firmach każdej wielkości, ponieważ jest to kluczowy profil przy projektowaniu skutecznych strategii biznesowych, które wykorzystują wszystkie dostępne zasoby. Wybierz szkolenie w ENEB , jednej z najbardziej odpowiednich szkół biznesu na odległość w Europie, która pozwala trenować na najlepszym poziomie, z dowolnego miejsca i przy codziennym wsparciu wszystkich nauczycieli i nauczycieli.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Master in Commercial Management and Marketing ma na celu przekształcenie specjalistów w branży w liderów działów handlowych i marketingowych. ... [+]

Master in Commercial Management and Marketing ma na celu przekształcenie specjalistów w branży w liderów działów handlowych i marketingowych. Zapewni to możliwość odpowiedzi na potrzeby klientów i nauczysz się rozwijać firmę lub organizację, zwiększając sprzedaż i przyciągając potencjalnych nabywców.

Dzięki metodyce ciągłej oceny ENEB przez naszych nauczycieli zostaną dostarczone praktyczne przypadki, w których uczeń musi zastosować w praktyce wszystko, czego nauczył się w każdym programie nauczania, a tym samym zdobyć niezbędną wiedzę, aby sprostać wyzwaniom dzisiejszego społeczeństwa .

Wybierz szkolenie w ENEB , jednej z najbardziej znaczących szkół biznesu na odległość w Europie, która pozwala trenować na najwyższym poziomie, z dowolnego miejsca i przy codziennym wsparciu wszystkich nauczycieli i nauczycieli.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Master in Management i Team Management koncentruje się na wszystkich tych profesjonalistach, którzy dążą do kierowania i kierowania grupą ludzi i wydobywania maksymalnej ... [+]

Master in Management i Team Management koncentruje się na wszystkich tych profesjonalistach, którzy dążą do kierowania i kierowania grupą ludzi i wydobywania maksymalnej wydajności z pracy.

W trakcie studiów zdobędziesz niezbędną wiedzę do pracy i promowania rozwoju zawodowego i osobistego, zarządzania, zarządzania przywództwem lub stosowania odpowiednich technik negocjacyjnych.

Rozwiniesz podstawowe koncepcje zespołów roboczych: definiowanie, znaczenie, tworzenie zespołów, klasyfikację, podstawowe role, zalety i wady, fazy ewolucji, przywództwo, motywację, komunikację, delegowanie i kierowanie spotkaniami za pomocą technik coachingowych i NLP... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ENEB

Magister zarządzania łańcuchem dostaw koncentruje się na wszystkich profesjonalistach, którzy starają się rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w bardziej wydajny sposób w ... [+]

Magister zarządzania łańcuchem dostaw koncentruje się na wszystkich profesjonalistach, którzy starają się rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w bardziej wydajny sposób w obszarach operacji i procesów logistycznych. Ten stopień magistra zapewnia niezbędne narzędzia do zwiększenia konkurencyjności firmy. Dzięki temu będziesz w stanie zaprojektować, wdrożyć i utrzymywać strategiczną wizję zarządzania obszarem operacyjnym, aw szczególności logistyki i zintegrowanego zarządzania łańcuchem dostaw. W trakcie programu nauczysz się definiować strategię logistyczną z uwzględnieniem środowiska, a wraz z nim zarządzać wszystkimi obszarami w innowacyjny i zrównoważony sposób. Wybierz szkolenie w ENEB , jednej z najbardziej znaczących szkół biznesu na odległość w Europie, która pozwala trenować na najwyższym poziomie, z dowolnego miejsca i przy codziennym wsparciu wszystkich nauczycieli i nauczycieli.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2020
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Conoce todo sobre ENEB

ENEB - Escuela de Negocios Europea de Barcelona