ENEB

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ENEB to szkoła biznesowa specjalizująca się w szkoleniach magisterskich i podyplomowych w zakresie wysokiej wydajności w oparciu o metodologie pedagogiczne na odległość. ENEB prowadzi kilka międzynarodowych programów referencyjnych w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, tworząc stanowiska wysokiego szczebla w całej społeczności hiszpańskojęzycznej.

Dlaczego ENEB ?

Doskonałość naukowa

ENEB to szkoła biznesowa specjalizująca się w szkoleniach magisterskich i podyplomowych w zakresie wysokiej wydajności w oparciu o metodologie pedagogiczne na odległość. ENEB prowadzi kilka międzynarodowych programów referencyjnych w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej, tworząc stanowiska wysokiego szczebla w całej społeczności hiszpańskojęzycznej.

ENEB główna ENEB znajduje się w Barcelonie, trzecim co do wielkości mieście biznesowym w Europie, po Londynie i Paryżu oraz drugim europejskim mieście, które najlepiej promuje się jako centrum biznesowe zgodnie z raportem EUROPEAN CITIES MONITOR przeprowadzonym przez firmę konsultingową Cushman and Wakefield.

Dzięki wirtualnemu kampusowi i naszej metodzie 7/24 będziesz stale towarzyszyć i doradzać zespołowi tutorów, dzięki czemu Twoja nauka będzie kompletna i będziesz w stanie rozwiązać wszystkie wątpliwości lub pytania, które mogą pojawić się podczas studiów. Zapewniamy elastyczne godziny, aby połączyć twoje studia z twoją osobistą i zawodową aktywnością, system nauki całkowicie dostosowany do twoich potrzeb. Możesz zapoznać się z metodologią badania tutaj.

Wszystkie kursy magisterskie, podyplomowe i zaawansowane, ENEB uczy ENEB są akredytowane przez University Isabel I, który został zaprojektowany w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego poprzez przyznawanie punktów ECTS (Europejski System Transferu Punktów) we wszystkich szkolnych programach edukacyjnych, gwarantując jednorodność i jakość badań.

Zaangażowana w jakość i doskonałość European Business School of Barcelona została nagrodzona, wraz z EAE i IMF Business School, pieczęcią jakości Cum Laude 2018 jako najlepsza szkoła biznesu ceniona przez studentów. Ponadto uzyskał certyfikat doskonałości EFQM z najwyższym wynikiem i jest centrum związanym z Uniwersytetem Isabel I. ENEB jest zarejestrowany przez Ministerstwo Przemysłu i współpracuje z Centrum Uniwersyteckim w Barcelonie.

Gazeta El País opublikowała ostatnio listę najlepszych szkół biznesu zlokalizowanych w Hiszpanii, oceniając ich jakość. ENEB zajmuje pierwszą pozycję, nadając mu ocenę 4,7 z 5, uznając tym samym prestiż i jakość jako wiodąca szkoła biznesu w tym sektorze. Ponadto, jest on również umieszczony w dzienniku finansowym Financial Magazine jako druga najlepsza szkoła biznesu na odległość w Hiszpanii, a także w rankingu najlepszych International Business Schools w Club MBA i trzecim najlepszym internetowym MBA w Hiszpanii według portalu MBA.

Międzynarodowy charakter

ENEB to globalna i międzynarodowa szkoła biznesu, której celem jest szkolenie kadry kierowniczej i ekspertów w dziedzinie biznesu, oferując możliwość nauki zarówno w języku hiszpańskim, jak i portugalskim. Dzięki szerokiej gamie programów magisterskich i podyplomowych European Business School of Barcelona zapewnia narzędzia do zarządzania i umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania każdym działem zarządzania w firmach. Według Financial Times „posiadanie EMBA lub MBA ma bezpośredni wpływ na rozwój kariery i wynagrodzenia”. Aby ułatwić procedury, wszyscy studenci spoza UE mogą poprosić o usługę apostille we wszystkich dokumentach administracyjnych wydanych przez szkołę.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

Potrójne miareczkowanie

W ENEB się nie tylko na szkoleniu teoretycznym w zakresie wiedzy biznesowej, ale również we wszystkich naszych programach magisterskich prowadzimy kurs specjalizacyjny z coachingu i NLP (Neurolinguistic Programming), abyś mógł i będzie mógł zastosować tę wiedzę w zarządzaniu zespołami i zarządzaniu nimi. W celu osiągnięcia sukcesu zawodowego w każdej firmie.

Wszystkim naszym programom szkoleniowym towarzyszy Business English Program, opcjonalny i bezpłatny kurs języka angielskiego na poziomie negocjacji, który pozwoli Ci pracować w międzynarodowym środowisku pracy. Dzięki porozumieniu ENEB i Trinity College London wszyscy uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli program Business English, będą mogli kontynuować naukę w szkole i wybrać oficjalny certyfikat ISE II.

Po ukończeniu studiów naszych Mistrzów otrzymasz potrójny stopień wydany przez ENEB zatwierdzony i certyfikowany przez Uniwersytet Isabel I:

  • Tytuł magistra
  • Dyplom specjalizacji z coachingu i NLP
  • Certyfikat programu Business English

Aby ułatwić procedury administracyjne, wszyscy studenci spoza UE mogą poprosić o usługę apostille we wszystkich dokumentach administracyjnych wydanych przez szkołę po ukończeniu programów szkoleniowych, płacąc odpowiednie opłaty.

Pojedynczy proces legalizacji - zwany apostille - polega na umieszczeniu apostille lub adnotacji w samym dokumencie administracyjnym, który poświadcza autentyczność dokumentów wydanych w innym kraju przez European Business School of Barcelona. Państwa-sygnatariusze XII Konwencji Haskiej Konferencji Prawa Prywatnego Międzynarodowego z 5 października 1961 r. Uznają zatem autentyczność dokumentów wydanych w innych krajach i opatrzonych apostille. Możesz sprawdzić proces apostille tutaj.

Tablet podarunkowy

W ENEB wszyscy nasi studenci mają najbardziej zaawansowane zasoby technologiczne do prowadzenia badań w możliwie najbardziej efektywny sposób. Dlatego zapisując się do któregokolwiek z naszych programów magisterskich, otrzymasz darmowy tablet do nauki bez ograniczeń iz całkowitą swobodą.

Zaangażowane w środowisko, wszystkie nasze badania są nauczane w 100% w formacie cyfrowym. Nasz model badania pozwoli Ci pobrać całą zawartość naszych programów szkoleniowych i wizualizować je na tablecie lub innym urządzeniu, które wygodnie uczy się z dowolnego miejsca na świecie.

Giełda pracy

ENEB jest uznawany przez najbardziej prestiżowe firmy z różnych sektorów. Jego szkolenie, dostosowane do aktualnej rzeczywistości świata pracy, pozwala studentowi doskonale rozwijać się w każdej firmie i może rozwijać obiecującą karierę zawodową. Aby było to możliwe, szkoła ma umowę z ważnymi firmami biznesowymi i bankiem pracy, w którym można otrzymywać tygodniowe oferty pracy.

Lokalizacje

Barcelona

Address
C/ Llull 321-329
08019 Barcelona, Katalonia, Hiszpania